Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β’ Φάση – Το πρόγραμμα

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος Κορασίδων 2014-15 έχει ως εξής:

Α’ Ομιλος

Θεσσαλονίκη

Σωματεία

1.  AΠΣ Ασπίς Ξάνθης

2.  ΓΣ Τιτάνες Παλαμά

3.  Απόλλων Πτολεμαϊδας

4.  ΑΣ Πανεδεσσαϊκός

5.  ΠΟ Ν. Μουδιανών

Τετάρτη 15/04/2015

Σταυρούπολης 15.30 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΣΠ Ασπίς Ξάνθης

Σταυρούπολης 17.15 ΑΣ Πανεδεσσαϊκός – ΓΑΣ Απόλλων Πτ.

Πέμπτη 16/04/2015

Σταυρούπολης  15.30 Απόλλων Πτ. – ΠΟ Ν. Μουδανιών

Σταυρούπολης  17.15 ΑΣΠ Ασπίς Ξάνθης – Τιτάνες Παλαμά

Παρασκευή 17/04/2015

Σταυρούπολης  15.30 Τιτάνες Παλαμά – ΓΑΣ Απόλλων Πτ.

Σταυρούπολης  17.15     ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΣ Πανεδεσσαϊκός

Σάββατο 18/04/2015

Σταυρούπολης  13.30    ΑΣ Πανεδεσσαϊκός – Τιτάνες Παλαμά

Σταυρούπολης  15.15     ΓΑΣ Απόλλων Πτ. – ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης

Κυριακή 19/04/2015

Σταυρούπολης  17.30     Τιτάνες Παλαμά – ΠΟ Ν. Μουδανιών

Σταυρούπολης  19.15     ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΣ Πανεδεσσαϊκός

 

 

Β’ Ομιλος

Κιάτο

Σωματεία

1.  Έσπερος ΑΟΠΑ

2.  Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

3.  ΑΟ «Αρατος 1893» Κιάτου

4.   ΑΣ Νίκη Λευκάδας

 

Παρασκευή 17/04/2015

1ο Γυμνάσιο Κιάτου  17.00           Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – Εσπερος ΑΟΠΑ

1ο Γυμνάσιο Κιάτου       19.00     ΑΣ Νίκη Λευκ.  – ΑΟ Αρατος Κιάτου

Σάββατο 18/04/2015

1ο Γυμνάσιο Κιάτου       16.00     ΑΟ Αρατος Κιάτου – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

1ο Γυμνάσιο Κιάτου  18.00           Εσπερος – ΑΣ Νίκη Λευκ.

Κυριακή 19/04/2015

1ο Γυμνάσιο Κιάτου   10.00          Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΑΣ Νίκη Λευκ.

1ο Γυμνάσιο Κιάτου       12.00     ΑΟ Αρατος Κιάτου – Εσπερος ΑΟΠΑ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Αθήνα (Βοηθητικό ΟΑΚΑ)

Σωματεία

1.  Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας

2.  Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ

3.  ΓΣ Διαγόρας Ρόδου

4.   ΑΟ Πάρου

5.   ΑΣ Αιγέας Χίου

Τετάρτη 15/04/2015

13.00     ΑΠΑΣ Χαλκίδας – ΑΣ Αιγέας

15.00     ΑΟ Πάρου – ΓΣ Διαγόρας Ρόδου

Πέμπτη 16/04/2015

13.00     ΑΣ Αιγέας – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ

15.00     ΓΣ Διαγόρας Ρόδου – Απας Χαλκίδας

Παρασκευή 17/04/2015

13.00     ΑΠΑΣ Χαλκίδας – ΑΟ Πάρου

15.00     Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ –  ΓΣ Διαγόρας Ρόδου

Σάββατο 18/04/2015

10.30     ΓΣ Διαγόρας Ρόδου – ΑΣ Αιγέας

12.00     ΑΟ Πάρου – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ

Κυριακή 19/04/2015

10.00     Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ – ΑΠΑΣ Χαλκίδας

12.00     ΑΣ Αιγέας – ΑΟ Πάρου