Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ΄ Εθνικής Ανδρών (17η αγων, 13-14/2)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

Ναυπλίου 16.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ίκαρος Καλ. Κρεσταινίτης-Μακρόπουλος (Ζάρκος)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ-Μανδραϊκός Ραχιώτης-Χρηστίδης Π (Παπαδόπουλος)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Tρικούπης-Γλαύκος Πόντας-Τσαχάκης (Κωστής)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Πεντέλη Χρηστίδης Ηλ.-Αναστασίου (Καρούσης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Σπαρτιατικός Λύρας-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Γ)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λογοθέτης-Λαμπίρης (Τρίγκα)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Ρόζης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 13 Φεβρουαρίου

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Μαρούσι Ντάνος-Χουγιάζος (Σαϊτάκης)

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Κύδων Κοντίλης-Καμήτσος (Ζώης)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Ηλυσιακός Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος (Σταμάτης)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Πρωτέας Βούλας Παπαθανασίου-Σιώκας (Κουλούρης)

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Έσπερος Λαμίας Σπυρόπουλος Σπ-Σκαλτσής

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-ΚΑΠ Παυλόπουλος-Ουσταμπασίδης (Γολεγού)

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Σπόρτιγκ Ρίζος-Γεράνιος

3ος Όμιλος

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αριστοτέλης Τσούλης-Πράττος (Πλεξίδας)

Καρδίτσα 17.00 Καρδίτσα-Εύαθλος Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τέγα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Μακεδονικός Τσουμαχίδης-Καρακώστας (Καλότσης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδας-Αίας Ευόσμου Κοντογιάννης-Παζόλης (Χατζηκυριακίδης)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Διόσκουροι Κοζ. Πετανίδου-Αγραφιώτης Ι (Μπεκιάρης)

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Μαραθιώτης-Μπίκης (Μερτζάνης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξ.-Ίκαροι Σερρών Ελευθεριάδης-Γαζέτας (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας (κθ) 18.00 Χαλκηδόνα-ΓΑΣ Κομοτηνή Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Γαλάτιστα Δημάδης-Κατρακάρης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-Ζέφυρος 02 Τζιβελεκίδου-Κουκουλεκίδης (Παπαδόπουλος Ν)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Γέφυρα Παπαγερίδης-Ντούρας (Λιρίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΒΑΟ Ρούκας-Σαρακενίδης (Φωτιάδης)

ΧΑΝΘ 18.00 ΧΑΝΘ-Αγ. Βαρβάρα Κέτουλας-Δολγύρας (Τζιοπάνος)