Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Ανδρών (25η αγων., 3/5)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος-Κυριακή 3 Μαΐου
Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-ΑΟ Κρανιδίου: Κουτσοδήμος, Πετρόπουλος (Μάρκου)
Νήαρ Ηστ 17:00 Νήαρ Ηστ-ΓΣ Περάματος Ερμής: Ορφανός Μ., Τσολάκος (Τσάμης)
Ν. Πέρκιζας 17:00 ΓΣ Χαλανδρίου-Προμηθέας ΓΣ Χαλανδρίου: Πλάκας, Μαραβέλιας (Παππάς)
Β’ Κλειστό Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-Έσπερος ΑΟΠΑ: Μακρής, Βαλούρδος (Ευστρατίου)
Ν. Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-ΑΟ Απόλλων Αρχ.: Σοφιανόπουλος, Κωνσταντινίδου (Δημητριάδης)
1ο ΚΓ Μάνδρας 17:00 Μανδραϊκός-Νίκη Αμαρουσίου: Λαζαρίδης, Κονταράτος (Αλετράς)

2ος Όμιλος-Κυριακή 3 Μαΐου
Μ. Μερκούρη 17:00 Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης-ΑΟ Σπόρτιγκ: Κώτσου, Καρανικόλα (Ευαγγελινός)
Αιγάλεω 17:00 Αιγάλεω-Ηρόδοτος: Φασόλης, Αθανασόπουλος (Γολέγου)
Εθν. Αντιστάσεως 17:00 Πόλις Καλλιθέας-ΑΣ Αρχαγγέλου: Μπούκας, Γρίβα (Μίχας)
Νέας Σμύρνης 17:00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου: Ραχιώρης, Σκαλτσής (Κουλούρης)
Β’ Πεύκης 17:00 ΑΟ Πεύκης-ΕΣ Κάδμος: Μπούσιας, Κυριακόπουλος (Λημνιάτης)
Γ. Παπασιδέρης 20:00 ΓΣ Κορωπίου-Ιωνικός Ν. Φ.: Ουσταμπασίδης, Λαζόγκα (Φαλούκας)

3ος Όμιλος-Κυριακή 3 Μαΐου

ΔΑΚ Γρεβενών 18:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΟ Βόνιτσας: Γρεκός, Κουκουλεκίδης (Μερτζάνης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18:00 Ηρακλής Κοζάνης-ΓΑΣ Μελίκης: Κοϊμτζόγλου, Πετανίδου (Πλεξίδας)
Καρδίτσας 18:00 ΑΣ Καρδίτσας-Μεταμόρφωση Βόλου: Μανιός, Γαζέτας (Μανασής)
Αλκαζάρ 18:00 ΑΕ Λάρισας-ΓΣ Σιάτιστας: Τσοκόλης, Τσούλης (Παπαδημητρίου)
Β. Παρασκευόπουλου 18:00 Νίκη Βόλου-ΑΣ Καστοριάς (κ.θ.): Τζιοπάνος, Τζιβελεκίδου (Μόρφη Γ.)
Βόνιτσας 18:00 Αίολος Αστακού-Διόσκουροι Κοζάνης: Νάστος, Κωστής (Αθανασίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00 Πανεδεσσαϊκός-ΑΟ Αγρινίου: Παπαδόπουλος Χ., Μπίκης (Κοντοζής)

4ος Όμιλος-Κυριακή 3 Μαΐου
Ποταμουδίων 18:00 Αγία Βαρβάρα Π.-ΠΣ Ευκαρπίας: Μελανίδης, Ντόγκας (Μπαγκλατζής)
Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-ΜΑΣ Μαντουλίδης: Παντελάκη, Μπακάλης (Βαφείδης)
ΔΑΚ Σερρών 18:00 Ίκαροι Σερρών-ΣΑΠΚ Νεάπολης: Τζαμάκου, Ζιώγας (Γιαβρής)
Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας: Εκιζόγλου, Σαρακενίδης (Αναστασίου)
ΔΑΚ Περαίας 18:00 ΑΣ Αν. Ακτής Ζεφ.-ΓΣ Ελευθερούπολης: Δόργυρας, Κέτουλας (Σακελαρίου)
ΔΗΓΑ Δράμας 18:00 Τιτάνες Δράμας-ΚΑΟ Σταυρούπολης: Χατζηχαρίσης, Χατζημπαλίδης (Λιρίδης)