Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Κύπελλο Ανδρών: Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Β’ Φάσης

Φάρος Κερατσινίου και Κηφισιά προκρίθηκαν στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος.    Προμηθέας Πατρών-Κηφισιά 66-70 Δεκάλεπτα: 18-13, 28-37,45-55,66-70 Π΄ρομηθέας (Γιατράς): Ντιπ, Νοέας 3, Γιαννικόπουλος, Πέττας 9,

Περισσότερα »

Διαιτητές- Κομισάριοι Κυπέλλου Γυναικών (Β’ Φάση, 3-4/10)

Σάββατο 3 Οκτωβρίου Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Κρόνος Αγ. Δημ. Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Σταύρου) Κυριακή 4 Οκτωβρίου Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ολυμπιακός Παπαθανασίου-Αποστολίδης (Ελευθεριάδης) ΔΑΚ Πανοράματος 13.30 Πυλαία-Αγ. Παρασκευή Κατωτικίδης-Παπανικολάου

Περισσότερα »

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνική Ανδρών (1η αγωνιστική, 4/10)

Όμιλος Νότου Κυριακή 4 Οκτωβρίου Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Προμηθέας Στρέμπας-Παπαφωτίου (Μπουρνάς) Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εργοτέλης Μαντήλα-Λιότσος (Μαυρουδής) Π. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Πανιώνιος Θεοδωρόπουλος-Μπούκας (Μουζάκης Στ.) Αγ. Δημητρίου (Ν)

Περισσότερα »

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική, 3/10 και 21/10)

Σάββατο 3 Οκτωβρίου Λευκάδας 17.00 Δόξας Λευκάδας – ΟΦΗ Σιμητόπουλος-Λόρτος-Τζίμα (Κανελλόπουλος) ΔΑΚ Δ.Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ηρακλής Δεσλής-Ξενικάκης-Παγώνης (Κοντοζής) ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Π.-Κύμη Μπήτης-Σταματόπουλος-Παφίλης

Περισσότερα »

Διαιτητές- Κομισάριοι Κυπέλλου Γυναικών (Β’ Φάση, 3-4/10)

Σάββατο 3 Οκτωβρίου Βούλας 17.00 Πρωτέας Β.-Κρόνος Αγ. Δημ. Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Σταύρου) Κυριακή 4 Οκτωβρίου Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ολυμπιακός Παπαθανασίου-Αποστολίδης (Ελευθεριάδης) ΔΑΚ Πανοράματος 13.30 Πυλαία-Αγ. Παρασκευή Κατωτικίδης-Παπανικολάου

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνική Ανδρών (1η αγωνιστική, 4/10)

Όμιλος Νότου Κυριακή 4 Οκτωβρίου Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Προμηθέας Στρέμπας-Παπαφωτίου (Μπουρνάς) Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εργοτέλης Μαντήλα-Λιότσος (Μαυρουδής) Π. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Πανιώνιος Θεοδωρόπουλος-Μπούκας (Μουζάκης Στ.) Αγ. Δημητρίου (Ν)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική, 3/10 και 21/10)

Σάββατο 3 Οκτωβρίου Λευκάδας 17.00 Δόξας Λευκάδας – ΟΦΗ Σιμητόπουλος-Λόρτος-Τζίμα (Κανελλόπουλος) ΔΑΚ Δ.Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ηρακλής Δεσλής-Ξενικάκης-Παγώνης (Κοντοζής) ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Π.-Κύμη Μπήτης-Σταματόπουλος-Παφίλης

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων

Λόγω κωλύματος του γηπέδου, ο αγώνας ΑΣΕ Δούκα –ΑΕ Ψυχικού για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Εθνική Κατηγορίας Ανδρών, αντί της 21/10/2015 και