Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (24η αγων, 26/4)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 24ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 26 Απριλίου

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Κεραυνός Αιγίου Γρίβα-Φασόλης (Γιαλικάρης)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-ΓΣ Περάματος Ερμής Τσαχάκης-Κοτσώνης (Τρίγκα)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Νήαρ Ηστ Καρδάρης-Μαγκουνής (Τσάμης)

Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Ζάκυνθος Βαλούρδος-Μπανασάκης (Κουλούρης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Χαλάνδρι Κωνσταντινίδου-Ασημακάκη (Σοφιανοπούλου)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ένωση Ιλίου Λιότσος-Μαντήλας (Ζάρκος)

2ο Λυκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πεντέλη Στρέμπας-Σκαλτσής (Φαλούκας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 26 Απριλίου

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Κορωπί Σοφιανόπουλος-Καρπάνος (Σαϊτάκης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Σπόρτιγκ Γαρίνη-Λύρας (Παπαδόπουλος Στ.)

Β΄ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ακαδημία Καλ. Χουγιάζος-Παπαδημητρόπουλος (Ζερδεβάς)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρ.-Πόλις Καλ. Χρηστίδης Π-Φραγκούλη (Πετρίδης)

Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Εργοτέλης Τζαμάκου-Φάκαρος (Σταματόπουλος)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Ίκαρος Ν. Σμ. Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Χρήστου)

3ος Όμιλος

Σάββατο 25 Απριλίου

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Λάρισα 1964 Σιμητόπουλος-Φουτζήλας (Βόντζας)

Κυριακή 26 Απριλίου

Β. Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Πρωτέας Γρ. Τσιρτσιμάλης-Χρυσάφης (Γκουντέλιας)

ΔΑΚ Βόνιτσας 18.00 Βόνιτσα-Μελίκη Κρεσταινίτης-Κανελλόπουλος (Παπαδόπουλος Γ)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Ηρακλής Κοζ. Τζιβελεκίδου-Τσούλης (Μελανίδης)

Σιάτιστας (νέο) 18.00 Σιάτιστα-Καρδίτσα Μοσχοτόγλου-Τσοκόλης (Μερτζάνης)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι-Νίκη Βόλου Πετανίδου-Αγραφιώτης (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 18.00 Αγρίνιο-Αίολος Αστακού Παπαφωτίου-Μπούκας (Μάρκου)

4ος Όμιλος

Κυριακή 26 Απριλίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ευκαρπία Δαμίγος-Σιταρίδης (Αστρεινίδης)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Αγ. Βαρβάρα Π. Παπαγερίδης-Ντούρας (Λιρίδης)

Νεάπολης Θες. 18.00 Νεάπολη-Πολύγυρος Πιτσίλκας Μ-Πιτσίλκας Β (Λαδένης)

Ιωνία Θες 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ίκαροι Σερρών Παπανικολάου-Εκιζόγλου (Πολυχρονίδης)

Ελευθερούπολη 18.00 Ελευθερούπολη-Ορφέας Ν. Σκοπού Κοϊμτζόγλου-Μανιός (Μπαγκλατζής)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ακτή Ζέφυρος Τζιοπάνος-Μαραθιώτης (Μήτσιου)