Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (29-30/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Οκτωβρίου

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Κόρινθος Μπανασάκης-Κώτσου (Ευστρατίου)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Δάφνη Δαφνίου Κοτσιμπος-Μαγκαφάς (Θεοδοσόπουλος)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Καλαμάτα Λαζαρίδης-Ορφανός Ιορδ. (Κωστής)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Γλαύκος Χριστινάκης-Καρανικόλα (Στράγκας)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ακράτα Φάκαρος-Κουτσοδήμος (Δημητριάδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ερμιόνη Ξάνθος-Καμήτσος (Παπαγιαννόπουλος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Άρης Πετρούπολης Λιότσιος-Τσιμπούρης (Παπαδόπουλος Γ.)

2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Σάββατο 29 Οκτωβρίου

Θήρας 17.00 Σαντορίνη-Νίκη Αμαρουσίου Τσακαλογιάννης-Ελ Ανύ

Κυριακή 30 Οκτωβρίου

Αταλάντης 12.00 Λοκρός-Ιπποκράτης Κω Λύρας-Τεφτίκης Σ. (Κάλφα)

Δ. Περιστεράκης 13.30 Πανναξιακός-Πεντέλη Κρεστενίτης-Κοτσίρης

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Κάδμος Καρακωνσταντόπουλς-Σιδέρης (Ναλετάκης Γ.)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Προμηθέας Χαλ. Ραχιώτης-Ορφανός Εμμ. (Χασάπης)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Έσπερος Λαμίας Νάστος-Καββαδάς (Ντάβαρης)

3ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Οκτωβρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Τιτάνες Παλαμά Δημάδης-Μπακάλης (Σακελαρίου)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσούλης-Εμμανουήλ (Πλεξίδας)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αιγινιακός Πετανίδου-Τσανακτσίδης (Γκουντελιάς)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Πρωτέας Γρεβενών Ξέρας-Καρακώστας (Τζιμογιάννης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Νικόπολη Παπαθανασίου-Τσιομπάνος Γ. (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Ευκαρπία Κέτουλας-Δολγύρας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ελίμεια Δαμίγος-Πράττος (Κοντόζης)

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Οκτωβρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ν. Μουδανιά Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-Ακτή Ζέφυρος 02 Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Λιρίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΜΓΣ Κομοτηνή Μελανίδης-Ντόγκας (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Αγ. Βαρβάρα Εκίζογλου-Λαδάς (Πολυχρονιάδης)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Χαλκηδόνα Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μαντουλίδης Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γιαβρής)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαγερίδης-Ντούρας (Λαδένης)