Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Παίδων: Β’ Φάση – Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων 2014-2015 έχει ως εξής:

Α΄ Ομιλος
Θεσσαλονίκη
Σωματεία
1.   AOK Ικαροι Σερρών
2.   Σπάρτακος Λάρισας
3.   ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών
4.  ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
5.  ΠΟ Ν. Μουδανιών

Τετάρτη 15/04/2015
Νεάπολης    15.30    Πιερικός Αρχέαλος – Σπάρτακος Λάρισας
Νεάπολης    17.15    ΦΟ Πρωτέας  – ΑΟΚ Ικαροι Σερρών
Πέμπτη    16/04/2015
Νεάπολης    15.30    ΑΟΚ Ικαροι Σερρών – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
Νεάπολης    17.15    Σπάρτακος Λάρισας– ΠΟ Ν. Μουδανιών
Παρασκευή 17/04/2015
Νεάπολης    15.30    ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών
Νεάπολης    17.15    ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΦΟ Πρωτέας
Σάββατο 18/04/2015
Νεάπολης    13.30    ΦΟ Πρωτέας – ΠΟ Ν. Μουδανιών
Νεάπολης    15.15    ΑΟΚ Ικαροι Σερρών – Σπάρτακος Λάρισας
Κυριακή 19/04/2015
Νεάπολης    17.30    ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
Νεάπολης    19.15    Σπάρτακος Λάρισας – ΦΟ Πρωτέας

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Κόρινθος
Σωματεία
1.   ΕΑ Προμηθέας 2014
2.   Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
3.   ΚΑΟΚ Παλαίμων Κορίνθου
4.   ΑΕ Δόξα Λευκάδας

Παρασκευή 01/05/2015
Κορίνθου    17.00    ΕΑ Προμηθέας 2014 – ΚΑΟΚ Παλαίμων
Κορίνθου    19.00    ΑΕ Δόξα Λευκ. .– Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
Σάββατο 02/05/2015    
Κορίνθου    17.00    Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ-ΕΑ Προμηθέας 2014
Κορίνθου     19.00    ΚΑΟΚ Παλαίμων – ΑΕ Δόξα Λευκ.
Κυριακή 03/05/2015    
Κορίνθου    11.00    ΕΑ Προμηθέας 2014 – ΑΕ Δόξα Λευκ.
Κορίνθου     13.00    Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ–ΚΑΟΚ Παλαίμων

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ
Αθήνα
Σωματεία
1.    ΑΕ Εξω Παναγίτσα Χαλκίδας
2.    ΓΣ Εργοτέλης
3.    Πανναξιακός ΑΟΝ
4.    ΓΣ Διαγόρας Ρόδου
5.    ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης

Τετάρτη 15/04/2015
17.00    ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης – ΓΣ Διαγόρας
19.00    Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΕΕ Παναγίτσας
Πέμπτη 16/04/2015
17.00    ΑΕΕ Παναγίτσας – ΓΣ Εργοτέλης
19.00    ΓΣ Διαγόρας – Πανναξιακός ΑΟΝ
Παρασκευή 17/04/2015
17.00    Πανναξιακός ΑΟΝ – ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης
19.00    ΓΣ Εργοτέλης – ΓΣ Διαγόρας
Σάββατο 18/04/2015
14.00    ΓΣ Διαγόρας – ΑΕΕ Παναγίτσας
16.00    ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης – ΓΣ Εργοτέλης
Κυριακή 19/04/2015
10.00    ΓΣ Εργοτέλης – Πανναξιακός ΑΟΝ
12.00    ΑΕΕ Παναγίτσα – ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης