Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική (20η αγ.) – Αποτελέσματα

Tα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής…

1ος Όμιλος
Νίκη Αμαρουσίου-Κεραυνός Αιγ. 80-73
Απόλλων Αρχ.Κορ.-Ερμής Περάματος 71-61
Έσπερος ΑΟΠΑ-Κρανίδι 98-49
Προμηθέας Χαλ.-Ακάδημος 71-64
Ένωση Ιλίου-Νήαρ Ηστ 59-45
Μανδραϊκός-Ζάκυνθος 69-59
Πεντέλη-Χαλάνδρι 101-54

Νίκη Αμαρουσίου-Κεραυνός Αιγ. 80-73
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α-Ντάνος
Δεκάλεπτα: 28-19,49-45, 70-54, 80-73
Νίκη Αμ. (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 9(2), Κατωπόδης 4, Παβλίσεβιτς 23(5), Κοντογιάννης 11(1), Κυπριτζόγλου 17(1), Γεωργακόπουλος 3, Θωμόπουλος, Δέλλιος, Τσέκενης Α. 5(1), Μούγιος 8, Μαύρος.
Κεραυνός (Καραγιάννης): Κεφαλάς 15(3), Μοσχοβάκης 23(3), Μούτσιος, Παπαγεωργίου 6, Λαμπρόπουλος 7, Τσιρώνης 6(2), Κάντας 3(1), Βαγενάς, Βουρνάς 13. Απόλλων
Αρχ.Κορ.-Ερμής Περάματος 71-61
Διαιτητές: Κυριακόπουλος-Νάστος
Δεκάλεπτα: 20-17, 38-36, 55-49, 71-61
Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου (Γκόφας): Καραχοντζίδης 18(2), Χρήστου, Στεφανής 4(1), Κατσαμάκης 5(1), Βαμβακάς 7, Δανιήλ 12(2), Σταυρόπουλος 21(3), Τρυφωνόπουλος 4.
Ερμής Περ. (Κάσσης): Φωστέρης 13(4), Ντακούλιας 14(2), Πέππας 3, Κορωπούλης 2, Γουρνάς 10, Καϊρης 11(1), Διαμαντόπουλος 8, Σωτηρίου 1.

Έσπερος ΑΟΠΑ-Κρανίδι 98-49
Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Καρπάνος
Δεκάλεπτα: 31-14, 59-78, 75-33, 98-49 Έσπερος ΑΟΠΑ(Κεσαπίδης): Οικονομόπουλος 11(2), Φραντζής 8(2), Πετρόπουλος 9(2), Αδαμόπουλος 5, Σταυράκης 9(1), Κάλλης 12(4), Δίπλαρος 13(3), Σκόνδρας 16(3), Μακρής 15(1).
Κρανίδι (Κοντογιάννης): Λαμπίρης 4, Γεωργιάδης 2, Γαλάνης 2, Μπελεσιώτης, Μπάζος 5, Κωνσταντίνου 12(2), Τζινόπουλος 11, Γκιώνης 3, Κοντογιάννης 2, Παπουτσής 8.

Προμηθέας Χαλ.-Ακάδημος 71-64
Διαιτητές: Πλιάκας-Καρακωνσταντόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-14, 33-31, 50-44, 71-64
Προμηθέας Χαλ. (Νικητόπουλος): Παρασκευόπουλος, Καραθανασόπουλος Θ. 10(2), Καραθανασόπουλος Αλ. 4, Σπετσιέρης 3(1), Σιδερής, Τασιόπουλος 33(5), Καρούζος 4(1), Σαμιώτης, Λοϊζος 8, Βαρσαμούλης 2, Ανδρουλάκης 4, Μαλούκος 3.
Ακάδημος (Ροζακέας): Ανδριανόπουλος 7(1), Φιλιππόπουλος, Τσικούρης 7, Λουρμπέας 13(1), Αλοίμονος 6, Καζολέας 5(1), Λαζαρακόπουλος 6, Σπαντιδέας 5(1), Σκοπέτος 5(1), Γεωργανάς 10.

Ένωση Ιλίου-Νήαρ Ηστ 59-45
Διαιτητές: Φραγκούλη-Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 12-7, 31-19, 43-34, 59-45
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 10, Μπέλλας Ι. 3(1), Φουντάς 14(1), Τσολάκης 1, Παπαβασιλείου, Παπαηλίου , Μπέλλας Ο. 13, Μίχος 4, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος 14(4), Γεωργιάδης, Ζαρκάδας.
Νήαρ Ηστ (Χατζηελευθερίου): Καραβασάνης 1, Ζεχερλής 10(2), Σμυρλής 3, Ταταρούνης 9(1), Καπετζόγλου 5, Σπανάκος 8, Χότζα 2, Πέζος, Κούτα 7.

Μανδραϊκός-Ζάκυνθος 69-59
Διαιτητές: Κοντίλης-Φάκαρος
Δεκάλεπτα: 15-19, 28-30, 43-39, 69-59
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Μακρής 10, Αττίκος 2, Μπαλάφας 20, Καλεμτζάκης 12, Μάκος 11(1), Σακελλάρης 4, Κυρίτσης 3(1), Ηλιάδης 7(1).
Ζάκυνθος (Μπεκές): Καρβούνης 9(1), Παπάδης 3, Μπάρτζος 7(1), Ζαχαράκης 7(1), Καραμπάτσος 4, Στέφος 13(1), Νικολόπουλος 16.

Πεντέλη-Χαλάνδρι 101-54
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Ουσταμπασίδης
Δεκάλεπτα: 30-10, 58-26, 79-40, 101-54
Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Καρκανίδης, Μάντζιος 10(1), Χατζηκωστής 13(3), Γασπάρης 7(1), Μανιάτης 12(2), Αυγενικός 10, Χαρτοματσίδης 3(1), Σταυριανόπουλος, Μπίγγος 12, Καραβασάνης 25(2), Μαντζιώρης 9.
Χαλάνδρι (Καρούτζος): Γκόλιας 4, Κοκκόσης, Στεργίου 9, Παπαντωνίου 19(3), Λυπημένος 5(1), Αλεξόπουλος 15(1), Σβάρνας 2.

Η βαθμολογία
1.Έσπερος ΑΟΠΑ 37
2. Ένωση Ιλίου 36
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 35
4. Ζάκυνθος 33
5. Νίκη Αμαρουσίου 33
6. Κεραυνός Αιγίου 32
7. Πεντέλη 32
8. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 32
9. Μανδραϊκός 28
10. Νήαρ Ηστ 26
11. Ακάδημος 25
12. Πέραμα 24
13. Χαλάνδρι 23
14. Κρανίδι 22

2ος Ομιλος

Κάδμος -Κορωπί 62-69
Κρόνος Αγίου Δημητρίου -Σπόρτιγκ 64-61
Διαγόρας Δρυοπιδέων -Ιωνικός ΝΦ 77-59
Αρχάγγελος -Ηρόδοτος 75-62
Εργοτέλης -Ακαδημία Ρεθύμνου 64-55
Πεύκη -Αιγάλεω 81-69
Ικαρος Νέας Σμύρνης -Πόλις Καλλιθέας 86-91 (παρ.)

 

Αρχάγγελος – Ηρόδοτος 75-62
Δεκάλεπτα: 23-18, 41-32, 59-51, 75-62
Διαιτητές: Ραχιώτης- Χρηστίδης Ηλ.
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου, Ξυπολιτάς 2, Βλαχοδήμος 10(2), Ματσαμάς 10(2), Αγγελόπουλος 3, Σκορδάλης 25(5), Κούρος 8, Εκινέ 17.
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσιαμπής 4, Μαϊστρέλης 7(1), Χρύσης 6, Καρλάφτης, Παρδακάς 17(1), Μητρόπαπας 6, Βαρνάβας 19(1), Μαυρόπουλος 3.

Εργοτέλης – Ακαδημία 64-55
Δεκάλεπτα: 13-7, 28-25, 49-41, 64-55
Διαιτητές: Βαλούρδος-Καρανικόλα
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 10, Καρακωνσταντάκης 2, Καβαλλαράκης,  Χασάπης, Ξενάκης 11 (1), Χαρωνίτης 2, Σκαρλάτος 7 (1), Βασιλειάδης 10 Μπουμπάρης, Αρναουτάκης  15 (2), Μαχαιριανάκης, Καραλής 7 (1).
Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Κριθανάκης 12, Σκέμπης 4, Μαυραγάκης 8, Μαραγκάκης 4, Σταμούλης 11, Νταλιάνης 2, Μπαλάφας 12, Μπελεφάντης, Νύκταρης, Κωνσταντίνου, Δουλγεράκης 2.

Κάδμος – Κορωπί 62-69
Δεκάλεπτα: 12-17, 16-21, 23-15, 11-16
Διαιτητές: Χαραλαμπάκης – Μακρής
Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 3, Τομαράς 20 (4), Παπαδάκης, Χαράτσης Π., Κατσούλας 10 (1), Γκρινιάρης 15 (1), Χαράτσης Ι., Μπεκρής 8, Κουμπές, Δρακάκης 6, Μητρόπουλος
Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης 11 (1), Μελάς 4, Κούσουλας 9 (1), Κούργιας, Υφαντής 6, Τύρλας 10, Κερασοβίτης 20 (4), Τριπολιτσιώτης, Τσουμπρής 5 (1), Παπαδόπουλος, Αγαδάκος 4.

Κρόνος Αγ.Δημητρίου – Σπόρτιγκ 64-61
Διαιτητές: Μπούσιας – Ελευθεριάδης
Δεκάλεπτα: 12-14,27-29,45-44,64-61
Κρόνος Αγ.Δημ. (Σαββάτης – Τερζής) Μπάλας,Στραγανιώτης 15(1),Νάτσος,Ξιούρας 8(2),Πίτσας,Δορκοφύκης 7(1),Αντωνόπουλος 6,Φρουσκλιάς 19(1),Χαλβατζής 1,Γιαννόπουλος 8,Ανδρεάτος,Τσίλαγας.
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος – Ραδής) Σημαιόπουλος 18(2),Ηλιάδης 2,Μητσόπουλος 2,Πασπαλάς 2,Παπαβασιλείου 2,Καστανιώτης 6,Φιλιππόπουλος 22(2),Τσαπρούνης 7.

Ικαρος Ν.Σμ. – Πόλις Κ. 86-91 (79-79 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 28-24,43-46,57-65,79-79, 86-91
Διαιτητές: Σταματόπουλος – Αναστασίου
Ικαρος Ν.Σμ. (Μακρυδήμας,Τσεπελής): Μπουραζάνης 3 (1), Βλασόπουλος 4, Βούζας 9 (1), Ντεφούδης 8, Συραστρατίδης 14 (1), Βουρλίτης 23 (4), Μιχαλόπουλος 7, Δαρμογιάννης 18 (2), Καννάς, Δρίβας.
Πόλις Κ. (Μυριούνης,Μουριχίδης): Μπογδανίδης 6 (2), Κόκκινος 28 (1), Καρλαύτης, Κωνσταντώνης 20 (3), Βελιζιώτης 10 (1), Κασπαριάν 20 (2), Λάβαρης 4, Λαφτσης 3 (1), Τσεμπελής, Τσατάς.

Πεύκη – Αιγάλεω 81-69
Διαιτητές: Τσαχάκης-Κονταράτος
Δεκάλεπτα: 21-19, 35-34, 66-54, 81-69
Πεύκη (Θάνος): Δρακόπουλος 8(1), Βιδάλης 18(3), Γαπκιάδης 4, Νικολαϊδης 7(1), Σπηλιώπουλος, Κεράτσας 11, Μπάρμπαρης 9, Εμίρης 6(1), Ματαλιωτάκης 8, Κουκάκης 10(2).
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος, Κωνσταντινίδης 4, Χανιώτης 3(1), Στάθης, Σακελαρόπουλος 18(3), Μιλεντίγιεβιτς 15(3), Αποσκίτης 7(2) Σταμάτης 11, Λοϊζος 11.

Η βαθμολογία

1.Κρόνος Αγίου Δημητρίου 39
2.Κορωπί 36
3.Εργοτέλης 34
4.Σπόρτιγκ 33
5.Πόλις Καλλιθέας 33
6.Ίκαρος Νέας Σμύρνης 32
7.Αρχάγγελος 30
8.Κάδμος 29
9.Ηρόδοτος 29
10.Πεύκη 28
11.Διαγόρας Δρυοπιδεών 27
12.Αιγάλεω 26
13.Ακαδημία Ρεθύμνου 24
14.Ιωνικός ΝΦ 20

3ος Ομιλος
Αγρίνιο – Πρωτέας Γρεβενών 60-59
Διόσκουροι Κοζάνης – Μελίκη 95-96 (77-77 κ.α., 85-85 α’ παρ.)
Καστοριά – Βόνιστα 126-60
Σιάτιστα – Μεταμόρφωση Βόλου 88-66
Νίκη Βολου – Ηρακλής Κοζάνης 65-87
Πανεδεσσαϊκός – Καρδίστα 45-76
Αίολος Αστακού – ΑΕΛ 73-82

Αγρίνιο-Πρωτέας Γρεβενών 60-59
Δεκάλεπτα: 16-9, 22-24, 39-33, 60-59
Διαιτητές: Καρακάσης-Κρεσταινίτης
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Τσατάλας 13 (1), Σταμούλης , Σταμουλάκης 2, Μήτσου 9, Γεωργούλας 8, Μακρής 6, Γκόβας 22 (2), Μουχάκης.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης, Γιαννάκης 13 (3), Μουράτογλου 24 (2), Ρίγκος 2, Κολοβός 4, Μπαρτζώκας, Μαλιούρας 10, Πετρίδης 4, Τζήμας 2, Πενλίδης, Παπαθεοδώρου.

Σιάτιστα – Μεταμόρφωση Βόλου 88-66
Δεκάλεπτα: 24-12, 44-31, 68-48, 88-66
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Δημάδης
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Ρέππας Χ. 12(3), Ρέππας Ν. 24 (3), Καλαμπούκας 3 (1), Τζώνος , Τσιαούσης 31 (1), Κουζιώνης, Κατσιάνης, Γεωργάκας 2 Γράβας 16 (1).
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγεώργος 10 (1), Ζήσης, Παπούλιας 17, Νάνης 26, Σκαμαγκάς 2, Παλάσκας, Γιωτόπουλος 9 (2), Διανέλος, Αγκρής, Τσιτσιλιάνης 2, Ζήσης.

Πανεδεσσαϊκός -Καρδίτσα 45-76
Δεκάλεπτα: 11-18, 22-47, 35-62, 45
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Λουλουδιάδης
Πανεδεσσαϊκός (Μύλτσης): Ποντίκης 2, Καρνάβας 12, Σπανός 8 (2), Τσάμης (1), Παζάρκας, Θεοδώρου 3, Σιδηρόπουλος, Τριγωνιάρης Ηλίας 2, Στρέπκος 11 (1), Μακρόπουλος 4.
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 6, Γεωργίου 12 (2), Θώδης, Τσιαμούρας 5 (1), Παπαϊωάννου 13 (1), Παππάς Κ., Παπαδόπουλος 29, Αντωνίου 7, Κουρέπης, Μπρούτζος, Βούλγαρης 4.

Αίολος Αστάκου -ΑΕ Λάρισας 73-82
Δεκάλεπτα: 15-19, 34-41, 54-66, 73-82
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Ζακεστίδης
Αίολος Αστάκου (Βουρνάς): Καραγιώργος 2, Πανάρας 12, Σταμόπουλος, Ψάλτου 4, Θωνιάτης 24, Κακλαμάνος 16 (2), Πάππος 2, Χουλιάρας 2, Λυμπάρης 11.
ΑΕ Λάρισας (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 8, Κουρής, Σαριμπαλίδης 15 (3), Τσιλούλης 1, Τσούτσος 17 (2), Μηλιώνης 1, Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 2, Μπλιάτσας, Πολίτης 22 (5), Ψάλτου 12, Κόκκας 4.

Διόσκουροι Κοζάνης – Μελίκη 95-96 (77-77 κ.α., 85-85 α’ παρ.)
Δεκάλεπτα: 23-22, 43-39, 60-52, 77-77, 85-85, 95-96
Διαιτητές: Ξέρας-Καρακώστας
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 15 (2) , Σκορδάρης 11 , Ντόβας 30 (3) , Γκοβεδάρος 2, Καρανώτας Σ. 15 (1), Μπάρμπας 4(1), Καρανώτας Τ. 13, Ανδρίτσος 5.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 26 (2), Μαυρίδης 15 (1), Δημητριάδης 14 (3) , Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Κοτσαμπάσης 16 (2), Λέφας 8 , Παραπούρας 11 (2) , Τζουνόπουλος 6, Ρογγότης.

Νίκη Βόλου – Ηρακλής Κοζάνης 65-87

Δεκάλεπτα: 15-19, 34-44, 50-57, 65-87
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Μάνιος
Νίκη Βόλου (Κασαπίδης): Τζίνης 5 , Οικονόμου 9 (3), Κατσαλής 21 (7) , Λατσίνογλου 7 (1) , Βασδέκης 3 (1), Τσιώλης 2, Βλίτσιος, Τάσος 15, Κετούλας 3, Τοκατλίδης, Θεοδώρου,
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Τσακμάκης 17 (3), Πουλιώνης 8, Σιδέρης 3 (1), Δούμας 3 (1), Αζής, Παπούλιας 7 , Γιαννουζάκος 12 (3), Δάλλας 2, Γιαννούλης 23, Γίδαρης 12 (2).

Βαθμολογία
1. Λάρισα 40
2. Αίολος Αστακού 38
3. Καστοριά 36
4. Αγρίνιο 33
5. Μελίκη 30
6. Διόσκουροι Κοζάνης 30
7. Πρωτέας Γρεβενών 29
8. Καρδίτσα 29
9. Ηρακλής Κοζάνης 29
10. Μεταμόρφωση Βόλου 28
11. Νίκη Βόλου 27
12. Σιάτιστα 26
13. Βόνιτσα 25
14. Πανεδεσσαϊκός 20

4ος Ομιλος

Ελευθερούπολη – Ευκαρπία 68-64
Ιωνικός Ιωνίας – Μακεδονικός 71-45
ΠΚ Νεάπολης – Μαντουλίδης 71-65
Ορφέας Ν. Σκοπού – Αγ. Βαρβάρα 76-63
Τιτάνες Δράμας – Πολύγυρος 68-88
Ζέφυρος 02 – Ικαροι Σερρών 57-56

 

Ορφέας Νέου Σκοπού – Αγία Βαρβάρα  76-63
Δεκάλεπτα: 19-20, 35-33, 61-43, 76-63
Διαιτητές: Πετανίδου-Τσούλης
Ορφέας Νέου Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 32 (7), Ντίκογλου 1, Καβαργύρης 2, Σουλούγκας 5, Κουσιατζής 3, Γκατσουρίδης, Τσανάκας, Καδής 12 (1), Αξαρλής 1, Ιωσηφίδης, Κηπουρός 15 (1), Γκουτζιομήτρος 5.
Αγ. Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης, Μπάμπουλης, Σιώπης 3 (1), Μητρούλης, Ράμμος 5, Φραγκόπουλος 7, Γ. Σουλίδης 3, Κουμλέλης 14, Μπανάσας, Κάτσικας 5, Φασουλάς 6, Πενταζίδης 20 (4).

 

Ιωνικος Ιωνίας –  Μακεδονικός 71-45
Δεκάλεπτα: 23-10, 33-23, 53-31, 71-45
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Εμμανουήλ
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 4 (1), Παναγιώτου 18 (1), Τερσενίδης 10, Ζεϊμπέκης 2, Μπάρκος 2, Παπαβασιλείου 8, Φλιάτης Ιωαν 8. , Καρούζος 6, Φλιάτης Γιωρ. 11, Σέφκας, Ακριτίδης 2.
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης, Κοντσές, Φωτιάδης 10 (2), Κωνσταντινίδης 4, Παπαδόπουλος, Χαλάτσης, Γρηγορίου 5 (1), Πηλακούτας 4, Μποβασιανός 4, Νικάκης 8, Γραβάνης 4, Λυχριδάς 6.

 

ΓΣ Ελευθερούπολης – ΠΣ Ευκαρπίας  68-64
Δεκάλεπτα: 10-17, 20-30, 38-46, 68-64
Διαιτητές: Κατωτεκίδης-Μελανίδης
ΓΣ Ελευθερούπολης (Καμαράκης): Αδαμόπουλος 9 (1), Ρότσας 12 (4), Γκούμας 3 (1), Αμπελακιώτης 32 (3), Παπαζούδης, Δανίκας, Αμπεριάδης 8, Καλεάδης 2, Γούλας 2.
ΠΣ Ευκαρπίας (Αμοιρίδης): Δ. Χατζημιχαηλίδης 8 (2), Τζινόπουλος 9 (2), Δώδος 9 (1), Μανδάνης, Ν. Χατζημιχαηλίδης 5 (1), Παπαευαγγέλου 15 (3), Σεφερίδης 2, Γκόφας, Σουτζόπουλος 16.

Τιτάνες Δράμας – ΑΟ Πολυγύρου 68-88
Δεκάλεπτα: 20-25, 35-47, 54-65, 68-88
Διαιτητές: Τσοκόλης-Παπαδόπουλος Χ.
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης , Μανιώτης 8 (2), Καρατσομπάνης 7( 1), Θεοδωρίδης, Χατζόπουλος, Τοσουνίδης 4, Υφαντόπουλος 12, Γεδίκης, Εξουζίδης 13, Γρηγοριάδης 21 (3), Χατζηνικολάου, Παρλακίδης.
ΑΟ Πολυγύρου (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 9, Χαρτόπουλος 20 (2), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 14 (4), Κρομήδας 2, Βογιατζής 6 (2), Χαριστός 2, Χρηστίδης 6, Αποστολίδης , Πιπιλιάρης 20, Κοτζαγιάννης 9, Στοιβαχτάρης, Γαβριηλίδης.

ΠΚ Νεάπολης- Μαντουλίδης 71-65
Δεκάλεπτα: 18-24, 34-44, 55-55, 71-65
Διαιτητές: Γαζέτας-Αγραφιώτης
ΠΚ Νεάπολης Γκένογλου): Θεολόγου 10 (2), Κοσμίδης 16 (2), Κολοκυθάς 4, Παντούλας 3(1), Σαχινίδης 14 (1) , Δημητρόπουλος  5 (1), Δέλλας 4, Ταουκίδης Αβ. 10,  Καβούκης- Τσαλικίδης 5.
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Τάκης 2, Καμάρας 12 (1), Μπίλιος 3 (1), Γκαβέζος 10(1), Χρηστίδης 22 (1), Γαϊτανίδης 2, Μπρόζος 5, Παυλογιάννης 8 (1), Βαϊντερλής.

Ζέφυρος – Ίκαροι Σερρών  57-56
Δεκάλεπτα: 11-16, 27-34, 40-45, 57-56
Διαιτητές:  Σαρακενίδης-Κέτουλας  
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 8, Μυλωνάς, Αλεξανδρίδης 15 (2), Κλουντζός 6 (1), Σουλάκης 4, Κλωναράς 9, Σπάχος, Καραϊσκος 3, Παπούδος, Σταυρίδης 12 ( 2) Μπαϊράμι.
Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Γρίψιος 10, Τράκας 10 (1), Χορτομάρης 3 (1), Γκουτζιάς 4, Παπαδόπουλος 10, Καλογεράτος 10 (2), Βουρλίδας, Γεωργιανός 6,  Κάτος 3.

Η βαθμολογία
1. ΑΟ Πολυγύρου 34
2.ΠΣ Ευκαρπίας    34
3.ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας            33
4.Ορφέας Ν.Σκοπού          29
5.Ζέφυρος              28
6.ΑΣ Μακεδονικός              27
7.ΑΟΚ Ικαροι Σερρών        27
8.ΚΑΟ Σταυρούπολης        27
9.ΓΣ Ελευθερούπολης        26
10.ΣΑΠΚ Νεάπολης               26
11.ΜΑΣ Μαντουλίδης         24
12.ΑΣ Τιτάνες Δράμας         23
13.ΑΓ. Βαρβάρα     22