Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (16η αγων, 7/2)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Οίαξ Ναυπλίου Κανελλόπουλος-Τσιμπούρης (Παππάς)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Απόλλων Σμ. Καρδάρης-Τσάτσης (Παπαδόπουλος Στ.)

1ος Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Χαρίλαος Τρικούπης Σοφιανόπουλος-Μαρίγλη (Ζώης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Πόλις Καλλιθέας Λουκαράκης-Μαγκαφάς (Θεοδοσόπουλος)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ακράτα Μακρής-Φάκαρος (Ζερδεβάς)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σπυρόπουλος-Ντάνος (Γιαλικάρης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΟΠ Κοτσίμπος-Νάστος (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Τρίτων Φασόλης-Πλιάκας (Κουλούρης)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Ηρόδοτος Βαλούρδος-Χριστινάκης (Πετράκης Ν)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Κάδμος Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Αλετράς)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Νίκαιας Χρηστίδης Π-Καλογερόπουλος Φ (Δημητριάδης)

Βούλας 15.00 Πρωτέας Βούλας-Ιπποκράτης Δημόπουλος-Καρακάσης (Πετρίδης)

Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος Λαμίας-ΚΑΠ Λιότσος-Σταθόπουλος (Χριστοδούλου Γ)

Δ. Περιστεράκης 17.00 Πανναξιακός-Άρης Πετρούπολης Λογοθέτης-Καρπάνος

3ος Όμιλος

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών Παπαδόπουλος Χαρ.-Αγραφιώτης (Στάθη)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Καρδίτσα Κέτουλας-Δολγύρας (Μπαταούλα)

Πολυκάστρου Κ. 17.00 Εύαθλος-Μελίκη Δαμίγος-Λουλουδιάδης (Ελευθεριάδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Πτολεμαϊδα Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Βορεάδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Αγιάς Μαντήλας-Ζιώγας (Σακελαρίου)

4ος Όμιλος

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ασπίς Ξάνθης Τσιρτσιμάλης-Μαραθιώτης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ.-Χαλκηδόνα Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου (Γιαβρής)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΜΓΣ Κομοτηνής Θεοδώρου-Κουκουλεκίδης (Γκουρτζελίδης)

Πολύγυρου 18.00 Γαλάτιστα-Αρετσού Κοϊμτζόγλου-Πετανίδου (Βαφείδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ελευθερούπολη Παπανικολάου-Μελανίδης (Ανδρίτσος)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-ΒΑΟ Σιταρίδης-Εμμανουήλ (Φωτιάδης)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Καρακώστας (Παπαγεωργίου)

 

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ, 2ος Όμιλος

Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου

Στρέφη 18.00 Τρίτων-Πανναξιακός-Μακρής-Βαλούρδος (Αλετράς)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Σπόρτιγκ Λογοθέτης-Ρίζος (Ευαγγελινός)