Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (18η αγων, 1/3)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 1 Μαρτίου

1ος Όμιλος

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κεραυνός Αιγίου Σπυρόπουλος Α-Τζαμάκου (Δημητριάδης)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Περάματος Ερμής Χρηστίδης Π-Αναστασίου (Πετρίδης)

2ο Λ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Κρανίδι Χριστινάκης-Χατζημάρκος (Παππάς)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Ακάδημος Φραγκούλη-Μαγκουνής (Κόκκορης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Προμηθέας Χαλ. Λιότσος-Ζιώγας (Κωστής)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Νήαρ Ηστ Χρηστίδης Ηλ.-Φασόλης (Ζερδεβάς)

Β’ Κλ. Ιλίου 14.00 Ένωση Ιλίου-Ζάκυνθος Μακρής-Βαλούρδος (Παπαδόπουλος Κ)

2ος Όμιλος

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κορωπί Καλογερόπουλος Λ-Ζακεστίδης (Μαυρουδής)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Σπόρτιγκ Πόντας-Σπυρόπουλος Σπ. (Λημνιάτης)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Ιωνικός ΝΦ Ρίζος-Πετρόπουλος (Κοκορδάτος)

Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ηρόδοτος Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Γολεγού)

Αιγάλεω 16.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Αρχάγγελος Μπούσιας-Κωνσταντινίδου (Σιώκας)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Ακαδημία Φάκαρος-Μαυρατζάς (Μίχας)

Λίντο 16.00 Εργοτέλης-Αιγάλεω Ντάνος-Νάστος (Σαϊτάκης)

3ος Όμιλος

Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Πρωτέας Γρ. Καρπάνος-Λαμπίρης (Μάρκου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Μελίκη Μανιός-Εμμανουήλ (Κοντοζής)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Βόνιτσα Μαντήλας-Νάκας (Αθανασίου)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Μεταμόρφωση Β. Φουτζήλας-Αγραφιώτης (Κηπουρίδης)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Σιάτιστα Μαραθιώτης-Σελεβός (Πλεξίδας)

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Ηρακλής Κοζ. Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Παπαδημητρίου)

Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Καρδίτσα Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Μόρφη)

4ος Όμιλος

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δρ.-ΓΣ Ευκαρπία Κέτουλας-Μαριτσούδης  (Λυρίδης)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Μακεδονικός Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χαρ. (Βορεάδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης Ρούκας-Μπακάλης (Ασλανίδης)

Ιωνίας Θεσσαλονίκης 18.00 Ιωνικός Ιων.-Νεάπολη Σιταρίδης-Γραικός (Λαδόπουλος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Αγ. Βαρβάρα Π. Τσούλης-Τσανακτσίδης (Αναστασίου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Πολύγυρος Παπαγερίδης-Ντούρας (Δραγκίογλου)