Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πρόγραμμα Ειδικού Πρωταθλήματος για άνοδο στην Α2 Γυναικών

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι η κλήρωση των δύο υποομίλων του ειδικού πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Γυναικών (Όμιλος Νότου) και ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων.

 Παράλληλα ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του ειδικού πρωταθλήματος για άνοδο στην Α2 Κατηγορία στον Όμιλο του Βορρά.

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

Α’ ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ

1.ΠΜΑΣ Κούρος Σάμου
2. ΑΟ Πήγασος
3. ΑΓΕ Χαλκίδας
4. Βούρειος ΑΟΛ
5. Εσπερος ΑΟΠΑ

Β’ ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕΣ Θησέας Παναγιούδας
2. ΑΓΣ Ιωαννίνων
3. ΟΑ Χανίων
4. ΑΟ Ολυμπιάδα Άσσου Λέχαιου
5. ΑΠΣ Αρις

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής

Τετάρτη 24/6/2015

Μετς Α’: 17.00 ΑΟ Πήγασος – Έσπερος ΑΟΠΑ, 19.00 ΑΓΕ Χαλκίδας – Βούρειος ΑΟΛ
Μετς Β’:  17.00 ΑΟ Ολυμπιάδα Λ. – ΑΓΣ Ιωαννίνων, ΟΑ Χανίων – ΑΠΣ Αρις

Πέμπτη 25/6/2015

Μετς Α’: 17.00 Βούρειος ΑΟΛ – ΜΑΣ Κούρος Σάμου, 19.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΓΕ Χαλκίδας
Μετς Β’: 17.00 ΑΠΣ Αρις – ΑΕΣ Θησέας Παν., 19.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΟΑ Χανίων
 
Παρασκευή 26/6/2015

Μετς Α’: 16.00 ΑΓΕ Χαλκίδας – ΑΟ Πήγασος, 18.00 ΜΑΣ Κούρος Σάμου – Εσπερος ΑΟΠΑ
Μετς Β’: 16.00 ΟΑ Χανίων – ΑΟ Ολυμπιάδα Λ., 18.00 ΑΕΣ Θησέας Παν. – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Σάββατο 27/6/2015

Μετς Α’: 16.00 Εσπερος ΑΟΠΑ – Βούρειος ΑΟΛ, 18.00 ΑΟ Πήγασος – ΜΑΣ Κούρος Σάμου
Μετς Β’: 16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΠΣ Αρις, 18.00 ΑΟ Ολυμπιάδα Λ. – ΑΕΣ Θησέας Παν.
Κυριακή 28/6/2015

Μετς Α’: 10.00 ΜΑΣ Κούρος – ΑΓΕ Χαλκίδας, 12.00 Βούρειος ΑΟΛ – ΑΟ Πήγασος
Μετς Β’: 10.00 ΑΕΣ Θησέας Παν. – ΑΟ Χανίων, 12.00 ΑΠΣ Αρις – ΑΟ Ολυμπιάδα Λ.
Δευτέρα 29/6/2015

Μετς Α: 10.00 2ος Α’ Υποομίλου – 2ος Β’ Υποομίλου (αγώνας κατάταξης)

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

Τετάρτη 24/6/2015

Καλαμαριάς: 17.30 ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΓΕ Πιερίας, 19.15 ΑΟ Ν. Τρίγλιας  – ΓΣ Νίκη Βόλου

Πέμπτη 25/6/2015

Καλαμαριάς 17.30 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΓΣΚ Λασσάνης, 19.15 ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟ Ν.Τρίγλιας

Παρασκευή 26/6/2015

Καλαμαριάς: 17.30 ΑΟ Ν.Τρίγλιας – ΓΑΣ Κομοτηνή, 19.15 ΓΣΚ Λασσάνης – ΑΓΕ Πιερίας
 
Σάββατο 27/6/2015

Καλαμαριάς:17.30 ΑΓΕ Πιερίας – ΓΣ Νίκη Βόλου, 19.15 ΓΑΣ Κομονητή – ΓΣΚ Λασσάνης

Κυριακή 28/6/2015

Καλαμαριάς: 12.30 ΓΣΚ Λασσάνης – ΑΟ Ν. Τρίγλιας, 14.15 ΓΣ Νίκη Βόλου ΓΑΣ Κομοτηνή.