Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (16-17/1, 13η αγων.)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 17 Ιανουαρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Ν. Σμύρνης Ροδίτης-Παπαδημητρόπουλος (Ζάρκος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Πεντέλη Μακρής-Μπανασάκης (Πετρόπουλος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Χαρίλαος Τρικούπης Πόντας-Καλογερόπουλος Φ. (Παπαδόπουλος Γ)

Α Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Πόλις Καλλιθέας Μαραμής-Ουσταμπασίδης (Ζερδεβάς)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Ακράτα Βαλούρδος-Κώτσου (Λημνιάτης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Τσάτσης-Σκαλτσής (Γολεγού)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Σπαρτιατικός Σπυρόπουλος Σπ-Αντωνιάδης (Κωστής)

2ος Όμιλος

Σάββατο 16 Ιανουαρίου

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Κάδμος Γιακείμη-Τσολάκος

Κυριακή 17 Ιανουαρίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ηρόδοτος Μαγκαφάς-Τσιμπουρης (Τεφτίκης)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Πρωτέας Β. Χρηστίδης Π-Σιώκας (Παππάς)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Άρης Νίκαιας Χρηστίδης Ηλ.-Τσαχάκης (Φαλούκας)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Ιπποκράτης Παυλόπουλος-Ορφανός Ι (Πετράκης)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-ΚΑΠ Παπαφωτίου-Πολυχρόνης (Σταματόπουλος)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Έσπερος Λαμίας Σταθόπουλος-Ζιώγας (Μαυρούδης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Καρδίτσα Ταρενίδης Κ-Παπαγεωργίου (Βόντζας)

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Μελίκη Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χαρ. (Μερτζάνης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Πτολεμαϊδα Μαραθιώτης-Παπαθανασίου (Στάθη)

ΔΑΚ Φλώρινας 15.00 Αριστοτέλης Φλ.-Ερμής Αγιάς Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Κηπουρίδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Διόσκουροι Κοζ. Δημάδης-Μπακάλης (Τζιοπάνος)

4ος Όμιλος

Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Χαλκηδόνα Χατζηχαρίσης-Σαρακενίδης (Σαλικίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ζέφυρος 02 Τσουμαχίδης-Καρακώστας (Παπαδόπουλος Ν)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-ΜΓΣ Κομοτηνής Μελανίδης-Ντόγκας (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Αρετσού Κέτουλας-Δολγυρας (Λιρίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ελευθερούπολη Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΒΑΟ Κατρακάρης-Κολοκυθάς (Γκουρτζελίδης)

Πολυγύρου 18.00 Γαλάτιστα-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γ (Βαφείδης)