Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (10/5)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 26ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

Κυριακή 10 Μάιου

1ος Όμιλος Νότου

Περάματος 17.00 Περάματος Ερμής – Κεραυνός Αιγίου Νάστος, Πετρόπουλος (Μίχας)

2ο Λ. Αμαρουσίου  17.00 Νίκη Αμαρουσίου – Νήαρ Ηστ Μακρής, Φάκαρος (Ζερδεβάς)

Ερμιόνης 14.00 Κρανίδι – Ζάκυνθος Τσάτσης, Τεφτίκης (Ζάρκος)

Τέντα 17.00 Ακάδημος – Χαλάνδρι Κωστής, Λαμπίρης (Γιαλικάρης)

Πέρκιζα 17.00 Προμηθέας Χ. – Ένωση Ηλίου Τσώνος Β., Παπαθανασίου (Σιώκας)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κ. – Μανδραϊκός Ελευθεριάδης, Αντωνόπουλος (Τρίγκα)

2ος Όμιλος Νότου

Σπόρτιγκ (Κ.Θ.) 17.00 Σπόρτιγκ – Κορωπί Καλογερόπουλος Φ., Σκαλτσής (Παππάς)

Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ – Αιγάλεω Ουσταμπασίδης, Αυγερινός (Αλέτρας)

Ν.Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος – Πόλις Καλ. Κωνσταντινίδου, Ασημάκη (Γιαννακουδάκης)

Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος – Εργοτέλης Γιακείμη, Σπυρόπουλος Σπ. (Βιτζηλαίος)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρ. – Ίκαρος Ν.Σμ. Στρέμπας, Χρηστίδης Π. (Τζουβάρας)

Αγ.Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ.Δημ. – Πεύκη Χρηστίδης Ηλ., Τσολάκος (Ντάβαρης)

1ος Όμιλος Βορρά

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη – Πρωτέας Γρ. Μπίκης, Καρκαλέτσης (Μελανίδης)

ΔΑΚ Βόνιτσας 18.00 Βόνιτσα – Καρδίτσα Τσακαλογιάννης, Κανελλόπουλος (Πίγκας)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β. – Λάρισα 1964 Τσιβελεκίδου, Τσοκόλης (Μόρφη Γ.)

Σιάτιστας Νέο 187.00 Σιάτιστα – Νίκη Βόλου Κοϊμτζόγλου, Τσιοπάνος Ν. (Βόντζας)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά – Αίολος Αστακού Δεληγιαννίδης, Τσιρτσιμάλης (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ. – Πανεδεσσαϊκός Εμμανουήλ, Τσιοπάνος (Μπαταούλα)

2ος Όμιλος Βορρά

Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη – Αγ.Βαρβάρα Π. Τσιαπλής, Κατωτικίδης (Μήτσιου)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός – Πολύγυρος Ρούκας, Κατρακάρης (Παπαδόπουλος Ν.

 Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης – Ίκαροι Σερρών Παπανικολάου, Σαρακενίδης (Σακελαρίου)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολης – Ορφέας Ν.Σκοπού Παπαγεωργίου, Καλέσης (Βορεάδης)

Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας – Ακτή Ζέφυρος Μανιός, Τσανακτσίδης (Λαδόπουλος)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη – Τιτάνες Δράμας Παπαδόπουλος Χαρ., Σελεβός (Μπαγκλατζής)