Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (15η αγων, 31/1)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής, είναι:

Κυριακή 31 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Κεραυνός Αιγίου Σιώκας-Αντωνίου (Πετρόπουλος)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σκαλτσής-Φραγκούλη (Φαλούκας)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρ.-Ίκαρος Καλ. Κωνσταντινίδου-Τσακαλογιάννης (Θεοδωρόπουλος)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Μανδραϊκός Τσαχάκης-Πολυχρόνης (Μουζάκης Στ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Μαραμής-Ορφανός Ι. (Παπαδόπουλος Γ.)

Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πεντέλη Καλογερόπουλος Φ-Σιδέρης (Χασάπης)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-ΚΑΟΚ Κρεσταινίτης-Κανελλόπουλος (Πολιτόπουλος)

2ος Όμιλος

Στρέφη 14.30 Τρίτων-Πανναξιακός Μακρής-Βαλούρδος (Αλετράς) ΑΝΑΒΟΛΗ

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Σπόρτιγκ Λογοθέτης-Ρίζος (Ευαγγελινός) ΑΝΑΒΟΛΗ

Θήβας 15.30 Κάδμος-Κύδων Ραχιώτης-Πολυχρόνης (Χριστοδούλου Γ) ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Μαρούσι Στρέμπας-Μαγκουνής (Παπαδόπουλος Κ)

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Ηλυσιακός Γρίβα-Φασόλης 

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πρωτέας Βούλας Πόντας-Αποστολίδης (Λημνιάτης)

Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Πετρούπολης Χαλαμπαλάκης-Μπανασάκης (Σταμάτης Φ)

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

3/2 Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ηρόδοτος Μαγκαφάς-Ρίζος (Τεφτίκης)

 

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Σιάτιστα Κέτουλας-Δολγύρας (Κηπουρίδης)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Ιωάννινα Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Τέγα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αριστοτέλης Φλ. Εκίζογλου-Λαδάς (Μελανίδης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Εύαθλος Γραικός-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Μακεδονικός Παπαδόπουλος Θ-Μελανίδης (Βαρνάς)

4ος Όμιλος

Ευμοίρου Ξ. 18.00 Ασπίς Ξ.-ΧΑΝΘ Ταρενίδης Κ-Ελευθεριάδης (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας (κθ) 18.00 Χαλκηδόνα-Αγ. Βαρβάρα Πιτσίλκας Μ-Χρυσάφης (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-Ίκαροι Σ. Φούτζηλας-Αγραφιώτης Γ (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-ΓΑΣ Κομοτηνής Πιτσίλκας Β-Σαρακενίδης (Ανδρίτσος)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Γαλάτιστα Δημάδης-Παπαγεωργίου (Λιρίδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Ζέφυρος 02 Δαμίγος-Μαραθιώτης (Κασαπίδης)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Ορφέας Ν. Σκοπού Κατρακάρης-Μπακάλης (Ελευθεριάδης)