Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγων, 29/3)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 29 Μαρτίου

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Κεραυνός Αιγίου Σοφιανόπουλος-Καρπάνος (Θεοδοσόπουλος)

Περκίζα 17.00 Προμηθέας Χαλ.-ΓΣ Περάματος Ερμής Αργυρούδης-Αντωνιάδης (Αλετρας)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Κρανίδι Στρέμπας-Φραγκούλη (Γιαλικάρης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Νήαρ Ηστ Αποστολίδης-Τσάτσης (Φαλούκας)

Κορίνθου 14.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ζάκυνθος Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Τρίγκα)

2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Χαλάνδρι Γρίβα-Καλογριάς (Σιώκας)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ένωση Ιλίου Καρδάρης-Τσολάκος (Τσάμης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 29 Μαρτίου

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρ.-Κορωπί Σιώκας-Αναστασίου (Χασάπης)

Βενετόκλειο 14.30 Αρχάγγελος-Σπόρτιγκ Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Κουνελές)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ακαδημία Καλ. Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Μίχας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Αιγάλεω Πλιάκας-Ζιώγας (Σταματόπουλος)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Πόλις Καλ. Μακρής-Βαλούρδος (Κοκορδάτος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Εργοτέλης Δαρλαμήτσος-Κωνσταντινίδου (Δημητριάδης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 29 Μαρτίου

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Πρωτέας Γρ. Σιταρίδης-Καρκαλέτσης (Κηπουρίδης)

Σιάτιστας Νέο 18.00 Σιάτιστα-Μελίκη Κετουλας-Δολγύρας (Μερτζάνης)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β.-Βόνιτσα Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)

Βόνιτσα 17.00 Αίολος Αστακού-Ηρακλής Κοζ. Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Μάρκου)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Καρδίτσα Δαμίγος-Μαραθιώτης (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Νίκη Βόλου Γαζέτας-Τριανταφυλλίδης (Ελευθεριάδης)

Τετάρτη 1 Απριλίου

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Διόσκουροι Κοζ. Μοσχοτόγλου-Εμμανουήλ (Παπαδημητρίου)

*Ο αγώνας Αγρίνιο-Λάρισα 1964 θα διεξαχθεί στις 19 Απριλίου

4ος Όμιλος

Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Ευκαρπία Θεοδώρου-Αγραφιώτης (Βορεάδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός Τσοκόλης-Πετανίδου (Βαφείδης)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Αγ. Βαρβάρα Σαρακενίδης-Τσιρόγλου (Ανδρίτσος)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Πολύγυρος Παπαγεωργίου-Ντούρας (Δραγκίογλου)

Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ίκαρος Σερρών Κατρακάρης-Μπακάλης (Παραλικίδης)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαγερίδης-Ρούκας (Λαμπρίδης)