Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (18η αγων, 21/2 και 2/3)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Οίαξ Ναυπλίου Κώτσου-Χατζημάρκος (Δραμεσιώτης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Ζιώγας (Θεοδωρόπουλος)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Χαρίλαος Τρικούπης Κοτσίμπος-Λογοθέτης (Γολεγού)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Πόλις Καλλιθέας Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Γιαλικάρης)

Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ακράτα Νάστος-Καρανικόλα (Παππάς)

Α. Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΚΑΟΠ Φάκαρος-Μαρίγλη (Ευστρατίου)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Κεραυνός Αιγίου Βαλούρδος-Μπανασάκης (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Ηρόδοτος Ρίζος-Τσιμπούρης (Παπαδόπουλος Στ.)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Κάδμος Σοφιανόπουλος-Καρπάνος (Ηπιώτης)

Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος Λ.-Άρης Νίκαιας Λιότσος-Τσακαλογιάννης (Χριστοδούλου Γ)

Κοντόπευκο 17.00 ΚΑΠ-Ιπποκράτης Μπούκας-Τσολάκος (Κουλούρης)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Άρης Πετρ. Σπυρόπουλος Σπ.-Καρακωνσταντόπουλος (Αλέτρας)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Πανναξιακός Μηλαπίδης-Πολυχρόνης (Πετράκης Ν)

Τετάρτη 2 Μαρτίου

Αμαρουσίου 19.00 Μαρούσι-Τρίτων Στρέμπας-Κάρδαρης (Λημνιάτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος-Πρωτέας Γρ. Φακίτσας-Πιτσίλκας Β (Ελευθεριάδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Καρδίτσα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Μελίκη Κατρακάρης-Μπακάλης (Παπαδόπουλος Ν)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Πτολεμαϊδα Δαμίγος-Γραικός (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Σιάτιστα Φουτζήλας-Εμμανουήλ (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ασπίς Ξ. Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι (Γκουρτζελίδης)

Πολύγυρου 18.00 Γαλάτιστα-Χαλκηδόνα Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης (Βαφείδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΜΓΣ Κομοτηνής Δημάδης-Χατζηχαρίσης (Λαδένης)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Αρετσού Σιταρίδης-Τσανακτσίδης (Παραλικίδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Ελευθερούπολη Τσιαπλής-Τσιρόγλου (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαδόπουλος Χαρ.-Κουκουλεκίδης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-ΧΑΝΘ Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Γιαβρής)