Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Κατηγορίας (15/3)

Κυριακή 15 Μαρτίου

1ος Όμιλος

2ο Λυκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Κεραυνός Αιγ. Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Πετρίδης)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ.Κορ.-Ερμής Περάματος Κυριακόπουλος-Νάστος (Πετρόπουλος Ιωαν.)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Κρανίδι Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Μάρκου)

Περκίζα 17.00 Προμηθέας-Ακάδημος Πλιάκας-Καρακωνσταντόπουλος (Ζερδεβάς)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Νήαρ Ηστ Φραγκούλη-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Κ)

1ο Κλ. Μάνδρας 14.00 Μανδραϊκός-Ζάκυνθος Κοντίλης-Φάκαρος (Τζουβάρας Ν)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Χαλάνδρι Λαζαρίδης-Ουσταμπασίδης (Δημητριάδης)

2ος Όμιλος

Θήβας 17.00 Κάδμος-Κορωπί Χαλαμπαλάκης-Μακρής (Βασιλείου)

Αγ Δημητρίου Ν 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Σπόρτιγκ Μπούσιας-Ελευθεριάδης Π (Παππάς)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Ιωνικός ΝΦ Χρηστίδης Π-Μαγκουνής (Σιώκας)

Βενετόκλειο 15.00 Αρχάγγελος-Ηρόδοτος Ραχιώτης-Χρηστίδης Ηλ (Κουνελές)

Λίντο 17.00 Εργότελης-Ακαδημία Βαλούρδος-Καρανικόλα (Ευαγγελινός)

Β’ Πεύκης 20.30 Πεύκη-Αιγάλεω Τσαχάκης-Κονταράτος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πόλις Αναστασίου-Σπυρόπουλος Σπ. (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Πρωτέας Γρ. Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Κωστής)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι-Μελίκη Ξέρας-Καρακώστας (Κηπουρίδης)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Βόνιτσα Κοντογιάννης-Παπαθωμά (Πλεξίδας)

Σιάτιστας (νέο) 18.00 Σιάτιστα-Μεταμόρφωση Β. Παπαγεωργίου-Δημάδης (Μερτζάνης)

Ν. Ιωνίας 18.00 Νίκη Βόλου-Ηρακλής Κοζ. Κοϊμτζόγλου-Μάνιος (Γκουντελιάς)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Καρδίτσα Τζιβελεκίδου-Λουλουδιάδης (Δεπούδης)

Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Λάρισα 1984 Θεοδωρόπουλος-Ζακεστίδης (Γιοχαλής)

4ος Όμιλος

Ελευθερούπολη 18.00 Ελευθερούπολη-Ευκαρπία Κατωτεκίδης-Μελανίδης (Μπαγλατζής)

Ιωνία Θεσ. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μακεδονικός Τσιρτσιμάλης-Εμμανουήλ (Τοζακίδης)

Νεάπολης Θεσ. 18.00 Νεάπολη-Μαντουλίδης Γαζέτας-Αγραφιώτης (Βορεάδης)

Ν. Σκόπου Σερ. 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αγ. Βαρβάρα Πετανίδου-Τσούλης (Γιαβρής)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Πολύγυρος Τσοκόλης-Παπαδόπουλος Χ (Λαμπρίδης)

ΔΑΚ Περαίας 19.00 Ακτή Ζέφυρος-Ίκαροι Σερρών Σαρακενίδης-Κέτουλας (Λαδόπουλος)