Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (21η αγων, 3-6-13/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 3 Απριλίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Κονταράτος-Λύρας (Ζάρκος)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-Πόλις Καλλιθέας Παπαφωτίου-Μηλαπίδης (Παπαδόπουλος Κ)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Χαρίλαος Τρικούπης Γιακείμη-Τσολάκος (Τρίγκα)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Μπανασάκης-Καρανικόλα (Κωστής)

Α Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Σπαρτιατικός Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης Μ)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Γλαύκος Βαλούρδος-Κώτσου(Αλετράς)

Τετάρτη 13 Απριλίου

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Πεντέλη Σιώκας-Γρίβα (Γολεγού)

Τετάρτη 6 Απριλίου (εξ’ αναβολής)

Γλαύκου 10.00 Γλαύκος-Ίκαρος Κ. Ξάνθος-Φάκαρος (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 3 Απριλίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ιπποκράτης Στρέμπας-Φασόλης (Δημητριάδης)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Άρης Ν. Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Γιαννακουδάκης)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Κάδμος Σταθόπουλος-Χριστινάκης (Ευστρατίου)

Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-ΚΑΠ Καμήτσος-Κανελλόπουλος

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Έσπερος Λαμίας Καραλής-Ροδίτης (Μίχας)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Πρωτέας Β. Μπούσιας-Σοφιανόπουλος (Πετράκης Ν.)

Αμαρουσίου (κθ) 17.00 Μαρούσι-Ηλυσιακός Δελαγραμμάτικας-Αντωνιάδης (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος

Κυριακή 3 Απριλίου

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ερμής Αγιάς Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Κηπουρίδης)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Πτολεμαϊδα Εμμανουήλ-Σελεβός (Βαρνάς)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Διόσκουροι  Τσιρτσιμάλης-Τσοκόλης (Στάθη)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Αίας Ευόσμου Ξέρας-Λελούδας (Πλεξίδας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος-Μακεδονικός Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 3 Απριλίου

Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξ.-Ελευθερούπολη Κατρακάρης-Μπακάλης (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Αρετσού Σιταρίδης-Πετανίδου (Παραλικίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ Κομοτηνή Φούτζηλας-Τζιοπάνος Γ (Πολυχρονίδης)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-ΒΑΟ Δαμίγος-Τσούλης (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Γέφυρα Παπαγερίδης-Ντούρας (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Ζέφυρος 02 Παπαγεωργίου-Μελανίδης (Γιαβρής)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Γαλάτιστα Τζιβελεκίδου-Μαραθιώτης (Γκουρτζελίδης)