Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (23η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής κατηγορίας έχουν ως εξής.

1ος Όμιλος

Κεραυνός Αιγίου-Προμηθέας Χαλ. 70-78

Ερμής Περάματος-Ακάδημος 83-69

Νήαρ Ηστ-Κρανίδι 83 – 58

Ζάκυνθος-Έσπερος ΑΟΠΑ 74-82

Χαλάνδρι-Απόλλων Αρχ. Κορ. 60-86

Ένωση Ιλίου-Νίκη Αμαρουσίου 79-53

Πεντέλη-Μανδραϊκός 83-89

 

Κεραυνός Αιγίου-Προμηθέας Χαλ. 70-78

Διαιτητές:  Λιότσος-Ζιώγας

Δεκάλεπτα: 20-21, 36-38, 53-65, 70-78

Κεραυνός Αιγ.(Καραγιάννης): Μοσχοβάκης 13 (1),Τσιρώνης 1, Τριανταφυλλόπουλος, Μούτσιος 9 (3), Καντάς 2, Κεφαλάς 17 (1), Βουρνάς 9, Λάφης 13, Λαμπρόπουλος 4, Παπαγεωργίου 2.

Προμηθέας Χαλ.(Νικητόπουλος): Σερμπάν, Καραθανάσοπουλος Θ. 8 (2), Καραθανασόπουλος Αλ. 5, Σπετσιέρης 3 (1), Τασιόπουλος 14 (2), Καρούζος 18 (4), Σαμιώτης, Λοϊζος 6, Ρώσσης 2, Ανδρουλάκης 11 (3), Βαρσαμούλης 11 (1).

 

Ερμής Περ. – Ακάδημος 83-69

Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Ντάνος

Δεκάλεπτα: 18-18, 45-34, 62-41, 83-69

Ερμής Περ.(Κάσσης): Παππούλης, Φωστέρης 19 (3), Ντακούλιας 6 (1), Αλμπέρτης, Κορυπούλης, Γουρνάς 14, Κουκουβάκης 10 (1), Κάτρης 6, Διαμαντόπουλος 15 (2), Σωτηρίου 2, Πετράκος 6 (1), Ιωάννου 5

Ακάδημος (Ψυχογιός): Ανδριανόπουλος, Φιλιππόπουλος, Λουρμπέας 12, Τσικούρης 7 (1), Λαζαρακόπουλος 2, Αλοίμονος 4, Γιαννακόπουλος 4, Γιαννουκάκης 30 (5), Σπαντιδέας 3, Σκοπέτος 4, Γεωργανάς 3

Νήαρ Ηστ-Κρανίδι 83 – 58

Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Τεφτίκης

Δεκάλεπτα: 23 – 13, 47-28, 65-46, 83-58

Νήαρ Ηστ (Χατζηελευθερίου): Σμυρλής 5, Καφαντάρης 5, Ταταρούνης 21, Καπεντζόγλου 17(3), Ζεχερλής 13(3), Πέζος 4, Καρασταμάτης 10(3), Χότζα 3, Ζευγώλης 3(1), Χαρίσης 2, Κούτα, Σπανάκος.

Κρανίδι (Κοντογιάννης): Μπάζος 2, Γαλάνης 2, Κωνσταντίνου 11(3), Μπινιάρης 4, Κοντογιάννης 33(5), Χάσα 6, Στρίγκος, Μπελεσιώτης.

Ζάκυνθος-Έσπερος ΑΟΠΑ 74-82

Διαιτητές: Σιώκας-Στρέμπας

Δεκάλεπτα: 14-26., 37-42, 51-63, 74-82

Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 6(2), Καρβούνης 6(2), Παπάδης 4, Μπάρτζος 14(2), Ζαχαράκης 4(1), Καραμπάτσος 4, Στέφος 16, Μουλάς 11, Νικολόπουλος 9

Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Μακρής 6, Σταυράκης, Λαμπρόπουλος 8, Μέλνικς 9, Στυλίδης 18, Οικονομόπουλος 2, Καλλής 4, Δίπλαρος 19(3), Λυμπέρης 6(2), Αγγελόπουλος 10(2)

Χαλάνδρι-Απόλλων Αρχ. Κορ. 60-86

Διαιτητές: Κώτσου-Καρανικόλα

Δεκάλεπτα: 20-19, 24-46, 39-64, 60-86

Χαλάνδρι (Καρούτζος): Κόλλιας 14 (1), Κοκόσης, Παπαντωνίου 17 (5), Λυπημένος 4 (1), Αλεξόπουλος 19, Μπεκρής, Κοντοζόπουλος, Αθανασίου 2, Σβαρνάς 5

Απόλλων Αρχ. Κορ. (Γκόφας): Καραχοντζίτης 12, Καλύβας, Στεφανής 18, Κατσαμάκης 7 (1), Γδύσης, Βαμβακάς 23 (2), Σιωκος, Βαρσαμής, Σταυρόπουλος 14, Αδάμ 5, Τρυφωνόπουλος 7

Ένωση Ιλίου-Νίκη Αμαρουσίου 79-53

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Μπούκας

Δεκάλεπτα: 19-22, 35-33, 51-45, 79-53

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 18 (2), Μπέλλας Γ. 13 (3), Παπαηλίου, Ραλλάκης, Ζαρκάδας,  Τσολάκης 19 (1), Φιλιππάκος, Μπέλλας Οδ. 19 (2), Μίχος 4,  Σταθόπουλος, Στρατομήτρος 4, Γεωργιάδης 2.

Νίκη Αμ. (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 4 (1), Τσέκενης Γ., Κατωπόδης 1, Παβλίσεβιτς 15 (3), Κοντογιάννης 9 (1), Κυπριτζόγλου 8, Γεωργακόπουλος 3, Γιατράκος, Δέλλιος 4, Τσέκενης Α. ,  Μούγιος 7, Θωμόπουλος 2.

 

Πεντέλη – Μανδραϊκός 83-89

Διαιτητές: Γρίβα – Καλογερόπουλος

Δεκάλεπτα: 24-24, 42-48, 56-71, 83-89

Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Μάντζιος 2, Χατζηκωστής 18 (3), Αυγενικός 15 (1), Λουγιάκης 20, Χαρτσοματσίδης 15 (3), Μπίγγος 1, Καραβασάνης 12

Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μακρής 8 (1), Αττίκος 25, Μπαλάφας 7, Καλεμτζάκης 19 (3), Μάκος 9 (1), Σακελλάρης 10, Ηλιάδης 11

 

Η βαθμολογία
 

1.Έσπερος ΑΟΠΑ 43
2. Ένωση Ιλίου 42
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 41
4. Νίκη Αμαρουσίου 38
5. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 38
6. Ζάκυνθος 36
7. Πεντέλη 36
8. Κεραυνός Αιγίου 35
9. Μανδραϊκός 33
10. Νήαρ Ηστ 31
11. Ακάδημος 29
12. Πέραμα 27
13. Χαλάνδρι 26
14. Κρανίδι 25

 

2ος Όμιλος

Κορωπί-Αρχάγγελος 80-62

Σπόρτιγκ-Ηρόδοτος 83-84 (κ.α. 74-74)

Ακαδημία-Ιωνικός ΝΦ 81-67

Αιγάλεω-Διαγόρας Δρ. 70-84

Πόλις Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημ. 92-90

Εργοτέλης-Κάδμος 79-72

Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πεύκη 76-59

 

Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πεύκη 76-59

Διαιτητές: Αναστασίου-Τσολάκος

Δεκάλεπτα: 27-20, 37-34, 61-43, 76-59

Ικαρος Ν.Σμ.(Μακρυδήμας Π.-Τσεπέλης Β.) Μπουραζάνης 3(1), Μιχαλόπουλος 4, Καμπούρης, Βλασσόπουλος, Βούζας 8(2), Ντεφούδης 7, Συριστατίδης 24(2), Βουρλίτης 17(1), Δαρμογιάννης 8(2), Καννάς, Δρίβας 5(1).

Πεύκη (Θάνος-Tσιγωνάκης): Δρικόγιας, Δρακόπουλος 4, Βιδάλης 12, Γαπκιάδης, Νικολαΐδης 3(1), Σπηλιόπουλος 3(1), Τσεμπέρης, Κεράτσας 1, Μπαρμπαρής 3, Εμίρης 18(1), Ματαλλιωτάκης 12, Κουκάκης 3(1).

 

Κορωπί-Αρχάγγελος 80-62

Διαιτητές: Μαλαμάς-Μακρής

Δεκάλεπτα: 21-15, 38-33, 54-51, 80-62

Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης 6 (2), Μελάς 16 (2), Κούσουλας 2, Κούργιας 5 (1), Υφαντής 17 (1), Νικολού, Κερασοβίτης 12 (2), Τριπολιτσιώτης, Τσουμπρής 18 (3), Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 4, Κάτσαρης

Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής 2, Κουιμτζίδης, Μητσού 2, Βλαχοδήμος 9(1), Ματσαμάς 4, Αγγελόπουλος 15(1), Αυγενικός, Σκορδάλης 16(3), Εκινέ 7, Κούρος 7.

Σπόρτιγκ-Ηρόδοτος 83-84 (κ.α. 74-74)

Διαιτητές: Χατζημάρκος-Μπανασάκης

Δεκάλεπτα: 14-18 , 34-42 , 54-51 , 74-74, 83-84

Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 14 (1), Ηλιάδης 5, Βαρθακοκοίλης 11 (1), Μητσόπουλος, Πασπαλάς 2, Παπαβασιλείου, Καστανιώτης 1, Πρόγκας 7, Φιλιππόπουλος 30 (1), Τσαπρούνης 13 (1).

Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Πυργιώτης, Τσαμπής 17 (2), Μαϊστρέλης 3 (1), Χρύσης 30 (1), Καρλάφτης 3 (1), Παρδακάς 17, Μητρόπαπας, Βαρνάβας 2, Σταθάκης 3 (1), Μαυρόπουλος 9, Χαρατσής.

Ακαδημία-Ιωνικός ΝΦ 81-67

Διαιτητές: Χατζημάρκος-Μπανασάκης

Δεκάλεπτα: 23-13, 36-30, 60-49, 81-67

Ακαδημία  (Θεοδωρουλάκης): Σκεμπής 12 (2), Μαραυγάκης 6, Νύκταρης, Μαραγκάκης 24 (1), Σταμούλης 13 (4), Νταλιάνης 14, Μπαλάφας 8 (1), Μπελεφάντης 4, Δουλγεράκης.

Ιωνικός ΝΦ (Μαυραγάνης): Φραντζέσκος, Μαυραγάνης 21 (3), Σβερκούνος 7 (2), Μελεούνης 11 (1), Σβορώνος 1, Κριτσωτάκης 6 (1), Γιαννιώδης 17, Στυλιανός, Τσούπρος 2, Σωτηρίου 2, Παπανδρέου.

 

Πόλις Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημ. 92-90

Διαιτητές: Τσάτσης, Τσάμης

Δεκάλεπτα: 23-35, 52-54, 72-68, 92-90

Πόλις Καλ.(Μυριούνης): Μπογδανίδης 2, Καβελάρης Ηλίας, Κόκκινος 24, Καρλάφτης 9 (1),Κωνσταντώνης 16(1), Κασπαριάν 30(4), Λαφτσής, Τσεμπελής 4, Μακρόπουλος 7, Τσατάς .

Κρόνος Αγ. Δημ. (Σαββάτης,Τερζής): Μπάλας, Στραγανιώτης 15(2), Νάτσος, Ξιούρας 9(3), Δορκοφίκης, Αντωνόπουλος 15(3), Φρουσκλιάς 22(4), Χαλβατζής 12,Γιαννόπουλος 10(2),Ανδρεάτος 4, Τσιλαγάς 3(1).

Εργοτέλης-Κάδμος 79-72

Διαιτητές: Μαραμής-Σπυρόπουλος

Δεκάλεπτα: 20-18, 32-34, 55-43, 79-72

Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 17, Μαχαιριανάκης, Χαλκιαδάκης 8 (1), Ξενάκης 11 (1), Χαρωνίτης, Σακελλαράκης, Σκαρλάτος 11 (1), Βασιλειάδης 2, Μπουμπάρης, Αρναουτάκης 12 (1), Κομψέλης, Καραλής 18.

Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 9, Τομαράς 21 (5), Παπαδάκης, Χαρατσής Π., Κατσούλας 3, Γκρινιάρης 19, Χαρατσής Ι. 14 (1), Μπεκρής, Κουμπές, Δρακάκης 4, Μητρόπουλος 2

Η βαθμολογία

1. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 43
2. Κορωπί 42
3. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 38
4. Εργοτέλης 38
5. Πόλις Καλλιθέας 37
6. Σπόρτιγκ 37
7. Αρχάγγελος 35
8. Ηρόδοτος 35
9. Κάδμος 34
10. Πεύκη 33
11. Διαγόρας Δρυοπιδεών 31
12. Αιγάλεω 29
13. Ακαδημία Ρεθύμνου 28
14. Ιωνικός ΝΦ 22

3ος Όμιλος

ΑΕΛ- Διοσκουροι Κοζάνης 95-68

Πρωτέας Γρ.-Σιάτιστα 85-59

Μελίκη-Μεταμόρφωση Β. 99-67

Καρδίτσα-Καστοριά 59-73

 Νίκη Βόλου-Αγρίνιο 52-61

ΑΕΛ – Διόσκουροι Κοζάνης  95-68 (1/4)

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-23, 46-40, 69-57, 95-68
Α.Ε.Λ. (Παπαδόπουλος) : Βλαχούλης 5 (1), Κουρής, Σαριμπαλίδης 6 (2), Τσιλούλης 2, Τσούτσος 20 (2), Μηλιώνης 9 (1), Κονδυλόπουλος 2, Σταυρόπουλος 11 (3), Μπλιάτζας, Πολίτης 24 (4), Ψάλτου 16, Κόκκας.
Διόσκουροι Κοζάνης  (Χωλόπουλος) : Σταυρίδης, Σισμάνης 21 (4), Σκορδάρης 13, Ντόβας 19 (3), Γκοβεδάρος 3 (1), Γκλιάνας, Μπάρμπας, Καρανώτας 10, Ανδρίτσος 2.

 

Πρωτέας Γρεβενών – Σιάτιστα  85-59

Δεκάλεπτα: 22-15, 45-33, 61-52, 85-59
Διαιτητές: Μαντήλας-Τζαμάκου
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 4, Γιαννάκης 15 (2), Μαρκόπουλος, Μουράτογλου 15 (1), Τσιμίδης, Κολοβός, Συλλάκος, Μαλιούρας 21, Πετρίδης 2, Τζήμας 20 (2), Κλωνάρας 8 (2).
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκας, Στεργίου, Γράβας 24 (1), Ρέππας Χ. 6, Ρέππας Ν. 13 (1), Καλαμπούκας 4, Τζώνος Γ., Τζώνος 3, Τσαούσης 9, Κατσιάνης.

 

Καρδίτσα – Καστοριά  59-73

Δεκάλεπτα: 18-20, 31-41, 53-55, 59-73
Διαιτητές: Τζίμα-Τσοκόλης
Καρδίτσα (Φόρος):Δεσπούλης 5 (1), Μπρούτσος, Θώδης, Τσιαμούρας 2, Παπαϊωάννου 8, Παππάς Κ. 2, Γεωργίου 5 (1), Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 19, Αντωνίου 18 (2), Πάππας Γ., Κουρέπης .
Καστοριά  (Σούλιος): Δαραβίγκας 2, Λέκκος, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 10, Τεπετίδης 4 (1), Ντάλλης 6, Τασιούδης 13, Αντωνιάδης 15 (2), Πανταζής 19 (4), Τσαούσης, Κόκουρας 4.

 

Νίκη Βόλου – Αγρίνιο  52-61

Δεκάλεπτα: 8-11, 29-25, 41-48, 52-61
Διαιτητές: Μοσχοτόγλου- Αγραφιώτης
Νίκη Βόλου (Στρατίκης): Τζίνης 5 (1), Οικονόμου, Μαστοράκης, Βασδέκης, Κατσαλής 19 (6), Τσώλης 11, Βλίτσιος, Τάσος 7, Κετούλας, Τοκατλίδης 10.
Αγρίνιο  (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 2, Τσατάλας 18 (2), Σταμούλης, Σταμουλάκης 2, Μήτσου 5 (1), Γεωργούλας 16 (1), Μακρής, Γκόβας 18 (4).

 

Μελίκη – Μεταμόρφωση Βόλου 99-67

Δεκάλεπτα: 30-13, 49-27, 76-43, 99-67
Διαιτητές: Σιταρίδης-Γρεκός
Μελίκη (Ασλανίδης):Λιόλιος 11 (1), Μαυρίδης 19 (2), Δημητριάδης 8 (1), Γιαννόπουλος 6 (2), Παυλίδης, Παπαδόπουλος, Κωσταντίτσης 2, Κοτσαμπάσης 11 (1), Λέφας 12  (1), Παραπούρας 25 (5),Τζουνόπουλος  4, Ρογγότης 1
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγιώργος 14 (2), Αγκρής, Νάννης 27 (1),Σκαμαγκάς 8, Τσιτσιγιάννης 7, Παλάσκας 5, Ζήσης 6.

 

 

Η Βαθμολογία (Σε 23 αγώνες)

 

1.       ΑΕ Λάρισας 44*

2.       Αίολος Αστ. 44

3.       Καστοριά   41

4.       Αγρίνιο    37*

5.       Μελίκη 35

6.       Διόσκουροι  34

7.       Μεταμόρφωση  33

8.       Καρδίτσα    33

9.       Πρωτέας   33

10.   Ηρακλής Κοζάνης 33

11.   Νίκη Βόλου    31

12.   Σιάτιστα        31

13.   Βόνιτσα         27

14.   Πανεδεσσαϊκός      22

 

* Έχουν έναν αγώνα λιγότερο, που θα γίνει 19/4

4ος Όμιλος

Ευκαρπία-Μαντουλίδης 83-63

Αγ. Βαρβάρα-Μακεδονικός 59-57

Πολύγυρος-Ιωνικός Ιων. 69-77

Ίκαροι Σερ.-Ελευθερούπολη 71-45

Ορφέας Ν. Σκοπού-Σταυρούπολη 95-67

Ακτή Ζέφυρος-Τιτάνες Δρ.60-56

 

Αγ. Βαρβάρα – Μακεδονικός 59-57

Δεκάλεπτα: 19-11, 27-26, 47-38, 59-57.

Διαιτητές: Δημάδης-Μελανίδης
Αγ. Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μπάμπουλης 3 (1), Φραγκόπουλος, Σιώπης 4, Μητρούλης, Ράμμος 15 (3), Μουσίκας, Γ. Σουλίδης 2, Κουμλέλης 22 (1), Κάτσικας 2, Φασουλάς 11.
Μακεδονικός (Παπαβασιλείου- Μαλτέζος): Αντωνιάδης 8 (2), Κοντσές 2, Φωτιάδης 2, Λυχρίδας, Γρηγορίου 16  (4), Πηλακούτας 13 (1), Μποβασιανός 8, Νικάκης 8.

Ικαροι Σερρών – Ελευθερούπολη  71-45

Δεκάλεπτα: 28-12, 40-27, 55-35, 71-45
Διαιτητές: Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χαρ.  
Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς, Γρίψιος 10, Τράκας 8 (2), Χορτομάρης 12 (4), Γκουτζιάς 3, Παπαδόπουλος 10, Καλογεράτος 7 (1), Φραγκούλης 2, Βουρλίδας 6, Γεωργιανός 8, Κάτος 5.
Ελευθερούπολη  (Καμαράκης): Γκούμας 1, Αμπελακιώτης 12, Δανίκας 2, Αμπεριάδης 12, Αδαμόπουλος 16 (2), Καλεάδης, Απαζίδης, Παπαζούδης 2,Γαϊτατζής.

Πολύγυρος – Ιωνικός Ιωνίας 69-77

Δεκάλεπτα: 17-22, 31-38, 51-54, 69-77
Διαιτητές: Παργιανόπουλος-Πιτσίλκας Μ.
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 8, Χαρτόπουλος 7 (1), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 11 (3), Κρομήδας 9, Βογιατζής 6 (2), Χαριστός, Χρηστίδης, Αποστολίδης 2, Πιπιλιάρης 15, Κοτζαγιάννης 11, Στοιβαχτάρης.
Ιωνικός Ιωνίας  (Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 6, Παναγιώτου 9 (1), Τερσενίδης 17, Ζεϊμπέκης 6 (1), Μπάρκος, Παπαβασιλείου, Φλιάτης Ι. 16 (1), Καρούζος 10, Φλιάτης Γιωρ. 11, Σέφκας, Ακριτίδης .

Ευκαρπία – Μαντουλίδης  83-63

Δεκάλεπτα: 29-15, 52-26, 71-42, 83-63
Διαιτητές: Θεοδώρου-Μπίκης
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 9 (1), Τζινόπουλος 8 (2), Δώδος 5 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 11 (2), Παπαευαγγέλου 16 (2), Σεφερίδης 3, Γιώρτσιος Χρ 2, Γκόφας 6, Σουτζόπουλος 16 (1), Γιώρτσιος Αθ. 2, Μανδάνης 3 (1) Παρασκευάς 2.
Μαντουλίδης  (Αλμπάνης): Λεμονάκης 8, Ρεφατλάρι, Καμάρας 10 (1), Μπίλιος, Γκαβέζος 5 (1), Χρηστίδης 24, Γαϊτανίδης 1, Θεοδωρίδης 4, Μπρόζος 2, Τσιακίρης, Παυλογιάννης 3, Βαϊντερλής 6.

 

Ζέφυρος – Τιτάνες Δράμας 60-56

Δεκάλεπτα: 16-16, 28-30, 45-42, 60-56
Διαιτητές: Ρούκας-Εκιζόγλου
Ζέφυρος 02 (Κοντονάσιος): Τσιμπής 4, Μυλωνάς, Αλεξανδρίδης 6, Κλουντζός 9 (1), Σουλάκης 5 (1), Σταφυλάς 4, Κλωναράς 7 (1), Σπάχος, Καραϊσκος 10 (2), Παπούδος 2, Σταυρίδης 12 (2) Μπαϊράμι.
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 13 (2), Καρατσομπάνης 7, Θεοδωρίδης, Χατζόπουλος, Τοσουνίδης 6, Υφαντόπουλος 11 (1), Γεδίκης- , Εξουζίδης 14, Γρηγοριάδης 5, Κακατσίδης, Παρλακίδης, Χατζηνικολάου.

Ορφέας Ν. Σκοπού – ΚΑΟΣ 95-67

Δεκάλεπτα: 30-18, 52-37, 75-52, 95-67
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης
Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 23 (4), Ντίκογλου 5, Καβαργύρης 8, Σουλούγκας 3, Κουτσιαντζής 9 (3), Καντσουρίδης 1, Τσανάκας 8 (2), Καδής 9 (3), Αξιαρλής 2, Κηπουρός 23 (3), Γκουτζιομήτρος 4, Ιωσηφίδης.
ΚΑΟΣ (Τσακίρης): Ρουμπής 14, Κοτζαμπάσης 13 (1), Βλάχος 9, Δελόγλου 2, Μπακαβός 4, Τσαβλίδης 15 (3), Στάσας 8, Παπανικολάου 2, Τεντζίδης.

 

Βαθμολογία

1.       Ευκαρπία   40

2.       Πολύγυρος   39

3.       Ιωνικός 36

4.       Ορφέας Νέου Σκοπού 35

5.       Ζέφυρος 32

6.       Ίκαροι Σερρών  32

7.       ΚΑΟ Σταυρούπολης 31

8.       Μακεδονικός    30

9.       ΠΚ Νεάπολης 29

10.   Αγία Βαρβάρα  28

11.   Ελευθερούπολη 28

12.   Μαντουλίδης    28

13.   Τιτάνες Δράμας      26