Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (16η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής…

 

 

1ος όμιλος
Χαλάνδρι-Κεραυνός Αιγίου 67-96
Ένωση Ιλίου-Ερμής Περάματος 72-50
Πεντέλη-Κρανίδι 106-53
Μανδραϊκός-Ακάδημος 78-62
Νίκη Αμαρουσίου-Προμηθέας Χαλ. 77-83
Απόλλων Αρχ. Κορ.-Έσπερος 68-58
Ζάκυνθος-Νήαρ Ηστ 73-58

Χαλάνδρι-Κεραυνός Αιγίου 67-96
Διαιτητές: Μπανασάκης-Χριστινάκης
Δεκάλεπτα: 20-23, 34-47, 45-70, 67-96
Χαλάνδρι (Καρουτζος): Γκόλιας 8(1), Στεργίου 8, Παπαντωνίου 15(3), Αλεξόπουλος 22, Γεμενής 12(2), Κοντοζόπουλος, Σβαρνάς 2.
Κεραυνός (Καραγιάννης): Μοσχοβάκης 17(1), Τσιρώνης 8(2), Παπανικολάου, Νότσης 5(1), Βουρνάς 13, Κάντας 5, Βαγενάς, Κεφαλάς 27(4), Παπαγεωργίου, Λάφης, Λαμπρόπουλος 4, Λυμπέρης 17.

Ένωση Ιλίου-Ερμής Περάματος 72-50
Διαιτητές: Πολυχρόνης-Κονταράτος
Δεκάλεπτα: 15-22, 36-27, 50-38, 72-50
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 5, Μπέλλας Ι. 17(2), Φουντάς 6, Μητρόπουλος 9(1), Τσολάκης 19(1), Παπαηλίου 2, Μπέλλας Ο. 9(1), Μίχος 2, Σταθόπουλος, Στρατομήτρος, Γεωργιάδης 2, Ζαρκάδας.
Ερμής Περ. (Κάσσης): Αλμπέρτης, Φωστέρης 12(1), Ντακούλιας 20(1), Πέππας 2, Κορωπούλης, Γουρνάς 6, Κουκουβάκης 1, Καϊρης 1, Διαμαντόπουλος 8(1), Σωτηρίου, Πετράκος, Φεσσόπουλος, Κατσικάδης.
Πεντέλη-Κρανίδι 106-53
Διαιτητές: Κώτσου-Καρανικόλα
Δεκάλεπτα: 30-15, 48-31, 83-41, 106-53
Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Ραμπάτ 2, Μάντζιος 2, Χατζηκωστής 19(5), Κατσαντώνης 2, Μανιάτης 4, Αυγενικός 20(2), Λουγιάκης, Κωνσταντάκος 1, Γάσπαρης 2, Μπίκος 24, Καραβασάνης 20(5), Μαντζιώρης 10.
Κρανίδι (Καπογιάννης): Αμπάλοφ, Λαμπίρης, Καπογιάννης 1, Κωνσταντίνου 5(1), Προσίλης, Μπινιάρης 7, Κοντογιάννης 40(2), Λιόσης, Γαλάνης.

Νίκη Αμαρουσίου-Προμηθέας Χαλ. 77-83
Διαιτητές: Καραβίτης-Διμπινούδης
Δεκάλεπτα: 20-18, 39-35, 58-63, 77-83
Νίκη Αμ. (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 11, Τσέκενης Ι., Κατωπόδης 4, Παβλίσεβιτς 26(3), Κοντογιάννης 8, Γεωργακόπουλος 4, Γιατράκος 2, Τσέκενης Α., Μούγιος 13, Μαύρος 9
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Μιμάνι, Καραθανασόπουλος Θ. 4(1), Καραθανασόπουλος Αλ. 3, Σπετσιέρης 5(1), Λοΐζος 9, Τασιόπουλος 23(3), Καρούζος 16 (3), Σαμιώτης, Βαρσαμούλης 9, Ρώσσης, Μαλούκος 14.

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Έσπερος 68-58
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης-Λαζαρίδης
Δεκάλεπτα: 19-15, 31-34, 58-44, 68-58
Απόλλων Αρχ. Κορίνθου (Γκόφας): Καραχοντζίτης 11, Χρήστου, Στεφανής 9(1), Κατσαμάκης 15(2), Βαμβακάς 20(3), Γκρέκας, Δανιήλ 2, Σμυρνής, Σταυρόπουλος 6, Αδάμ, Τρυφωνόπουλος 5.
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Φραντζής 11(1), Μακρής, Μέλνικς 6, Στυλίδης 13, Οικονομόπουλος 9(1), Πετρόπουλος, Αδαμόπουλος, Κάλλης 4, Δίπλαρος 13(1), Λυμπέρης 2, Αγγελόπουλος.

Ζάκυνθος-Νήαρ Ηστ 73-58
Διαιτητές: Μαντήλας-Λιότσος
Δεκάλεπτα: 17-15, 36-24, 59-39, 73-58
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 13(3), Παπάδης 2, Μπάρτζος 7(1), Καραμπάτσος 14(2)., Στέφος 13, Σοφιανόπουλος 2, Μουλάς 7(1), Νικολόπουλος 15.
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης 6, Ζεφερλής 3, Σμυρλής 6, Ταταρούνης 15 (1). Καπετζόγλου 22 (1), Ζευγώλης 2, Σπανάκος 2, Πέζος 2.

Η βαθμολογία

1. Έσπερος Πατρών 29
2. Προμηθέας Χαλανδρίου 28
3. Ένωση Ιλίου 28
4. Κεραυνός Αιγίου 27
5. Ζάκυνθος 27
6. Νίκη Αμαρουσίου 25
7. Πεντέλη 25
8. Απόλλων Αρχαίας Κορίνθου 25
9. Νήαρ Ηστ 22
10. Μανδραϊκός 21
11. Ακάδημος 21
12. Πέραμα 20
13. Χαλάνδρι 19
14. Κρανίδι 18

 

 

2ος Όμιλος

 

Πόλις Καλλιθέας – Κορωπί 80-73

Εργοτέλης – Σπόρτιγκ 76-70

Ικαρος Νέας Σμύρνης – Ιωνικός ΝΦ 78-71

Πεύκη – Ηρόδοτος 82-71

Κάδμος – Αρχάγγελος 64-45

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Διαγόρας Δρυοπιδέων 78-67

Αιγάλεω – Ακαδημία Ρεθύμνου 73-65

 

 

Πεύκη – Ηρόδοτος 82-71

Δεκάλεπτα:11-22, 29-37, 49-60, 83-71

Διαιτητές: Καραλής-Μαυρατζάς

Πεύκη (Θάνος): Δρικόγιας, Δρακόπουλος 13 (2), Βιδάλης 4, Γαπκιάδης 4, Νικολαΐδης 5, Σπηλιόπουλος, Τσεμπρης, Κεράτσας 13, Μπαρμπαρής 2, Εμίρης 22(2), Ματαλλιωτάκης 8, Κουκάκης 11 (1).

Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Πυριώτης, Τσαμπής 22 (4), Μαιστρέλης 5 (1), Χρύσης 15 (1), Καρλάφτης, Παρδακάς 8, Βαρνάβας 13, Μαυρόπουλος 8 (1), Χαρατσής Χ.

 

Ικαρος Ν. Σμύρνης – Ιωνικός ΝΦ 78-71

Διαιτητές: Ορφανός Εμμ. – Καλογριάς.

Τα δεκάλεπτα: 22-21, 45-39, 65-54, 78-71.

Ικαρος Ν. Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 11 (3), Βλασσόπουλος 8, Βούζας 6 (2), Συριστρατίδης 25, Βουρλίτης 10 (2), Δαρμόγιαννης 2, Δρίβας 2, Μιχαλόπουλος 4, Καμπούρης 8, Καννάς 2.

Ιωνικός ΝΦ ( Μαυραγάνης – Κουκλάκης): Φρατζέσκος 11, Μαυραγάνης 7 (1), Σβερκούνος 10, Σβορώνος 3 (1), Μελεούνης 18 (1), Γιαννιώδης 16, Τσούπρος 2, Σωτηρίου 4.

 

Κάδμος – Αρχάγγελος 64-45

Δεκάλεπτα: 11-12, 27-20, 46-32, 64-45.

Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 5, Παπαδάκης, Χαράτσης Π. 3, Κατσούλας 2, Γκρινιάρης 19(2), Χαράτσης Γ. 15(1), Μπεκρής, Κουμπές 3(1), Νικολάου, Τομαράς 12(4), Δρακάκης, Μητρόπουλος 5(1)

Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτσίδης, Μήτσου, Παπανικολάου 2, Ξυπολιτάς 2, Βλαχοδήμος 2, Αγγελόπουλος 3(1), Ματσαμάς 8(2), Σκορδάλης 8(1), Κούρος 6, Εκινέ 14.

 

Πόλις Καλλιθέας – Κορωπί 80-73

Δεκάλεπτα: 16-15, 36-36, 60-51, 80-73

Διαιτητές: Τσαρούχα – Γιακείμη

Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 3 (1), Κόκκινος 22, Κωνσταντώνης 13 (2), Δεληζιώτης 14, Κασπαριάν 17 (3), Λάβαρης, Λάφτσης 5 (1), Τσέπελης, Μακρόπουλος 6.

Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης, Μελάς 4, Κούσουλας 11 (3), Κούργιας, Υφαντής 21, Τύρλας 10, Κερασοβίτης 11, Τσιουμπρής 6, Αγαδάκος 10, Τριπολιτσιώτης.

 

Αιγάλεω – Ακαδημία Ρ. 73-65

Δεκάλεπτα: 21-13, 34-30, 51-50, 73-65

Διαιτητές: Δημόπουλος – Καρπάνος

Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος, Χανιώτης 16 (3), Καράβολας 26 (1), Πέλης, Σακελλαρόπουλος 13 (1), Μιλεντίγιεβιτς 10, Μπάζιος 2, Λοϊζος, Ζαφειρόπουλος 6.

Ακαδημία Ρεθύμνου (Θεοδωρουλάκης): Καρπέτσας, Μαυραγάκης 12 (2), Μπαλάφας 25 (1),Χρυσουλάκης 12 (1), Σταμούλης, Νταλιάνης, Δουλγεράκης 2, Σκεμπής 5 (1), Κριθανάκης 9, Κωνσταντίνου.

 

 

Εργοτέλης – Σπόρτιγκ 76-70

Διαιτητές: Κοτσίμπος – Δαρλαμήτσος.

Τα δεκάλεπτα: 19-18, 39-36, 61-50, 76-70.

Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 12 (1), Καρακωνσταντάκης 1, Νησωτάκης, Χασάπης, Χαρωνίτης, Μαρής, Σκαρλάτος 6, Βασιλειάδης 6, Αρναουτάκης 16 (1), Μπουμπάρης, Ξενάκης 11, Καραλής 24 (3) .

Σπόρτιγκ(Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 11, Ηλιάδης, Βαθρακοκοίλης 3 (1), Μπαλαμπάνης 5 (1), Μητσόπουλος, Καστανιώτης, Πασπαλάς 6, Παπαβασιλείου, Χαρακτινός 13 (2), Πλουτέτσκι 11 (1), Φιλιππόπουλος 15, Τσαπρούνης 6.

Η βαθμολογία
1.*Κρόνος 29
2.Σπόρτιγκ 28
3.Κορωπί 28
4.Πόλις 27
5.Ικαρος Ν.Σ. 27
6.*Εργοτέλης 25
7.Ηρόδοτος 23
8.Αρχάγγελος 23
9.Κάδμος 23
10.Διαγόρας Δρ. 2
11.Πεύκη 21
12.Αιγάλεω 21
13.*Ακαδημία 19
14.*Ιωνικός Ν.Φ. 15

*Εχουν παιχνίδι λιγότερο

 

 

 

 

3ος Ομιλος

 

ΑΕΛ – Πρωτέας Γρεβενών 86-51

Νίκη Βόλου- Μελίκη 64-62

Αίολος Αστακού – Βόνιτσα 98-68

Πανεδεσσαϊκός – Μεταμόρφωση Βόλου 73-74

Αγρίνιο – Σιάτιστα 83-60

Διόσκουροι Κοζάνης – Καστοριά 73-61

Καρδίτσα – Ηρακλής Κοζάνης 80-56

 

 

Νίκη Βόλου – Μελίκη 64-62

Δεκάλεπτα: 15-20,34-33, 53-47, 64-62
Διαιτητές: Παπανικολάου-Σαρακενίδης
Νίκη Βόλου (Τσώλης):Τζίνης 1, Οικονόμου, Μαστοράκης , Θεοδώρου, Βασδέκης, Μπίζιος, Τσώλης 13 (1), Κατσαλής 13 (3), Κετούλας 7, Τάσος 25 (2), Τοκατλίδης 5.
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 6(1), Μαυρίδης 16, Δημητριάδης 4, Παπαδόπουλος, Καρατζάς 3 (1), Κοτσαμπάσης 8 (2), Λέφας 7, Παραπούρας 18 (4), Τζουνόπουλος, Ρογγότης.

Καρδίτσα – Ηρακλής Κοζάνης 80-56

Δεκάλεπτα: 17-12, 35-25, 54-39, 80-56
Διαιτητές: Φουτζήλας-Γαζέτας
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 7, Γεωργίου 5 (1), Τσιαμούρας 8, Παπαϊωάννου 12, Παπάς Κ. 15 (2), Κομποδιέτας, Βούλγαρης 4, Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 11 (1), Παππάς Γ., Κουρέπης 1.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Σιδέρης 2, Τσακμάκης 1, Γιαννουζάκος 9 (1), Κέκελης 9 (1), Κόμαρης 2, Δούμας, Αζής, Παπούλιας, Καρέντζος 3 (1), Τσιλιγιάννης 5 (1), Γιαννούλης 25.

 

ΑΕΛ – Πρωτέας Γρεβενών  86-51
Δεκάλεπτα: 12-20, 39-31, 65-45, 86-51
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Μανιός
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 5, Κουρής, Σαριμπαλίδης 7 (1), Τσιλούλης 7 (1), Τσούτσος 9 (1), Μηλιώνης 12 (2), Κονδυλόπουλος 4, Σταυρόπουλος 9 (3), Πλιάγκας 2, Πολίτης 8, Ψάλτου 13, Κόκκας 10.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζαμπέτης 10 (2), Γιαννάκης 4, Μουράτογλου 4, Κολοβός 2, Συλλάκος 9, Τσιμίδης, Μαλιούρας 6, Πετρίδης 4, Τζήμας 12 (2), Παπαθεοδώρου.

Διόσκουροι Κοζάνης – Καστοριά 73-61
Δεκάλεπτα: 18-15, 33-32, 52-46, 73-61
Διαιτητές: Δαμίγος-Κουκουλεκίδης
Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 17 (3), Σκορδάρης 13, Ντόβας 10, Καρανώτας Σ. 16 (2), Γκλιάνας, Μπάρμπας 11 (3), Καρανώτας Τ. 2, Ανδρίτσος 4.
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 5 (1), Παπαδημητρίου, Δίτσιος, Γυμνόπουλος 4, Τεπετίδης 6 (1), Καραμήτσος 2, Ντάλης 17 (1), Τασιούδης 2, Αντωνιάδης 13, Σταϊος, Πανταζής 7, Κόκουρας 5.

Αγρίνιο – Σιάτιστα 83-60
Δεκάλεπτα: 19-19, 42-33, 69-41, 83-60
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Τσακαλογιάννης
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 4, Τρομάρας, Τσατάλας 4, Σταμούλης, Πατσέας, Μουχάκης 1, Σταμουλάκης 9 (1), Μήτσου 11 (3), Γεωργούλας 19, Μακρής 21, Γκόβας 14 (3).
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκης, Λεζγίδης, Ρέππας Χ. 12 (2), Ρέππας Ν. 9(1), Στεργίου, Καλαμπούκας 9 (1), Τζώνος 16 (4), Κατσιάνης 4, Τσιαούσης 10.

Πανεδεσσαϊκός – Μεταμόρφωση Βόλου  73-74
Δεκάλεπτα: 25-21, 44-36, 60-59, 73-74
Διαιτητές: Σιταρίδης-Μαραθιώτης
Πανδεσσαϊκός (Μίλτσης): Ζημνάς, Τακατζόγλου 2, Μπίνος Ε., Καρνάβας 18, Μπίνος Μ., Σπανός 11 (3), Τσάμης 10, Στρέπκος 11 (1), Μακρόπουλος 14 (1), Παζάρκας, Θεοδώρου 7 (1).
Μεταμόρφωση Βόλου (Μυριντζής): Καραγιώργος 19, Ζήσης, Παπούλιας 20, Νάνης 18, Σκαμαγκάς 3 (1), Τσιλιγιάννης, Παλάσκας, Γιωτόπουλος 14 (2), Διανέλος, Αγκρής.

Αίολος Αστάκου-Βόνιτσα 98-68
Δεκάλεπτα: 22-15, 45-34, 60-57, 98-68
Διαιτητές: Τζαμάκου-Ζιώγας
Αίολος Αστακού (Βουρνάς): Καραγεώργος 4, Πανάρας 17 (1), Σταμόπουλος 2, Ψάλτου 17 (1), Σούλας 3 (1), Θωνιάτης, Κακλαμάνος 32 (9), Καλατζής, Χουλιάρας, Καλισώρας 2, Λυμπάρης 14, Δουρούκης 7 (1).
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Κακιούζης 22 (3), Μπουρσινός, Αρέθας 15( 1), Τσιτσώνης 3 (1), Περλής 21 (1), Παπανελόπουλος, Μαζαράκης, Μάρης 5 (1), Ζαχαράκης.

 

Η βαθμολογία
1.Λάρισα 32
2.Αίολος Αστακού 31
3.Καστοριά 28
4.Αγρίνιο 27
5.Πρωτέας 23
6.Ηρακλής Κοζ. 23
7.Μελίκη 23
8.Μεταμόρφωση Βόλου 23
9.Νίκη Βόλου 23
10.Διόσκουροι Κοζ. 23
11.Καρδίτσα 23
12.Σιάτιστας 21
13.Βόνιτσα 20
14.Πανεδεσσαϊκός 16

4ος Ομιλος

 

Οφρέας Ν. Σκοπού – Ευκαρπία 87-82 (72-72 κ.α., 77-77 α’ παρ.)

Ζέφυρος 02 – Μακεδονικός 74-53

Τιτάνες Δράμας – Μαντουλίδης 84-90

Σταυρούπολη – ΠΚ Νεάπολης 87-80

Ελευθερούπολη – Ιωνικός Ιωνίας 91-86

Πολύγυρος – Αγ. Βαρβάρα 65-55

Ορφέας Νέου Σκοπού – Ευκαρπία 87-82 (68-68 κ.α., 87-82 α’ παρ.)
Δεκάλεπτα: 23-15, 35-34, 55-44, 68-68, 76-76, 87-82
Διαιτητές: Τσουμαχίδης-Ζαχαρής
Ορφέας Νέου Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 25 (3), Καβαργύρης 4, Σουλούγκας 12 (2), Κουτσιαντζής, Αξαρλής , Τσανάκας, Καδής 14 (2),  Ιωσηφίδης,  Κηπουρός 19, Γκουτζιομήτρος 13 (1), Καντσουρίδης.
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 8 (2), Τζινόπουλος 10 (1), Δώδος 12, Χατζημιχαηλίδης Ν. 18 (1), Παπαευαγγέλου 10, Γκόφας 7 (1), Σουτζόπουλος 17 (1), Μανδάνης.

Ελευθερούπολη – Ιωνικός Ιωνίας 91-96
Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας
Δεκάλεπτα: 24-23, 47-47, 65-63, 91-86
Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Μουλάκης 14 (2), Αδαμόπουλος 5 (1), Αγανικόλας 2, Ρότσας 12 (4), Γκούμας 12 (2), Αμπελακιώτης 32 (3), Δανίκας 10, Αμπεριάδης 4.
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Π. Ρούζιος 2, Παναγιώτου 31 (3), Τερσενίδης 19 (1), Ζεϊμπέκης 4, Μπάρκος, Παπαβασιλείου, Ι. Φλιάτης 11 (1), Γ. Φλιάτης 13, Καρούζος 6.

Ζέφυρος ’02 – Μακεδονικός 74-53
Διαιτητές: Τσοκόλης-Πετανίδου
Δεκάλεπτα: 16-19, 28-35, 50-47, 74-53
Ζέφυρος ’02 (Κοντονάσιος): Τσιμπής 18 (1), Μυλωνάς 16, Αλεξανδρίδης 2, Κλουντζός 14 (1), Σουλάκης, Σταφυλάς 6, Σπάχος, Καραϊσκος 8 (2), Σταυρίδης 10 (1), Μπαϊράμι.
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης 1, Κοντσές 10, Φωτιάδης, Κωνσταντινίδης 2, Γρηγορίου 16 (3), Πηλακούτας 9 (1), Μποβασιανός 7, Νικάκης 7.

Πολύγυρος – Αγία Βαρβάρα 65-55
Δεκάλεπτα: 15-9, 32-28, 49-41, 65-55
Διαιτητές: Τριανταφυλλίδης-Καρκαλέτσης
Πολύγυρος (Πεγιάς- Παπαδόπουλος): Κοτζαγιάννης 6, Χαρτόπουλος 13, Παπασαραφιανός 8, Βογιατζής 7 (1), Α. Ζαγορίτης 2, Χρηστίδης 2, Αποστολίδης 5, Πιπιλιάρης 17 (2), Κρομύδας 5, Δ. Ζαγορίτης, Στιβαχτάρης, Χαριστός.
Αγία Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Μαλαθούνης 3, Φραγκόπουλος 2, Σιώπης, Μητρούλης 3 (1), Μουσίκας 12 (1), Γ. Σουλίδης, Μπάμπουλης, Κουμλέλης 25, Μπανάσας 5 (1), Φασουλάς 5.

ΚΑΟΣ – ΠΚ Νεάπολης 87-80     
Δεκάλεπτα: 23-21, 48-36, 66-63, 87-80
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Αγραφιώτης
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 21 (3), Μαστοράκης 6 (2), Παπανικολάου 11 (2), Ζηκούλης 18 (1), Τσαβλίδης 10, Στάσας, Μπακαβός, Χατζηπαραδείσης 9 (1), Σιδηρόπουλος 4, Δελόγλου 3(1),  Χεμπεκίδης 3 (1)Βαλσαμίδης 2, Σπανός.
ΠΚ Νεάπολης (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 6 (2), Θεολόγου 6 (2), Χριστοφόρου, Τζουβάρας 8 (2), Ζησόπουλος, Κοσμίδης 26 (1), Κολοκυθάς, Παντούλας, Σαχινίδης 13 (2), Χριστοδούλου, Δημητρόπουλος, Δέλλας 8, Ταουκίδης 10, Τσαλικίδης 3 (1).

Τιτάνες Δράμας – Μαντουλίδης 84-90   (72-72 κ.α., 77-77 α’ παρ.)
Δεκάλεπτα: 21-16, 34-36, 49-56, 72-72, 77-77, 84-90
Διαιτητές: Ρούκας-Κολοκύθας
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 11, Καρατσομπάνης 4, Τοσουνίδης 5, Υφαντόπουλος 15 (3), Γεδίκης 2, Εξουζίδης 26, Γρηγοριάδης 21 (4) Κακατσίδης, Παρλακίδης.
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Λεμονάκης, Ρεφατλάρι, Τάκης 8, Καμάρας 11, Ανδρεάδης 11, Μπίλιος 8 (2), Γκαβέζος 17 (3), Χρηστίδης 20, Μπρόζος 9, Αυλογιάρης 8 (1), Καλαμπόκης, Βαϊντερλής.

 

H βαθμολογία
1. Ευκαρπία 27 12-3
2. Πολύγυρος 26 12-2
3. Ιωνικός Ιωνίας 25 10-5
4. Ορφέας Νέου Σκοπού 25 10-5
5. Ζέφυρος 24 9-6
6. Σταυρούπολη 23 8-7
7. Ικαροι Σερρών 21 7-7
8. Μακεδονικός 21 6-9
9. Ελευθερούπολη 21 6-9
10. ΠΚ Νεάπολης 20 5-10
11. Τιτάνες Δράμας 20 5-10
12. Μαντουλίδης 18 3-12
13. Αγία Βαρβάρα 17 2-13