Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Κατηγορίας (23η αγων, 5/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

Κυριακή 5 Απριλίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Προμηθέας Χαλ. Λιότσος-Ζιώγας (Ρόζης)

Περάματος 17.00 ΓΣ Περάματος Ερμής-Ακάδημος Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος (Κουλούρης)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Κρανίδι Αντωνόπουλος-Τεφτίκης (Χασάπης)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Έσπερος Σιώκας-Στρέμπας (Κωστής)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Απόλλων Αρχ. Κορ. Κώτσου-Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Στ.)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Νίκη Αμαρουσίου Παπαφωτίου-Μπούκας (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Μανδραϊκός Γρίβα-Καλογερόπουλος Φ. (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδέρης 14.00 Κορωπί-Αρχάγγελος Μαλαμάς-Μακρής (Δημητριάδης)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ηρόδοτος Φάκαρος-Τσακαλογιάννης (Φαλούκας)

Μ. Μερκούρη 17.00 Ακαδημία-Ιωνικός ΝΦ Χατζημάρκος-Μπανασάκης (Τζωρτζάκης)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Διαγόρας Δρ. Γιακείμη-Ορφανός Ι. (Πετρίδης)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημ. Τσάτσης-Τσαχάκης (Τσάμης)

Λίντο 14.30 Εργοτέλης-Κάδμος Μαραμής-Σπυρόπουλος Σπ. (Γιαννακουδάκης)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πεύκη Αναστασίου-Τσολάκος (Τζουβάρας)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Σιάτιστα Μαντήλας-Τζαμάκου (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Μεταμόρφωση Β. Σιταρίδης-Γρεκός (Μελανίδης)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Καστοριά Τζίμα-Τσοκόλης (Τέγα)

Ν. Ιωνία Μαγν. 17.00 Νίκη Βόλου-Αγρίνιο Μοσχοτόγλου-Αγραφιώτης (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Μαντουλίδης Θεοδώρου-Μπίκης (Παραλικίδης)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Μακεδονικός Δημάδης-Μελανίδης (Μπαγκλατζής)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ιωνικός Ιων. Παργιανόπουλος-Πιτσίλκας Μ. (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-Ελευθερούπολη Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χαρ. (Αναστασίου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Σταυρούπολη Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης (Δραγκίογλου)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Τιτάνες Δρ. Ρούκας-Εκιζόγλου (Παπαδόπουλος Ν.)