Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (22η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής κατηγορίας έχουν ως εξής…

 

1ος Όμιλος

Έσπερος ΑΟΠΑ– Κεραυνός Αιγίου 73-61
Προμηθέας Χαλ. – Ερμής Περ. 77-60
Ακάδημος – Κρανίδι 95-52
Πεντέλη – Νήαρ Ηστ 63-52
Απόλλων Αρχ. Κορ. – Ζάκυνθος 76-69
Νίκη Αμαρουσίου – Χαλάνδρι 75-55
Μανδραϊκός – Ένωση Ιλίου 73-82

 

Εσπερος ΑΟΠΑ– Κεραυνός Αιγίου 73-61

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος και Καρπάνος

Δεκαλεπτα: 14-16, 42-32, 54-45, 73-61.

Έσπερος ΑΟΠA (Κεσσαπίδης): Σκόνδρας 2, Φραντζής 3(1), Πετρόπουλος, Λαμπρόπουλος 8, Μέλνικς 4, Στυλίδης 5, Μακρής 7(1), Κάλλης 13(3), Δίπλαρος 16(3), Δ. Λυμπέρης 4 (1), Φ. Αγγελόπουλος 11 (1).

Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Μοσχοβάκης 4, Τσιρώνης 3(1), Μούτσιος 4(1), Καντας 3, Κεφαλάς 20(1), Ανδρ. Βουρνάς 6, Λάφης 12, Λαμπρόπουλος, Παπαγεωργίου 9(3), Βαγενάς.

 

Προμηθέας Χαλ. – Ερμής Περ. 77-60

Διαιτητές: Αργυρούδης-Αντωνιάδης

Δεκαλεπτα: 22-20, 17-13, 23-17, 15-10

Προμηθέας (Νικητόπουλος): Θεοφάνης, Καραθανασόπουλος Θ. 8(2), Καραθανασόπουλος Αλ. 5(1), Σπετσιέρης 1, Σιδέρης, Τασιόπουλος 9 (1), Καρούζος 21(6), Σαμιώτης, Λοΐζος 6, Βαρσαμούλης 12(1), Ανδρουλάκης 9(3), Μαλούκος 6

Πέραμα (Κάσσης): Παππουλής, Φωστέρης 12(3), Ντακούλιας 12(1), Καλογερογιαννης, Κοροπούλης 10, Γουρνάς 2, Κουκουβάκης 2, Καΐρης 6(2), Διαμαντόπουλος 12, Σωτηρίου 2, Πετράκος 2, Ιωάννου

 

Ακάδημος – Κρανίδι 95-52

Διαιτητές: Στρέμπας – Φραγκούλη

Δεκάλεπτα: 24-11, 45-23, 66-41, 95-52

Ακάδημος (Ψυχογιός): Ανδριανόπουλος 8, Λουρμπέας 5(1), Καραμπάτσος 2, Τσικούρης 8, Λαζαρακόπουλος 17, Αλοίμονος 8, Γιαννακόπουλος 6(2), Γιαννουκάκης 7, Σπαντιδέας 20(4), Σκοπέτος 5, Καζολέας 3(1), Γεωργανάς 6
Κρανίδι (Κοντογιάννης): Λαμπίρης 3(1), Γαλάνης 2, Στρίγκος 4(1), Οργκές 6, Κωνσταντίνου 7(1), Τζινόπουλος 1, Μπινιάρης 2, Κοντογιάννης 27(3)

 

Πεντέλη – Νήαρ Ηστ 63-52

Διαιτητές: Αποστολίδης – Τσάτσης

Δεκάλεπτα: 19-12, 38-18, 49-37, 63-52

Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Καρκανίδης, Μάντζιος 4, Χατζηκωστής 10(3), Μανιάτης 10, Αυγενικός 10, Λουγιάκης 6, Γασπάρης, Σταυριανόπουλος, Μπίγγος 12(1), Καραβασάνης 11(1), Μαντζιώρης.

Νήαρ Ηστ (Χατζηελευθερίου): Καφαντάρης 2, Ζεχερλής 3(1), Ταταρούνης 9, Καπετζόγλου 30(1), Σπανάκος, Καρασταμάτης 4, Κούτα 4

 

Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου – Ζάκυνθος 76-69

Διαιτητές: Ζακεστίδης – Μηλαπίδης

Δεκάλεπτα: 21-19, 39-31, 58-51, 76-69

Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου (Γκόφας): Καραχοντζίτης 22(1), Βαρσαμής, Στεφανής 2, Κατσαμάκης 11(1), Καλύβας, Βαμβακάς 16(2), Δανιήλ 7(1), Σταυρόπουλος 12(2), Αδάμ, Τρυφωνόπουλος 6

Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 8(1), Καρβούνης, Παπάδης 8(1), Μπάρτζος 14(2), Ζαχαράκης, Καραμπάτσος 15, Μπουλουλογεώργος, Στέφος 2, Μουλάς 7, Νικολόπουλος 15

 

Νίκη Αμαρουσίου – Χαλάνδρι 75-55

Διαιτητές: Γρίβα-Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 19-19, 38-28, 61-37, 75-55

Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 15(4), Τσέκενης Ι. 4, Κατωπόδης 2, Παβλίσεβιτς 15(3), Θωμόπουλος 4, Κυπριτζόγλου 6, Τσιάτσιος 4, Γιατράκος 4, Δέλλιος, Τσεκένης Α. 2, Γάτος 9(1), Μαύρος 10.

Χαλάνδρι (Καρούτζος): Γκόλιας 9(1), Κοκκόσης, Παπαντωνίου 17(3), Λυπημένος, Αλεξόπουλος 7, Μπεκρής, Κοντοζόπουλος, Γιαννακόπουλος, Αθανασίου 4, Σβάρνας 18(2).

 

Μανδραϊκός – Ενωση Ιλίου 73-82

Δεκάλεπτα: 13-27, 28-47, 49-61, 73-82

Διαιτητές: Καρδάρης – Τσολάκος

Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μακρής 3, Αττίκος 1, Μπαλάφας 20(3), Καλεμτζάκης 13(1), Μάκος 7(1), Σακελλάρης 4, Κυρίτσης 8, Ηλιάδης 18(3)

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 15(1), Μπέλλας Γ. 13(3), Φούντας 4, Τσολάκης 20, Μπέλλας Ο. 15(1), Μίχος 8, Στρατομήτρος 6(2)

 

Η βαθμολογία
 

1.Έσπερος ΑΟΠΑ 41
2. Ένωση Ιλίου 40
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 39
4. Νίκη Αμαρουσίου 37
5. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 36
6. Ζάκυνθος 35
7. Πεντέλη 35
8. Κεραυνός Αιγίου 34
9. Μανδραϊκός 31
10. Νήαρ Ηστ 29
11. Ακάδημος 28
12. Πέραμα 26
13. Χαλάνδρι 25
14. Κρανίδι 24

 

2ος Ομιλος

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Κορωπί 73-83

Αρχάγγελος – Σπόρτιγκ 72-61

Ηρόδοτος – Ιωνικός ΝΦ 20-0 α.α.

Ικαρος Νέας Σμύρνης – Ακαδημία Ρεθύμνου 62-48

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αιγάλεω 88-53

Κάδμος – Πόλις Καλλιθέας 97-90

Πεύκη – Εργοτέλης 65-63

 

Κάδμος-Πόλις Κ. 97-90

Διαιτητές: Μακρής-Βαλούρδος

Δεκάλεπτα: 20-25,41-43,70-63,97-90.

Κάδμος(Αναστασίου): Σαμουρέλης 15,Τομαράς 8(2),Παπαδάκης 2,Χαράτσης Π. 2,Κατσούλας 6,Γκρινιάρης 31(2),Χαράτσης Γ.17, Μπεκρής, Δρακάκης 2,Μητρόπουλος 14(4).

Πόλις (Μυριούνης): Μπογδανίδης 3(1),Κόκκινος 34,Καρλάφτης 2,Κωνσταντώνης 12(1),Κασπαριάν 27(4),Λάβαρης,Λάφτσης 3(1),Τσεμπέλης, Μακρόπουλος 9,Τσάτας.

 

 

Ικαρος Νέας Σμύρνης – Ακαδημία Ρεθύμνου 62-48

Διαιτητές: Καρακάσης – Κρεσταινίτης

Δεκάλεπτα: 19-16, 36-23, 55-35, 62-48.

Ικαρος (Μακρυδήμας), Μπουραζάνης 15(5), Καμπούρης 2, Βλασσόπουλος, Βούζας 8(1), Ντεφούδης 10, Συριστατίδης 14(2), Βουρλίτης 2, Μιχαλόπουλος 2, Βαρμογιάννης 5, Δρίβας 4(1).

Ακαδημία (Θεοδωρουλάκης): Σκέμπης 6, Μαυραγάκης 6, Νεκταρης 3(1), Μαραγκάκης 4, Σταμούλης 3(1), Νταλιάνης 8, Μπαλάφας 18(2), Μπελεφάντης, Κωνσταντίνου, Δουλγεράκης.

 

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Κορωπί 73-83

Δεκάλεπτα: 18-26, 34-54, 56-63, 73-83

Διαιτητές: Σιώκας – Αναστασίου

Διαγόρας Δρυοπιδεών (Παππάς): Μουζακιώτης, Μονέος 9 (3), Κουμπούρας 8, Μακρής 17 (2), Μαρκομιχάλης 6 (2), Δούκας 6, Μαυροειδάκος 9, Γεράνιος, Κορρές 8, Παπαϊωάννου 3, Ντιφαντής 7

Κορωπί (Καρακώστας): Μελάς 5 (1), Κούσουλας 22 (3), Κούργιας 12 (1), Υφαντής 10, Τύρλας 11, Κερασοβίτης 9 (2), Τριπολιτσιώτης, Τσουμπρής 12 (2), Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 2, Νικολού

 

 

Αρχάγγελος – Σπόρτιγκ 72-61

Δεκάλεπτα: 18-16, 35-27, 61-44, 72-61

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α.- Ντάνος

Αρχάγγελος (Θωμίδης): Βογιατζής, Κουιμτζίδης, Μητσού, Αυγενικού, Βλαχοδήμος 9(1), Ματσαμάς 9(1), Αγγελόπουλος 20(2), Σκορδάλης 21(4), Κούρος 4, Εκινέ 9(1).

Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 18(2), Βαρθακοκοίλης 14(4), Ηλιάδης 5, Μητσόπουλος, Πασπαλάς, Παπαβασιλείου, Καστανίδης 2, Φιλιππόπουλος 9, Τσαπρούνης 13.

 

Πεύκη-Εργοτέλης 65-63

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Κωνσταντινίδου

Δεκάλεπτα: 20-19, 31-34, 52-50 65-63

Πεύκη (Θάνος-Tσιγωνάκης): Δρικόγιας, Δρακόπουλος 4, Βιδάλης 17 (1), Γαπκιάδης 22 (2), Νικολαΐδης, Σπηλιόπουλος, Εμίρης 3 (1), Κεράτσας 6, Μπαρμπαρής 5, Τσεμπέρης, Ματαλλιωτάκης 6, Κουκάκης 2.

Εργοτέλης (Μακράκης-Τζανής): Γεωργούτσος 2, Καρακωσταντάκης 9 (1), Χαλκιαδάκης, Ξενάκης 15 (1), Σκαρλάτος 5 (1), Βασιλειάδης 5, Αρναουτάκης 7, Μαχαιριανάκης, Καραλής 20 (2).

 

Η βαθμολογία

1.Κρόνος Αγίου Δημητρίου 42

2.Κορωπί 40

3.Εργοτέλης 36

4.Σπόρτιγκ 36

5.Ίκαρος Νέας Σμύρνης 36

6.Πόλις Καλλιθέας 35

7.Αρχάγγελος 34

8.Κάδμος 33

9.Ηρόδοτος 33

10.Πεύκη 32

11.Διαγόρας Δρυοπιδεών 29

12.Αιγάλεω 28

13.Ακαδημία Ρεθύμνου 26

14.Ιωνικός ΝΦ* 21

 

*Εχει ένα μηδενισμό

3ος Ομιλος
Καστοριά – Πρωτέας Γρεβενών 78-60
Σιάτιστα – Μελίκη  94-85
Μεταμόρφωση Βόλου – Βόνιτσα  83-76
Αίολος Αστακού – Ηρακλής Κοζάνης  78-66
Διόσκουροι Κοζάνης – Καρδίτσα  64-72
Πανεδεσσαϊκός – Νίκη Βόλου  56-80
 Κυριακή 19/4  Αγρίνιο – ΑΕΛ

Πανεδεσσαϊκός – Νίκη Βόλου 56-80

Δεκάλεπτα: 11-24, 26-47, 38-64, 56-80

Διαιτητές: Γαζέτας-Τριανταφυλλίδης

Πανεδεσσαϊκός (Αναστασιάδης): Καρνάβας 21, Μπίνος Ε., Τρυγωνιάρης Δ., Σπανός 21 (5), Γιουρτσής, Χρήστου 4 (1), Τρυγωνιάρης Η., Τσάμης 3, Μπίνος Μ., Μακρόπουλος, Κλιμτσάρης 4, Θεοδώρου 3 (1).

Νίκη Βόλου (Στρατίκης): Τζίνης 28 (3), Οικονόμου, Λατσίνογλου, Βασδέκης 2, Κατσαλής 6 (2), Τσώλης 21 (1), Βλίτσιος 2, Τάσος 10, Κετούλας 3, Τοκατλίδης 8.

 

Καστόρια – Πρωτέας Γρεβενών 78-60

Δεκάλεπτα: 13-17, 35-32, 53-50, 78-60

Διαιτητές: Σιταρίδης-Καρκαλέτσης

Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 2, Λέκκος Γ., Δίτσιος 2, Γυμνόπουλος 9, Τεπετίδης 9, Γκάλης 6, Τασιούδης 9, Αντωνιάδης 15 (2), Κρανιάς, Πανταζής 17 (2), Κόκουρας 9.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 17 (4), Γιαννάκης 4, Μουράτογλου 19 (2), Θυμίδης 2, Κολοβός 3, Μαρκόπουλος 2, Παπαθεοδώρου, Μαλιούρας 2, Πετρίδης 2, Τζήμας 9 (1), Κλωνάρας.

 

Αίολος Αστακού – Ηρακλής Κοζάνης78-66

Δεκάλεπτα: 24-16, 51-37, 64-50, 78-66

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος

Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 1, Πανάρας 13 (3), Σταμόπουλος 5 (1), Ψάλτου 15 (1), Πέτας, Θωνιάτης 4, Κακλαμάνος 4, Πάππος 15 (1), Χουλιαράς, Καλισώρας 9 (3), Λυμπάρης 8, Δουρούκης 4.

Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Πουλιώνης, Τσακμάκης 12, Γιαννουζάκος 6 (2), Αζής 8, Καρέντζος, Παπούλιας 21, Γιαννούλης 19.

 

Μεταμόρφωση Βόλου  – Βόνιτσα            83-76

Δεκάλεπτα: 31-11, 45-28, 63-52, 83-76

Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας

Μεταμόρφωση Βόλου ( Μυριντζής): Καραγεώργος 19 (5), Ζήσης 4, Παπούλιας 20 (1), Νάνης 9 (1), Σκαμαγκάς 5, Παλάσκας 10 Γιωτόπουλος 4, Διανέλος 9, Αγκρής 3 (1).

Βόνιτσα:  Τσιτσώνης 20 (6), Παπανελόπουλος 2, Μπουρσινός 5(1), Μανδαλάκης 43 (3), Μαζαράκης 4, Κόκκαρης 2.

 

Διόσκουροι Κοζάνης  – Καρδίτσα 64-72

Δεκάλεπτα: 18-17, 27-35, 43-53, 64-72
Διαιτητές:  Δαμίγος-Μαραθιώτης
Διόσκουροι Κοζάνης  (Χωλόπουλος): Σισμάνης 12 (2), Σκορδάρης 6 (2), Ντόβας 18 (1), Γκοβεδάρος, Γκλιάνας 4, Μπάρμπας, Καρανώτας Τηλ. 22, Ανδρίτσος 2.
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 3 (1), Θώδης 3 (1), Παπαιωάννου 18, Παππάς, Βούλγαρης, Παπαδόπουλος 27, Αντωνίου 5 (1), Γεωργίου 16, Κουρέπης.

Σιάτιστα-Μελίκη             94-85

Δεκάλεπτα:26-20, 44-43, 69-60, 94-85

Διαιτητές: Κετουλας-Δολγύρας

Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γράβας 14 (1), Ρέππας Χ. 22 (3), Ρέππας Μ. 27 (1), Καλαμπούκας 9 (1), Τσώνος 2, Κουζιώνης, Τσιαούσης 22 (2), Κατσιάνης.

Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 10, Μαυρίδης 30 (3), Δημητριάδης 5 (1), Παυλίδης, Παπαδόπουλος, Κοτζαμπάσης 10 (2), Λέφας 6, Παραπούρας 18 (4), Τζουνόπουλος 6, Ρογγότης.

 

Βαθμολογία (22η αγ.)

1. ΑΕΛ 42*
2. Αίολος 42
3. Kαστοριά 39
4. Αγρίνιο 35
5. Μελίκη 33
6. Διόσκουροι Κοζ. 32
7. Μεταμόρφωση Β. 32
8. Ηρακλής Κοζ. 31
9. Πρωτέας Γρ. 31
10.Kαρδίτσα 31
11.Νίκη Βόλου 30
12.Σιάτιστα 30
13.Βόνιτσα 27
14.Πανεδεσσαϊκός 22

* ΑΕΛ και Αγρίνιο έχουν ένα αγώνα λιγότερο

4ος Ομιλος
ΠΚ Νεάπολης – Ευκαρπία 48-85
Μαντουλίδης – Μακεδονικός  70-52
Ζέφυρος  02 – Αγ. Βαρβάρα 62-64 (51-51 κ.α.)
Ελευθερούπολη – Πολύγυρος  50-79
ΚΑΟΣ – Ικαροι Σερρών 81-76
Τιτάνες Δράμας – Ορφέας Ν. Σκοπού  75-76

Ελευθερούπολη- Πολύγυρος     50-79

Δεκάλεπτα: 17-22, 33-42, 41-63, 50-79

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Ντούρας

Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Αδαμόπουλος 10 (1), Σφουγγάρης, Ρότσας 1, Γκούμας 3 (1), Αμπελακιώτης 19 (1), Παπαζούδης, Γαϊτατζής, Αμπεριάδης 14, Καλεάδης 2, Γούλας 1.

ΑΟ Πολυγύρου (Πεγιάς- Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 4, Χαρτόπουλος 16, Παπασαραφιανός 15 (3), Στοιβαχτάρης 2, Βογιατζής 9 (1), Γαβριηλίδης, Κοτζαγιάννης 8, Λαζαρίδης, Πιπιλιάρης 19 (1), Κρομήδας 6.

 

Μαντουλίδης- Μακεδονικός  70-52

Δεκάλεπτα: 20-14, 36-29, 51-41, 70-52

Διαιτητές: Τσοκόλης-Πετανίδου

Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Λεμονάκης 8 (2), Ρεφατλάρι , Τάκης 6, Καμάρας 7, Ανδρεάδης- , Μπίλιος-, Γκαβέζος 9, Χρηστίδης 19, Γαϊτανίδης 8, Θεοδωρίδης , Μπρόζος, Τσιακίρης 4, Παυλογιάννης 2 Καλαμπόκης 1, Βαϊντερλής 6.

Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 6 (1), Κοντσές 2, Φωτιάδης, Κωνσταντινίδης 2, Παπαδόπουλος, Πηλακούτας 10, Μποβασιανός 6, Νικάκης 18, Γραβάνης 6, Λυχριδάς, Γιαλαντζής.

 

Ζέφυρος –  Αγία Βαρβάρα  62-64 (51-51 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 15-12, 25-30, 43-41, 51-51, 62-64

Διαιτητές:  Σαρακενίδης-Τσιρόγλου

Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 7 (1), Μυλωνάς 2, Αλεξανδρίδης 6 (1), Σουλάκης 9 (3), Σταυρίδης 13 (2), Κλωναράς 19 (2), Καραΐσκος 3, Σταφυλάς 2, Σπάχος, Παπούδος, Κλουντζός, Μπαϊράμι.

Αγία Βαρβάρα  (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης 4, Μπάμπουλης, Σιώπης 4, Μητρούλης 5 (1), Ράμμος 5 (1), Φραγκόπουλος, Γ. Σουλίδης 2, Κουμλέλης 20 (2), Μπανάσας, Κάτσικας 10, Φασουλάς 9, Πενταζίδης 5 (1).

 

ΚΑΟΣ – Ίκαροι Σερρών 81-76

Δεκάλεπτα: 22-25, 40-42, 54-57, 81-76

Διαιτητές: Κατρακάρης-Μπακάλης

ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 18 (2), Παπανικολάου 11 (3), Ζηκούλης 13, Τσαβλίδης 5 (1), Στάσας 1, Μπακαβός 2, Χατζηπαραδείσης 12 (1), Σιδηρόπουλος 17, Δελόγλου .Βλάχος 2, Σπανός, Επιτρόπου.

Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Γρίψιος 14 (4),Τράκας 21 (1), Χορτομάρης 6 (2), Γκουτζιάς, Παπαδόπουλος 15, Καλογεράτος 6 (2), Φραγκούλης, Γεωργιανός 14, Κάτος.

 

Τιτάνες Δράμας- Ορφέας Νέου Σκοπού 75-76

Δεκάλεπτα: 18-15, 33-32, 53-52, 75-76

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ρούκας

Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 17 (2), Καρατσομπάνης 6, Χατζόπουλος, Τοσουνίδης, Υφαντόπουλος 18 (2), Χατζηνικολάου, Γεδίκης 2, Εξουζίδης 25, Γρηγοριάδης  4 (1), Κακατσίδης, Παρλακίδης 2.

Ορφέας Νέου Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 21 (1), Ντίκογλου, Καβαργύρης 7, Σουλούγκας 12 (2), Κουτσιαντζής, Τσανάκας, Ιωσηφίδης2 Κηπουρός 13, Γκουτζιομήτρος 21. Καντσουρίδης.

 

ΠΚ Νεάπολης- Ευκαρπία 48-85

Δεκάλεπτα: 8-18, 18-47, 32-69, 48-85

Διαιτητές: Θεοδώρου-Αγραφιώτης

ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 8 (1), Θεολόγου 2, Κοσμίδης 5 (1), Κολοκυθάς 7, Παντούλας, Σαχινίδης 8(1), Δημητρόπουλος 6 (2), Δέλλας, Ταουκίδης Αβρ. 7 (1), Ταουκίδης Χ.,  Τσαλικίδης 5, Χατζηστεφάνου.

Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 16 (2), Τζινόπουλος 6 (1), Δώδος 12, Χατζημιχαηλίδης Ν. 10 (1), Παπαευαγγέλου 13 (1), Σεφερίδης 5 (1), Γιώρτσιος Χρ, Γκόφας 7, Σουτζόπουλος 14, Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς 2.

 

Βαθμολογία (22αγ.):

1.       Πολύγυρος 38

2.       Ευκαρπία 38*

3.       Ιωνικός 34

4.       Ορφέας Ν.Σ. 33

5.       Ζέφυρος 30

6.       Ίκαροι 30

7.       ΚΑΟΣ 30

8.       Νεάπολη 29*

9.       Μακεδονικός 29*

10.   Ελευθερούπολη 27

11.   Μαντουλίδης 27*

12.   Αγ. Βαρβάρα 26

13.   Τιτάνες Δρ. 25

Με * όσες ομάδες δεν έχουν κάνει το ρεπό τους