Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές Γ’ Εθνικής Ανδρών (2η Αγωνιστική 18/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών και ενός  ματς για την 1η αγωνιστική είναι:

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου – Οίαξ Ναυπλίου Σταθόπουλος, Ασημακάκη (Ρόζης)

Α.Ν.Ιωνίας 17.00 Ν.Ιωνία – Απόλλων Σμ. Μαγκουνής – Γιακείμη (Πετράκης)

Εσπέρου 17.00  Ίκαρος Καλ. – Χαρίλαος Τρ. Κώτσου – Χατζημάρκος (Πετρίδης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός – Πόλις Καλ. Χρηστίδης Ηλ. – Γρίβα (Χασάπης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος – Ακράτα Αποστολίδης – Τσολάκος  (Κωστής)

Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Τσαχάκης – Λύρας (Παπαδόπουλος Κ.)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ – Σπαρτιατικός Ορφανός Ι. – Σκαλτσής (Ζάρκος)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Δ.Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός – Τρίτων Τσακαλογιάννης – Νάστος (Μαύρος)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ – Ηρόδοτος Καπράβος – Κανελλόπουλος (Ζερδεβάς)

ΔΑΚ Κλαδίσου 17.00 Κύδων – Κάδμος Χρηστίδης Π. – Ουσταμπασίδης (Γιαννακουδάκης)

Αμαρουσίου  17.00  Μαρούσι – Άρης Νικ. Μπούκας – Πλιάκας (Μουρμούρης)

Ιλισίων 14.00 Ηλυσιακός – Ιπποκράτης Μπανασάκης – Λουκαράκης (Μπουρνάς)

Βούλας 17.00 Πρωτέας Β. – ΚΑΠ Πολυχρόνης – Δελαγραμμάτικας (Κουλούρης)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ. – Εσπερος Λ. Κωνσταντινίδου – Καρανικόλα (Λημνιάτης)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα – Πρωτέας Γρ. Μαντήλας – Ζιώγας (Μερτζάνης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα – Καρδίτσα Αγραφιώτης – Πράτος (Στάθη)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ. – Μελίκη Παπαδόπουλος Χαρ. – Εμμανουήλ (Κηπουρίδης)

Πολυκάστρου Κιλ. 17.00 Ευαθλος Μακ. – Πτολεμαϊδα Τσούλης – Λουλουδιάδης (Ελευθεριάδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός – Ερμής Αγιάς Ευφραιμίδης – Σαρακενίδης (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου – Μεταμόρφωση Β. Κατωτικίδης – Παπανικολάου (Κοζ) (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ηρακλής Κοζ. – Διόσκουροι Κοζ. Τζίμα – Σελεβός (Βόντας)

Τετάρτη 21 Οκτωβρίου (1η Αγωνιστική)

Καρδίτσας 19.00 Καρδίτσα – Σιάτιστα Ταρενίδης Κ. – Σαρακενίδης (Τέγα)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ – Ασπίς Ξάνθης Μελανίδης – Ντόγκας (Μήτσιου)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεντ. – Χαλκηδόνα Δημάδης – Εκιζόγλου (Μπαγκλατζής)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρ. – ΑΕ Κομοτηνής Δαμίγος – Μαραθιώτης (Δραγκίογλου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή – Αρετσού Κατρακάρης – Μπακάλης (Γκουρτζελίδης)

Πολυγύρου 18.00 Γαλατιστα – Ελευθερούπολη Γαζέτας – Γραικός (Βαφείδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02 – ΒΑΟ Σιταρίδης – Πετανίδου (Ανδρίτσος)

Ν.Σκοπού Σερ. 18.00 Ορφέας Ν.Σκ. – Γέφυρας Ρούκας – Κολοκυθάς (Γιαβρής)