Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Κατηγορίας (1/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Οίαξ Ναυπλίου Κρεσταινίτης, Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Απόλλων Σμ. Αναγνώστου, Τσολάκος (Πετρίδης)

Γλαύκου 17.00 Γλάκος-Χαρίλαος Τρικούπης Μεσολ. Αναστασίου, Μαγκουνής (Θεοδοσόπουλος)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πόλις Καλλιθέας Χρηστίδης Π, Πλιάκας (Τσάμης)

Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Ακράτα Αντωνίου, Ουσταμπασίδης (Πολιτόπουλος)

Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΚΑΟΚ Νάστος, Μαγκαφάς (Μίχας)

Α. Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Κεραυνός Αιγίου Βαλούρδος, Κώτσου (Σταματόπουλος)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00 Κύδων-Τρίτων Λογοθέτης, Καρπάνος (Μπορμπαντωνάκης)

Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Ηρόδοτος Καμήτσος, Ασημακάκη (Παππάς)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Κάδμος Λιότσος, Κωνσταντινίδου (Ντάβαρης)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Βούλας-Άρης Νίκ. Χρηστίδης Ηλ., Ορφανός Ι (Παπαγιαννόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 12.00 Έσπερος Λαμίας-Ιπποκράτης Σπυρόπουλος Σπ., Σιδέρης (Χριστοδούλου Γ)

Κοντόπευκου 17.30 ΚΑΠ-Άρης Πετρούπολης Μπούκας, Τσάτσης (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Πανναξιακός Μακρής, Μπανασάκης (Κουλούρης)

3ος Όμιλος Βορρά

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Πρωτέας Γρ. Μαντήλας, Νάκας (Πλεξίδας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Καρδίτσα Φουτζήλας, Παπαδόπουλος Χαρ. (Δεπούδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Μελίκη Κατωτικίδης, Παπανικολάου (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Πτολεμαϊδα Ρούκας, Κολοκυθάς (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Ερμής Αγιάς Κοϊμτζόγλου, Αγραφιώτης (Βόντζας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Σιάτιστα Μελανίδης, Ντόγκας (Στάθη)

4ος Όμιλος

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-Ασπίς Ξ. Κατρακάρης, Χατζηχαρίσης (Δραγκίογλου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Χαλκηδόνα Μπακάλης, Ζαχαριάδης (Γκουρτζελίδης)

Πολυγύρου 18.00 Γαλάτιστα-ΑΕ Κομοτηνής Παπαγεωργίου, Εκιζόγλου (Λαδένης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Αρετσού Καλ. Σιταρίδης, Λουλουδιάδης (Ανδρίτσος)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Ελευθερούπολη Τσουμαχίδης, Κέτουλας (Ελευθεριάδης)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Ορφέας Ν. Σκοπού Ξέρας, Καρακώστας (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιων 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεντ.-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης, Δημάδης (Μπαγλατζής)