Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (19η αγων, 8/3)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 8 Μαρτίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Μανδραϊκός Κυριακόπουλος-Μαυρατζάς (Κωστής)

Περάματος 17.00 Περάματος Ερμής-Νίκη Αμαρουσίου Μαγκουνής-Αργυρούδης (Τσάμης)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Απόλλων Αρχ. Κορ. Καλογριάς-Τεφτίκης (Τρίγκα)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Έσπερος Φασόλης-Κονταράτος (Γιαλικάρης)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Προμηθέας Χαλ. Χρηστίδης Ηλ.-Λαζαρίδης (Πετράκης)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Πεντέλη Μανδήλας-Ζιώγας (Ρόζης)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Ένωση Ιλίου Χρηστίδης Π-Αντωνίου (Τζουβάρας)

2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πεύκη Καλογερόπουλος Φ.-Καλαϊτζάκης (Ευστρατίου)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Κάδμος Κώτσου-Καρπάνος (Παππάς)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Κρόνος Αγ. Δημ. Γαρίνη-Αντωνιάδης (Παπαδόπουλος Κ)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Διαγόρας Δρ.  Τσακαλογιάννης-Κρεσταινίδης (Τζωρτζάκης)

Μ. Μερκούρη 15.00 Ακαδημία-Αρχάγγελος Μηλαπίδης-Ορφανός Ι (Γιαννακουδάκης)

Αιγάλεω 18.00 Αιγάλεω-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Αναστασίου-Πλιάκας (Κουλούρης)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Εργοτέλης Λιότσος-Σπυρόπουλος Α (Γολεγού)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Πανεδεσσαϊκός Μαραθιώτης-Τζιοπάνος Γ (Βόντζας)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Αγρίνιο Πιτσίλκας Μ-Καρακώστας (Μελανίδης)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Διόσκουροι Κοζ. Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Παπαδόπουλος Γ)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση-Καστοριά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Μόρφης Στ.)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Σιάτιστα Φακίτσας-Δολγύρας (Μπαταούλα)

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Αίολος Αστακού Τζίμα-Αγραφιώτης (Τσούντσουρας)

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Νίκη Βόλου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βαρνάς)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 16.00 Ευκαρπία-Σταυρούπολη Τσόκολης-Πετανίδου (Φωτιάδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ελευθερούπολη Παργιανόπουλος-Ζαχαρής (Σακελλαρίου)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ιωνικός Ιων. Μανιός-Γαζέτας (Παπαγεωργίου)

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Νεάπολης Ρούκας-Κολοκυθάς (Μπαγκλατζής)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ακτή Ζέφυρος Ντούρας-Μπακάλης (Κυριάκης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ορφέας Ν. Σκοπού Μοσχοτόγλου-Δαμίγος (Δραγκίογλου)