Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (25η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής κατηγορίας στους τέσσερις ομίλους έχουν ως εξής…

 

1ος Όμιλος
Κεραυνός Αιγίου-ΑΟ Κρανιδίου 20-0 (α.α.)
Νήαρ Ηστ-Ερμής Περάματος 57-67
ΓΣ Χαλανδρίου-Προμηθέας Χαλανδρίου 60-93
Ένωση Ιλίου-Έσπερος ΑΟΠΑ 82-73
ΑΕ Πεντέλης- Απόλλων Αρχ. Κορ. 91-86
Μανδραϊκός-Νίκη Αμαρουσίου 70-76
Ζάκυνθος-Ακάδημος 20-0 (α.α.)

Νήαρ Ηστ-Ερμής Περάματος 57-67

Διαιτητές: Ορφανός Μ.- Τσολάκος

Δεκάλεπτα: 18-16, 27-37, 46-44, 57-67.

Νήαρ Ηστ (Χατζηελευθερίου): Καφαντάρης, Ζεχερλής, Σμυρλής 6, Ταταρούνης 28(2), Καπετζόγλου 15(1), Σπανάκος, Καρασταμάτης 6, Πέζος 2, Χαρίσης.

Ερμής Περάματος (Κασσής): Φωστέρης 25(5), Ντακούλιας 8, Κοροπούλης 8(2), Γουρνάς 2, Κουκουβάκης 8, Καϊρης, Διαμαντόπουλος 9(1), Σωτηρίου 2, Ιωάννου.

ΓΣ Χαλανδρίου-Προμηθέας Χαλανδρίου 60-93
Διαιτητές: Πλάκας-Μαραβέλιας
Δεκάλεπτα: 18-17, 30-48, 41-75, 60-93.
Χαλάνδρι (Καρούτζος): Γκόλιας 17 (1), Κοκκόσης, Στεργίου, Παπαντωνίου 5 (1), Λυπημένος 6 (1), Αλεξόπουλος 22 (2), Κοντοζόπουλος, Γιαννακόπουλος, Σβέρνας 10 (1).
Προμηθέας Χαλ. (Νικητοπουλος): Θεοφάνης 4 (1), Καραθανασόπουλος Θ. 6 (2), Καραθανασόπουλος Αλ. 13 (2), Σπετσιέρης 8 (2), Σιδέρης 4 (1), Λοΐζος 6, Καρούζος 17 (5), Σαμιώτης 12 (1), Βαρσαμούλης 6, Ρώσσης 2, Ανδρουλάκης 3 (1), Μαλούκος 12.

Ένωση Ιλίου-Έσπερος ΑΟΠΑ 82-73
Διαιτητές: Μακρής-Βαλούρδος
Δεκάλεπτα: 23-14, 41-30, 57-49, 82-73
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 13 Μπέλλας Γ. 12 (2), Παπαηλίου, Φουντάς 12 (2), Ραλλάκης , Τσολάκης 24 (1),Μπέλλας Οδ. 9 (1), Μίχος 4, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος 8 (2), Γεωργιάδης.
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας 2, Φρατζής 9 (3), Λαμπρόπουλος 9, Μελνικς 11. Στυλίδης 9, Οικονομόπουλος 2, Καλλής, Δίπλαρος 18 (1), Λυμπέρης 3 (1), Αγγελόπουλος 2, Μακρής 8 (2).

ΑΕ Πεντέλης- Απόλλων Αρχ. Κορ.
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Κωνσταντινίδου
Δεκάλεπτα:
Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Καρκανίδης, Μάντζιος, Χατζηκωστής 18(3), Κωνσταντάκος, Μανιάτης 12(1), Αυγενικός 8(1), Λουγιάκης 19, Χαρτσοματσίδης 4, Σταυριανόπουλος, Μπίγγος 16(2), Καραβασάνης 14(2), Γάσπαρης.
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Γκόφας): Καραχοντζίτης 12, Βαρσάμης, Καλύβας, Σιώκος, Στεφανής 11, Κατσαμάκης 11(2), Βαμβακάς 13(3), Σταυρόπουλος 11(1), Αδάμ, Τρυφωνόπουλος 23, Γκρέκας, Δανηίλ 5.
 

Μανδραϊκός-Νίκη Αμαρουσίου 70-76
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Κονταράτος
Δεκάλεπτα: 24-26, 40-44, 55-58, 70-76
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Καμπερίδης Γ., Μεντένης, Ντότσι, Αττίκος 16(1), Μπαλάφας 4, Καλεμτζάκης 21(3), Μάκος 6, Σακελλάρης 4, Κυρίτσης 9, Ηλιάδης 16.
Νίκη Αμ. (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 8, Τσέκενης Γ., Τσιάτσιος, Παβλίσεβιτς 11(3), Κυπριτζόγλου 8, Γεωργακόπουλος 11(1), Γιατράκος, Δέλλιος 25, Τσέκενης Α. 1, Γάτος 4, Θωμόπουλος 6, Κατοπώδης 2.

Η βαθμολογία
 
1.Έσπερος ΑΟΠΑ 46
2. Ένωση Ιλίου 46
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 45
4. Νίκη Αμαρουσίου 42
5. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 40
6. Ζάκυνθος 39
7. Πεντέλη 39
8. Κεραυνός Αιγίου 39
9. Μανδραϊκός 36
10. Νήαρ Ηστ 33
11. Πέραμα 32
12. Ακάδημος 31
13. Χαλάνδρι 28
14. Κρανίδι 26

 

2ος Ομιλος

Ακαδημία-ΑΟ Σπόρτιγκ 75-66
Αιγάλεω-Ηρόδοτος 69-99
Πόλις Καλλιθέας-ΑΣ Αρχαγγέλου 75-79
Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 63-71
Πεύκη – Κάδμος 74-75
Εργοτέλης-Διαγόρας Δρυοπιδέων 20-0 (α.α.)
ΓΣ Κορωπίου-Ιωνικός Ν.Φ. 99-84

Πεύκη – Κάδμος 74-75
Διαιτητές: Μπούσιας, Κυριακόπουλος
Δεκάλεπτα: 23-18, 39-32, 53-53, 74-75
Πεύκη Δρικόγιας, Δρακόπουλος 3, Βιδάλης 9(2), Γαπκιάδης 15(2), Νικολαϊδης 10(1), Σπηλιώπουλος 2, Κεράτσας 6(1), Μπαρμπαρής 2, Εμίρης 10(2), Ματαλιωτάκης 13, Κουκάκης 4.
Κάδμος: Σαμουρέλης 12, Τομαράς 11(2), Παπαδάκης 2, Χαρατσής Π. 2, Κατσούλας 14, Γκρινιάρης 13(1), Χαρατσής Γ. 7(1), Μπεκρής, Κουμπές, Δρακάκης 10, Μητρόπουλος 4.

Ακαδημία – Σπόρτιγκ 75-66
Δεκάλεπτα:20-22, 41-35, 58-54, 75-66
Διαιτητές: Κώτσου, Καρανικόλα
Ακαδημία (Θεοδωρουλάκης):Κριθινάκης 2, Σκέμπης 2, Μαυραυγάκης 24, Νύκταρης, Μαραγκάκης 8, Σταμούλης 16 (4), Νταλιάνης 4, Μπαλάφας 15 (2), Μπελεφάντης 4, Δουλγεράκης.
Σπόρτιγκ (Νανάκος): Σημαιόπουλος 10, Ηλιάδης 4, Βαρθακοκοίλης 14(3), Πασπαλάς 8, Παπαβασιλείου, Καστανιώτης 8, Φιλιππόπουλος 6, Τσαπρούνης 16.

Αιγάλεω-Ηρόδοτος 69-99
Δεκάλεπτα: 22-22, 14-29, 15-32, 18-16
Διαιτητές: Φασόλης -Αθανασόπουλος
Αιγάλεω (Ιμπραημμάκης): Μένος, Νίνος 2, Ρήγος, Μπέλης 2, Μπάζιος 4, Χανιώτης 17 (5), Σακελλαρόπουλος 17 (5), Μιλεντίγιεβιτς 19 (1), Κωσταντινίδης 1,Τσιαμπάς 2, Στάθης , Αποσκίτης 5 (1).
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Πυργιώτης 8, Τσαμπής 18 (3), Μαϊστρέλης 16 (4), Χρύσης 19, Καρλάφτης 3 (1), Παρδακάς 19 (1), Σταθάκης 7 (1), Μαυρόπουλος 6, Χαρατσής 3 (1).

Πόλις Καλλιθέας-ΑΣ Αρχαγγέλου 75-79
Δεκάλεπτα: 19-14, 33-36(ημ.), 56-57, 75-79
Διαιτητές: Μπούκα- Γρίβα
Πόλις Καλλιθέας(Μουριχίδης): Μπογδανίδης 2, Καβελάρης, Κόκκινος 30, Κωνσταντώνης 7(1), Κασπαριάν 20(2), Ερμίδης 2, Λάβαρης 10, Λαφτσής 2, Τσεμπελής 2.
ΑΣ Αρχαγγέλου (Θωμίδης): Κουιμτζίδης 2, Παπανικολάου 5(1), Μητσού 5(1), Αυγενικού 10(2), Αγγελόπουλος 6(1), Σκορδάλης 31(2), Κούρος 10, Εκινέ 10(1)

Κορωπί – Ιωνικός Ν.Φ.  99-84
Δεκάλεπτα: 24-16, 46-37, 76-57, 99-84
Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης 10(2), Μελάς 11(3), Κούσουλας 11(3), Κούργιας 5, Ντιφαντής 17(1), Κάσαρης 4, Κερασοβίτης 10(3), Νικολάού 1, Τσιουμπρής 26(5), Παπαδόπουλος 4
Ιωνικός Ν.Φ. (Κουκλάκης):Φραντζέσκος 11(3), Μελεούνης 3, Μαυραγάνης 26(6), Σβερκούνος 11(2), Σβορώνος 5(1), Κριτσωτάκης 2, Γιαννιώδης 19(1), Στυλιανός, Τσούπρος 7.\

Ικαρος Ν.Σμ. – Κρόνος Αγ.Δημ. 63-71
Διαιτητές: Ραχιώτης – Σκαλτσής
Δεκάλεπτα: 16-18,30-30,53-48,63-71
Ικαρος Ν.Σμ.: (Μακρυδήμας,Τσεπέλης) Μπουραζάνης, Καννάς, Καμπούρης, Βλασσόπουλος 11(1), Βούζας 5, Ντεφούδης, Συριστρατίδης 22, Βουρλίτης 8(1), Μπελίτσης, Δαρμογιάννης 6(2), Μιχαλόπουλος 5, Δρίβας 6(2).
Κρόνος Αγ.Δημ. (Σαββάτης,Τερζής) Μπάλας 6(2), Στραγανιώτης 5, Νάτσος, Ξιούρας 11(3), Πίτσας 3(1), Δορκοφύκης 7(1), Αντωνόπουλος 3(1), Φρουσκλιάς 21(2), Χαλβατζής 6, Γιαννόπουλος 9(1), Ανδρεάτος,Τσίλαγας.

Η βαθμολογία
1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 47
2. Κορωπί 46
3. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 41
4. Σπόρτιγκ 40
5. Εργοτέλης 41
6. Πόλις Καλλιθέας 39
7. ΑΣ Αρχαγγέλου 39
8. Ηρόδοτος 38
9. Κάδμος 37
10. Πεύκη 36
11. Διαγόρας Δρυοπιδέων* 33
12. Ακαδημία Ρεθύμνου 31
13. Αιγάλεω* 30
14. Ιωνικός Ν.Φ. 24  
*Εχει μηδενισμό

3ος Ομιλος
Πρωτέας Γρεβενών – Βόνιτσα 88-78
Ηρακλής Κοζάνης – Μελίκη 87-90
Καρδίτσα – Μεταμόρφωση Βόλου 72-78
ΑΕΛ – Σιάτιστα 103-65
Νίκη Βόλου – Καστοριά 60-62
Αίολος Αστακού – Διόσκουροι Κοζάνης 100-71
Εδεσσα – Αγρίνιο 46-102

Αίολος Αστακού-Διόσκουροι Κοζάνης 100-71
Δεκάλεπτα: 26-14, 46-39, 77-52, 100-71
Διαιτητές: Νάστος, Κωστής
Αίολος Αστακού( Βουρνάς) Καραγεώργος 22 (1), Πανάρας 20 (2), Σταμόπουλος 3 (1), Ψάλτου 10 (2), Πέππας, Κακλαμάνος 15 (2), Πάππος 3 (1), Χουλιάρας 2, Καλισώρας 3 (1), Λυμπάρης 18 (2), Δουρούκης 4 (1).
Διόσκοροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 4, Σκορδάρης 6 (2), Ντόβας 25 (2), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Σ. 15 (1), Μπαλτζής, Σταυρίδης, Μπάρμπας 3 (1), Καρανώτας Τ. 9, Ανδρίτσος 9.

Ηρακλής Κοζάνης – Μελίκη 87-90
Δεκάλεπτα: 28-16, 44-48, 65-70, 87-90
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Πετανίδου
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Καρέντζος 3(1),Τσακμάκης 6, Πουλιώνης, Αζής 6, Γιαννουζάκος 16(2), Τσιλιγιάννης, Καλαϊτζής, Παπούλιας 14, Μπαρδάκας 2, Γιαννούλης 40.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 12 (1), Μαυρίδης 23 (1), Δημητριάδης 6 (1), Γιαννόπουλος, Κωνσταντίτσης, Παπαρόσης, Κοτσάμπασης 21 (4), Παπαδόπουλος, Παραπούρας 18 (3), Τζουνόπουλος, Ρογγότης 10.

Πρωτέας Γρεβενών-Βόνιτσα 88-78
Δεκάλεπτα: 19-18, 45-39, 62-56, 88-78
Διαιτητές: Γρεκός, Κουκουλεκίδης
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 10, Γιαννάκης 2, Μαρκόπουλος 12, Μουράτογλου 21 (3), Τσιμίδης 13, Μπαρτζώκας, Πενλίδης, Παπαθεοδώρου 6, Μαλιούρας, Ζίμπρας, Ασλανίδης, Κλωνάρας 24 (3).
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Μπουρσινός Ορ. 2, Τσιτσώνης 17 (5), Κοροζής 5 (1), Μπουρσινός Δ. 5, Πτηνόπουλος, Μανδαλάκης 34 (3), Ζαχαράκης 14 (2).

ΑΕΛ – Σιάτιστα  103-65
Δεκάλεπτα: 23-15, 55-23, 75-39, 103-65
Διαιτητές: Τσοκόλης, Τσούλης
Α.Ε.Λ. (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης, Τέλιος 5, Σαριμπαλίδης 5(1), Τσιλούλης 13 (2), Κουρής, Τσούτσος 9, Μηλιώνης 18 (6), Κονδυλόπουλος 10 (2), Σταυρόπουλος 8 (2), Μπλιάτζας 12 (1), Πολίτης 13 (3), Ψάλτου 2, Κόκκας 8.
Γ.Σ.Σιάτιστας (Καλαμπούκας): Γεωργάκας 7, Στεργίου 6, Γράβας Α. 11, Ρέπας Χρ. 15 (2), Ρέπας Ν. 14, Καλαμπούκας, Τζώνος Γ., Τζώνος Γ. 3 (1), Τσιαούσης 7, Κατσιάνης 2.

Νίκη Βόλου-Καστοριά 60-62
Δεκάλεπτα: 15-15, 35-26, 44-46, 60-62
Διαιτητές: Τζιοπάνος, Τζιβελεκίδου
Νίκη Βόλου (Στρατίκης): Τζίνης 21 (4), Βασδέκης, Κατσαλής 9 (1), Τσώλης 5, Βλίτσιος 5, Κετούλας 1, Τάσος 10 (1), Τοκατλίδης 9.
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 10 (1), Λέκκος Γ., Δίτσιος, Γυμνόπουλος 7, Τεπετίδης 16 (2), Πανταζής 2, Ντάλης 6, Τασιούδης 4, Αντωνιάδης 7, Τσιαούσης, Μπασακύρος, Κόκουρας 10.

Καρδίτσα-Μεταμόρφωση Βόλου 72-78
Δεκάλεπτα: 20-17, 41-38, 60-59, 72-78
Διαιτητές: Μανιός, Γαζέτας
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 5 (1), Κούντσιος, Θώδης, Τσιαμούρας 4 (1), Παπαϊωάννου 13, Γεωργίου 19 (4), Βούλγαρης 5 (1), Παπαδόπουλος 9 Αντωνίου 17, Παππάς Γ..
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγεώργος 22 (3), Ζήσης 3(1), Παπούλιας 22, Σκαμαγκάς 9, Τσιτσιγιάννης 8, αλάσκας 4, Γιωτόπουλος 10 (2), Φαλαγκάρας.

Η βαθμολογία

1.       ΑΕ Λάρισας        49
2.       Αίολος Αστακού               47
3.       Καστοριά            44
4.       Αγρίνιο                43
5.       Μελίκη 39
6.       Διόσκουροι Κοζάνης      37
7.       Μεταμόρφωση Βόλου  37
8.       Πρωτέας Γρεβενών         36
9.       Ηρακλής Κοζάνης            36
10.   Καρδίτσα            36
11.   Νίκη Βόλου        33
12.   Σιάτιστα              33
13.   Βόνιτσα               29
14.   Πανεδεσσαϊκός                24

4ος Ομιλος

Αγ. Βαρβάρα – Ευκαρπία 70-67
Πολύγυρος – Μαντουλίδης 77-62
Ικαροι Σερρών – ΠΚ Νεάολης 73-63
Ορφέας Ν. Σκοπού – Ιωνικός Ιωνίας 69-78
Ζεφυρος – Ελευθερούπολη 73-78
Τιτάνες Δράμας – Σταυρούπολη 79-75

Αγία Βαρβάρα – ΠΣ Ευκαρπίας 70-67
Δεκάλεπτα: 17-14, 39-36, 55-50, 70-67
Διαιτητές:  Μελανίδης, Ντόγκας  
Αγία Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Φραγκόπουλος 3 (1), Σιώπης 2, Μητρούλης 4 (1), Ράμμος 5 (1), Μουσίκας 4, Γ. Σουλίδης 2, Κουμλέλης 12, Μαλαθούνης, Κάτσικας 2, Φασουλάς 7, Πενταζίδης 29 (3).
ΠΣ Ευκαρπίας (Αμοιρίδης): Δ. Χατζημιχαηλίδης 15 (5), Αραμπατζής 3 (1), Δώδος 2, Μανδάνης 4, Χ. Γιώρτσιος 2, Ν. Χατζημιχαηλίδης 6, Παπαευαγγέλλου 9 (1), Σεφερίδης, Θ. Γιώρτσιος 5 (1), Γκόφας 6, Σουτζόπουλος 12 (2), Παρασκευάς 3 (1).

Ζέφυρος – ΓΣ Ελευθερούπολης  73-78
Δεκάλεπτα: 27-22, 46-35, 67-59, 73-78
Διαιτητές: Δόργυρας, Κέτουλας
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 4, Μυλωνάς 23, Αλεξανδρίδης 9 (2), Σουλάκης 17 (5), Σταυρίδης 9 (1), Κλωναράς 5, Καραΐσκος 4, Σπάχος, Παπούδος 2.
ΓΣ Ελευθερούπολης (Καμαράκης): Μουλάκης 14 (3), Αδαμόπουλος 30 (4), Ρότσας 9 (3), Γκούμας, Αμπελακιώτης 17 (1), Δανίκας 6, Αμπεριάδης 2, Καλεάδης, Γούλας.

Ικαροι Σερρών – ΠΚ Νεάπολης 73-63
Δεκάλεπτα: 12-18, 36-26, 48-43, 73-63
Διαιτητές: Τζαμάκου, Ζιώγας  
Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Γρίψιος 4, Χατζής, Τράκας 13 (1), Χορτομάρης 14 (3), Γκουτζιάς 2, Παπαδόπουλος 18, Καλογεράτος 3, Φραγκούλης 3 (1), Δημητράκας 12 (1), Βουρλίδας, Κάττος 4.
ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 8 (1), Θεολόγου 5, Τζουβάρας 3 (1), Κοσμίδης 17 (1), Κολοκυθάς, Παντούλας, Σαχινίδης 10 (1), Δημητρόπουλος, Δέλλας 13 (1), Ταουκίδης 4, Τσαλικίδης 3 (1), Χατζηστεφάνου.

Ορφέας Νέου Σκοπού – Ιωνικός Ιωνίας  69-78
Δεκάλεπτα: 17-13, 34-32, 53-62, 69-78
Διαιτητές:  Εκιζόγλου, Σαρακενίδης
Ορφέας Νέου Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 14 (2), Σουλούγκας 10 (1), Κουτσιαντζής 3 (1), Καντζουρίδης 2, Τσανάκας 9 (3), Καδής 12 (2), Κηπουρός 12, Γκουτζιομήτρος 7, Ιωσηφίδης, Αξιαρλής.
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Ρούζιος 6, Παναγιώτου 15 (2), Τερσενίδης 16, Ζεϊμπέκης 3 (1), Παπαβασιλείου 7 (1), Φλιάτης Ι. 15 (1), Φλιάτης Γ. 10 (1), Καρούζος 6, Ακριτίδης.

Τιτάνες Δράμας – ΚΑΟΣ 79-75
Δεκάλεπτα: 19-24, 39-43, 60-61, 79-75
Διαιτητές:   Χατζηχαρίσης, Χατζημπαλίδης
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 11 (1), Μανιώτης 29 (6), Καρατσομπάνης 6, Χατζόπουλος 9 (1), Τοσουνίδης 2, Υφαντόπουλος 3 (1), Γεδίκης 9, Εξουζίδης 7, Παναγιώτου, Κακατσίδης, Παρλακίδης 4.
ΚΑΟ Σταυρούπολης (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 9 (2), Παπανικολάου 16 (3), Ζηκούλης 9 (1), Τσαβλίδης 15 (1), Μπακαβός 16, Χατζηπαραδείσης 1, Ρούμπης, Σπανός, Βλάχος 7, Κιναϊ, Επιτρόπου 2.

ΑΟ Πολυγύρου – Μαντουλίδης 77-62
Δεκάλεπτα: 20-17, 34-30, 57-53, 77-62
Διαιτητές:  Παντελάκη, Μπακάλης
ΑΟ Πολυγύρου (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 16 (1), Χαρτόπουλος 7 (1), Παπασαραφιανός 7 (1), Κρομήδας 9, Βογιατζής 9 (3), Χαριστός, Χρηστίδης 2, Αποστολίδης, Πιπιλιάρης 6, Κοτζαγιάννης 19, Λαζαρίδης, Στοιβαχτάρης 2.
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Ρεφατλάρι, Καμάρας 18 (1), Ανδρεάδης 3, Μπίλιος,  Χρηστίδης 21 (1), Γαϊτανίδης , Θεοδωρίδης , Μπρόζος, Τσιακίρης 3 (1) Παυλογιάννης Καλαμπόκης 17, Βαϊντερλής.

Η βαθμολογία

1.       Πολύγυρος 43
2.       ΠΣ Ευκαρπίας 42
3.       Ιωνικός Ιωνίας 40
4.       Ορφέας Νέου Σκοπού 37
5.       Ζέφυρος 35
6.       Ίκαροι Σερρών 35
7.       ΚΑΟ Σταυρούπολης 33
8.       Μακεδονικός 32
9.       Αγία Βαρβάρα 32
10.   Ελευθερούπολη 32
11.   ΠΚ Νεάπολης
12.   Μαντουλίδης
13.   Τιτάνες Δράμας