Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (8/2)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

Κυριακή 8 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Κεραυνός Αιγίου Μπανασάκης-Χριστινάκης (Φαλούκας)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ερμής Περάματος Πολυχρόνης-Κονταράτος (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κρανίδι Κώτσου-Καρανικόλα (Αλετράς)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ακάδημος Ξάνθος-Φάκαρος (Τζουβάρας)

2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Προμηθέας Χαλ. Καραβίτης-Διμπινούδης (Χασάπης)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Έσπερος Καλαϊτζάκης-Λαζαρίδης (Κόκορης)

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Νήαρ Ηστ Μαντήλας-Λιότσος (Κώστης)

2ος Όμιλος

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Κορωπί Τσαρούχα-Γιακείμη (Σταύρου)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Σπόρτιγκ Κοτσίμπος-Δαρλαμήτσος (Τζωρτζάκης)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιωνικός ΝΦ Ορφανός Εμμ.-Καλογριάς (Ζερδεβάς)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ηρόδοτος Καραλής-Μαυρατζάς (Δημητριάδης)

Θήβας 15.30 Κάδμος-Αρχάγγελος Ραχιώτης-Τσάτσης (Χρήστου)

Αγ. Δημητρίου Νέο 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Διαγόρας Δρυοπ. Σιώκας-Ορφανός Ιορδ. (Μίχας)

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Ακαδημία Δημόπουλος-Καρπάνος (Πρωτούλης)

3ος Όμιλος

Αλκαζάρ 17.00 Λαρίσα 1964-Πρωτέας Γρ. Κοϊμτζόγλου-Μανιός (Μπεκιάρης)

Ν. Ιωνία Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Μελίκη Παπανικολάου-Σαρακενίδης (Μόρφη Γ)

Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Βόνιτσα Τζαμάκου-Ζιώγας (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Μεταμόρφωση Β. Σιταρίδης-Μαραθιώτης (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Σιάτιστα Σοφιανόπουλος-Τσακαλογιάννης (Αθανασίου)

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι Κοζ.-Καστοριά Δαμίγος-Κουκουλεκίδης (Βόντζας)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Ηρακλής Κοζ. Φουτζήλας-Γαζέτας (Τέγα)

4ος Όμιλος

Ν. Σκοπού Σερ. 18.00 Ορφέας Ν. Σκ.-ΠΣ Ευκαρπία Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Δραγκίογλου)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Μακεδονικός Τσοκόλης-Πετανίδου (Πολυχρονίδης)

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Μαντουλίδης Ρούκας-Κολοκύθας (Λαμπρίδης)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Νεάπολη Τζιβελεκίδου-Αγραφιώτης (Αστρινίδης)

Ελευθερούπολη 17.00 Ελευθερούπολη-Ιωνικός Ιων. Μελανίδης-Ντόγκας (Ασλανίδης)

Πολύγυρος 18.00 Πολύγυρος-Αγ. Βαρβάρα Τριανταφυλλίδης-Καρκαλέτσης (Κυριάκης)