Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (26η αγων, 23-24/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 26ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Απριλίου

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων-Οίαξ Ναυπλίου Παπαδημητρόπουλος-Μαρίγλη (Παπαγιαννόπουλος)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΚΑΟΚ Βαλούρδος-Καρανικόλα (Λημνιάτης)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Κεραυνός Αιγίου Χρηστίδης Ηλ.-Μηλαπίδης (Θεοδωρόπουλος)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σιώκας-Μαυρέλης (Παπαδόπουλος Κ)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ίκαρος Κ. Λιότσος-Σταθόπουλος (Ρόζης)

Σχολικό Ν.Φ. 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Μανδραϊκός Φραγκούλη-Αυγερινός (Ευστρατίου)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Γλαύκος Ντάνος-Χαϊνά (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 23 Απριλίου

Θήβας 19.00 Κάδμος-Πανναξιακός Τσάτσης-Γρίβα (Χριστοδούλου Γ.)

Κυριακή 24 Απριλίου

Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Άρης Πετρ. Αναστασίου-Ορφανός Εμμ. (Τζουβάρας)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Σπόρτιγκ Κονταράτος-Ισιγώνης (Ζερβούδης)

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Κύδων Σκαλτσής-Σιδέρης

Κοντόπευκου 18.00 ΚΑΠ-Μαρούσι Καλογερόπουλος Φ-Ουσταμπασίδης (Μπεσκάκη)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ηλυσιακός Λογοθέτης-Καρπάνος (Σταμάτης Φ.)

3ος Όμιλος

Σάββατο 23 Απριλίου

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Αριστοτέλης Φλ. Γαζέτας-Μακρής (Αγορογιάννης)

Κυριακή 24 Απριλίου

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Πρωτέας Γρ. Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ. (Κουσαϊτης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Σιάτιστα Τζιβελεκίδου-Τσανακτσίδης (Καλότσης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ιωάννινα Σιταρίδης-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Μακεδονικός Δημάδης-Ρούκας (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος

Σάββατο 23 Απριλίου

Καλαμίτσας 19.00 Ελευθερούπολη-Ίκαροι Σερ. Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης (Λιρίδης)

Κυριακή 24 Απριλίου

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ασπίς Ξάνθης Ξέρας-Καρακώστας (Ανδρίτσος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ορφέας Ν. Σκοπού Εκιζόγλου-Λαδάς (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού Καλ.-Αγ. Βαρβάρα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Παπαδόπουλος)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-ΓΑΣ Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Τοζακίδης)

Γέφυρα 18.00 Γέφυρα-Γαλάτιστα Δαμίγος-Μαλτέσιος (Αστρεινίδης)