Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (9η αγων, 6/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 18.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Νάστος-Μαγκαφάς (Πετρόπουλος)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-Ακράτα Μπανασάκης-Κώτσου (Χασάπης)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Πόλις Καλλιθέας Τσακαλογιάννης-Κουτσοδήμος (Κωστής)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Μανδραϊκός Λογοθέτης-Καμήτσος (Ζάρκος)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Σπαρτιατικός Λαζαρίδης-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Γ)
Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Πεντέλη Χρηστίδης Ηλ-Καλογερόπουλος Φ (Μπουρνάς)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Γλαύκος Βαλούρδος-Καρανικόλα (Ζώης)
2ος Όμιλος
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου
Δ. Περιστεράκης 13.30 Πανναξιακός-Έσπερος Λ. Φασόλης-Σιδέρης
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΚΑΠ Παπαφωτίου-Πολυχρόνης (Λημνιάτης)
Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Ιπποκράτης Μπούκας-Ουσταμπασίδης (Γιαννακουδάκης)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Άρης Νίκαιας Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Δεσάρτης)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Μαρούσι Χρηστίδης Π.-Τσολάκος (Ηπιώτης)
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Πρωτέας Β. Πόντας-Σπυρόπουλος Σπ. (Μουζάκης Στ.)
ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Ηλυσιακός Καρακάσης-Καρπάνος (Πετράκης)
3ος Όμιλος
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Ερμής Αγιάς Τζιβελεκίδου-Αγραφιώτης (Τέγα)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Πτολεμαϊδα Σιταρίδης-Τριανταφυλλίδης (Καλότσης)
ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Διόσκουροι Κοζ. Πετανίδου-Χρυσάφης (Μερτζάνης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Αίας Ευόσμου Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Στάθη)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Μακεδονικός Κέτουλας-Δολγύρας (Πλεξίδας)
4ος Όμιλος
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
Ευμοίρου Ξάνθης 18.00 Ασπίς-ΒΑΟ Εκιζόγλου-Χατζηχαρίδης (Σαλικίδης)
Χαλκηδόντας 18.00 Χαλκηδόνα-Ελευθερούπολη Πιτσίλκας Μ-Καρακώστας (Βορεάδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή ΜΓΣ-Αρετσού Καατρακάρης-Μπακάλης (Γκουρτζελίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Κομοτηνή Δαμίγος-Παπαθανασίου (Παραλικίδης)
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Γέφυρα Τσιρτσιμάλης-Κοιμτζόγλου (Τοζακίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεντ-Ζέφυρος 02 Μελανίδης-Ντόγκας (Λιρίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ. –Γαλάτιστα Σιμητόπουλος-Γρέκος (Γιαβρής)