Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (7η αγων., 21-22/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Πεντέλη  Μπούσιας-Κωνσταντινίδου (Τρίγκα)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-Σπαρτιατικός Κρεσταινίτης-Κοτσίρης (Πετράκης Μ)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λογοθέτης-Καρπάνος (Θεοδωρόπουλος)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Ακράτα Βαλούρδος-Μαρίγλη (Σωτηριάδης)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Ίκαρος Καλ. Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Ζάρκος)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγ.-Γλαύκος Μπανασάκης-Κώτσου (Πίγκας)

Α.Ν.Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Μανδραϊκός Γρίβα-Γαρινή (Ιπιώτης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 21 Νοεμβρίου

Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Ηλυσιακός Νάστος-Ρίζος

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πρωτέας Β. Παυλόπουλος-Καλογερόπουλος Φ (Ντίνος)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Έσπερος Λαμίας Ραχιώτης-Αντωνίου (Μπορμπαντωνάκης)

Θήβας 17.00 Κάδμος-ΚΑΠ Μαντήλας-Σταθόπουλος (Σταμάτης Φ)

ΔΑΚ Νίκαιας 14.00 Άρης Ν.-Ιπποκράτης Γιακείμη-Τσολάκος (Ευστρατίου)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Κύδων Φάκαρος-Λουκαράκης (Ζερβούδης)

Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου

Σπόρτιγκ 19.30 Σπόρτιγκ-Μαρούσι Στρέμπας-Χρηστίδης Ηλ. (Κουλούρης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αίας Ευόσμου Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Βόντζας)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Διόσκουροι Κοζ. Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Κουσαϊτης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ερμής Αγιάς Γαζέτας-Λουλουδιάδης (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Μακεδονικός Πιτσίλκας Μ-Καρακώστας (Μερτζάνης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Κέτουλας-Δολγύρας (Στάθη)

4ος Όμιλος

Κυριακή 22 Νοεμβρίου

Ευμοίρου Ξ. 18.00 Ασπίς Ξ.-Ζέφυρος 02 Δημάδης-Μπακάλης (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Γέφυρα Τζιοπάνος Ν-Αγραφιώτης Γιάν. (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή- ΒΑΟ Μελανίδης-Ντόγκας (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού Καλ.-Ελευθερούπολη Φακίτσας-Χρυσάφης (Σακελλαρίου)

Ν. Σκοπού Σερ. 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ίκαροι Σερρών Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Αστρεινίδης)

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Γαλάτιστα Μαραθιώτης-Γρεκός (Λαδένης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Κομοτηνή Παπαδόπουλος Χαρ.-Κουκουλεκίδης (Λιρίδης)