Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιοι αγώνες Ενώσεων &Τ.Ε. Παίδων 2016: Τουρνουά Νήσων Αιγαίου

Το Τουρνουά Νήσων Αιγαίου που διοργανώνεται από την Ε.Ο.Κ., το Δήμο Σάμου την Τοπική Επιτροπή Ε.Ο.Κ. Σάμου θα διεξαχθεί από 10 έως 13 Ιουλίου 2016 στο Bαθύ της Σάμου. Στους αγώνες θα λάβουν μέρος οι παρακάτω ομάδες που θα συγκροτήσουν οι αντίστοιχες Τοπικές Επιτροπές Ε.Ο.Κ.: Τ.Ε. ΣΑΜΟΥ,Τ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ, Τ.Ε. ΧΙΟΥ,& Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ.

Οι αγώνες θα φιλοξενηθούν στο Κλειστό Γυμναστήριο στο Βαθύ Σάμου, και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κυριακή10/7/2016

ΧΙΟΣ– ΛΕΣΒΟΣ(18.30)

Δευτέρα11/7/2016

ΣΑΜΟΣ – ΧΙΟΣ (10.00)

ΛΕΣΒΟΣ – ΣΑΜΟΣ (18.30)

ΧΙΟΣ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ (20.30)

Τρίτη 12/7/2016

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ – ΛΕΣΒΟΣ (11.00)

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ (12.30)

ΣΑΜΟΣ –ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ(19.00)

 

 

 

 

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ

 

Τ.Ε. ΣΑΜΟΥ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

4

ΜΟΥΣΗΣ ΜΟΡΦΕΑΣ

 

2002

1.70

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

5

ΒΑΚΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

2002

1.75

ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

6

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

 

2001

1.77

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

7

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2001

1.79

ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

8

ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

2001

 

1.81

ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ

9

ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

2001

1.75

ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ

10

ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

2003

1.70

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

11

ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2001

1.78

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

12

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

2002

1.79

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13

ΚΑΤΕΧΗΣ ΑΡΗΣ

 

2002

1.79

ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ

14

ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

2001

1.78

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

15

ΤΣΑΧΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

2001

1.83

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ

 

                    ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Τ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

4

ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΣ

2002

1.78

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

5

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

2001

1.78

ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

6

ΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

2002

1.74

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

7

ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

2001

1.77

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

8

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2003

1.76

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

9

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

2003

 

1.79

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

10

ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

2003

1.81

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

11

ΣΤΡΙΓΚΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

 

2001

1.80

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

12

ΓΑΖΗΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

2002

1.80

ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

13

ΧΑΤΖΕΛΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

 

2001

1.82

ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

14

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ

 

2002

1.86

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

15

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

2001

1.87

ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

4

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

2002

1.72

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

5

ΜΑΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

 

2003

1.75

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

6

ΚΑΡΑΘΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

2001

1.89

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

7

ΜΠΟΖΙΤΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2001

1.82

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

8

ΦΛΕΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2001

1.87

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

9

ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

2002

1.77

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

10

ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2001

1.87

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

11

ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

2002

1.78

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

12

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ

2001

1.87

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

13

ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2001

1.85

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

14

ΝΟΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2001

1.88

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

15

ΜΩΡΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

2001

1.88

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

16

 

ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

2001

1.85

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

17

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

2002

1.85

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΘΩΜΙΔΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ – ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Τ.Ε. ΧΙΟΥ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤΟΣ.Γ ΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

4

ΨΑΡΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2002

1.74

ΑΟ ΙΩΝΕΣ

5

ΜΑΜΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

2002

1,54

ΒΑΟΛ

6

ΚΑΡΑΤΖΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2003

1.78

ΑΟ ΙΩΝΕΣ

7

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

1.81

ΒΑΟΛ

8

ΤΣΙΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2002

1.75

ΑΟ ΙΩΝΕΣ

9

ΣΤΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

1.82

ΑΟ ΙΩΝΕΣ

10

ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

1.85

ΑΣ ΑΜΑΝΗΣ

11

ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2003

 

1.70

ΑΟ ΙΩΝΕΣ

12

ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

1.78

ΒΑΟΛ

13

ΣΚΟΥΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

1.71

ΑΟ ΙΩΝΕΣ

14

ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

2002

1.80

ΑΣΛΣ ΕΝΩΣΗ

15

ΤΑΟΥΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

2002

1.82

ΒΑΟΛ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΔΕΔΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ