Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (18η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής και τα φύλλα αγώνος στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής κατηγορίας έχουν ως εξής:

 

 

1ος Όμιλος

Πεντέλη-Κεραυνός Αιγίου 66-56

Μανδραϊκός-Ερμής Περάματος 91-64

Νίκη Αμαρουσίου-Κρανίδι 95-51

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ακάδημος 97-68

Έσπερος ΑΟΠΑ-Προμηθέας Χαλ. 78-70

Χαλάνδρι-Νήαρ Ηστ 73-67

Ένωση Ιλίου-Ζάκυνθος 71-64

 

Πεντέλη-Κεραυνός Αιγίου 66-56

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α-Τζαμάκου

Δεκάλεπτα: 23-10, 31-25, 46-43, 66-56

Πεντέλη (Σκαράφιγκας): Ραμπάτ, Μάντζιος 2, Χατζηκωστής 12(3), Κατσαντώνης, Μανιάτης, Αυγενικός 11, Λουγιάκης 6, Χαρτοματσίδης, Γάσπαρης, Μπίγκος 18(1), Καραβασάνης 17(1), Μαντζιώρης.

Κεραυνός (Καραγιάννης): Μοσχοβάκης 15(2), Τσιρώνης 3(1), Παπανικολάου, Μούτσιος 7(1), Καντάς 2, Κεφαλάς 9, Βουρνάς 15(1), Λαμπρόπουλος 2, Παπαγεωργίου 3(1), Βαγενάς.

 

Νίκη Αμαρουσίου-Κρανίδι 95-51

Διαιτητές: Χριστινάκης-Χατζημάρκος

Δεκάλεπτα: 36-16, 56-29, 72-44, 95-51

Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 9(3), Κατωπόδης 6(2), Θωμόπουλος 14(2), Παβλίσεβιτς, Κοντογιάννης 8(1), Κυπριτζόγλου 4, Γεωργακόπουλος 14(1), Γιατράκος 6, Τσιάτσιος 5(1), Τσέκενης 3(1), Μούγιος 8, Μαύρος 18.

Κρανίδι (Καπογιάννης): Λιόσης, Γαλάνης 3(1), Τζινόπουλος 28(2), Καπογιάννης 2, Κωνσταντίνου 10(2), Αμπάλοβ, Προσίλης, Μπινιάρης 6, Παπουτσής 2.

 

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ακάδημος 97-68

Διαιτητές: Φραγκούλη-Μαγκουνής

Δεκάλεπτα: 24-7, 50-20, 69-42, 97-68

Απόλλων Αρχ. Κορίνθου (Γκόφας): Καραχοντζίτης 22(2), Στεφανής 8, Κατσαμάκης 7(1), Βαμβακάς 15(1), Γκρέκας 2, Δανιήλ 8, Σταυρόπουλος 12(2), Αδάμ 1, Τρυφωνόπουλος 16, Γδύσης 6(2).

Ακάδημος (Ψυχογίος): Ανδριανόπουλος 2, Ραμπιέ 2, Τσικούρης 22(1), Λουμπέας 6, Χριστοφιλόπουλος, Σπαντιδέας 4, Λαζαρακόπουλος 13, Σκοπέτος 5(1), Γεωργανάς 14.

 

Έσπερος ΑΟΠΑ-Προμηθέας Χαλ. 78-70

Διαιτητές: Λιότσος-Ζιώγας Δεκάλεπτα: 26-14, 42-33, 60-52, 78-70

Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Οικονομόπουλος 13(1), Φραντζής 5, Λαμπρόπουλος 14(1), Μέλνικς 7, Στυλίδης 13, Μακρής, Κάλλης 5(1), Δίπλαρος 10(1), Λυμπέρης 6(2), Αγγελόπουλος 5(1).

Προμηθέας Χαλ.(Νικητόπουλος): Θεοφάνης, Καραθανασόπουλος Θ. 6 (2), Καραθανασόπουλος Αλ. 5, Σπετσέρης, Λοϊζος 13, Τασιόπουλος 2, Καρούζος 13, Σαμιώτης, Βαρσαμούλης 14, Ρώσσης 2, Ανδρουλάκης 11(2), Μαλούκος 4.

 

Χαλάνδρι-Νήαρ Ηστ 73-67

Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ.-Φασόλης

Δεκάλεπτα: 15-12, 32-31, 57-43, 73-67

Χαλάνδρι (Καρουτζος): Γκόλιας 11(1), Στεργίου 13, Παπαντωνίου 13(3), Αλεξόπουλος 14, Μπεκρής, Γεμενής 3(1), Σβαρνάς 19(4).

Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης, Αγγελής, Ζεχερλής 7(1), Σμυρλής 10, Ταταρούνης 9, Καπετζόγλου 22(1), Χότζα 4, Σπανάκος 13(3), Κούτα 2.

 

Ένωση Ιλίου-Ζάκυνθος 71-64

Διαιτητές: Μακρής-Βαλούρδος

Δεκάλεπτα: 25-15, 44-28, 53-49, 71-64

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 11(1), Μπέλλας Ι. 7(2), Φουντάς 9(1), Σταθόπουλος, Τσολάκης 17, Παπαηλίου, Μπέλλας Ο. 11(2), Μίχος 2, Ραλλάκης, Στρατομήτρος 6(1), Γεωργιάδης 8, Ζαρκαδάς.

Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 3(1), Καρβούνης 12(2), Παπάδης, Μπάρτζος 11(2), Ζαχαράκης 17(5), Καραμπάτσος 10(1)., Μπουλογεώργος, Στέφος 5, Νικολόπουλος 6.

 

Μανδραϊκός- Ερμής Περάματος 91-64

Διαιτητές: Χρηστίδης – Αναστασίου

Δεκάλεπτα: 16-16, 35-25, 73-46, 91-64

Μανδραϊκός (Μαρίνος): Καμπερίδης 6(2), Μεντένης 2, Μακρής 15(1), Αττίκος 6, Μπαλάφας 11, Καλεμτζάκης 21(1), Μάκος 17(3), Σακελλάρης 2, Κυρίτσης 3, Ηλιάδης 8(2)

Πέραμα (Κάσσης): Ντακούλιας 10(2), Πέππας 7, Κοροπούλης 5(1), Γουρνάς 7, Κουκουβάκης 4, Καΐρης 11(1), Διαμαντόπουλος 6(1), Πετράκος 14.

 

Η βαθμολογία

1.Έσπερος ΑΟΠΑ 33

2.Ένωση Ιλίου 32

3.Προμηθέας Χαλανδρίου 31

4.Ζάκυνθος 30

5.Νίκη Αμαρουσίου 29

6.Κεραυνός Αιγίου 29

7.Πεντέλη 29

8.Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 28

9.Μανδραϊκός 25

10.Νήαρ Ηστ 24

11.Ακάδημος 23

12.Πέραμα 22

13.Χαλάνδρι 21

14.Κρανίδι 20

 

 

 

2ος Ομιλος

Τα αποτελέσματα

Ικαρος Νέας Σμύρνης – Κορωπί 67-74

Πεύκη – Σπόρτιγκ 78-73

Κάδμος – Ιωνικός ΝΦ 88-74

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ηρόδοτος 79-77

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Αρχάγγελος 60-62

Πόλις Καλλιθέας – Ακαδημία Ρεθύμνου 72-65 (62-62 κ.α.)

Εργοτέλης – Αιγάλεω 91-64

 

 

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ηρόδοτος 79-77

Δεκάλεπτα: 22-23, 38-36, 59-56, 79-77

Διαιτητές: Καρακάσης – Σοφιανόπουλος

Κρόνος Αγ.Δημ.(Σαββάτης): Μπάλας 4 (1), Στραγανιώτης 12, Νάτσος, Ξιούρας 3 (1), Δορκοφίκης 20 (4), Αντωνόπουλος, Φρουσκλιάς 18 (2), Χαλβατζής 7, Γιαννόπουλος 15 (2), Ανδρεάτος, Τσίλαγας.

Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 20 (3), Μαιστρέλης 6, Χρύσης 15 (1), Καρλάφτης 2, Παρδακάς 7, Βαρνάβας 10, Χωματάς, Μαυρόπουλος 17 (1), Χαρατσής Χ..

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Αρχάγγελος 60-62

Διαιτητές: Μπούσιας – Κωνσταντινίδου.

Δεκάλεπτα: 18-21, 34-33, 44-48, 60-62.

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παπαδόπουλος): Μονέος 4, Κουμπούρας 3(1), Μακρής 6, Ζούκας 2, Μαυροειδάκος 9, Μαρκομιχάλης 5(1), Κορρές 6(1), Περγάντής 3, Παπαϊωάννου 8(2), Ντιφαντής 14.

Αρχάγγελος (Θωμίδης): Παπανικολάου 6 (1), Ξυπολιτάς 1, Βλαχοδήμος 5 (1), Ματσαμάς 3 (1), Αγγελόπουλος 5 (1), Σκορδάλης 11 (2), Κούρος 11, Εκινέ 20 (2), Μητσού, Κουιμτζίδης, Αυγενικός.

 

Ικαρος Νέας Σμύρνης – Κορωπί 67-74

Δεκάλεπτα: 27-19, 34-38, 46-53, 67-74

Διαιτητές: Καλογερόπουλος – Ζακεστίδης

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 11 (3), Καμπούρης 14, Βούζας 7 (1), Ντεφούδης 4, Συριστρατίδης 11 (3), Βουλίτης 10, Μιχαλόπουλος 8, Δαρμογιάννης 2, Καννάς, Δρίβας

Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης 5 (1), Μελάς 10 (2), Κούσουλας 14 (3), Κούργιας 2, Υφαντής 7 (1), Τύρλας 11, Κερασοβίτης 8 (2), Τσιουμπρής 2, Αγαδάκος 15, Νικολού

 

Πεύκη – Σπόρτιγκ 78-73

Δεκάλεπτα: 24-19, 43-34, 56-46, 78-73

Διαιτητές: Πόντας – Σπυρόπουλος

Πεύκη (Θάνος): Δρικόλιας 2, Δρακόπουλος 2, Βιδάλης 22(5), Γαπκιάδης 19(1), Νικολαίδης 2, Σπηλιόπουλος, Εμίρης 12(3), Κεράτσας 4, Μπάρμπαρης 3, Ματαλιωτάκης 10, Κουκάκης 2

Σπόρτιγκ (Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 16(1), Ηλιάδης 16, Βαρθακοκοίλης 7, Μητσόπουλος, Πασπαλάς 1, Καστανιώτης 4, Χαρακτινός 15(2), Πλουτέτσκι 2, Φιλιππόπουλος 12, Τσαπρούνης

 

Πόλις Καλλιθέας – Ακαδημία Ρεθύμνου 72-65 (62-62 κ.α.)

Διαιτητές: Φάκαρος – Κουτσοδήμος.

Δεκάλεπτα: 17-15, 27-31, 42-48, 62-62, 72-65 (παρ.)

Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης, Καβελάρης Η., Κόκκινος 21, Καρλαύτης 15 (4), Κωνσταντώνης 5 (1), Βελιζιώτης 10 (2), Κασπαριάν 18 (3), Λάβαρης 2, Λαφτσής 1, Τσατάς.

Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Καραπέτσας, Κριθανάκης 3 (1), Σκέμπης 9, Μαυραγάκης, Νυκτάρης, Μαραγκάκης 13 (3), Σταμούλης 8 (2), Νταλιάνης 12, Μπαλάφας 18 (2), Δουλγεράκης 2.

 

Εργοτέλης – Αιγάλεω 91-64

Δεκάλεπτα: 24-12, 47-30, 70-45, 91-64

Διαιτητές: Ντάνος – Νάστος

Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 14, Καρακωνσταντάκης 17 (1), Ξενάκης 12 (1), Χαρωνίτης 6, Μανιαδής Α., Κεφαλογιάννης Ι., Σκαρλάτος 12 (2), Βασιλειάδης 6, Μπουμπάρης 2, Αρναουτάκης 3, Βασιλείου, Καραλής 19 (3).

Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος 1, Τσιαμπάς, Χανιώτης 5 (1), Σακελλαρόπουλος 9 (1), Αποσκίτης 9, Μιλεντίγιεβιτς 30 (4), Μπάζιος 2, Ρήγος, Κωνσταντινίδης 8.

Κάδμος – Ιωνικός ΝΦ 88-74
Διαιτητές: Ρίζος-Πετρόπουλος
Δεκάλεπτα: 23-22,42-39,66-56,88-74.
Kάδμος(Αναστασίου): Σαμουρέλης 2,Τομαράς 23(5),Παπαδάκης,Χαράτσης Π.,Κατσούλας12(1),Γκρινιάρης 16(2),Xαράτσης Γ. 8,Δημόπουλος 2,Κουμπες 2,Νικολάου, Δρακάκης 4,Μητρόπουλος 19(5)
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.(Κουκλάκης): Φρατζέσκος 10(1),Πατσάκης,Μαυραγάνης 18(3),Σβερκούνος 16(3),Mελεούνης 9(1),Γιαννιώδης 19,Στυλιανός ,Τσούπρος 2, Σωτηρίου.

 

Η βαθμολογία

1. Κρόνος Αγ.Δημ. 35

2. Κορωπί 32

3. Σπόρτιγκ 31

4. Εργοτέλης 30

5. Πόλις Κ. 30

6. Ικαρος Ν.Σμ. 29

7. Κάδμος 26

8. Ηρόδοτος 26

9. Αρχάγγελος 26

10. Πεύκη 25

11. Αιγάλεω 24

12. Διαγόρας Δρ. 24

13. Ακαδημία Ρ. 22

14. Ιωνίκός Ν.Φ. 18

3ος Ομιλος

Αίολος Αστακού – Πρωτέας Γρεβενών 71-61
Πανεδεσσαϊκός – Μελίκη  52-93
Αγρίνιο – Βόνιτσα 95-59
Διόσκουροι Κοζάνης – Μεταμόρφωση Βόλου 89-60
Καστοριά – Σιάτιστα  94-76
ΑΕΛ – Ηρακλής Κοζάνης  86-70
Νίκη Βόλου – Καρδίτσα  57-76

ΑΕΛ – Ηρακλής Κοζάνης  86-70
Δεκάλεπτα: 24-18, 46-31, 68-48, 86-70
Διαιτητές: Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος) : Βλαχούλης 5, Κουρής, Σαριμπαλίδης 20 (6), Τσιλούλης 5 (1), Τσούτσος 23 (1), Μηλιώνης 5 (1), Κονδυλόπουλος, Πολίτης 12 (2), Ψάλτου, Κόκκας 16, Σταυρόπουλους, Μπλιάτζας.
Ηρακλής Κοζ. (Παπανδρέου) : Σιδέρης 15 (1), Τσακμάκης 12 (3), Γιαννουζάκος 19 (3), Τσιλιγιάννης, Δούμας, Πουλιώνης, Αζής-Αζίζης, Παπούλιας 4, Μπαρδάκας, Γιαννούλης 20.

Αίολος Αστακού – Πρωτέας Γρεβενών 71-61
Δεκάλεπτα: 17-18, 34-32, 56-46, 71-61
Διαιτητές: Καρπάνος-Λαμπίρης
Αίολος Αστ. (Βουρνάς): Σταμόπουλος 4, Ψάλτου 11 (3), Θωνιάτης 18 (1), Κακλαμάνος 23(4), Πάππος, Χουλιάρας, Καλισώρας 9 (1), Λυμπάρης 6.
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 5, Γιαννάκης 6 (1), Μουράτογλου 20 (3), Ρίγκος 7 (1), Κολοβός 7 (1), Τσιμίδης, Μαλιούρας 10, Πετρίδης, Τζήμας 6, Χατζημουρατίδης.

Αγρίνιο – Βόνιτσα 95-59
Δεκάλεπτα: 20-11, 47-26, 69-37, 95-59
Διαιτητές: Μαντήλας-Νάκας
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου, Τρομάρας, Τσατάλας 35, Σταμούλης 1, Πατσέας 2, Σταμουλάκης 4, Μήτσου 11 (2), Μουχάκης, Γεωργούλας 6, Μακρής 22, Γκόβας 14 (3).
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Μπουρσινός, Μάρης 1, Μαζαράκης 4, Μανδαλάκης 23, Περλής 3, Κακιούζης 9 (2), Κορόζης, Αρέθας 14 (2), Τσιτσώνης 6 (2), Παπανελόπουλος.

Καστοριά – Σιάτιστα  94-76
Δεκάλεπτα: 20-23, 38-38, 63-58, 94-76
Διαιτητές: Μαραθιώτης-Σελεβός
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 1 5(3), Λέκκος, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 19 (3), Τεπετίδης 7 (1), Ντάλης 6, Τασιούδης 11, Αντωνιάδης 2, Κρανιάς, Πανταζής 11 (3), Κόκουρας 23.
Σιάτιστα(Καλαμπούκας): Γεωργάκας 2, Λεζγίδης, Ρέππας Χ. 26 (5), Στεργίου, Ρέππας Ν. 10 (1), Καλαμπούκας 14 (2), Τζώνος 6, Μπιζιώτης, Κουζιώνης, Τσιαούσης 15 (1), Κατσιάνης 3.

Νίκη Βόλου – Καρδίτσα  57-76
Δεκάλεπτα: 14-20, 25-43, 44-51, 57-76
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης
Νίκη Β. (Κασαπίδης): Τζίνης 8, Οικονόμου, Κατσαλής 3, Θεοδώρου, Βασδέκης 2, Μπίζιος, Τσώλης 12 (1), Κετούλας 1, Τάσος 21, Βλίτσιος, Τοκατλίδης 10.
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 4, Θώδης, Τσιαμούρας 4, Παπαϊωάννου 12, Κομποδιέτας, Βούλγαρης 2, Παπαδόπουλος 20, Αντωνίου 15 (4), Κουρέπης 4, Γεωργίου 15 (1).

Διόσκουροι Κοζάνης – Μεταμόρφωση Βόλου 89-60
Δεκάλεπτα:18-10, 40-20, 68-35, 89-60
Διαιτητές: Φουτζήλας-Αγραφιώτης
Διόσκουροι Κοζ. (Χωλόπουλος): Σταυρίδης 3 (1), Σισμάνης 19 (4), Σκορδάρης 14 (2), Ντόβας 21 (4), Γκοβεδάρος 2, Καρανώτας Σ. 7, Τσακιρίδης, Γκλιάνας 5, Μπάρμπας 5 (1), Ατματζίδης 3 (1), Καρανώτας T. 8, Ανδρίτσος 2.
METAMOΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ (Μυριντζής): Καραγιώργος 8 (2), Ζήσης 4, Παπούλιας 22, Νάνης 9 (1), Σκαμαγκάς 4, Τσιτσιγιάννης 6, Παλάσκας 5, Γιωτόπουλος, Διανέλος 2.

Πανεδεσσαϊκός – Μελίκη  52-93
Δεκάλεπτα: 19-24, 29-43, 43-73, 52-93
Διαιτητές: Μανιός-Εμμανουήλ
Πανεδεσσαϊκός (Μίλτσης): Σπανός 7 (1), Καρνάβας 9, Παζάρκας 5 (1), Θεοδώρου 12, Μακρόπουλος 6, Ζήμνας 2, Ποντίκης 5, Τσάμης 3, Μπίνος 1, Μητρόπουλος 2.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 12 (2), Μαυρίδης 19 (1), Δημητριάδης 9 (1), Γιαννόπουλος 2, Κωστάμπιτσης 2, Παπαδόπουλος 2, Καρατζάς, Κοτσαμπάσης 6, Λέφας 19, Παραπούρας 18, Τζουνόπουλος 2, Ρογγότης 2.

Η βαθμολογία

1. ΑΕΛ 36
2. Αίολος Αστακού 35
3. Καστοριά 32
4. Αγρίνιο 30
5. Διόσκουροι Κοζάνης 27
6. Μεταμόρφωση Βόλου 26
7. Πρωτέας Γρεβενών 26
8. Καρδίτσα 26
9. Μελίκη 26
10. Ηρακλής Κοζάνης 25
11. Νίκη Βόλου 25
12. Σιάτιστα 23
13. Βόνιτσα 23
14. Πανεδεσσαϊκός 18

4ος Ομιλος

Τιτάνες Δράμας – Ευκαρπία 66-69
ΚΑΟΣ– Μακεδονικός 81-63
Ελευθερούπολη – Μαντουλίδης 74-85
Ιωνικός Ιωνίας – ΠΚ Νεάπολης 81-68
Ικαροι Σερρών – Αγ. Βαρβάρα  57-53
Ορφέας Ν. Σκοπού – Πολύγυρος  71-75

Ορφέας Ν. Σκοπού – Πολύγυρος  71-75
Δεκάλεπτα: 24-23, 35-46, 55-61, 71-75
Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ντούρας
Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 23 (4), Καβαργύρης 10, Κουτσιαντζής, Αξαρλής , Τσανάκας 6 (2), Καδής 17 (3), Καντζουρίδης , Χατζηπέτρου , Ιωσηφίδης 1, Κηπουρός 2, Γκουτζιομήτρος 8,, Σουλούγκας  4.
Πολύγυρος  (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 7, Χαρτόπουλος 21 (4), Δ. Ζαγορίτης-, Παπασαραφιανός 11 (2), Κρομήδας 2, Βογιατζής 9 (3), Α. Ζαγορίτης 3 (1), Χρηστίδης 4, Αποστολίδης, Πιπιλιάρης 15, Κοτζαγιάννης 3 Στοιβαχτάρης.

Τιτάνες Δράμας – Ευκαρπία 66-69
Δεκάλεπτα: 15-22, 29-32, 47-46, 66-69
Διαιτητές: Κέτουλας-Μαριτσούδης
Τιτάνες Δράμας(Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 10 (1), Καρατσομπάνης 6, Θεοδωρίδης, Χατζόπουλος, Τοσουνίδης 2, Υφαντόπουλος 14 (1), Γεδίκης 8, Εξουζίδης 14, Γρηγοριάδης 12 (3), Χατζηνικολάου.
Ευκαρπία  (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 14 (2), Τζινόπουλος 3 (1), Δώδος 11 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 9 (2), Παπαευαγγέλου 12 (1), Σεφερίδης 4, Γιώρτσιος Χρ-, Γκόφας 5, Σουτζόπουλος 11 (1), Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς.

Ικαροι Σερρών – Αγ. Βαρβάρα  57-53
Δεκάλεπτα: 14-14, 30-34, 44-45, 57-53
Διαιτητές: Τσούλης-Τσανακτσίδης
Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς, Καλογεράτος 10 (2), Τράκας 14, Χορτομάρης 14 (2), Γκούζιας 2, Παπαδόπουλος 4, Γρίψιος 13, Γεωργιανός, Φραγκούλης, Δημητρακάς.
Αγ. Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μπάμπουλης 2, Σιώπης 3, Μητρούλης 2, Ράμμος 11, Γ. Σουλίδης 3, Κουμλέλης 21 (1), Φασουλάς 11 (1), Σαρικλόγλου, Μπανάσας.

ΚΑΟΣ – Μακεδονικός81-63  
Δεκάλεπτα: 24-21, 44-34, 65-48, 81-63
Διαιτητές:  Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χαρ.
ΚΑΟ ΣΤαυρούπολης (Τσακίρης): Τσολάκης, Κοτσάμπασης 11 (1), Παπανικολάου 6 (2), Ζηκούλης 20 (2), Τσαβλίδης 11 (2), Στάσας, Σιδηρόπουλος 7, Χεμπεκίδης 4,  Σπανός 2, Βλάχος 8, Ρούμπης 4, Βαλσαμίδης 6  Επιτρόπου 2.
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Κοντσές 15 (1), Φωτιάδης 5 (1), Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος 4, Γρηγορίου 5 (1), Πηλακούτας 14 (1), Μποβασιανός 7, Νικάκης 11, Γραβάνης 2.

Ελευθερούπολη – Μαντουλίδης 74-85   
Δεκάλεπτα: 20-27, 45-48, 63-60- 74-85
Διαιτητές: Ρούκας-Μπακάλης
Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Μουλάκης 10 (1), Αδαμόπουλος 10 (2), Ρότσας 2, Γκούμας 2, Αμπελακιώτης 31 (2), Δανίκας 15, Αμπεριάδης 4 Καλεάδης, Γούλας .
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Λεμονάκης 8, Ρεφατλάρι 5, Τάκης 2, Καμάρας 16 (3), Μπίλιος, Γκαβέζος 14 (1), Χρηστίδης 22 (1), Γαϊτανίδης, Μπρόζος 18 (1), Τσιακίρης Παυλογιάρης, Βαϊντερλής.

Ιωνικός Ιωνίας – ΠΚ Νεάπολης 81-68
Δεκάλεπτα: 25-18, 42-35, 59-53, 81-68
Διαιτητές: Σιταρίδης-Γραικός
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 5, Παναγιώτου 12 (1), Τερσενίδης 4, Ζεϊμπέκης 14 (3), Μπάρκος, Παπαβασιλείου 10, Φλιάτης Γιώργος 13, Φλιάτης Γιάννης 14, Καρούζος 5, Πεύκας, Ακριτίδης.
ΠΚ ΝΝεάπολης  (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 10, Θεολόγου 13 (2), Κοσμίδης 14 (2), Παντούλας, Σαχινίδης 10 (1), Χαλουλάς 4, Τσαλικίδης 8 (1), Δημητρόπουλος, Δέλλας 7, Χατζηστεφάνου, Ταουκίδης, Ταουκίδης Α. 2.

Η βαθμολογία

1.Ευκαρπία  31
2.Πολύγυρος 30
3.Ιωνικός Ι. 29
4.ΚΑΟ Σραυρούπολης 26
5.Ορφέρας Ν.Σκοπού 26
6.Ζέφυρος 25
7.Μακεδονικός 24
8.Ικαροι Σερρών    24
9.Ελευθερούπολη 23
10.Νεάπολη 23
11.Μαντουλίδης 22
12.Τιτάνες Δρ.     22
13.Αγ.Βαρβάρα 19