Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές- Κομισάριοι Γ’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 11 Οκτωβρίου

1ος Ομιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου – ΚΑΟΚ Π. Ουσταμπασίδης-Δελαγραμμάτικας (Τρίγκα)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμ. – Κεραυνός Αιγίου Λιότισος-Μαγκαφάς (Σταύρου)
Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικ. – ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας Κρεσταινίτης-Μαρκόπουλος (Πίγκας)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας – Ίκαρος Καλλιθέας Πλιάκας-Σκαλτσής (Ζερδεβάς)
Ακράτας 17.00 Ακράτα – Μανδραϊκός φάκαρος-Χαϊνά (Ρόζης)
Σχολικό Ν.Φιλ. 15.30 ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Γλαύκος Χαλαμπαλάκης-Μακρής (Ηπιώτης)
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός – Πεντέλη Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Γιαλικάρης)

 

2ος Ομιλος

Στρέφη 17.00 Τρίτων – Άρης Πετρ.Κονταράτος-Καρακωνσταντόπουλος (Φαλούκας)
Ν.Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος – Πανναξιακός Μαγκουνής-Λύρας (Τζωρτζάκης)
Θήβας 17.00 Κάδμος – Σπόρτιγκ  Κοντίλης-Κοτσίρης (Χριστοδούλου Γ)
ΔΑΚ Νικαίας 17.00 Αρης Νικ. – Κύδων Κοτσίμπος-Μαυρατζάς (Ζώης)
Κω 17.00 Ιπποκράτης – Μαρούσι Αποστολίδης-Μαραμής
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – Ηλυσιακός Τσαχάκης-Ορφανός Ιορ. (Χαρεμής)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος  Λαμίας – Πρωτέας Βούλας Ταρενίδης Κ-Κέτουλας (Μόρφη Γ)

 

3ος Ομιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ. – Ηρακλής Κοζ. Τσουμαχίδης – Δοργύρας (Μερτζάνης)
ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη – Ιωάννινα  Τσιρτσιμάλης – Εμμανουήλ (Μελανίδης)
ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαΐδα – Αριστοτέλης Φλ. Ζιώγας – Σταθόπουλος (Μπαταούλα)
Αγιας  17.00 Ερμής Αγιας – Ευαθλος Μακ. Π. Σαρακενίδης – Χρυσάφης (Μπεκιάρης)
Β.Παρασκευόπουλου 17.00 Μεταμόρφωση Β. – Μακεδονικός Παπαγεωργίου – Χατζηχαρίσης (Μιναρεντζόπουλος)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κ. – Αίας Ευόσμου Κατρακάρης, Μπακάλης (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος
Ευμοίρου Ξ. 18.00 Ασπίς Ξ. – Ορφέας Ν.Σκοπ. Γαζέτας – Μαραθιώτης (Μπαγκλατζής)
Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα – ΧΑΝΘ Δαμίγος – Παπαδόπουλος Χαρ. (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτονής – Αγ.Βαρβάρα Πεντ. Σιταρίδης – Αγραφιώτης (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού Καλ. – Ίκαροι Σερρών Μελανίδης – Ντόγκας (Φωτιάδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη – ΓΑΣ Κομοτηνή Φουτζήλας – Τζεβελεκίδου (Λαμπρίδης)
ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ – Γαλατίστας Πετανίδου – Γρέκος (Σακελαρίου)
Γέφυρας 18.00 Γέφυρας – Ζέφυρος 02 Κοϊμτζόγλου – Καρκαλέτσης (Παπαδόπουλος Ν.)