Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική (19η αγ.) – Αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνος της 19ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’Εθνικής έχουν ως εξής…

1ος Όμιλος
Κεραυνός Αιγίου-Μανδραϊκός 65-63 (57-57 κ.α.)
Ερμής Περάματος-Νίκη Αμαρουσίου 59-73
Κρανίδι-Απόλλων Αρχ. Κορ. 63-105
Ακάδημος-Έσπερος ΑΟΠΑ 63-74
Νήαρ Ηστ-Προμηθέας Χαλ. 64-78
Ζάκυνθος-Πεντέλη 67-65
Χαλάνδρι-Ένωση Ιλίου 61-75

Κεραυνός Αιγίου-Μανδραϊκός 65-63 (57-57 κ.α.)
Διαιτητές: Κυριακόπουλος-Μαυρατζάς
Δεκάλεπτα: 26-18, 40-36, 49-51, 57-57, 65-63
Κεραυνός (Καραγιάννης): Κεφαλάς 16, Μοσχοβάκης 12(2) Μούτσιος 11(3), Παπαγεωργίου 2 , Λαμπρόπουλος 5, Τσιρώνης 3 (1), Λάφης 11, Κάντας 5(1), Βαγενάς, Τριανταφυλλόπουλος, Μουρίκης.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Ντότσι, Μεντενής, Μακρής 2, Καμπερίδης, Αττίκος 10, Μπαλάφας 24(2), Καλεμτζάκης 5(1), Γιάννου, Σακελλάρης 4, Μάκος 11(1), Κυρίτσης, Ηλιάδης 7.

Ερμής Περάματος -Νίκη Αμαρουσίου 59-73
Διαιτητές: Μαγκουνής-Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 9-14, 28-33, 45-58, 59-73
Ερμής Περ. (Κάσσης): Αλμπέρτης, Φωστέρης 19(1), Ντακούλιας 12(1), Πέππας 2, Κορωπούλης 10(2), Γουρνάς 4, Κουκουβάκης 3, Καϊρης, Διαμαντόπουλος 8, Σωτηρίου 1, Πετράκος.
Νίκη Αμ. (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 14(3), Τσέκενης Ι., Κατωπόδης 2, Παβλίσεβιτς 17(3), Κοντογιάννης 13(1), Κυπριτζόγλου 19(1), Γεωργακόπουλος 2, Γιατράκος, Θωμόπουλος 5, Τσέκενης Α., Μούγιος 1, Τσιάτσιος.

Κρανίδι-Απόλλων Αρχ. Κορ. 63-105
Διαιτητές: Καλογριάς-Τεφτίκης
Δεκάλεπτα: 17-30, 31-64, 47-91, 63-105
Κρανίδι (Καπογιάννης): Πάζος, Λαμπίρης 2, Γαλάνης, Λαμπίρης , Καπόγιαννης, Κωνσταντίνου 3(1), Τζινόπουλος 8, Προσίλης, Μπινιάρης 5, Κοντογιάννης 40(1), Χάσα 2, Παπουτσής 3
Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου (Γκόφας): Καλύβας 5(1), Στεφανής 2, Κατσαμάκης 13(2), Γδύσης 5(1), Βαμβακάς 36(3), Γκρέκα, Δανιήλ 11(3), Τζαναβάρας 2, Σταυρόπουλος 14(1), Αδάμ 3, Τρυφωνόπουλος 14 .

Ακάδημος-Έσπερος ΑΟΠΑ 63-74
Διαιτητές: Φασόλης-Κονταράτος
Δεκάλεπτα: 15-16, 21-28, 43-52, 63-74.
Ακάδημος (Νόντας): Ανδριανόπουλος, Καραμπάτσος, Λουρμπέας 13(2), Τσικούρης 11, Λαζαρακόπουλος 5, Αλοίμονος 2, Καζολέας 7(1), Γιαννουκάκης 18(3), Σπαντιδέας 3(1), Σκοπέτος 2, Κουτίβας 2, Γεωργανάς.
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Οικονομόπουλος 9(1), Φραντζής 10, Πετρόπουλος, Λαμπρόπουλος 13(1), Αδαμόπουλος, Μέλνικς 4, Στυλίδης 11(1), Μακρής, Κάλλης 2, Δίπλαρος 10(1), Λυμπέρης 12(2), Αγγελόπουλος 3.

Νήαρ Ηστ-Προμηθέας Χαλ. 64-78
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ.-Λαζαρίδης
Δεκάλεπτα: 19-25 , 35-42, 45-59, 64-78
Νήαρ Ηστ (Χατζηελευθερίου): Ζεχερλής 6, Σμυρλής 12(1), Ταταρούνης 8, Καπετζόγλου 12, Ζευγώλης , Σπανάκος 3(1), Χότζα 11,Πέζος 5(1), Κούτα 6(1).
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Σερμπάν, Καραθανασόπουλος Θ. 6(2), Καραθανασόπουλος Αλ. 7(1), Σπετσιέρης , Τασιόπουλος 17(3), Καρούζος 20(5), Σαμιώτης, Βαρσαμούλης 7, Ρώσσης 3(1), Ανδρουλάκης 8,Μαλούκος 10.

Ζάκυνθος-Πεντέλη 67-65
Διαιτητές: Μανδήλας-Ζιώγας Δεκάλεπτα: 16-23, 37-38, 51-54, 67-65
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 11(2), Καρβούνης 9(2), Παπάδης 2, Μπάρτζος 12, Ζαχαράκης 5(1), Καραμπάτσος 12, Μπουλογιώργος, Στέφος 9, Νικολόπουλος 7, Ζάγκλας, Σοφιανόπουλος, Μάργαρης.
Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Γάσπαρης, Μάντζιος, Χαζτηκωστής 13(2), Κατσαντώνης, Αυγενικός 13, Λουγιάκης 15(1), Χαρτοματσίδης, Σταυριανόπουλος, Μπίγκος 12(1), Καραθανάσης12(4, Μαντζιώρης.

Χαλάνδρι-Ένωση Ιλίου 61-75
Διαιτητές: Χρηστίδης Π-Αντωνίου
Δεκάλεπτα: 18-17, 28-43, 43-59, 61-75
Χαλάνδρι (Καρουτζος): Γκόλιας 2, Κοκώσης, Στεργίου 14(2), Παπαντωνίου 18(4), Λυπημένος, Αλεξόπουλος 15, Κοντοζόπουλος, Γιαννακόπουλος, Μπεκρής, Σβαρνάς 12(1).
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 10(1), Μπέλλας Ι. 17(5), Φουντάς 9(1), Φιλιπάκος, Τσολάκης 8, Παπαηλίου 6(2), Μπέλλας Ο. 19(4), Μίχος 2, Ραλάκης, Στρατομήτρος 4(1), Γεωργιάδης , Ζαρκάδας.

Η βαθμολογία
1. Έσπερος ΑΟΠΑ 35
2. Ένωση Ιλίου 34
3. Προμηθέας Χαλανδρίου 33
4. Ζάκυνθος 32
5. Νίκη Αμαρουσίου 31
6. Κεραυνός Αιγίου 31
7. Πεντέλη 30
8. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 30
9. Μανδραϊκός 26
10. Νήαρ Ηστ 25
11. Ακάδημος 24
12. Πέραμα 23
13. Χαλάνδρι 22
14. Κρανίδι 21

2ος Ομιλος

Κορωπί-Πεύκη 104-97
Σπόρτιγκ-Κάδμος  78-80 (73-73 κ.α.)
Ιωνικός ΝΦ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου  71-73
Ηρόδοτος-Διαγόρας Δρυοπιδέων  72-62
Ακαδημία-Αρχάγγελος  44-51
Αιγάλεω-Ίκαρος Ν. Σμύρνης  64-73
Πόλις-Εργοτέλης  71-72

 

Ακαδημία Ρεθ. – Αρχάγγελος 55-61
Δεκάλεπτα: 15-15, 25-30, 40-44, 55-61
Διαιτητές: Μηλαπίδης- Ορφανός Ιορδ.
Ακαδημία Ρεθ. (Θεοδωρουλάκης): Κριθανάκης 3 (1), Σκέμπης 4, Μαυραγάκης 7, Μαραγκάκης 3 (1), Σταμούλης 9 (3), Νταλιάνης 10, Μπαλάφας 15 (1), Μπελεφάντης, Κωνσταντίνου 4 (1), Δουλγεράκης.
Αρχάγγελος  (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού, Παπανικολάου 1, Ξυπολιτάς, Βλαχοδήμος 16 (2), Ματσαμάς 5 (1), Αυγενικού 3 (1), Αγγελόπουλος 2, Σκορδάλης 15 (2), Κούρος 13, Εκινέ 6.

Πόλις Κ. – Εργοτέλης     71-72
Δεκάλεπτα: 18-22, 28-35, 46-52, 71-72
Διαιτητές: Λιότσος, Σπυρόπουλος Α.
Πόλις Κ. (Μυριούνης): Μπογδανίδης, Καβελάρης, Κόκκινος 32, Καρλάφτης 3 (1), Κωνσταντώνης, Βελιζιώτης 11, Κασπαριάν 10 (1), Λάβαρης 2, Λαφτσής 13 (3), Τσεμπελής, Τσάπας.
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 23, Καρακωνσταντάκης 8 (1), Χασάπης, Ξενάκης 9, Χαρωνίτης, Αθαναηλίδης, Σκαρλάτος 16 (2), Βασιλειάδης 2, Μπουμπάρης, Αρναουτάκης 4, Μαρής, Καραλής 10 (1).

Κορωπί – Πεύκη 104-97
Δεκάλεπτα: 25-27, 52-45, 78-72, 104-97
Διαιτητές: Καλογερόπουλος -Καλαϊτζάκης
Κορωπό (Καρακώστας): Ντάσης 12 (2), Μελάς 13 (3), Κούσουλας 15 (3), Κούργιας 3 (1), Νικολού, Τύρλας 16, Κερασοβίτης 13 (2), Τσουμπρής 16 (3), Παπαδόπουλος 2, Αγαδάκος 14 (1).
Πεύκη (Θάνος): Κοκκινάκης, Δρακόπουλος, Βιδάλης 22 (3), Γαπκιάδης 6, Νικολαΐδης, Σπηλιόπουλος 2, Εμίρης 24 (4), Κεράτσας 2, Μπάρμπαρης 10, Ματαλιωτάκης 16, Κουκάκης 15 (3).

Σπόρτιγκ – ΚΑΔΜΟΣ 78-80 (73-73 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 14-16, 30-34, 58-56, 73-73, 78-80
Διαιτητές: Κώτσου- Καρπάνος
Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 13 (1), Ηλιάδης 12, Βαθρακοκοίλης 21 (2), Πασπαλάς 4, Καστανιώτης 3, Χαρακτινός 8, Φιλιππόπουλος 9 (1), Τσαπρούνης 8.
ΚΑΔΜΟΣ (Αναστασίου): Σαμουρέλης 18, Τομαράς 14 (3), Παπαδάκης, Χαράτσης Π., Κατσούλας 3, Γκρινιάρης 14 (1), Χαράτσης Ι. 8, Μπεκρής, Κουμπές, Δρακάκης 13, Μητρόπουλος 10 (1).

Ηρόδοτος – Διαγόρας Δρ.  72-62
Δεκάλεπτα: 15-11, 38-26, 59-41, 72-62
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Κρεσταινίδης
Ηρόδοτος(Δημητριάδης): Πυριώτης, Τσαμπής 7 (1), Μαιστρέλης 8 (1), Χρύσης 17, Αντωνιάδης, Καρλάφτης 6 (2), Παρδακάς 17 (2), Μητρόπαπας, Βαρνάβας 8, Χωματάς 2, Μαυρόπουλος 7 (1), Χαρατσής Χ..
Διαγόρας Δρ. (Παπαδόπουλος): Μουζακιώτης, Γεράνιος, Μονέος 4, Κουμπούρας 8 (2), Μακρής 6, Ζούκας 12, Μαυροειδάκος 5, Μαρκομιχάλης 2, Κορρές 8 (1), Περγάντής, Παπαϊωάννου, Ντιφαντής 21.

Αιγάλεω – Ικαρος Ν.Σμ.  64-73
Δεκάλεπτα: 17-20, 39-41, 52-52, 64-73
Διαιτητές: Αναστασίου – Πλιάκας
Αιγάλεω(Δρουμπούκης): Μένος 2, Χανιώτης 2, Σακελλαρόπουλος 14 (3), Αποσκίτης 11 (1), Μιλεντίγιεβιτς 8, Μπάζιος, Κωνσταντινίδης 4, Μπέλης, Νικολόπουλος, Σταμάτης 10, Λοΐζος 13.
Ικαρος (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 11, Βούζας 11 (3), Συριστρατίδης 28 (3), Βουρλίτης 13 (2), Δαρμόγιαννης 9 (2), Μιχαλόπουλος 1, Καμπούρης, Καννάς, Βλασσόπουλος.

Ιωνικός Ν.Φ  – Κρόνος Αγ.Δημ. 71-73
Δεκάλεπτα: 21-12, 37-37, 52-53, 71-73
Διαιτητές: Γαρίνη – Αντωνιάδης
Ιωνικός Ν.Φ. (Μαυραγάνης): Φρατζέσκος 7 (1), Μαυραγάνης 20 (3) ,Σβερκούνος 9 (3), Μελεούνης 13 (1), Σβορώνος 13(1), Γιαννιώδης 9, Τσούπρος,Σωτηρίου.
Κρόνος Αγ.Δημ. (Σαββάτης-Τερζής): Μπάλας 8 (2), Στραγανιώτης 8 (1), Ξιούρας 6,Δορκοφύκης 15 (1), Αντωνόπουλος 4,Φρουσκλιάς 12, Χαλβατζής 11,Γιαννόπουλος 9 (3), Ανδρεάτος,Τσίλαγας.

 

Η βαθμολογία
1. Ευκαρπία 33
2. Πολύγυρος 32
3. Ιωνικός Ιωνίας 31
4. Σταυρούπολη 27
5. Ορφέας Νέου Σκοπού 27
6. Ζέφυρος 26
7. Μακεδονικός 26
8. Ικαροι Σερρών 26
9. Ελευθερούπολη 24
10. ΠΚ Νεάπολης 24
11. Μαντουλίδης 23
12. Τιτάνες Δράμας 22
13. Αγία Βαρβάρα 21

 

3ος Όμιλος

Πρωτέας Γρεβενών – Πανεδεσσαϊκός  80-60
Μελίκη – Αγρίνιο  74-64
Βόνιτσα – Διόσκουροι Κοζάνης  68-83
Μεταμόρφωση Βόλου -Καστοριά  62-73
Ηρακλής Κοζάνης – Σιάτιστα  91-75
Καρδίτσα – Αίολος Αστακού  45-66
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου  104-92

Μεταμόρφωση Βόλου – Καστοριά 62-73

Δεκάλεπτα: 18-25, 31-41, 45-54, 62-73

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.

Μεταμόρφωση Βόλου. (Μυριντζής): Καραγιώργος 15 (1), Ζήσης, Παπούλιας 14, Νάνης 8, Αγκρής 2, Σκαμαγκάς 6, Τσιτσιγιάννης 2, Παλάσκας 4, Γιωτόπουλος 9 (1), Διανέλος 2.

Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 5 (1), Λέκκος, Κρανιάς, Γυμνόπουλος 10, Τεπετίδης 7 (1), Καραμήτσος 2, Ντάλης 13 (2), Τασιούδης 10 (1), Αντωνιάδης 4, Πανταζής 7(1), Κόκουρας 15.

Καρδίτσα – Αίολος Αστακού 45-66

Δεκάλεπτα: 12-17, 21-36, 36-54, 45-66

Διαιτητές: Τζίμα-Αγραφιώτης

Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 6 (2), Μπρούτσος 3 (1), Παπαϊωάννου 13(1), Παππάς Κ., Γεωργίου 2, Βούλγαρης 2, Παπαδόπουλος 6, Αντωνίου 13 (3), Παππάς Γ., Κουρέπης.

Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Πανάρας 14 (3), Σταμόπουλος, Ψάλτου 12 (2), Θωνιάτης 13 (1), Κακλαμάνος 8 (1), Πάππος 4, Χουλιάρας 2, Λυμπάρης 13, Δουρούκης.

Πρωτέας Γρέβενων – Πανεδεσσαϊκός 80-60

Δεκάλεπτα: 29-12, 48-29, 64-42, 80-60

Διαιτητές: Μαραθιώτης-Τζιοπάνος Γ .

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 15 (3), Γιαννάκης 2, Πετρίδης 4, Μουράτογλου 15, Ρίγκος, Κολοβός, Παπαθεοδώρου 3 (1), Τσιμίδης 14, Μαλιούρας 15, Τζήμας 12 (2), Χατζημουρατίδης.

Πανεδεσσαϊκός (-): Ζήνας, Ποντίκης, Σιδηρόπουλος, Τριγωνάρης Δ.,  Τριγωνάρης Η. 5, Σπανός 7 (1), Τσάμης 8, Στρέπκος 15 (3), Καρνάβας 18, Παζάρκας, Θεοδώρου 7.

Ηρακλής Κοζάνης – Σιάτιστα 91-75

Δεκάλεπτα: 20-20, 46-35, 71-55, 91-75

Διαιτητές: Φακίτσας-Δολγύρας

Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης 7 (1), Μπουλιώνης 6 (2), Σιδέρης 13 (3), Μπάλλας, Δούμας, Γιαννουζάκος 21 (4), Αζής 10 (2), Παπούλιας 4, Καρέντζος 6 (1), Γιαννούλης 24.

Σιάτιστα (Τσιαούσης): Γεωργάκας 6 (1), Λεκίδης, Γράβας 3, Ρέππας Χρ. 25 (4) Στεργίου, Καλαμπούκας 11 (1), Τζώνος Γ. 3, Τζώνος, Τσιαούσης Χρ. 20 (1), Κατσιάνης 7.

 

ΜΕΛΙΚΗ – ΑΓΡΙΝΙΟ 79-70

Δεκάλεπτα: 23-19, 41-33, 64-53, 79-70

Διαιτητές: Πιτσίλκας Μ-Καρακώστας

ΜΕΛΙΚΗ (Ασλανίδης): Λιόλιος 12 (4), Μαυρίδης 19 (2), Δημητριάδης 2, Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Παπαδόπουλος, Κοτσαμπάσης 15 (2), Λέφας 2, Παραπούρας 27 (5), Τζουνόπουλος 1, Ρογγότης 1.

ΑΓΡΙΝΙΟ (Διαμαντάκος): Τσατάλας 22 (1), Σταμούλης 2, Γεωργούλας 13 (2), Μακρής 16, Γκόβας 17 (3).

 

ΑΕΛ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 104-92

Δεκάλεπτα: 25-25, 50-48, 78-69, 104-92

Διαιτητές: Μελανίδης-Χατζηχαρίσης

ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 3 (1), Κουρής, Σαριμπαλίδης 10 (2), Τσιλούλης 22 (2), Τσούτσος 21 (2), Μηλιώνης 6 (2), Κονδυλόπουλος, Σταυρόπουλος 5, Μπλιάτζας, Πολίτης 19 (3), Ψάλτου 16, Κόκας 2.

ΝΙΚΗ Β. (Κασαπίδης): Τζίνης 7 (1), Οικονόμου, Κατσαλής 16 (4), Λατσίνογλου 2, Βασδέκης, Τσιώλης 20 (2), Βλίτσιος 4, Τάσος 31, Κετούλας 5, Τοκατλίδης 7.

 

ΒΟΝΙΤΣΑ – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ 68-83

Δεκάλεπτα: 16-23, 34-49, 50-72, 68-83

Διαιτητές: Καρακάσης-Σοφιανόπουλος

ΒΟΝΙΤΣΑ (Μπαλάσκας): Κακιούζης 25 (3), Ζαχαράκης 3, Αρέθας 1, Τσιτσώνης, Περλής 16 (1), Κορόζης 1, Μάρης, Μαζαράκης, Μανδαλάκης 22, Μπουρσινός, Παπανελόπουλος.

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. (Χωλόπουλος): Σισμάνης 10 (2), Σκορδάρης 7 (1), Ντόβας 16 (3), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Σ. 24, Τσακιρίδης, Γκλιάνας 6, Μπάρμπας 2, Καρανώτας Τ., Ανδρίτσος 18.

 

Η βαθμολογία

1. Λάρισα 38
2. Αίολος Αστακού 37
3. Καστοριά 34
4. Αγρίνιο 31
5. Διόσκουροι Κοζ. 29
6. Πρωτέας Γρεβ. 28
7. Μελίκη 28
8. Καρδίτσα 27
9. Ηρακλής Κοζ. 27
10. Μεταμόρφωση Β. 27
11. Νίκη Βόλου 26
12. Σιάτιστα 24
13. Βόνιτσα 24
14. Πανεδεσσαϊκός 19

4ος Ομιλος

Ευκαρπία – Σταυρούπολη  79-72
Μακεδονικός – Ελευθερούπολη  75-60
Μαντουλίδης – Ιωνικός Ιωνίας  67-76
Αγ. Βαρβάρα – ΠΚ Νεάπολης  70-63
Πολύγυρος – Ζέφυρος 02  70-63
Ικαροι Σερρών – Ορφέας Ν. Σκοπού  63-59

Μακεδονικός- Ελευθερούπολη 75-60

Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ζαχαρής

Δεκάλεπτα: 21-17, 37-31, 52-45, 75-60

Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Κοντσές 6, Φωτιάδης 4 (1), Κωνσταντινίδης 13 (2), Παπαδόπουλος 7 (1), Γρηγορίου 7 (1), Πηλακούτας 15 (1), Μποβασιανός 8, Νικάκης 15, Γραβάνης, Λυχριδάς.

ΓΣ Ελευθερούπολης (Καμαράκης): Αδαμόπουλος 17 (3), Ρότσας 12 (2), Γκούμας 14, Αμπελακιώτης 10, Κωνσταντάρας, Παπαζούδης 5 (1) Κουκουλίδης, Καλεάδης, Γούλας 2.

Αγία Βαρβάρα – ΠΚ Νεάπολης 70-63

Διαιτητές: Ρούκας-Κολοκυθάς

Δεκάλεπτα: 18-13, 37-36, 52-47, 70-63

Αγία Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης 2, Μπάμπουλης, Σιώπης, Μητρούλης 8 (2), Ράμμος 12 (1), Φραγκόπουλος, Γ. Σουλίδης 3 (1), Κουμλέλης 15, Κάτσικας 5 (1), Φασουλάς 4, Πενταζίδης 21 (2).

ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 2, Θεολόγου 18 (2), Τσαλικίδης 8 (1), Χατζηστεφάνου, Κοσμίδης 11, Κολοκυθάς 6, Παντούλας, Σαχινίδης 10 (2), Δημητρόπουλος 2, Δέλας 2, Α. Ταουκίδης 4.

 

ΠΣ Ευκαρπίας- ΚΑΟΣ 79-72

Διαιτητές: Τσόκολης-Πετανίδου

Δεκάλεπτα: 18-14, 41-33, 59-48, 79-72

ΠΣ Ευκαρπίας (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ .12 (2), Τζινόπουλος 15 (2), Δώδος 11 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 14 (2), Παπαευαγγέλου 4, Σεφερίδης 2, Γιώρτσιος Χρ,- Γκόφας 10 (1), Σουτζόπουλος 11, Γιώρτσιος Αθ. Μανδάνης, Παρασκευάς.

ΚΑΟΣ (Τσακίρης): Τσολάκης, Κοτσάμπασης 13 (2), Παπανικολάου 13 (2), Ζηκούλης 10 (1), Τσαβλίδης 16 (1), Στάσας, Μπακαβός, Χατζηπαραδείσης, Σιδηρόπουλος 15, Σπανός, Χεμπεκίδης 5 Βαλσαμίδης, Επιτρόπου.

Μαντουλίδης- Ιωνικός Ιωνίας 67-76

Διαιτητές: Μανιός-Γαζέτας

Δεκάλεπτα: 18-15, 34-37, 50-61, 67-76

Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Ρεφατλάρι, Τάκης 7, Καμάρας 26 (3), Ανδρεάδης 2, Μπίλιος 3 (1), Γκαβέζος 9, Χρηστίδης 14, Θεοδωρίδης, Τσιακίρης, Παυλογιάννης, Μπρόζος 6, Βαϊντερλής.

Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 4, Παναγιώτου 15 (1), Τερσενίδης 11 (1), Ζεϊμπέκης 14 (2), Μπάρκος, Παπαβασιλείου 15 (4), Φλιάτης Ι. 10, Καρούζος 3, Φλιάτης Γιωρ. 4

Ικαροι Σερρών – Ορφέας Νέου Σκοπού 63-59

Διαιτητές: Μοσχοτόγλου-Δαμίγος

Δεκάλεπτα: 9-19, 31-34, 42-44, 63-59

Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος):Γρίψιος 21 (1), Καλογεράτος 8 (1), Γεωργιανός 9, Τράκας 8, Χορτομάρης 5 (1), Παπαδόπουλος 12, Γκουτζιάς, Κάτος, Στογίλκοβιτς.

Ορφέας Νέου Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 9 (1), Καβαργύρης 6, Σουλούγκας 6 (2), Τσανάκας 3 (1), Καδής 13 (2), Ιωσηφίδης 2, Κηπουρός 13 (1), Γκουτζιομήτρος 7, Αξιαρλής, Καντζουρίδης.

ΑΟ Πολυγύρου – Ζέφυρος 02 70-63

Διαιτητές: Ντούρας-Μπακάλης

Δεκάλεπτα: 20-14, 28-26, 54-49, 70-63

ΑΟ Πολυγύρου (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 3, Χαρτόπουλος 6, Δ. Παπασαραφιανός 12 (3), Κρομήδας 6, Βογιατζής 9 (3), Α. Ζαγορίτης, Χαριστός, Χρηστίδης, Αποστολίδης, Πιπιλιάρης 19 (1), Κοτζαγιάννης 15, Στοιβαχτάρης.

Ζέφυρος ’02 (Κοντονάσιος): Τσιμπής 12 (1), Μυλωνάς 10, Αλεξανδρίδης, Κλουντζός 8, Σουλάκης 3 (1), Παππάς, Σταφυλάς, Κλωναράς 14 (1), Σπάχος, Καραϊσκος 8 (2), Παπούδος, Σταυρίδης 8 (1).

Βαθμολογία

1. Ευκαρπία 33 15-3
2. Πολύγυρος 32 15-2
3. Ιωνικός Ιωνίας 31 13-5
4. Σταυρούπολη 27 9-9
5. Ορφέας Νέου Σκοπού 27 9-9
6. Ζέφυρος 26 9-8
7. Μακεδονικός 26 9-8
8. Ικαροι Σερρών 26 9-8
9. Ελευθερούπολη 24 6-12
10. ΠΚ Νεάπολης 24 6-12
11. Μαντουλίδης 23 5-13
12. Τιτάνες Δράμας 22 5-12
13. Αγία Βαρβάρα 21 4-13