Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (25/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Νάστος, Μαγκαφάς (Πετρόπουλος)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ.-Ίκαρος Καλ. Μαραμής, Ουσταμπασίδης (Χαρεμής)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Μανδραϊκός Καρακάσης, Ρίζος (Κωστής)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Γλαύκος Λουκαράκης, Μαρίγλη (Χασάπης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Πεντέλη Μπανασάκης, Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Γ)

Σχολικό Ν. Φιλ. 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Σπαρτιατικός Κώτσου, Χριστινάκης (Ζώης)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Π.-Κεραυνός Αιγίου Ορφανός Ι, Λύρας (Τρίγκα)

2ος Όμιλος

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Σπόρτιγκ Τσαχάκης, Αντωνίου (Γολεγού)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Κύδων Κονταράτος, Πλιάκας (Ευαγγελινός)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Μαρούσι Σοφιανόπουλος, Τσακαλογιάννης (Χριστοδούλου Γ)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Ηλυσιακός Αναστασίου, Τσολάκος (Ευστρατίου)

Κω 16.00 Ιπποκράτης-Πρωτέας Βούλας Μηλαπίδης, Σπυρόπουλος Σπ.

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Έσπερος Λαμίας Φασόλης, Ορφανός Εμμ (Ηπιώτης)

Πετρούπολης 12.30 Άρης Πετρούπολης-Πανναξιακός Καρπάνος, Κανελλόπουλος (Σωτηριάδης)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας-Ιωάννινα Μπακάλης, Κολοκυθάς (Μερτζάνης)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Αριστοτέλης Φλ. Σαρακενίδης, Χατζηχαρίσης (Τέγα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Εύαθλος Μ. Πολ. Δαμίγος, Γραικός (Καλότσης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα –Μακεδονικός Εκιζόγλου, Καλέσης (Μπαταούλα)

Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Αίας Ευόσμου Μελανίδης, Ντόγκας (Μπεκιάρης)

Β. Παρασκευόπουλος 17.00 Μεταμόρφωση Β.-Διόσκουροι Κοζ. Παπαδόπουλος Χαρ., Μαραθιώτης (Γκουντέλιας)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ηρακλής Κοζ.-Σιάτιστα Σταθόπουλος, Μαντήλας (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος

Ευμοίρου 18.00 Ασπίς Ξ.-Αγ. Βαρβάρα Τσούλης, Εμμανουήλ (Σαλικίδης)

Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Ίκαροι Σερρών Κέτουλας, Δολγύρας (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή Γαζέτας, Πετανίδου (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-Γαλάτιστα Τζιβελεκίδου, Σελεβός (Ανδρίτσος)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Ζέφυρος 02 Ρούκας, Ντούρας (Μπαγκλατζής)

ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Γέφυρα Φούτζηλας, Αγραφιώτης (Τζιοπάνος)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΧΑΝΘ Παπαγερίδης, Κατρακάρης (Δραγκίογλου)