Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (25η αγων, 17/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 17 Απριλίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Χαρ. Τρικούπης Λαζαρίδης-Σπυρόπουλος Σπ. (Ζάρκος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Τρίγκα)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Πόλις Καλ. Νάστος-Ρίζος (Ρόζης)

Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ακράτα Φάκαρος-Κώτσου (Ζερβούδης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Ορφανός Ι.-Ορφανός Εμμ. (Δραμεσιώτης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Σπαρτιατικός Ροδίτης-Κιουλάφας (Παπαγιαννόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Πεντέλη Λιότσος-Σταθόπουλος (Κωστής)

2ος Όμιλος

Σάββατο 16 Απριλίου

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Άρης Νίκαιας Καραλής-Μαυρατζάς

Κυριακή 17 Απριλίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Κάδμος Κυριακόπουλος-Κανελλόπουλος (Αλετράς)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ιπποκράτης Αργυρούδης-Αντωνιάδης (Κουλούρης)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-ΚΑΠ Μπούσιας-Τσιμπούρης (Πετράκης Ν.)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Έσπερος Λαμίας Χριστινάκης-Καρανικόλα (Πετράκης Μιχ.)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Πρωτέας Βούλας Στρέμπας-Πολυχρόνης (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 17 Απριλίου

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Μελίκη Κουκουλεκίδης-Γρέκος (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Πτολεμαϊδα Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Πλεξίδας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Ερμής Αγιάς Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Στάθη)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Διόσκουροι Κοζ. Παπαδόπουλος Χαρ.-Καρκαλέτσης (Ελευθεριάδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Τζιβελεκίδου-Φούτζηλας (Μήτσιου)

4ος Όμιλος

Κυριακή 17 Απριλίου

Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξ.-ΜΓΣ Κομοτηνή Αγραγιώτης Ι-Αγραφιώτης Γρ. (Σαλικίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Χαλκηδόνα Γερακίνης-Ταρενίδης Κ. (Παραλικίδης)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Αρετσού Βασιλόπουλος-Τοκμακίδης (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ελευθερούπολη Ρούκας-Κατρακάρης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-ΒΑΟ Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Γιαβρής)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Γέφυρα Ξέρας-Καρακώστας (Γκουρτζελίδης)

Μουδανιά 18.00 Γαλάτιστα-Ζέφυρος 02 Λουλουδιάδης-Πράττος (Παπαγεωργίου)