Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (21η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής…

1ος Όμιλος
Κεραυνός Αιγίου – Απόλλων Αρχ. Κορ. 52-65
Ερμής Περάματος – Έσπερος ΑΟΠΑ 59-70
Κρανίδι – Προμηθέας Χαλανδρίου 71-108
Νήαρ Ηστ – Ακάδημος 76-65
Ζάκυνθος – Νίκη Αμαρουσίου 72-81
Χαλάνδρι – Μανδραϊκός 73-85
Ένωση Ιλίου – Πεντέλη 83-64

Κεραυνός Αιγίου – Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 67-79
Διαιτητές: Μαραμής-Σπυρόπουλος Σπ.
Δεκάλεπτα: 12-29, 23-46, 48-57, 67-79
Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Μοσχοβάκης 15(1), Τσιρώνης 5(1), Κάντας 5(1), Κεφαλάς 13(1), Γουρνάς 11, Λάτσης 18, Μούτσιος, Παπαγεωργίου
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Γκόφας): Καραχοντζίτης 5(1), Στεφανής, Κατσαμάκης 17(2), Γδύσης, Βαμβακάς 22(1), Δανιήλ 10(2), Σταυρόπουλος 9(1), Καλύβας, Τρυφωνόπουλος 6

Ερμής Περάματος – Έσπερος ΑΟΠΑ 59-70
Διαιτητές: Βαλούρδος-Μπανασάκης
Δεκάλεπτα: 11-8, 28-37, 47-51, 59-70
Ερμής Περ. (Κάσσης): Αλβέρτης, Φωστέρης 7 (1), Μπακούλιας 9, Πέππας, Κοροπούλης 2, Γουρνάς 12, Κουκουβάκης 9, Καϊρης, Διαμαντόπουλος 12 (2), Σωτηρίου, Πετράκος 6, Ιωάννου 2.
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Σκόνδρας, Φραντζής 8(1), Οικονομόπουλος 18(1), Λαμπρόπουλος 6, Αδαμόπουλος 2, Μέλνικς, Στυλίδης 7(1), Μακρής 8(1), Κάλλης 7, Δίπλαρος 7(1), Λυμπέρης 4, Αγγελόπουλος 3(1).

Κρανίδι – Προμηθέας Χαλανδρίου 71-108
Διαιτητές: Νάστος-Μαγκαφάς
Δεκάλεπτα: 25-38, 38-70, 56-87, 71-108
Κρανίδι (Κοντογιάννης): Στρίγκος 3(1), Χασά, Γαλάνης 2, Μπελεσιώτης, Κωνσταντίνου 5(1), Αμπάλοβ, Βλαχόπουλος, Μπινιάρης 19(1), Κοντογιάννης 41(2), Γκιώνης 1, Παπουτσής.
Προμηθέας Χαλανδρίου (Νικητόπουλος): Σέρμπαν 9(1), Θ. Καραθανασόπουλος 6(2), Αλ. Καραθανασόπουλος 13(3), Σπετσιέρης 6, Σιδέρης 10(1), Τασιόπουλος 3(1), Καρούζος 14(2), Σαμιώτης 21(3), Λοΐζος 6, Ρώσσης 2, Ανδρουλάκης 14(2), Βαρσαμούλης 4.

Νήαρ Ηστ – Ακάδημος 76-65
Διαιτητές: Μπούσιας-Σταθόπουλος
Δεκάλεπτα: 15-15, 38-33, 63-48, 76-65
Νήαρ Ηστ (Χατζηελευθερίου): Καφαντάρης 7, Ζεχερλής 7(1), Ταταρούνης 17(1), Καπεντζόγλου 13(1), Σπανάκος 15(1), Χότζα, Πέζος 2, Κούτα, Καρασταμάτης 15(3), Χαρίσης, Μικαελιάν.
Ακάδημος (Ροζακέας): Τσικούρης 12(1), Λουρμπέας 8, Αλοίμονος 3, Καζολέας 6, Λαζαρακόπουλος 4, Ψυχογιός, Σκοπέτος 2, Γιαννακόπουλος 2, Γιαννουκάκης 28(3).

Ζάκυνθος – Νίκη Αμαρουσίου 72-81
Διαιτητές: Λιότσος – Τζαμάκου
Δεκάλεπτα: 25-20, 50-36, 66-57, 72-81
Ζάκυνθος (Μπεκές): Καρβούνης 14(2), Παπάδης 8(2), Μπάρτζος 8, Ζαχαράκης 4, Καραμπάτσος 8, Στέφος 10, Μουλάς 7(1), Νικολόπουλος 13
Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 7(1), Κατωπόδης 2, Παβλίσεβιτς 18(3), Κοντογιάννης 12, Κυπριτζόγλου 26(1), Γεωργακόπουλος 1, Δέλλιος 2, Τσεκένης 3(1), Μούγιος 8, Μαύρος 2.

Χαλάνδρι – Μανδραϊκός 73-85
Διαιτητές: Φραγκούλη-Πλιάκας
Δεκάλεπτα: 17-22, 33-52, 48-68, 73-85
Χαλάνδρι (Καρούτζος): Γκόλιας 13(1), Κοκκόσης, Παπαντωνίου 22(4), Λυπημένος 6(2), Αλεξόπουλος 14(1), Μπεκρής 6(1), Κοντοζόπουλος, Γιαννακόπουλος, Σβάρνας 12(3).
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μεντενής 6, Μακρής 3(1), Αττίκος 15, Μπαλάφας 20(4), Καλεμτζάκης 8, Μάκος 6, Σακελλάρης 14, Κυρίτσης, Ηλιάδης 13(1).

Ένωση Ιλίου – Πεντέλη 83-64
Διαιτητές: Τσαρούχα-Πόντας
Δεκάλεπτα: 18-22, 42-43, 59-46, 83-64
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 11, Μπέλλας Ι. 22(6), Φουντάς 10(2), Τσολάκης 10, Ραλάκης , Μπέλλας Ο. 21(3), Μίχος 4, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος 3, Γεωργιάδης 2, Ζαρκάδας.
Πεντέλη (Μαντζιώρης): Μάντζιος 3(1), Χατζηκωστής 16(4), Γασπάρης, Αυγενικός 7, Λουγιάκης, Χαρτοματσίδης 6(2), Σταυριανόπουλος 5, Μπίγγος 22(2), Καραβασάνης 5(1).

Η βαθμολογία

1.Έσπερος ΑΟΠΑ 39
2.Ένωση Ιλίου 38
3.Προμηθέας Χαλανδρίου 37
4.Νίκη Αμαρουσίου 35
5.Ζάκυνθος 34
6.Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 34
7.Πεντέλη 33
8.Κεραυνός Αιγίου 33
9.Μανδραϊκός 30
10.Νήαρ Ηστ 28
11.Ακάδημος 26
12.Πέραμα 25
13.Χαλάνδρι 24
14.Κρανίδι 23

2ος Ομιλος

Ιωνικός ΝΦ-Αρχάγγελος 66-77
Κορωπί-Κρόνος Αγ. Δημ. 80-76
Σπόρτιγκ-Διαγόρας Δρυοπ. 80-69
Αιγάλεω-Κάδμος 87-90
Πόλις-Πεύκη 78-80
Εργοτέλης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 69-74
Ακαδημία-Ηρόδοτος 69-73
 

Ακαδημία-Ηρόδοτος 69-73
Διαιτητές: Κώτσου – Χριστινάκης
Δεκάλεπτα: 17-22, 20-20, 16-21, 16-10
Ακαδγημία: Κριθανάκης 3(1), Σκεμπης 12, Μαυραγάκης 2, Μαραγκάκης 15(2), Σταμούλης 14(2), Νταλιάνης 4, Μπαλάφας 12, Μπελεφάντης 1, Κωνσταντίνου 3, Δουλγεράκης 3.
Ηρόδοτος: Πυριώτης, Τσαμπής 16(2), Μαιστρέλης 8(2), Σταθάκης 5(1), Καρλάφτης, Παρδακάς 16(1), Μητρόπαπας, Βαρνάβας 11(1), Χωματάς, Μαυρόπουλος 17(4).

Σπόρτιγκ – Διαγόρας Δρυοπιδέων 80-69
Διαιτητές: Παυλόπουλος – Χρηστίδης.
Τα δεκάλεπτα: 15-14, 30-37, 55-50, 80-69.
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 10, Ηλιάδης 12, Βαθρακοκοίλης 20 (2), Μητσόπουλος, Πασπαλάς 4, Παπαβασιλείου, Καστανιώτης, Πρόγκας 11, Φιλιππόπουλος 17
(1), Τσαπρούνης 6.
Διαγόρας Δρ. (Παππάς): Μουζακιώτης, Μόνεος 2, Κουμπούρας 7 (1), Μακρής 10, Μαρκομιχάλης 3 (1), Δούκας 26, Μαυροειδάκος 7, Γεράνιος, Κορρές 8, Περγαντής 6.

Ιωνικός ΝΦ-Αρχάγγελος 66-77
Δεκάλεπτα: 11-22, 21-39, 38-58, 66-77
Διαιτητές: Ντάνος- Κοτσίρης
Ιωνικός Ν.Φ. (Κουκλάκης): Φραντζέσκος 8(1), Μαυραγάνης 23(4), Σβερκούνος 11(1), Μελεούνης 9, Σβορώνος 7, Κριτσωτάκης, Γιαννιώδης 4, Τσούπρος 4.
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού, Βλαχοδήμος 10(2), Ματσαμάς 6, Αυγενικού 10(2), Αγγελόπουλος 13, Σκορδάλης 15(1), Κούρος 6, Εκινέ 17(2).

Κορωπί-Κρόνος Αγ. Δημ. 80-76
Δεκάλεπτα: 22-14, 34-33, 57-48, 80-76
Διαιτητές: Διμπινούδης – Καλογερόπουλος
Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης, Μελάς 16 (2), Κούσουλας 15 (2), Κούργιας 2, Υφαντής, Τύρλας 12 (1), Κερασοβίτης 14 (3), Τσιουμπρής 9 (1), Παπαδόπουλος, Αγαδάκος
12 (1), Νικολού
Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Σαββάτης): Μπάλλας 12 (3), Στραγανιώτης 15 (1), Νάτσος, Ξούρας 5, Δορκοφίκης 6 (1), Αντωνόπουλος 5 (1), Φρουσκλιάς 18 (4), Χαλβατζής
12, Γιαννόπουλος 3

Αιγάλεω-Κάδμος 87-90
Διαιτητές: Κυριακόπουλος – Σοφιανόπουλος
Δεκαλεπτα 27-18 44-30 57-52, 74-74, Παρ.: 87-90
Αιγαλεω(Δρουμπουκης): Μένος 6, Κωνσταντινίδης 4,Χανιώτης 2, Μπαζιος 4, Μπελης 2, Σακελαροπουλος 10(2), Μιλεντίγιεβιτς 48(7), Αποσκίτης 8(2), Λοϊζος
Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 2,Τομαράς 20(6), Παπαδάκης, Χαράτσης Π., Κατσούλας 4,Γκρινιάρης 17, Χαράτσης Γ. 17(1), Δρακάκης 14, Μητρόπουλος 16(4).

Πόλις – Πεύκη 78-80
Διαιτητές: Πολυχρόνης – Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 16-27, 35-50, 57-69, 78-80.
Πόλις (Μυριούνης): Μπογδανίδης 3(1), Καβελάρης, Κόκκινος 11, Καρλάφτης, Βενιζέλος 4, Κασπαριάν 31(3), Λάβαρης 2, Λαφτσής 13(1), Τσεμπέλη 3(1), Μακρόπουλος
11.
Πεύκη Δρακόπουλος 2, Βιδάλης 15(3), Γαπκιάδης 22(4), Νικολαϊδης 6(2), Σπηλιώπουλος 7, Κεράτσας 1, Μπάρμπαρής 12, Εμίρης 3(1), Ματαλιωτάκης 10, Κουκάκης 2.

Εργοτέλης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 69-74
Διαιτητές:  Καρακάσης – Κανελλόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 21-25, 34-38 (ημίχ.), 49-53, 69-74.
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 20, Καρακωνσταντάκης 10 (1), Ξενάκης 13, Χαλκιαδάκης, Σκαρλάτος 8 (2), Χαρωνίτης, Βασιλειάδης 3, Καβαλαράκης, Αρναουτάκης
10, Μαχαιριανάκης, Καραλής 5 (1).
Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης, Καμπούρης, Βλασσόπουλος 3 (1), Βούζας 10 (2), Ντεφούδης 11, Συριστατίδης 23 (1), Βουρλίτης 11 (2), Δρίβας 13
(3), Δαρμογιάννης, Μιχαλόπουλος 3.

Η βαθμολογία

1.Κρόνος Αγίου Δημητρίου 40
2.Κορωπί 38
3.Εργοτέλης 35
4.Σπόρτιγκ 35
5.Πόλις Καλλιθέας 34
6.Ίκαρος Νέας Σμύρνης 34
7.Αρχάγγελος 32
8.Κάδμος 31
9.Ηρόδοτος 31
10.Πεύκη 30
11.Διαγόρας Δρυοπιδεών 28
12.Αιγάλεω 27
13.Ακαδημία Ρεθύμνου 25
14.Ιωνικός ΝΦ 21

3ος Ομιλος
Πρωτέας Γρεβενών- Διόσκουροι Κοζάνης 73-74
Μελίκη – Καστοριά  63-59
Βόνιτσα – Σιάτιστα  74-84
Ηρακλής Κοζάνης – Μεταμόρφωση Βόλου 85-86
ΑΕΛ- Πανεδεσσαϊκός 118-52
Νίκη Βόλου – Αιόλος Αστακού  62-83
Καρδίτσα -Αγρίνιο 65-69

 

Μελίκη – Καστοριά  63-59
Δεκάλεπτα: 14-12, 32-28, 48-44, 63-59
Διαιτητές: Τζιοπάνος – Αγραφιώτης
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 12 (2),Μαυρίδης 12 (1), Δημητριάδης 3 (1), Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Παπαδόπουλος, Κοτζαμπάσης 3 (1), Λέφας 5, Παραπούρας 22 (3), Τζουνόπουλος 2, Ρογγότης 4.
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 7 (1), Δίτσιος, Γυμνόπουλος 6, Τεπετίδης, Ντάλλης 3, Τασιούδης 10, Αντωνιάδης 16, Κρανιάς , Πανταζής 6 (1), Κόκουρας 11.

Πρωτέας Γρεβενών- Διόσκουροι Κοζάνης  73-74
Δεκάλεπτα: 17-16, 35-27, 57-51, 73-74
Διαιτητές; Ευφραιμίδης – Ζιώγας
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 7, Γιαννάκης 19 (2), Μουράτογλου 19 (2), Τσιμίδης 2, Κολοβός, Μαρκόπουλος, Μπαρτζώκας, Μαλιούρας 2, Πετρίδης 2, Τζήμας 19 (3), Κλωνάρας 3 (1).
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 5, Σκορδάρης 13 (2), Ντόβας 17 (2), Καρανώτας Σ. 14 (2), Γκλιάνας, Μπάρμπας 5 (1), Καρανώτας Τ. 15, Ανδρίτσος 5.

Ηρακλής Κοζάνης – Μεταμόρφωση Βόλου 85-86
Δεκάλεπτα: 26-18, 43-47, 70-62, 85-86
Διαιτητές: Δεληγιαννίδης – Παπαδόπουλος Χαρ.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Γίδαρης 4, Τσακμάκης 5 (1), Πουλιώνης, Κρέτζος 11 (3), Γιαννουζάκος 22 (3), Αζής 7 (2), Παπούλιας 12, Μπαρδάκας, Γιαννούλης 24.
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγιώργος 7 (1), Ζήσης, Παπούλιας 21, Νάνης 22, Σκαμαγκάς 10 (1), Τσιτσιγιάννης 4, Παλάσκας, Γιωτόπουλος 17(1), Διανέλος 5, Αγκρής

ΑΕΛ- Πανεδεσσαϊκός 118-52
Δεκάλεπτα: 34-17,54-32,82-40, 118-52
Διαιτητές: Πετανίδου – Μπίκης
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης, Τέλιος 15, Σαριμπαλίδης 6 (2), Κουρής 7 (1), Μηλιώνης, Κονδυλόπουλος 20 (1), Σταυρόπουλος 32 (10), Μπλιάτζας 25, Πολίτης 3 (1), Ψάλτου 4, Κόκκας 6.
Πανεδεσσαϊκός (Αναστασιάδης): Προφητηλιώτης 5 (1), Τρυγωνιάρης Μ. 2, Σπανός 6 (1), Τρυγωνιάρης Ηλ. 2, Νησιάγκας 2, Τσάμης 8 (1), Καρνάβας 29.

Νίκη Βόλου – Αιόλος Αστακού 62-83
Δεκάλεπτα: 10-27, 17-45, 37-75, 62-83
Διαιτητές: Ταρενίδης Κ. – Μελανίδης
Νίκη Βόλου (Κασαπίδης): Τζίνης 13 (2), Οικονόμου, Κατσαλής 11 (3), Μαστοράκης 2, Βασδέκης, Λατσίνογλου, Τσώλης 15, Βλίτσιος, Κετούλας, Τάσος 17, Τοκατλίδης 4.
Αιόλος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος, Πανάρας 12 (1),Σταμόπουλος 5 (1), Ψάλτου, Θωνιάτης 15 (2), Κακλαμάνος 22 (6), Πάππος 2, Χουλιάρας 4, Ψωμάς-Λυμπάρης 21, Δουρούκης 2.

Βόνιτσα – Σιάτιστα  74-84
Δεκάλεπτα: 21-28, 46-51, 63-70, 74-84
Διαιτητές: Μηλαπίδης – Καλογερόπουλος Φ.
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Κακιούζης 19 (3), Τσιτσώνης 3 (1), Περλής 14, Παπανελόπουλος, Μαζαράκης, Μανδαλάκης 34 (4), Μπουρσινός, Ζαχαράκης 4.
Σιάτιστα  (Καλαμπούκας): Γεωργάκας, Γράβας Α. 8, Ρέππας Χ. 13 (1), Λεζγίδης, Ρέππας Ν. 30 (4), Καλαμπούκας 12, Τζώνος 2, Κουζιώνης, Τσαούσης 19 (1), Κατσιάνης.

Η βαθμολογία

1.Λάρισα 42
2.Αίολος Αστακού 40
3.Καστοριά 37
4.Αγρίνιο 35
5.Μελίκης 32
6.Διόσκουροι 32
7.Καρδίτσα 30
8.Πρωτέας 30
9.Ηρακλής Κοζ. 30
10.Μεταμόρφωση Βολ. 30
11.Νίκη Βολ. 28
12.Σιάτιστας 28
13.Βόνιτσα 26
14.Πανεδεσσαϊκός 21

4ος Ομιλος
Ευκαρπία – Ιωνικός Ιωνίας  63-52
Μακεδονικός –  ΠΚ Νεάπολης  62-69
Αγ. Βαρβάρα – Μαντουλίδης  54-52
Πολύγυρος – ΚΑΟΣ  81-64
Ικαροι Σαρρών – Τιτάνες Δράμας 67-65
Ορφέας Ν. Σκοπού – Ζέφυρος 02  83-81

Ικαροι Σερρών – Τιτάνες Δράμας  67-65
Δεκάλεπτα: 17-11, 33-32, 49-45, 67-65
Διαιτητές:  Τσούλης – Γρέκος  
Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς, Γρίψιος 11, Χατζής, Τράκας 17 (1), Χορτομάρης 6, Γκουτζιάς 3, Παπαδόπουλος 15, Καλογεράτος 5 (1), Φραγκούλης, Γεωργιανός 10 (1), Κάτος.
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Μανιώτης 8 (1), Καρατσομπάνης 11, Τοσουνίδης 18, Υφαντόπουλος 4, Εξουζίδης 12, Γρηγοριάδης 12 (2),  Χατζηνικολάου.

Ευκαρπία – Ιωνικός Ιωνίας  63-52
Δεκάλεπτα: 16-11, 35-31, 48-43, 63-52
Διαιτητές: Φουτζήδας – Γαζέτας
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ., 15 (3) Τζινόπουλος 4, Δώδος, Χατζημιχαηλίδης Ν. 10, Παπαευαγγέλου 7 (1), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ, Γκόφας 8, Σουτζόπουλος 19 (1), Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς.
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Ρούζιος Π., Παναγιώτου 18 (4), Τερσενίδης 4, Ζεϊμπέκης 10 (1), Μπάρκος, Παπαβασιλείου, Φλιάτης Ιωαν. 11,  Καρούζος 3, Φλιάτης Γιωρ. 6 Ακριτίδης, Σέφκας

Μακεδονικός –  Νεάπολη 62-69
Δεκάλεπτα: 19-15, 34-33, 49-47, 62-69
Διαιτητές: Δαμίγος – Μαραθιώτης
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 13 (3), Κοντσές 2, Φωτιάδης 4 (1), Κωνσταντινίδης 2, Γρηγορίου 5 (1), Πηλακούτας 5, Μποβασιανός 13, Νικάκης 18, Γραβάνης, Λυχριδάς.
Νεάπολη  (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 12 (2), Θεολόγου 3 (1), Κοσμίδης 24, Κολοκυθάς 2, Παντούλας, Σαχινίδης 9, Δημητρόπουλος, Δέλλας 3, Ταουκίδης Χ.,  Τσαλικίδης 4, Ταουκίδης Α.  12

Πολύγυρος – ΚΑΟΣ  81-64
Δεκάλεπτα: 19-13, 37-26, 60-48, 81-64
Διαιτητές: Παζόλης – Κέτουλας
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 4, Χαρτόπουλος 12 (1), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 16 (4), Κρομήδας 2, Βογιατζής Λ, Χαριστός 5 (1), Χρηστίδης 2, Αποστολίδης 8 (1), Πιπιλιάρης 16 (1), Κοτζαγιάννης 13, Στοιβαχτάρης 3 (1).
ΚΑΟΣ  (Κοτσαμπάσης): Κοτσάμπασης 11, Παπανικολάου 5 (1), Στάσας 4, Μπακαβός, Χατζηπαραδείσης 3 (1), Σιδηρόπουλος , Ρούμπης, Βλάχος 5, Σπανός, Τσαβλίδης 21 (3), Βαλσαμίδης 5, Επιτρόπου 10 (1).

Αγ. Βαρβάρα – Μαντουλίδης 54-52
Δεκάλεπτα: 16-17, 32-31, 37-47, 54-52
Διαιτητές: Ρούκας-Κολοκυθάς
Αγ. Βαρβάρα  (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μπάμπουλης, Σιώπης 2, Μητρούλης, Ράμμος 12 (2), Φραγκόπουλος 4, Γ. Σουλίδης, Κουμλέλης 17 (1), Κάτσικας 6, Φασουλάς 1, Πενταζίδης 12 (1).
Μαντουλίδης  (Αλμπάνης): Λεμονάκης 10 (2), Γκαβέζος 11, Τάκης, Καμάρας 7, Παυλογιάννης, Μπίλιος, Μπρόζος 9 (2), Χρηστίδης 10, Καλαμπόκης 3, Βαϊντερλής 2, Γαϊτανίδης.

Ορφέας Ν. Σκοπού – Ζέφυρος 02  83-81
Δεκάλεπτα: 16-23, 43-37, 58-56, 83-81
Διαιτητές: Κατρακάρης – Μπακάλης
Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 30 (3), Ντίκογλου 4, Καβαργύρης 9, Σουλούγκας 8 (2), Καντζουρίδης 2, Τσανάκας 8 (1), Ιωσηφίδης 2, Κηπουρός 20, Αξιαρλής, Καδής, Γκουτζιομήτρος.
Ζέφυρος 02(Κοντονάσιος): Τσιμπής 18 (4), Μυλωνάς 8, Αλεξανδρίδης 8 (1), Σουλάκης 23 (6), Σταυρίδης 8, Κλωναράς 13, Καραΐσκος 3 (1), Σπάχος, Παπούδος, Κλουντζός.

Η βαθμολογία

1.Πολύγυρος 36
2.Ευκαρπία 36
3.Ιωνικός Ιωνίας 34
4.Ορφέας Ν.Σκ. 31
5.Ζέφυρος 29
6.Ικαροι Σ. 29
7.Νεάπολη 28
8.ΚΑΟΣ 28
9.Μακεδονικός 28
10.Ελευθερούπολη 26
11.Μαντουλίδης 25
12.Τιτάνες Δρ. 24
13.Αγ. Βαρβάρα 24