Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (8η αγων, 29/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Οίαξ Ναυπλίου Χρηστίδης Π.-Σπυρόπουλος Σπ. (Γιαλικάρης)

Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Απόλλων Σμ. Γκαμήλη-Ουσταμπασίδης (Τζουβάρας)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Χαρίλαος Τρικούπης Τσάτσης-Πολυχρόνης (Παπαδόπουλος Γ)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-ΚΑΟΚ Λουκαράκης-Κώτσου (Παπαδόπουλος Κ)

Π. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κεραυνός Αιγίου Νάστος-Ρίζος (Ευστρατίου)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος (Μάρκου)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ίκαρος Καλλιθέας Μαραμής-Γιακείμη (Χασάπης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Τρίτων Καρακάσης-Κωνσταντινίδου (Κωστής)

Κοντόπευκου 17.15 ΚΑΠ-Ηρόδοτος Λογοθέτης-Καρπάνος (Μίχας)

Κω 16.00 Ιπποκράτης-Κάδμος Στρέμπας-Χρηστίδης Ηλ

ΔΑΚ Νίκαιας 19.00 Άρης Ν.-Άρης Πετρούπολης Ζιώγας-Λύρας (Παπαδόπουλος Στ.)

Βούλας 13.00 Πρωτέας Β.-Πανναξιακός Μαντήλας-Σταθόπουλος (Ζώης)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Σπόρτιγκ Μαγκουνής-Τσολάκος (Πετράκης)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Κύδων Νάκας-Τσακαλογιάννης (Δημητριάδης)

Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου

Σπόρτιγκ 19.15 Σπόρτιγκ-Μαρούσι Στρέμπας-Χρηστίδης Ηλ. (Κουλούρης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Πρωτέας Γρ. Δεληγιαννίδης-Αγραφιώτης (Κηπουρίδης)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Μελίκη Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Μπεκιάρης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Σιάτιστα Δημάδης-Ρούκας (Τζιοπάνος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ιωάννινα Ταρενίδης Κ-Σαρακενίδης (Λαδένης)

Πολυκάστρου Κ. 17.00 Εύαθλος-Αριστοτέλης Φλ. Γαζέτας-Καρκαλέτσης (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Ασπίς Ξ. Πιτσίλκας Β.-Ξέρας (Πολυχρονίδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Χαλκηδόνα Δαμίγος-Πράτος (Σακελαρίου)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή ΜΓΣ Παπαδόπουλος Θ-Εκιζόγλου (Μπακάλης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-Ορφέας Ν. Σκοπού Κέτουλας-Δολγύρας (Ανδρίτσος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΧΑΝΘ Φούτζηλας-Πετανίδου (Παπαδόπουλος Ν)

Πολυγύρου 18.00 Γαλάτιστα-Αγ. Βαρβάρα Σιταρίδης-Σελεβός (Βαφείδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή ΓΑΣ-Ίκαροι Σερρών Κοϊμτζόγλου-Τζιβελεκίδου (Γκουρτζελίδης)