Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – Βαθμολογίες (8η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα της 8ης αγωνιστικής.

1ος Όμιλος Νότου

Αποτελέσματα
Σπαρτιατικός – Οίαξ Ναυπλίου 65-67
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – Απόλλων Σμύρνης 66-85
Ακράτα – Χαρίλαος Τρικούπης 72-71 (64-64 κ.α.)
Πόλις Καλλιθέας – ΚΑΟΚ 83-58
Πεντέλη – Κεραυνός Αιγίου 80-58
Γλαύκος – ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 70-64 (56-56 κ.α.)
Μανδραϊκός – Ίκαρος Καλλιθέα 83-65

Φύλλα αγώνα

Σπαρτιατικός – Οίαξ Ναυπλίου 65-67
Δεκάλεπτα: 20-16, 37-30, 51-55, 65-67
Διαιτητές: Χρηστίδης Π., Σπυρόπουλος Σπ.
Σπαρτιακός (Νάνος): Σταθάκος 8, Μανιατάκος 6, Τζάτζας 2, Αλεξόπουλος 2, Αναγνωστάκος 2, Αγγελόπουλος 18 (3), Κυρίτσης, Θεοδωρόπουλος 1, Βουργιώτης 7, Κατσαρής 19 (3), Αργυρούλης.
Οίαξ (Νόντας): Τσοτσοκός 1, Παζαράς 4, Κοσσιώρης 6, Στατεράς 1, Σταθογιαννόπουλος, Κατσαλούδης 6, Παπασαράντος 6 (2), Μπούκουρας 9 (3), Γκίκας, Ευστρατίου 10, Λιακόπουλος 7, Μπάλτσης 17 (2).

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – Απόλλων Σμύρνης 66-85
Δεκάλεπτα: 20-20, 34-40, 46-65, 66-85
Διαιτητές: Γκαμήλη, Ουσταμπασίδης
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Κοσμίδης): Ρωμοσιός 16, Στεφανής 4, Βλασσόπουλος 13 (1), Γόντικας 3, Νίκολι 5, Μπούσι 4, Διαμαντόπουλος 13, Λυναρίτης, Δαρμογιάννης, Νιφόρας 6, Τσίτος 2.
Απόλλων (Χατζής): Κοντούδης 7 (1), Γκινούτσης, Πετρόπουλος 16 (2), Νιώτης 2, Σιώμος 3, Αρναουτάκης 2, Παπουτσής 3 (1), Αθανασάκης 12, Πάντσιος 2, Θυμνιός 26, Τσελέμπης 11 (3), Τάσιος 1.

Ακράτα – Χαρίλαος Τρικούπης 72-71 (64-64 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 10-20, 34-35, 45-48, 64-64 (κ.α.), 72-71
Διαιτητές: Τσάτσης, Πολυχρόνης
Ακράτα (Ζιζιλάς): Σαρικάς 10 (2), Σταυρόπουλος 2, Βασιλάτος, Βασιλακόπουλος, Σχορτσανίτης 10, Πολύδερας 15 (1), Λάφης 5, Μπιτσάκος 8 (2), Οικονομόπουλος 2, Μαλλής 20 (6), Σακελλαρίου, Κοντόγεωργας.
Χαρίλαος Τρικ. (Ζωντός): Ιωάννου 6 (2), Βουρνάς, Ζαμπέτης 5 (1), Καρέτσος, Μουράτογλου 18 (2), Σταυρόπουλος 12 (1), Γεωργιάδης 14 (1), Παπαγεωργίου 4, Ψάλτου 12.

Πόλις Καλλιθέας – ΚΑΟΚ 83-58
Δεκάλεπτα: 26-20, 57-37, 75-46, 83-58
Διαιτητές: Λουκαράκης, Κώτσου
Πόλις Καλλιθέας (Σίμος): Μπογδανίδης 6 (2), Τσεμπελής, Κόκκινος 24, Βαρθακοκοίλης 13 (2), Λυγγερίδης 2, Βελιζιώτης 5 (1), Κασπαριάν 18 (5), Λάβαρης, Κακαργιάς 2, Κωνσταντίνου 6 (1), Μανίκας 7 (2).
ΚΑΟΚ (Μανωλιτσάκης): Πράττης 1, Κατσαμάκης 9 (1), Τσακιρίδης 9 (1), Αναγνωστόπουλος 12, Μακρής, Δανιήλ 9 (1), Γκιώνης, Σταυρόπουλος 6, Πάππος 4, Καραχοντζίτης 4, Σταυριανόπουλος 2, Γιαννουλάκος 2.

Πεντέλη – Κεραυνός Αιγίου 80-58
Δεκάλεπτα: 24-15, 43-37, 60-48, 80-58
Διαιτητές: Νάστος, Ρίζος
Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Μάντσιος 3, Λίτσο 13 (4), Αποστολόπουλος, Κωνσταντάκος, Λουγιάκης 6, Καρτσωνάκης 3 (1), Γάσπαρης, Καλογερόπουλος 8 (1),  Μπίγκος 14 (2), Μουστόπουλος 21, Γρατσιάτος 12.
Κεραυνός (Λεονάρδος): Μοσχοβάκης 11 (3), Τσούλος, Ταπεινός, Τριανταφυλλόπουλος, Κεφαλάς 3, Βασιλειάδης 5 (1), Σακελλαρόπουλος, Σουφλιάς 15 (1), Λυμπέρης Δ. 13 (2), Λυμπέρης Β. 5, Σκόνδρας 4, Θωμάς 2.

Γλαύκος – ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 70-64 (56-56 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 17-16, 26-21, 46-35, 56-56 (κ.α.), 70-64
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α., Ντάνος
Γλαύκος (Πολυδωρόπολος): Καπερώνης 13 (2), Σερέτης 1, Λιβιεράτος 2, Παπανικολόπουλος 9, Τασιόπουλος 11, Ρέλλας, Σταυράκης 2, Παπαβασιλόπουλος 9 (1), Κάλλης 21 (4), Δρακόπουλος, Μπιτινής 2.
Ν. Ιωνία (Σαμόλης): Καλασούντας 11 (1), Τόρα 11 (2), Θάνος 6 (1), Σιλιτζήρης 7, Κεφαλάς 5 (1), Λίτσιος 18 (2), Δήμας 2, Μαυρίδης 2, Λύτρας 2.

Μανδραϊκός – Ίκαρος Καλλιθέα 83-65
Δεκάλεπτα: 24-11, 44-30, 68-41, 83-65
Διαιτητές: Μαραμής, Γιακείμη
Μανδραϊκός (Γρίβας): Παπαποστόλου 8 (2), Σπυρόπουλος 2, Περλορέντζος 4, Καραλής 11 (1), Κούρτης 11, Δρακωτός 2, Ντότσι, Γιατράκος 7, Στέφος 10, Λαμπρόπουλος 13, Καμπερίδης 6 (2), Καρυπίδης 9 (3).
Ίκαρος Καλλιθέας (Mησιακός): Ιορδάνογλου 8 (1), Ντουζίδης 12, Κουρέπης 14, Οικονόμου 8, Φωτίου 14 (1), Χαϊκάλης 2, Τσάτας, Σάλεχ, Αντωνόπουλος 2, Παπαδούλης 2, Παπαπέτρου 3, Αρχιμανδρίτης 17.

Βαθμολογία
1. Πόλις Καλλιθέας 15
2. ΚΑΟΚ 14
3. Μανδραϊκός 14
4. Ακράτα 14
5. Απόλλωνας Σμύρνης 14
6. Πεντέλη 13
7. Κεραυνός Αιγίου 12
8. Γλαύκος 12
9. Χαρίλαος Τρικούπης 11
10. Ίκαρος Καλλιθέας 10
11. ΦΕΑ ΝΧ/ΝΦ 10
12. Νέα Ιωνία 10
13. Οίαξ Ναυπλίου 10
14. Σπαρτιατικός 9

Επόμενη αγωνιστική (9η, 6/12)
Οίαξ Ναυπλίου – ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
Απόλλων Σμύρνης – Ακράτα
Χαρίλαος Τρικούπης – Πόλις Καλλιθέας
ΚΑΟΚ – Μανδραϊκός
Κεραυνός Αιγίου – Σπαρτιατικός
ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας – Πεντέλη
Ίκαρος Καλλιθέας – Γλαύκος

2ος Όμιλος Νότου
Αποτελέσματα
Εσπερος Λαμίας – Τρίτων   52-62
Αγία Παρασκευή – Ηρόδοτος 90-62
Ιπποκράτης – Κάδμος 66-58
Aρης Νικαίας – Αρης Πετρούπολης  68-59
Πρωτέας Βούλας – Πανναξιακός  87-44
Ηλυσιακός – Σπόρτιγκ  73-69
Μαρούσι – Κύδων  78-63

Φύλλα αγώνα

Ιπποκράτης Κω – Κάδμος Θήβας 66-58
Δεκάλεπτα: 25-17, 36-29, 54-42, 66-58
Διαιτητές: Στρέμπας, Χρηστίδης
Ιπποκράτης (Κανενόπουλος): Κουκουράβας 7, Ασημακόπουλος 21, Χαρίσης 13, Ψάλτου 10 (2), Μελεούνης, Γκοράτσας 2, Τσιλιγκίρης, Δημητρίεβιτς, Χρήστου, Σκούφης 4, Τσατάλας 9 (1).
Κάδμος Θήβας (Αναστασίου): Πανταζής 2, Παπαδάκης, Γκρινιάρης 16, Τσιριμώκος 15 (2), Χαρατσής 8, Στεφάνου, Τσαπρούνης 2, Δρακάκης 2, Μητρόπουλος 11 (2).

Μαρούσι – Κύδων 78-63
Δεκάλεπτα: 16-8, 41-35, 65-43, 78-63
Διαιτητές: Νάκας, Τσακαλογιάννης
Μαρούσι (Κεραμιδάς): Ξυδάς 6, Σταθινός 8, Πολυχρονόπουλος 5 (1), Μπαλαμπάνης 7, Ραλλάτος 10, Μπαλάφας 13 (1), Σκιαθίτης, Γεωργίου 8 (2), Κανέλλης 2, Σουρλής 9, Καπετάνιος 10, Παπαδημητρίου.
Κύδωνας Χανίων (Σδράκας): Βλαχάκης, Υφαντόπουλος 5 (1), Αλεξίου 4 (1), Παπαμαστοράκης 2, Σκορδυλάκης, Τσαρουχάς 33 (5), Ζανιδάκης, Μπαγάκης, Κολαρετάκης, Αδοντάκης 15, Λιονάκης 4, Κοντογιάννης.

Πρωτέας Βούλας – Πανναξιακός87-44
Δεκάλεπτα: 19-12, 34-23. 60-34, 87-44
Διαιτητές Μαντόνα, Σταθόπουλος
Πρωτέας (Μανουσέλης): Κονδύλης  6 (2), Πέρβι 8, Λάτσης 12, Παπάδης 7(1), Εμμανουηλίδης 18 (3), Αθηνιώτης 3 (1), Ζευκιλής 4, Βαρδαβάς 4, Μόρφης 2, Χανιάς 7, Πεφάνης 13 (2), Μούτσα 3 (1).
Πανναξιακός (Δαμιανίδης): Πολίτης 13 (3), Καλαβρός 3, Μαγιντόμπε 3, Μάκαρης 13, Μυλωνάς 10 (1), Μαγγιώρος, Καραγιάννης.

Αρης Νικαίας – Αρης Πετρούπολης 68-59
Δεκάλεπτα: 20-17, 36-29, 56-45, 68-59
Διαιτητές: Ζιώγας-Λύρας
Αρης Ν. (Ζερβουλάκος): Γεωργούτσος 14, Φωστέρης 10 (1), Αλσαντζής 6 (1), Κουκουβάκης, Θεοδοσίου 11 (2), Στογιάνοβιτς 14 (2), Γαλίτης 2, Κόλλιας 6, Πεταλάς 2, Ρεντίφης 3 (1), Τράμπαρης, Κωνσταντόπουλος.
Αρης Πετρούπολης (Κακαλιάς): Σολδάτος, Βεντιτουράκης 3(1), Ηλιόπουλος, Παπαδόπουλος, Γραμμένος, Χρονόπουλος 7 (1), Μπαζιώτης 11, Κότσιας, Αρτεμάκης, Παπαγεωργόπουλος 20, Βεντούρης, Μακρόπουλος 16.

Εσπερος Λαμίας – Τρίτων 52-62
Δεκάλεπτα: 11-11, 22-29, 33-51, 52-62
Διαιτητές: Καρακάσης-Κωνσταντινίδου
Εσπερος (Σοφογιάννης): Ρόκας 8 (2), Σμύρνης 2, Γεωργιάδης, Κούτκιας 1, Στογίλκοβιτς 2, Διαμαντής, Φύκας, Σοφογιάνης Μ. 17 (2), Φούντας 3, Ζαχαράκης 15 (3), Αργύρης, Ξηρός 4.
Τρίτων (Μιχελάκος): Κυριακόπουλος 11 (3), Σμυρλής, Ζαχαριάς, Κουρής 6, Κουκουνιάς 10, Καλατζής 2, Ζακυνθινός 10, Παπαργυρόπουλος 10, Γκαβανόπουλος 2, Ανδρεόπουλος 9, Βερτούδος 2.

Αγία Παρασκευή – Ηρόδοτος 90-62
Δεκάλεπτα: 29-17, 52-28, 73-46, 90-62
Διαιτητές:  Λογοθέτης-Καρπάνος
ΚΑΠ (Ταυρόπουλος): Σκάνδαλος Χ. 11 (2), Σκάνδαλος Γ. 16, Αριστοτέλους 6, Γρίβας 2, Σβάρνας 2, Γρύλλης 7 (1), Παπουλίδης 15, Σκούταρης 13 (3), Παπαγιαννακόπουλος 1, Ψωμαδέρης 10 (2), Κούργιας 7.
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Δρόσος 8 (2), Αλετράς, Βερτούδος 6, Σταθάκης, Παναγιωτίδης 18, Καρλάφτης, Μίχος 6, Ζερβουδάκης 8, Πυργιώτης 10, Χαρωνίτης 7 (1).

Βαθμολογία
1. Πρωτέας Βούλας 15
2. Ιπποκράτης 14
3. ΚΑΠ14
4. ΑΟ Τρίτων 14
5. ΕΣ Κάδμος13
6. Πανναξιακός ΑΟΝ13
7. ΓΣ Αμαρουσίου 12
8. Αρης Νικαίας ΓΝΟ     12    
9. Αρης Πετρούπολης 11
10. ΑΟ Κύδων 10
11. Ηλυσιακός ΑΟ 10
12. ΑΟ Σπόρτιγκ 9
13. Εσπερος Λαμίας 9
14. ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 9

Επόμενη αγωνιστική (9η, 6/12)
Τρίτων – Αγία Παρασκευή
Ηρόδοτος – Ιπποκράτης
Κάδμος – Αρης Νικαίας
Αρης Πετρούπολης – Μαρούσι
Πανναξιακός – Εσπερος Λαμίας
Σπόρτιγκ – Πρωτέας Βούλας
Κύδων – Ηλυσιακός

1ος Όμιλος Βορρά

Αποτελέσματα
Διόσκουροι Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβενών  51-52
Ερμής Αγιάς – Μελίκη 81-50
Αίας Ευόσμου – Σιάτιστα 79-64
Μακεδονικός – ΑΓΣ Ιωαννίνων 62-69
Εύαθλος – Αριστοτέλης Φλώρινας 85-59

Φύλλα αγώνα

Μακεδονικός – ΑΓΣ Ιωαννίνων  62-69
Δεκάλεπτα: 15-13, 31-35, 46-54, 62-69
Διαιτητές: Ταρενίδης Κ., Σαρακενίδης
Μακεδονικός (Τσούρμας): Χαρτόπουλος, Κοντσές Α. 4, Ντισλής 13 (1), Μιχαηλίδης 20 (2), Λυχριδάς, Κομματάς, Χαλάτσης 2, Παρχαρίδης, Πηλακούτας 8 (1), Μποβασιανός 9 (1), Νταράκης 2, Γραβάνης 4.
ΑΓΣ Ιωαννίνων  (Τσουκανέλης): Μουζακίτης 3, Γεωργίου, Μπαρτζώκας 16, Κοντός, Αντωνίου 1, Σκορίλας 10 (2), Πάτρας 12, Φίλιος 4, Αυγερινός 19 (4), Μάλλιος, Μάντζιος 4, Μάκης.

Αίας Ευόσμου – Σιάτιστα 79-64
Δεκάλεπτα: 18-16, 38-25, 55-45, 79-64
Διαιτητές: Δημάδης, Ρούκας
Αίας Ευόσμου (Χατζούλης): Αμούτζιας 19 (3), Καδής 4, Μαυρίδης 19 (1), Παπαδόπουλος 2, Σπύρας 3 (1), Λύτας 7(1), Δελίδης 15 (5), Σικαλίδης 10 (1), Τέντζος, Σγούρος.
Σιάτιστα (Μπαρτζώκας): Γεωργάκας 1, Γράβας 19 (1), Παπαθωμάς 1, Ρέππας 5, Τσιαούσης 23 (2), Καλαμπούκας 15 (2), Δεληγιάννης, Τσώνος, Σβόλης, Καρακουλάκης.

Ερμής Αγιάς – Μελίκη 81-50
Δεκάλεπτα: 22-7, 39-26, 55-40, 81-50
Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου
Ερμής Αγιάς (Γιασάρης): Καλεμτζάκης 5 (1), Μηλιώνης 12 (4), Χαλκιάς 11 (2), Γούλας 5 (1), Περωτής 20, Στεργούλας, Αργυρούλης, Γκανέτσας 4, Ζέϊκος, Κόμματος 21 (1), Σπανός 3 (1), Ριζούλης.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 17 (1), Μαυρίδης, Δημητριάδης 11 (1), Παπαρώσης, Ρογκότης 2, Κοτσάμπασης 9, Σταυρουλάκης 7, Τζουνόπουλος 4.

Διόσκουροι Κοζάνης – Πρωτέας Γρεβενών 51-52
Δεκάλεπτα: 8-18, 19-34, 39-48, 51-52
Διαιτητές: Δεληγιαννίδης, Αγραφιώτης
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 16 (2), Σκορδάρης 2, Ντόβας 8 (2), Βλάχος 18, Ζολώτας 3, Νικολάου 2, Ανδρίτσος, Καρανώτας 2, Γκοβεδάρος.
Πρωτέας Γρεβενών  (Χασιώτης): Τσούκας 3 (1), Γιαννάκης 13 (2), Κλωνάρας 3, Κολοβός 2, Κιούρκας 2, Μπόζιαρης, Μαλιούρας 11, Τζήμας 5 (1), Γάτος 12, Συλλάκος, Ρίγκος 1.

Εύαθλος – Αριστοτέλης Φλώρινας 85-59
Δεκάλεπτα: 14-13, 32-27, 63-44, 85-59
Διαιτητές: Γαζέτας, Καρκαλέτσης
Εύαθλος (Παπαδόπουλος): Γκαντίδης 7 (1) , Ημερίδης 19 (1), Πούλος 14, Σιώπκας 7, Κοτούλας 10, Ζεμπεκίδης 4, Κηρύκος 3 (1), Πολυχρονίδης 9 (3), Τσελέκης 6, Σιδηρόπουλος 6.
Αριστοτέλης Φλώρινας   (Μαυρουδίου): Μαυρουδίου 8 (2), Κέκελης 7 (1), Βίτκας 4, Παπαδημητρίου 19 (1), Ρούζιος 16, Καραβατάκης, Κεσίδης, Παπαπαϊωακείμ 5, Συμεών, Ελευθερίου.

Βαθμολογία
1. ΑΣ Καρδίτσας 14
2. Πρωτέας Γρεβενών 12
3. ΑΓΣ Ιωαννίνων 12
4. Εύαθλος 11
5. Μακεδονικός 11
6. Αίας Ευόσμου 10
7. Ερμής Αγιάς 10
8. Σιάτιστα 10
9. Διόσκουροι Κοζάνης 9
10. Μελίκη 9
11. Αριστοτέλης Φλώρινας 8
12. Πτολεμαΐδα 6

Επόμενη αγωνιστική (9η, 6/12)
ΑΣ Καρδίτσας – Ερμής Αγιάς
Μελίκη – Πτολεμαΐδα
Σιάτιστα – Διόσκουροι Κοζάνης
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αίας Ευόσμου
Αριστοτέλης Φλώρινας – Μακεδονικός

2ος Όμιλος Βορρά

Αποτελέσματα
Γέφυρα-Ασπίδα Ξάνθης64-60
ΒΑΟ – Χαλκηδόνα78-86
Ελευθερούπολη – Κομοτηνή62-81
Αρετσού Καλαμαριάς-Ορφέας Νέου Σκοπού74-84
Ζέφυρος 02 – ΧΑΝΘ76-77
Γαλάτιστα-Αγία Βαρβάρα69-68
ΓΑΣ Κομοτηνή-Ίκαροι Σερρών71-63

Φύλλα αγώνα

Γέφυρα-Ασπίδα Ξάνθης 64-60
Δεκάλεπτα: 10-19, 26-30, 41-42, 64-60
Διαιτητές: Πιτσίλκας Β., Ξέρας
ΚΣ Γέφυρας (Τουλούμης): Τουλούμης 17, Δανάκης 9 (2), Δώνης, Τολιόπουλος 10, Μπάρκος, Μυλωνίδης 16, Μπίσκας, Κουλουμπής, Γεράκης, Αλμπάντης,  Χαρισόπουλος, Μωυσιάδης 12 (2), Ευσταθιάδης.
Ασπίδα Ξάνθης (Ιωαννίδης-Κωτάκης): Κουμπάνης 2, Καραμπίνης, Κέλλης, Χατζημιχαηλίδης 7 (1), Παλλάκης, Κουτσογιάννης 13 (1), Πετς 16 (2), Στεφανίδης  12 (1), Τσιώγκας 2, Παπαδάκης 6, Γρούδος.

Γαλάτιστα-Αγία Βαρβάρα 69-68
Δεκάλεπτα: 12-19, 32-36, 52-45, 69-68
Διαιτητές: Σιταρίδης, Σελεβός
Γαλάτιστα(Καραμουσαλίδης): Κουλαξής 16, Δάγκας, Ματσούκης 7, Ρίζος 2, Καρανώτας 19, Γιαχανατζής 8, Γρηγορίου 8, Χίτζας, Καραϊσκος 9, Ακριτίδης.
Αγ. Βαρβάρα (Καμαράκης): Μητρούλης 3 (1), Αμπελακιώτης 21, Γ. Σουλίδης 3 (1), Κουμλέλης 10, Χαριζάνης 9, Κάτσικας 8, Φασουλάς 4, Μανάκας 10.

Ελευθερούπολη-ΑΕ Κομοτηνής62-81
Δεκάλεπτα: 23-22, 42-36, 52-59, 62-81
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Θ., Εκιζόγλου
Ελευθερούπολη (Θεοδοσιάδης): Παπαζούδης 8 (1), Ανίσογλου 6 (1), Καρατσομπάνης 12 (2), Ρότσας 3 (1), Γκούμας 8, Αδαμόπουλος 9, Δανίκας 2, Αμπεριάδης 5, Λαζαρίδης 5 (1), Πανδής 4.
ΑΕ Κομοτηνής  (Κουκοβίνος): Σταματέλος 12, Θεοδωρίδης 6, Χοδρόπουλος 9 (1), Βακρινός, Βαχαρίδης 9 (1), Κουτσοβασίλης 20 (2), Σιμάκης 6, Τελούδης 17 (4), Καναράς 2, Χατζηπαυλίδης.

ΒΑΟ-Χαλκηδόνα 78-86
Δεκάλεπτα: 18-15, 34-32, 49-55, 78-86
Διαιτητές: Δαμίγος, Πράτος
ΒΑΟ (Κατσής): Τσιώγκας, Τζουβάρας 3(1), Λεπτοκαρίδης 15(3), Γαλανίδης 16(1), Παπαβασιλείου 13(3),  Γεωργιάδης 4, Γρηγοριάδης 8, Ριζόπουλος 2. Παρασκευάς 7, Ζησόπουλος, Πισιώτης, Δέλλας 10.
Χαλκηδόνα (Οκλαλιώτης): Μαρκίδης 16, Σιδηρόπουλος 4, Δέτσικας 12, Μπατάκος 17, Σεφερίδης 2, Μακαλέκας 7(2), Μαραπίδης 26(4), ΕυαγγελίδηςΑλεξιάδης, Λαϊδης, Παπαδόπουλος 2, Τσαλώνης.

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ίκαροι Σερρών 71-63
Δεκάλεπτα: 17-17, 32-35, 54-56, 71-63
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Τζιβελεκίδου
ΓΑΣ Κομοτηνή (Βελή- Ντίνας): Καραμπέκης Δ. 10, Μπεκρής 13 (3), Λεχούδης 17 (2), Μαγκώνης 2, Χαλίλ 13, Καλαντζής 2, Αθανασίου, Διαμαντίδης, Βελή 14.
Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Καλογεράτος 10 (2), Γεωργιανός 15 (2), Τράκας 17, Παπαδόπουλος Γ. 11, Φραγκούλης.

Ζέφυρος – ΧΑΝΘ76-77
Δεκάλεπτα: 21-16, 30-37, 57-61, 76-77
Διαιτητές: Φούτζηλας, Πετανίδου
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Φωτιάδης 6 (2),Μυλωνάς 14,Αλεξανδρίδης,Κλουντζός 5 (1),Ουρκέρογλου 14 (3), Γκιζέλης, Μήτσικας 18, Πατίκας, Αποστολίδης, Τσαμόγλου, Μυστιλιάδης 19 (1), Λιούνης.
ΧΑΝΘ (Καραπιπερίδης): Βλάχος 4,Παυλέας 2,Λεμονιάς,Σταματέλλος 5,Ελευθεριάδης 7, Ζιάκας 17 (2), Ερμείδης 4,Παπαχρήστου 8 (1),Δαβάνης 2, Αγγελίδης 12, Μελίδης 17(2).

Αρετσού-Ορφέας Νέου Σκοπού  74-84
Δεκάλεπτα: 13-25, 33-45, 54-61, 74-84
Διαιτητές:Κέτουλας, Δολγύρας
Ορφέας (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 21(3), Δεμερτζής 11(1), Παπάς 4, Σουλούγκας 3(1), Χατζής 11 (1), Καβαργύρης 8, Ιωσηφίδης 4, Κηπουρός 20 (1), Αποστόλου 2, Καραμπατζάκης, Τσαρτσίδης.

Βαθμολογία
1. ΚΣ Γέφυρας 16
2. ΧΑΝΘ15
3. Ασπίδα Ξάνθης14
4. ΓΑΣ Κομοτηνή13
5.Ικαροι Σερρών13
6. Ζέφυρος13
7.Ορφέας Ν.Σκοπού12
8. ΑΕ Κομοτηνής 12
9.Γαλάτιστα11
10.Αγ. Βαρβάρα10
11.Αρετσού10
12. Χαλκηδόνα9
13. Ελευθερούπολη9
14. ΒΑΟ9

Επόμενη αγωνιστική (9η, 6/12)
Ασπίδα Ξάνθης – ΒΑΟ
Χαλκηδόνα – Ελευθερούπολη
ΑΕ Κομοτηνής – Αρετσού
Ορφέας Ν. Σκοπού – ΓΑΣ Κομοτηνής
ΧΑΝΘ – ΚΣ Γέφυρας
Αγ. Βαρβάρα – Ζέφυρος 02
Ικαροι Σερρών – Γαλάτιστα