Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (21η αγων., 22/3)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 22 Μαρτίου

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μαραμής-Σπυρόπουλος Σπ. (Παπαδόπουλος Γ)

Περάματος 17.00 ΓΣ Περάματος Ερμής-Έσπερος Βαλούρδος-Μπανασάκης (Κουλούρης)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Προμηθέας Χαλ. Νάστος-Μαγκαφάς (Ζάρκος)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Ακάδημος Μπούσιας-Σταθόπουλος (Ζερδεβάς)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Νίκη Αμαρουσίου Λιότσος-Τζαμάκου (Ρόζης)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Μανδραϊκός Φραγκούλη-Πλιάκας (Δημητριάδης)

Β΄Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Τσαρούχα-Πόντας (Παπαδόπουλος Κ)

2ος Όμιλος

Κυριακή 22 Μαρτίου

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Κρόνος Αγ. Δημ. Διμπινούδης – Καλογερόπουλος Λ. (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Διαγόρας Δρυοπ. Παυλόπουλος – Χρηστίδης Ηλ. (Αλετρας)

Ζ. Αλεξάνδρου 16.00 Ιωνικός ΝΦ-Αρχάγγελος Ντάνος – Κοτσίρης (Λημνιάτης)

Μ. Μερκούρη 18.30 Ακαδημία-Ηρόδοτος Κώτσου – Χριστινάκης (Ναλετάκης Ι.)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Κάδμος Κυριακόπουλος – Σοφιανόπουλος (Παππάς)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Πεύκη (Πολυχρόνης – Τσολάκος (Μίχας)

Λίντο 17.30 Εργοτέλης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρακάσης – Κανελλόπουλος (τζωρτζάκης)

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 21 Μαρτίου

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Αγρίνιο Κατωτικίδης – Παπανικολάου (Τεγα)

Κυριακή 22 Μαρτίου

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Διόσκουροι Κοζ. Ευφραιμίδης – Ζιώγας (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Καστοριά Τζιοπάνος – Αγραφιώτης (Καλοτσής)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Σιάτιστα Μηλαπίδης – Καλογερόπουλος Φ. (Μάρκου)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Μεταμόρφωση Β. Δεληγιαννίδης – Παπαδόπουλος Χαρ. (Μπαταούλα)

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Πανεδεσσαϊκός Πετανίδου – Μπίκης (Τσούντσουρας Σπ.)

Ν. Ιωνίας Μαγν. (κθ) 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Αστακού Ταρενίδης Κ. – Μελανίδης (Μόρφη Γ.)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 22 Μαρτίου

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ιωνικός Ιων. Φουτζήδας – Γαζέτας (Κιμιατζής)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Νεάπολη Δαμίγος – Μαραθιώτης (Φωτιάδης)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Μαντουλίδης Ρούκας – Δημαδής (Ασλανίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Σταυρούπολη Παζόλης – Κέτουλας (Κυριακίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-Τιτάνες Δράμας Τσούλης – Γρέκος (Γιαβρής)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ακτή Ζέφυρος Κατρακάρης – Μπακάλης (Δραγκιόγλου)