Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (24η αγων, 10/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 10 Απριλίου

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Οίαξ Ναυπλίου Μαρίγλη-Παπαδημητρόπουλος (Ευστρατίου)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Απόλλων Σμύρνης Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Ρόζης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΟΚ Μαραμής-Σιώκας (Κωστής)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου Σοφιανόπουλος-Λογοθέτης (Παπαδόπουλος Γ)

Σχολικό Ν.Φ. 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Καλογερόπουλος Φ-Μαυρέλης (Ζάρκος)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Ίκαρος Κ. Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Τρίγκα)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Μανδραϊκός Πόντας-Πολυχρόνης (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 10 Απριλίου

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Τρίτων Τσάτσης-Ουσταμπασίδης (Παπαγιαννόπουλος)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Πετρούπολης Τσαχάκης-Αθανασόπουλος (Κουλούρης)

Κω 13.30 Ιπποκράτης-Πανναξιακός Χρηστίδης Π-Ορφανός Εμμ.

Χαλκιοπούλειο 13.00 Έσπερος Λαμίας-Κύδων Χρηστίδης Ηλ.-Μαγκουνής (Σταμάτης)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Μαρούσι Θεοδωρόπουλος-Τσολάκος (Τζουβάρας)

Τετάρτη 13 Απριλίου

Κοντόπευκου 18.00 ΚΑΠ-Σπόρτιγκ Γκαμήλη-Σκαλτσής (Μπεσκάκη)

3ος Όμιλος

Κυριακή 10 Απριλίου

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Πρωτέας Γρ. Δαμίγος-Μαραθιώτης (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Καρδίτσα Σιταρίδης-Αγραφιώτης (Καλότσης)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Σιάτιστα Παπαδόπουλος Χαρ.-Παπαθανασίου (Αγορογιάννης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Αριστοτέλης Φλ. Λουλουδιάδης-Γρεκός (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Εύαθλος Κατρακάρης-Κολοκυθάς (Μήτσιου)

4ος Όμιλος

Κυριακή 10 Απριλίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-Ασπίς Ξ. Κοτσίμπος-Κέτουλας (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Χαλκηδόνα Χατζηχαρίσης-Λαδάς (Γκουρτζελίδης)

Μουδανιών 18.00 Γαλάτιστα-Ορφέας Ν. Σκοπού Θεοδώρου-Γαζέτας (Βαφείδης)

Ποταμουδιών 18.00 Ελευθερούπολη-ΧΑΝΘ Μελανίδης-Ντόγκας (Λιρίδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Αγ. Βαρβάρα Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Σακελαρίου)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Ίκαροι Σερρών Κατωτικίδης-Ζιώγας (Ελευθεριάδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΓΑΣ Κομοτηνή Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Λαδένης)