Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγων, 26-27/3)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 27 Μαρτίου

Σχολικό Ν.Φ. 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Οίαξ Ναυπλίου Κώτσου-Χατζημάρκος (Αλετράς)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Απόλλων Σμύρνης Κοντίλης-Σταθόπουλος (Παπαδόπουλος Γ)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Χαρίλαος Τρικούπης Μακρής-Φάκαρος (Ζερδεβάς)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΚΑΟΚ Κωνσταντινόπουλος-Σοφιανόπουλος (Ζερβούδης)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Κεραυνός Αιγίου Ουσταμπασίδης-Σκαλτσής (Τρίγκα)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Αναστασίου-Κοτσώνης (Δημητριάδης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ίκαρος Κ. – (ΑΝΑΒΟΛΗ)

2ος Όμιλος

Σάββατο 26 Μαρτίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πανναξιακός Πλιάκας-Σπυρόπουλος Σπ. (Μπεσκάκη)

Κυριακή 27 Μαρτίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Τρίτων Παυλόπουλος-Γρίβα (Γολεγού)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Κάδμος Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Παπαδόπουλος Κ)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Άρης Πετρ. Χρηστίδης Ηλ.-Τσολάκος (Τζουβάρας)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Σπόρτιγκ Λαζαρίδης (Αθ)-Ορφανός Εμμ (Ευστρατίου)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Κύδων Δημόπουλος-Καρακάσης (Ελευθεριάδης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 27 Μαρτίου

Αγιάς 17.00 Ερμής-Καρδίτσα Φούτζηλας-Παπαδόπουλος Χαρ. (Βαρνάς)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Μελίκη Μαραθιώτης-Τριανταφυλλίδης (Βόντζας)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Σιάτιστα Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Β) (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ιωάννινα Κατρακάρης-Μπακάλης (Πολυχρονίδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Αριστοτέλης Εκιζόγλου-Λαδάς (Τοζακίδης)

4ος Όμιλος

Τετάρτη 30 Μαρτίου

Ποταμουδιών 17.00 Ελευθερούπολη-Χαλκηδόνα Μελανίδης-Σαρακενίδης (Λιρίδης)

Κυριακή 27 Μαρτίου

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Ασπίς Ξάνθης Τσουμαχίδης-Χρυσάφης (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-ΜΓΣ Κομοτηνή Καρακώστας-Παζόλης (Σακελλαρίου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Μπίκης-Καρκαλέτσης (Γκουρτζελίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-ΧΑΝΘ Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Ελευθεριάδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Αγ. Βαρβάρα Κέτουλας-Δόλγυρας (Ανδρίτσος)

Μουδανιών 18.00 Γαλάτιστα-Ίκαροι Σ. Ρούκας-Ζαχαριάδης (Βαφείδης)