Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (24η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής τους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής…

 

1ος Όμιλος

Ακάδημος-Κεραυνός Αιγίου 50-82

Κρανίδι-Ερμής Περάματος 71-95

Μανδραϊκός-Νήαρ Ηστ 70-58

Προμηθέας Χαλ.-Ζάκυνθος 80-75

Έσπερος ΑΟΠΑ-Χαλάνδρι 95-55

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ένωση Ιλίου 66-75

Νίκη Αμαρουσίου-Πεντέλη 85-51

 

Κρανίδι- Ερμής Περάματος 71-95

Διαιτητές: Τσαχάκης-Κοτσώνης

Δεκάλεπτα: 20-28, 27-43, 48-69, 71-95.

Κρανίδι (Κοντογιάννης): Φασίλης 3(1), Κωνσταντίνου 12(2), Μπινιάρης 5, Κοντογιάννης 39(1), Χάσα 6, Στρίγκος 3(1), Γεωργιάδης 3(1).

Ερμής Περ.(Κάσσης): Φωστέρης 3(1), Ντακούλιας 9(1), Αλμπέρτης 2, Κοροπούλης 11(2), Γουρνάς 2, Κουκουβάκης 13(2), Καϊρης 3, Διαμαντόπουλος 21(2), Σωτηρίου 5, Πετράκος 14, Ιωάννου 12.

 

Προμηθέας Χαλ.-Ζάκυνθος 80-75

Διαιτητές: Βαλούρδος-Μπανασάκης

Δεκάλεπτα: 14-26, 38-44, 51-59, 80-75.

Προμηθέας Χαλ. (Νικητόπουλος): Σερμπάν, Καραθανασόπουλος Θ. 7(1), Καραθανασόπουλος Αλ. 6(1), Σπετσιέρης, Λοϊζος 1, Τασιόπουλος 13(2), Καρούζος 14(2), Σαμιώτης 7, Βαρσαμούλης 13, Ρώσσης 7, Ανδρουλάκης 6, Μαλούκος 6.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας, Καρβούνης 12, Παπάδης, Μπάρτζος 12(1), Ζαχαράκης, Ζάγκλας, Καραμπάτσος 16(2), Μπουλουλογεωργος, Στέφος 8, Μουλάς 7, Νικολόπουλος 20.

 

Έσπερος ΑΟΠΑ-ΓΣ Χαλανδρίου 95-55

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Ασημακάκη

Δεκάλεπτα: 25-14, 51-30, 74-43, 95-55.

Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας 9, Φρατζής 17(1), Πετρόπουλος 11(1), Λαμπρόπουλος 14, Αδαμόπουλος, Σταυράκης 9(1), Στυλίδης 4, Οικονομόπουλος 11, Χατζηκάλφας 4,  Δίπλαρος 8(1), Λυμπέρης, Μακρής 8.

ΓΣ Χαλανδρίου (Καρούτζος): Γκόλιας 7(1), Σάλτης, Παπαντωνίου 10(2), Λυπημένος 5(1), Αλεξόπουλος 18(2), Κοντοζώπουλος 3(1), Γιαννακόπουλος, Αθανασίου 3, Σβάρνας 9.

 

 

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ένωση Ιλίου 66-75

Διαιτητές: Λιότσος-Μαντήλας

Δεκάλεπτα: 16-18, 32-35, 53-53, 66-75

Απόλλων Αρχ. Κορ. (Γκόφας): Καραχοντζίτης 17, Καλύβας, Στεφανής 12, Κατσαμάκης 16(4), Σταυρόπουλος 7(1), Αδάμ, Τρυφωνόπουλος 9, Γκρέκας, Δανηίλ 5.

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 7, Μπέλλας Γ. 6(1), Παπαηλίου, Ραλλάκης 4, Φούντας 7(1), Τσολάκης 15, Μπέλλας Οδ. 27(3), Μίχος 2,  Σταθόπουλος, Στρατομήτρος 5(1), Γεωργιάδης 2.

 

Νίκη Αμαρουσίου-Πεντέλη 85-51

Διαιτητές: Στρέμπας-Σκαλτσής

Δεκάλεπτα: 24-15, 50-30, 69-38, 85-51.

Νίκη Αμ. (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 3(1), Τσέκενης Γ. 3, Τσιάτσιος 4(1) , Παβλίσεβιτς 14(3), Κυπριτζόγλου 13(2), Γεωργακόπουλος 6, Γιατράκος, Δέλλιος 28(2), Τσέκενης Α. 2, Γάτος 2, Θωμόπουλος 10.

Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Καρκανίδης, Μάντζιος, Χατζηκωστής 3, Κωνσταντάκος, Μανιάτης, Αυγενικός 8, Λουγιάκης 14(1), Χαρτσοματσίδης, Σταυριανόπουλος 2, Μπίγγος 17(1), Καραβασάνης 7, Γάσπαρης.

 

Η βαθμολογία
1.Έσπερος ΑΟΠΑ 45
2. Ένωση Ιλίου 44
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 43
4. Νίκη Αμαρουσίου 40
5. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 39
6. Ζάκυνθος 37
7. Πεντέλη 37
8. Κεραυνός Αιγίου 37
9. Μανδραϊκός 35
10. Νήαρ Ηστ 32
11. Ακάδημος 30
12. Πέραμα 30
13. Χαλάνδρι 27
14. Κρανίδι 26

 

 

 

 

2ος Ομιλος

 

Ηρόδοτος-Κορωπί 50-75

Ιωνικός ΝΦ-Σπόρτιγκ 62-68

Πεύκη-Ακαδημία Καλ. 79-63

Διαγόρας Δρ.-Πόλις Καλ. 95-91

Κρόνος Αγ. Δημ.-Εργοτέλης 69-60

Κάδμος-Ίκαρος Ν. Σμ. 73-75

Αρχάγγελος Αγ. Θεοδώρων – Αιγάλεω 20-0 α.α.

 

 

Κάδμος-Ίκαρος Ν. Σμ. 73-75

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.

Δεκάλεπτα: 20-24, 27-36, 45-54, 73-75

Κάδμος (Αναστασίου): Νικολάου, Μπεκρής , Παπαδάκης, Χαρατσής Π. 3(1), Κατσούλας 2, Γκρινάρης 13, Χαρατσης Γ. 21, Τομαράς 2, Σαμουρέλης 23, Δρακάκης 1, Μητρόπουλος 8(1).

Ικαρος Ν.Σμ.(Μακρυδήμας Π.-Τσεπέλης Β.): Μπουραζάνης 4(1), Καμπούρης, Βλασσόπουλος 2, Βούζας 8(2) Ντεφούδης 4, Συριστατίδης 12(3), Βουρλίτης 31(2), Δαρμογιάννης 10(1), Καννάς, Μιχαλόπουλος 4, Δρίβας.

 

 

 

Κρόνος Αγ.Δημ. – Εργοτέλης 69 – 60

Διαιτητές: Τζαμάκου – Φάκαρος

Δεκάλεπτα: 20-16,35-27,54-43,69-60

Κρόνος Αγ.Δημ.: (Σαββάτης) Μπάλας 6(1),Στραγανιώτης 4(1),Νάτσος,Ξιούρας 9(3),Πίτσας,Δορκοφύκης 2,Αντωνόπουλος 11(1),Φρουσκλιάς 23(3),Χαλβατζής,Γιαννόπουλος 14(1),Ανδρεάτος,Τσίλαγας.

Εργοτέλης (Μακράκης) Γεωργούτσος 7,Καρακωνσταντάκης 5,Χαλκιαδάκης 2,Ξενάκης 18(1),Χαρωνίτης,Σακελλαράκης 9(1),Σκαρλάτος,Βασιλειάδης 6,Μπουμπάρης,Αρναουτάκης 3,Αθαναηλίδης3(1),Καραλής 7(1).

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων-Πόλις Καλλιθέας 95-91

Δεκάλεπτα 26-22,42-47,69-72,95-91

Διαιτητές Χρηστίδης, Φραγκούλη

Διαγόρας Δρυοπιδέων : (Παππάς,Φαρμάκης) Μουζακιώτης,Μονός 5(1),Κουμπούρας 13(2), Μακρής 21(2), Μαρκομιχάλης 22(7), Ζούκας 12 ,Μαυροειδάκος 15,Γεράνιος , Κορρές 5, Παπαιωάννου 2

Πόλις Καλλιθέας: ( Μουριχίδης):Μπογδανίδης 5(1), Καβελάρης,Κόκκινος 30, Καρλάφτης 10(2), Κωνσταντώνης 10(2),Κασπαριάν 21(3), Λάβαρης, Λαφτσής 11 (2), Τσεμπελής 4, Τσατάς.

 

Ηρόδοτος-Κορωπί 50-75

Δεκάλεπτα: 21-18, 38-42, 45-55, 50-75

Διαιτητές: Σοφιανός – Καρπάνος

Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Πυργιώτης, Τσαμπής 14 (3), Μαϊστρέλης, Χρύσης 9, Αντωνιάδης, Καρλάφτης, Παρδακάς 11 (1), Σταθάκης, Βαρνάβας 9 (1), Χωματάς 5, Μαυρόπουλος, Χαρατσής 2.

Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης 3 (1), Μελάς 14 (4), Κούσουλας 5 (1), Κούργιας 14, Υφαντής 23, Κερασοβίτης 5 (1), Νικολάου 5 (1), Τσιουμπρής 6 (1), Παπαδόπουλος.

 

Πεύκη – Ακαδημία Ρ. 79-63

Δεκάλεπτα:13-14, 39-25, 58-49, 79-63

Διαιτητές: Χουγιάζος-Παπαδημητρόπουλος

Πεύκη(Θάνος): Δρικόγιας 2, Δρακόπουλος 6 (1), Βιδάλης 8 (2), Γαπκιάδης 22 (3), Νικολαϊδης, Κοκκινάκης, Κεράτσας 1, Μπάρμπαρής 8, Εμίρης 14 (3), Ματαλιωτάκης 4, Κουκάκης 14 (2).

Ακαδημία Ρ. (Θεοδωρουλάκης): Σκέμπης 13, Μαραυγάκης 4, Νύκταρης 3, Μαραγκάκης 12, Νταλιάνης 7, Μπαλάφας 14 (2), Μπελεφάντης 2, Δουλγεράκης 8.

 

 

Ιωνικός Ν.Φ.-Σπόρτιγκ 62-68

Δεκάλεπτα: 14-18, 35-36, 46-48,62-68

Διαιτητές: Γαρίνη-Λύρας (Παπαδόπουλος Στ.)

Ιωνικός Ν.Φ. (Κουκλάκης) : Φραντζέσκος, Μαυραγάνης 24(2), Σβερκούνος 10, Μελεούνης 22(2), Σβορώνος, Γιαννιώδης 6, Στυλιανός, Τσούπρος, Σωτηρίου

Σπόρτιγκ (Παπαδάτος) : Σημαιόπουλος 11(1), Κοιλάκος, Ηλιάδης 16(2), Βαθρακοκοίλης 2, Μητσόπουλος 4, Πασπαλάς 2, Παπαβασιλείου, Καστανιώτης 2, Πρόγκας 5(1), Φιλιππόπουλος 20, Τσαπρούνης 6.

 

Η βαθμολογία

1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 45

2. Κορωπί 44

3. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 40

4. Εργοτέλης 39

5. Σπόρτιγκ 39

6. Πόλις Καλλιθέας 38

7. Αρχάγγελος 37

8. Ηρόδοτος 36

9. Κάδμος 35

10. Πεύκη 35

11. Διαγόρας Δρυοπιδεών 33

12. Αιγάλεω* 29

13. Ακαδημία Ρεθύμνου 29

14. Ιωνικός ΝΦ 23

*Εχει ένα μηδενισμό

 

3ος Ομιλος

Μεταμόρφωση Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών 79-61
Βόνιτσα – Μελίκη  69-90
Πανεδεσσαϊκός – Ηρακλής Κοζάνης  61-96
Σιάτιστα – Καρδίτσα 61-66
Διόσκουροι Κοζάνης – Νίκη Βόλου  75-70
Αγρίνιο – Αίολος Αστακού 77-67
Σάββατο (24/4)
Καστοριά – ΑΕΛ 80-86

Διόσκουροι Κοζάνης-Νίκη Βόλου             75-70
Δεκάλεπτα: 13-19, 41-44, 65-50, 75-70
Διαιτητές: Πετανίδου, Αγραφιώτης
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 3, Σκορδάρης 8 (1), Ντόβας 23 (5), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Σ. 22 (2), Γκλιάνας, Μπάρμπας 6 (2), Καρανώτας Τ. 13, Ανδρίτσος.
Νίκη Βόλου (Στρατίκης): Τζίνης 6, Οικονόμου, Κατσαλής 15 (5), Βασδέκης, Τσώλης 18 (3), Βλήτσιος 3, Τάσσος 14, Κέτουλας 5, Τοκατλίδης 9.

Σιάτιστα – Καρδίτσα  61-66
Δεκάλεπτα: 16-20, 27-34, 51-45, 61-66
Διαιτητές: Μοσχοτόγλου-Τσοκόλης
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκας, Στεργίου 2, Γράβας 14 (1), Ρέππας Χ. 19 (2), Ρέππας Μ. 15 (2), Καλαμπούκας 7 (1), Τσώνος Γ., Γκριζιώνης, Τσαούσης 4, Κατσιάνης.
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 5 (1), Γεωργίου 21 (4), Θώδης, Τσιαμούρας 3 (1), Παπαϊωάννου 7 (1), Παππάς Γ. 2, Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 7 (1), Κουρέπης 4.

 

Πανεδεσσαϊκός-Ηρακλής Κοζάνης     61-96
Δεκάλεπτα: 8-23, 26-46, 45-68, 61-96
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Τσούλης
Πανεδεσσαϊκός (Τσάμης): Ντίνος Μ., Ντίνος Ε., Σπανός 17(1), Σιδηρόπουλος, Μάρκου, Καρνάβας 21, Τσάμης 5(1), Μαρκόπουλος 13 (1), Θεοδώρου 5.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Τσακμάκης 9 (1), Γιαννουζάκος 5 (1), Καρέντζος 11( 3), Τσιλιγιάννης, Καλαϊτζής 2, Αζής 3, Παπούλιας 12, Μπαρδάκας 6, Γιαννούλης 48.

 

Μεταμόρφωση Βόλου -Πρωτέας Γρεβενών 79-61
Δεκάλεπτα: 20-18, 37-36, 59-47, 79-61
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Χρυσάφης
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγεώργος 15 (2), Ζήσης, Φαλαγκάρας 2, Παπούλιας 15 (1), Νάνης 22 (2), Σκαμαγκάς 5 (1), Τσιτσιγιάννης 8, Παλάσκας 4, Γιωτόπουλος 8 (1), Αγκρής.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 15 (1), Γιαννάκης 2, Μαρκόπουλος, Μουράτογλου 11 (1), Τσιμίδης, Μπαρτζώκας 2, Συλλάκος, Παπαθεοδώρου, Μαλιούρας 18, Πετρίδης 2, Τζήμας 5, Κλωνάρας 6.

 

Βόνιτσα-Μελίκη 69-90
Δεκάλεπτα: 14-30, 37-51, 57-73, 69-90
Διαιτητές: Κρεσταινίτης-Κανελλόπουλος
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Μπουρσινός Ο. 2, Μάρης 2, Τσιτσώνης 6 (1), Περλής 13 (1), Μπουρσινός Δ. 9, Μαζαράκης 2, Μανδαλάκης 28 (3), Παπανελόπουλος 2, Ζαχαράκης 5.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 12, Μαυρίδης 23 (3), Δημητριάδης 8 (1), Γιαννόπουλος 1, Παπαρόσης, Κουτσιαμπασόπουλος, Ζιάννας, Κοτσαμπάσης 12 (2), Λέφας 11, Παραπούρας 21 (3), Ρογγότης 2.

 

Αγρίνιο – Αίολος Αστακού  77-67
Δεκάλεπτα: 27-18, 40-36, 62-57, 77-67
Διαιτητές: Παπαφωτίου-Μπούκας
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Τρομάρας, Πατσέας, Τσατάλας 14 (1), Σταμούλης, Μουχάκης, Σταμουλάκης 4, Τσιρώνης 8, Μήτσου 7 (1), Γεωργούλας 11 (1), Μακρής 18, Γκόβας 14 (2).
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 2, Πανάρας 20 (2), Σταμόπουλος 2, Ψάλτου 4 (1), Μπεκατώρος, Θωνιάτης, Κακλαμάνος 6, Πάππος, Χουλιάρας, Καλισώρας 9 (2), Λυμπάρης 18, Δουρούκης 6.

 

Η Βαθμολογία

1.       ΑΕ Λάρισας        47
2.       Αίολος Αστακού               45
3.       Καστοριά            42
4.       Αγρίνιο                41
5.       Μελίκη 37
6.       Διόσκουροι Κοζάνης      36
7.       Ηρακλής Κοζάνης            35
8.       Μεταμόρφωση Βόλου  35
9.       Καρδίτσα            35
10.   Πρωτέας Γρεβενών         34
11.   Νίκη Βόλου        32
12.   Σιάτιστα              32
13.   Βόνιτσα               28
14.   Πανεδεσσαϊκός                23

4ος Ομιλος

Μακεδονικός – Ευκαρπία 58-50
Τιτάνες Δράμας – Αγ. Βαρβάρα 72-79
ΠΚ Νεάπολης – Πολύγυρος 66-71
Ιωνικός Ιωνίας – Ικαροι Σερρών  76-62
Ελευθερούπολη – Ορφέας Ν. Σκοπού  88-80
ΚΑΟΣ – Ζέφυρος 02 71-77

Τιτάνες Δράμας – Αγία Βαρβάρα 72-79
Δεκάλεπτα: 20-24, 41-39, 60-59, 72-79
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ντούρας
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 4, Μανιώτης 21 (3), Καρατσομπάνης 18 (2), Χατζόπουλος 3 (1), Τοσουνίδης, Παναγιώτου, Υφαντόπουλος 11 (1), Γεδίκης 2, Εξουζίδης 13, Κακατσίδης, Παρλακίδης, Κοτανίδης, Χατζηνικολάου.
Αγία Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μπάμπουλης, Φραγκόπουλος 6, Σιώπης 4, Μητρούλης 3 (1), Ράμμος 12 (2), Μουσίκας 2, Γ. Σουλίδης 2, Κουμλέλης 22, Κάτσικας 7, Φασουλάς 2, Πενταζίδης 19 (2).

ΠΚ Νεάπολης – ΑΟ Πολυγύρου 66-71
Δεκάλεπτα: 11-22, 29-37, 41-49, 66-71
Διαιτητές: Πιτσίλκας Μ-Πιτσίλκας Β
ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 9 (2), Θεολόγου 13, Τζουβάρας 9 (2), Ζησόπουλος, Κολοκυθάς, Παντούλας, Σαχινίδης 12, Δημητρόπουλος, Δέλλας 5, Ταουκίδης 7, Τσαλικίδης 12 (2), Χατζηστεφάνου.
ΑΟ Πολυγύρου (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης, Χαρτόπουλος 10 (1), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 5 (1), Κρομήδας , Βογιατζής 10 (1), Χαριστός, Χρηστίδης, Αποστολίδης 2, Πιπιλιάρης 28, Κοτζαγιάννης 16, Στοιβαχτάρης, Λαζαρίδης Β.

Μακεδονικός – Ευκαρπία           58-50
Δεκάλεπτα: 11-18, 25-28, 42-37, 58-50
Διαιτητές: Δαμίγος-Σιταρίδης
Μακεδονικός (Τσούρμας): Αντωνιάδης 3 (1), Κοντσές 8 (1), Φωτιάδης 4 (1), Κομματάς, Γρηγορίου 15 (2), Μποβασιανός 14, Νικάκης 14, Γραβάνης, Λυχριδάς, Γιαλαντζής.
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 7 (2), Δώδος 7, Χατζημιχαηλίδης Ν. 12 (1), Παπαευαγγέλου 9, Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ., Γκόφας 8, Σουτζόπουλος 7, Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς, Αραμπατζής.

ΚΑΟΣ- Ζέφυρος 71-77
Δεκάλεπτα: 18-20, 35-49, 55-62, 71-77
Διαιτητές: Τζιοπάνος-Μαραθιώτης
ΚΑΟ Σταυρούπολης (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 11(3), Παπανικολάου, Ζηκούλης 20 (4), Τσαβλίδης 10 (1), Στάσας, Μπακαβός, Χατζηπαραδείσης 8, Σιδηρόπουλος 7, Δελόγλου, Ρούμπης 4, Σπανός,Βλάχος 11 (1).
Ζέφυρος ’02 (Κοντονάσιος): Τσιμπής 11 (1), Μυλωνάς 6, Αλεξανδρίδης 7 (1), Κλουντζός 5, Σουλάκης 9 (3), Σταφυλάς, Κλωναράς 9 (1), Σπάχος 5 (1), Καραϊσκος 7 (2), Παπούδος 2 Σταυρίδης 16, Μπαϊράμι.

Ιωνικός Ιωνίας – Ίκαροι Σερρών                76-62
Δεκάλεπτα: 18-23, 41-043, 62-52, 76-62
Διαιτητές: Παπανικολάου-Εκιζόγλου
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 2, Παναγιώτου 14 (4), Τερσενίδης 12, Ζεϊμπέκης 10 (1), Μπάρκος, Παπαβασιλείου 2, Φλιάτης Ι. 9, Καρούζος 4, Φλιάτης Γιωρ. 23 (2) Σέφκας, Ακριτίδης.
Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Γρίψιος 23 (3), Τράκας 3, Χορτομάρης 10 (2), Γκουτζιάς, Παπαδόπουλος 7, Γεωργιανός 7 (1), Φραγκούλης 6 (2), Δημητράκας 7 (1), Βουρλίδας, Κάτος, Δούκας.

ΓΣ Ελευθερούπολης – Ορφέας Νέου Σκοπού 88-80
Δεκάλεπτα: 14-15, 38-34, 61-56, 88-80
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Μανιός
ΓΣ Ελευθερούπολης (Καμαράκης): Μουλάκης 22 (4), Αδαμόπουλος 15 (1), Ρότσας 5 (1), Γκούμας, Αμπελακιώτης 12 (2), Παπαζούδης 2, Δανίκας 14, Αμπεριάδης 18, Καλεάδης.
Ορφέας Νέου Σκόπου (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 30 (4), Ντίκογλου 2, Καβαργύρης 2, Σουλούγκας 12 (1), Τσανάκας 4, Καδής 9, Αξιαρλής, Κηπουρός 15 (1), Ιωσηφίδης 6.

Η Βαθμολογία

1.       ΑΟ Πολυγύρου 41*

2.       ΠΣ Ευκαρπίας    41

3.       Ιωνικός Ιωνίας  38

4.       Ορφέας Νέου Σκοπού   36

5.       Ζέφυρος              34

6.       Ίκαροι Σερρών  33

7.       ΠΚ Νεάπολης    30          

8.       ΚΑΟ Σταυρούπολης        32

9.       Μακεδονικός    32

10.   Αγία Βαρβάρα  30

11.   Ελευθερούπολη               30

12.   Μαντουλίδης    28          

13.   Τιτάνες Δράμας     27