Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (15η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος
Κεραυνός Αιγίου-Ζάκυνθος 64-52
Ερμής Περάματος-Χαλάνδρι 82-53
Κρανίδι-Ένωση Ιλίου 51-98
Ακάδημος-Πεντέλη 41-62
Προμηθέας Χαλ.-Μανδραϊκός 91-71
Έσπερος ΑΟΠΑ-Νίκη Αμαρουσίου 87-73
Απόλλων Αρχ. Κορ.-Νήαρ Ηστ 81-60

Κεραυνός Αιγίου-Ζάκυνθος 64-52
Διαιτητές: Στρέμπας-Τσολάκος
Δεκάλεπτα: 20-11, 34-25, 50-39, 64-52
Κεραυνός (Καραγιάννης): Μοσχοβάκης 14(1), Τσιρώνης 3(1), Παπανικολάου 3(1), Βουρνάς 9(1), Κάντας, Βαγενάς, Κεφαλάς 11(2), Παπαγεωργίου 17(4), Λάφης 3, Λυμπέρης 42.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 8(1), Καρβούνης 9(2), Παπαδής 1, Ζαχαράκης 3(1), Ζάγκλας, Καραμπάτσος 15(3), Μπουλογεώργος 2, Στέφος 2, Μπάρτζος 7(1), Μουλάς, Νικολόπουλος 5.

Ερμής Περάματος-Χαλάνδρι 82-53
Διαιτητές: Αναστασίου-Φραγκούλη
Δεκάλεπτα: 25-8, 49-24, 68-37, 82-53
Περαμα (Κάσσης): Αλμπέρτης, Φωστέρης 11(3), Ντακούλιας 8, Πέππας 8, Κορωπούλης 14(2), Γουρνάς 9, Κουκουβάκης 8, Καϊρης 8(1), Διαμαντόπουλος 12(2), Σωτηρίου, Πετράκος 2, Φεσσόπουλος 2.
Χαλάνδρι (Καρουτζος): Γκόλιας 2, Στεργίου 8, Παπαντωνίου 17(3), Λυπημένος, Αλεξόπουλος 10(1), Μπεγρής 5, Γεμενής 9(2), Κοντοζόπουλος, Γιαννακόπουλος, Σάλτης 2, Αθανασίου.

Κρανίδι-Ένωση Ιλίου 51-98
Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Μακρόπουλος
Δεκάλεπτα: 9-30, 18-55, 31-75, 51-98
Κρανίδι (Γκόλαντας): Κορίζης 8, Μπινιάρης 3, Κοντογιάννης 21(4), Τζινόπουλος 2, Γαλάνης 9(3), Λαμπίρης Α. 3(1), Λαμπίρης Κ., Κωνσταντίνου 5(1), Αμπάλοβ, Λιώσης, Καπογιάννης.
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης , Μπέλλας Ι. 50(15), Φουντάς 5, Μητρόπουλος 3, Τσολάκης 6, Παπαηλίου 7, Μπέλλας Ο. 3(1), Μίχος 1, Φιλιππάκος 7(1), Στρατομήτρος 3, Γεωργιάδης 6, Ζαρκάδας 7(1).

Ακάδημος-Πεντέλη 41-62
Διαιτητές: Ζέρβας-Σταθόπουλος
Δεκάλεπτα: 9-17, 21-31, 30-48, 41-62
Ακάδημος (Νόντας): Ανδριανόπουλος, Γιαννακόπουλος, Καραμπάγιας 2, Τσικούρης 12(1), Γιαννουκάκης 2, Καζολέας 3, Λαζαρακόπουλος 5, Αλοίμονος, Φωκάκης 7, Σκοπέτος 6, Γεωργανάς 4.
Πεντέλη (Σκαραφίγκας): Ραμπάτ, Μάντζιος 2, Χατζηκωστής 2, Κατσαντώνης 4, Μανιάτης 4, Αυγενικός 24, Λουγιάκης 5, Χαρτοματζίδης 2, Γάσπαρης, Μπίγκος 10, Καραβασάνης 9(1), Μαντζιώρης

Προμηθέας Χαλ.-Μανδραϊκός 91-71
Διαιτητές: Σιώκας-Λαζαρίδης
Δεκάλεπτα: 22-18, 48-32, 66-54, 91-71
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Σέρμπαν 2, Καραθανασόπουλος Θ. 5 (1), Καραθανασόπουλος Αλ. 12 (2), Σπετσιερης 2, Σιδερής, Τασιόπουλος 17 (1), Καρούζος 18 (4), Σαμιώτης, Λοΐζος 14, Ρώσσης 2, Βαρσαμούλης 15 (1), Μαλούκος 4
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Κοντούλης, Μακρής 15, Αττικός 8, Μπαλάφας 11 (1), Καλεμτζάκης 19(2), Γιάννου, Μάκος, Σακελλάρης 14, Κυρίτσης 4, Ηλιάδης.

Απόλλων Αρχ. Κορ.-Νήαρ Ηστ 81-60
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος
Δεκάλεπτα: 25-7, 49-23, 63-42, 81-60
Απόλλων Αρχ. Κορίνθου (Γκόφας): Καραχοντζίτης 16(2), Στεφανής 4, Κατσαμάκης 18(3), Βαμβακάς 16(2), Γκρέκας 1, Δανιήλ 9(1), Σμυρνής, Σταυρόπουλος 3(1), Αδάμ, Τρυφωνόπουλος 14, Γδύσης.
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης, Αγγελής, Ζεχερλής 4, Σμυρλής 4, Ταταρούνης 9, Καπετζόγλου 18(1), Ζευγώλης 5(1), Χότζα 14, Σπανάκος 6, Πέζος, Κουρής, Καζιάνης.

Έσπερος ΑΟΠΑ-Νίκη Αμαρουσίου 87-73
Διαιτητές: Μαντήλας-Τζανάκου
Δεκάλεπτα: 28-24, 46-34, 64-55, 87-73
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Φραντζής, Λαμπρόπουλος 12(2), Μακρής 7, Μέλνικς 4, Στυλίδης 30(2), Οικονομόπουλος 10, Κάλλης 3(1), Δίπλαρος 19(4), Λυμπέρης, Αγγελόπουλος 2.
Νίκη Αμαρουσίου (Κολέτσης): Αποστολόπουλος 16(3), Τσεκένης Γ., Κατωπόδης 10(2), Παβλίσεβιτς 9(3), Κοντογιάννης 17(2), Θωμόπουλος, Γεωργακόπουλος 5(1), Γιατράκος 4, Σαλτουρίδης, Τσεκένης Ανδρ., Μούγιος 10, Μαύρος 2.

Η βαθμολογία
1.Εσπερος ΑΟΠΑ 28
2.Ένωση Ιλίου 26
3.Προμηθέας Χ. 26
4 Κεραυνός 25
5.Ζάκυνθος 25
6.Νίκη Αμαρουσίου 24
7.Πεντέλη 23
8.Απόλλωνας Αρχ. Κ. 23
9.Νήαρ Ηστ 21
10.Ακάδημος 20
11.Μανδραϊκός 19
12.Πέραμα 19
13.Χαλάνδρι 18
14.Κρανίδι 17

2ος Ομιλος

Αρχάγγελος-Πεύκη 69-66
Κορωπί-Αιγάλεω 79-69
Σπόρτιγκ-Πόλις Καλλιθέας 81-80
Διαγόρας Δρ.-Κάδμος 96-87 (65-65 κ.α., 81-81 α’ παρ.)
Ηρόδοτος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 57-80
Κρόνος Αγ. Δημ.-Ακαδημία Αναβλήθηκε
Ιωνικός ΝΦ-Εργοτέλης Αναβλήθηκε

Σπόρτιγκ-Πόλις Καλλιθέας 81-80
Διαιτητές : Σιώκας – Τσάτσης
Δεκάλεπτα : 17-24, 40-40, 57-69, 81-80.
Σπόρτιγκ ( Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 17(2), Βαθρακοκοίλης 2, Ηλιάδης 2, Μπαλαμπάνης 3(1), Χαρακτινός 13(3), Φιλιππόπουλος 20, Πασπαλάς 6, Καστανιώτης, Πλουτέτσκι 18(2).
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς):Μπογδανίδης 3(1), Τσάτας, Κόκκινος 29(1), Καρλαύφτης, Κωνσταντώνης 14(3), Βελιζιώτης 10, Κασπαριάν 13(1), Λάβαρης 8, Λάφτσης 3(1), Τσέμπελης.

Αρχάγγελος-Πεύκη 69-66
Δεκάλεπτα: 14-14, 29-27, 45-42, 69-66
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος- Καρπάνος
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού 1, Παπανικολάου, Ξυπολιτάς 6, Βλαχοδήμος 6, Ματσαμάς 6, Αυγενικός, Σκορδάλης 17 (2), Κούρος 15, Εκινέ 6, Ντέντα 12.
Πεύκη  (Θάνος): Δρικόγιας 2, Δρακόπουλος 1, Βιδάλης 7 (2), Γαπκιάδης 25 (2), Νικολαΐδης 3 (1), Σπηλιόπουλος, Εμίρης 10 (1), Κεράτσας, Μπαρμπαρής 5, Τσεμπέρης, Ματαλιωτάκης, Κουκάκης 13 (2).

Ηρόδοτος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης 57-80
Δεκάλεπτα: 14-15, 11-25, 10-16, 16-24
Διαιτητές: Καρακάσης-Κανελλόπουλος
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Σταθάκης, Πυργίωτης 2, Σταθάκης, Μαϊστρέλης 16 (3), Χρύσης 3, Καρλάφτης, Γρύλλης 9 (1) , Παρδακάς 12 (2), Μητρόπαπας 2, Βαρνάβας 6, Μαυρόπουλος 4, Χαρατσής 3 (1).
Ικαρος Ν.Σμ. (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 4, Βλασσόπουλος 2, Βούζας 3 (1), Ντεφούδης 6, Συριστατίδης 22 (2), Βουρλίτης 17 (2), Δαρμόγιαννης 12 (2), Ιορδάνου, Δρίβας 6(2), Μιχαλόπουλος, Καμπούρης 8.

Κορωπί – Αιγάλεω  79-69
Δεκάλεπτα: 16-19, 42-41, 64-57, 79-69
Διαιτητές: Καλαϊτζάκης – Πλιάκας
Κορωπί (Καρακώστας): Ντάσης 2, Μελάς 14 (3), Κούργιας, Υφαντής, Τύρλας 18, Κερασοβίτης 15, Τσιουμπρής 4 (1), Αγαδάκος 24 (1), Νικολού 2.
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Μένος 9 (1), Κωνσταντινίδης, Χανιώτης 6, Καράβολας 26 (4), Σακελλαρόπουλος 8 (2), Μιλεντίγιεβιτς 12 (2), Μπάτζιος 4, Λοϊζος 4.

Η βαθμολογία
1.*Κρόνος Αγίου Δημητρίου 27
2.Σπόρτιγκ 27
3.Κορωπί 27
4.Πόλις Καλλιθέας 25
5.Ίκαρος Νέας Σμύρνης 25
6.*Εργοτέλης 23
7.Ηρόδοτος 22
8.Αρχάγγελος 22
9.Κάδμος 21
10.Αιγάλεω 19
11.*Ακαδημία Ρεθύμνου 18
12.Πεύκη 19
13.Διαγόρας Δρυοπιδέων 18
14.*Ιωνικός ΝΦ 14

*Εχουν από ένα παιχνίδι λιγότερο

 

3ος Ομιλος

 

Πρωτέας Γρεβενών – Καρδίτσα 78-62

Μελίκη – ΑΕΛ 65-89

Βόνιτσα – Νίκη Βόλου 88-78

Μεταμόρφωση Βόλου – Αίολος Αστακού 72-90

Σιάτιστα – Πανεδεσσαϊκός 79-56

Καστοριά – Αγρίνιο 80-75

Διόσκουροι Κοζάνης – Ηρακλής Κοζάνης 86-64

Βόνιτσα – Νίκη Βόλου   88-78
Δεκάλεπτα: 22-27, 44-44, 67-65, 88-78
Διαιτητές: Κρεσταινίτης-Τσακαλογιάννης
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Κακιούζης 16(2), Κοντογιάννης 9, Αρέθας 23 (1), Τσιτσώνης 21 (5), Περλής 17 (3), Μπουρσινός, Μανδαλάκης 2, Μαζαράκης, Παπανελόπουλος.
Νίκη Β. (Τσώλης): Μαστοράκης, Οικονόμου, Κατσαλής 17 (5), Καραθανάσης 2, Βασδέκης 2, Μπίζιος 2, Τσώλης 23(1), Θεοδώρου, Κετούλας 6, Τάσος 16, Τοκατλίδης 10.

Μελίκη – ΑΕΛ   65-89
Δεκάλεπτα: 23-26, 36-43, 49-74, 65-89
Διαιτητές: Δαμίγος-Γαζέτας
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 10 (2), Μαυρίδης 16, Δημητριάδης, Γιαννόπουλος, Παυλίδης, Παπαδόπουλος 2, Καρατζάς 2, Κοτσαμπάσης 13 (2), Λέφας 8, Παραπούρας 5, Τζουνόπουλος 8, Ρογγότης 1.
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος): Βλαχούλης 3, Σαριμπαλίδης 14 (3), Τσιλούλης 16, Τσούτσος 15 (1), Μηλιώνης 5 (1), Κουρής, Σταυρόπουλος 13 (4), Πλιάγκας 2, Πολίτης 10 (2), Ψάλτου 9, Κούκας 2.

Μεταμόρφωση Βόλου – Αίολος Αστακού 72-90
Δεκάλεπτα: 19-20, 31-43, 50-67, 72-90
Διαιτητές: Κατωτικίδης-Ελευθεριάδης
Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής): Καραγεώργος 15 (2), Ζήσης 3, Φαλαγκάρης, Παπούλιας 7 (1), Παρασκευάς 14 (1), Σκαμαγκάς 10 (1), Κιτσιγιάννης 6, Παλάσκας 2, Γιωτόπουλος 15 (2), Διανέλος.
Αίολος Αστ. (Βουρνάς): Καραγεώργος, Πανάρας 21 (2), Σταμόπουλος 4, Ψάλτου 4, Σούρλας 6 (2), Θωνιάτης 13 (2), Κακλαμάνος 14 (4), Καλατζής, Χουλιάρας 6, Καλισώρας 9 (3), Ψωμάς-Λυμπάρης 13, Δουρούκης.

Πρωτέας Γρ. – Καρδίτσα 78-62
Δεκάλεπτα: 21-15, 45-31, 59-42, 78-62
Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 5, Γιαννάκης 17 (2), Μουράτογλου 24 (1), Κολοβός 5 (1), Ρίγκος, Συλλάκος, Τσιμίδης, Μαλιούρας 18, Πετρίδης, Τζήμας 9, Παπαθεοδώρου.
Καρδίτσα (Φόρος): Θώδης, Τσιαμούρας 9 (1), Παπαϊωάννου 10, Γεωργίου 14 (2), Παπαδόπουλος 17, Αντωνίου 6, Βούλγαρης, Κομποδιέτας, Παππάς 2, Κουρέπης 5 (1).

Διόσκουροι  – Ηρακλής Κοζάνης   86-64
Δεκάλεπτα: 22-16, 49-33, 65-49, 86-64
Διαιτητές: Παργιαννόπουλος-Τσουμαχίδης
Διόσκουροι (Χωλόπουλος): Σταυρίδης, Σισμάνης 15 (2), Σκορδάρης 9 (1), Ντόβας 22 (3), Γκοβεδάρος, Καρανώτας Στ. 15 (2), Τσαουσίδης, Γκλιάνας 2, Μπάρμπας 5, Ατματζίδης, Καρανώτας Τ. 10, Ανδρίτσος 8.
Ηρακλής Κοζ. (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης 2, Γιαννουζάκος 14 (2), Σιδέρης 5, Κόμαρης, Κέκελης 5 (1), Αζής, Παπούλιας 5, Δούμας 3 (1), Τσιλιγιάννης 3 (1), Γιαννούλης 27.

Καστοριά – Αγρίνιο 80-75
Δεκάλεπτα: 26-18, 40-37, 59-54, 80-75
Διαιτητές: Μοσχοτόγλου-Μαραθιώτης
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 4, Λέκκος Γ., Δίτσιος, Γυμνόπουλος 8, Τεπετίδης 4, Καραμήτσιος 14, Ντάλης, Τασιούδης 8, Αντωνιάδης 20 (3), Σταϊος 3 (1), Πανταζής 15 (1), Κόκουρας 5.
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 9 (2), Τρομάρας, Τσατάλας 18 (2), Σταμούλης, Πατσέας, Σταμουλάκης, Μουχάκης 3, Μήτσου 13 (1), Γεωργούλας 4, Μακρής 10, Γκόβας 18 (1).

Σιάτιστα – Πανεδεσσαϊκός 79-56
Δεκάλεπτα: 15-19, 38-30, 66-42, 79-56
Διαιτητές: Τριανταφυλλίδης-Εμμανουήλ
Σιάτιστα (Καλαμπούκας): Γεωργάκας 2, Λεζγίδης, Γράβας 2, Ρέππας Χ. 21 (2), Στεργίου 2, Ρέππας Ν. 23 (4), Καλαμπούκας 3 (1), Τζώνος Γ. Ι., Τζώνος Γ. Α. 16 (3), Τσιαούσης 6, Κατσιάνης 4.
Πανεδεσσαϊκός  (Μίλτσης): Ποντίκης 2, Σπανός 15 (4), Δημητρόπουλος 3 (1), Στρέπκος 10, Τσάμης 5, Καρνάβας 14, Θεοδώρου 7 (1).

 

 

Η βαθμολογία

1.ΑΕΛ 30

2.Αίολος Αστακού 29

3.Καστοριά 27

4.Αγρίνιο 25

5.Μελίκη 22

6.Ηρακλής Κοζ. 22

7.Μεταμόρφωση Β. 21

8.Νίκη Βόλου 21

9.Καρδίτσα 21

10.Πρωτέας Γρ. 22

11.Διόσκουροι Κοζ. 21

12.Σιάτιστα 20

13.Βόνιτσα 19

14.Πανεδεσσαϊκός 15

4ος Ομιλος

Ευκαρπία – Ικαροι Σερρών  72-53
Μακεδονικός – Ορφέας Ν. Σκοπού  55-72
Μαντουλίδης – Ζέφυρος ’02  66-86
ΠΚ Νεάπολης – Τιτάνες Δράμας  81-73
Ιωνικός Ιωνίας- Σταυρούπολη  82-57
Ελευθερούπολη – Αγ. Βαρβάρα  82-68

Μαντουλίδης – Ζέφυρος  66-86
Δεκάλεπτα: 18-17, 37-35, 47-60, 66-86
Διαιτητές: Τσοκόλης-Παπαδόπουλος Χαρ.
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Λεμονάκης 3 (1), Ρεφατλάρι , Τάκης 5, Καμάρας 14, Ανδρεάδης 2, Μπίλιος 5 (1), Γκαβέζος 6 (1), Χρηστίδης 25, Γαϊτανίδης 4, Μπρόζος 2, Παυλογιάννης, Βαϊντερλής
Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Τσιμπής 8 (1), Μυλωνάς 10, Αλεξανδρίδης 19 (2), Κλουντζός 9, Σουλάκης 28 (7), Σταφυλάς 2, Κλωναράς, Σπάχος, Καραϊσκος 6 (2), Παπούδος 2 Σταυρίδης, Μπαϊράμι 2.

Ευκαρπία – Ικαροι Σερρών 72-53
Δεκάλεπτα: 20-12, 33-28, 48-43, 72-53
Διαιτητές: Κατρακάρης-Μπακάλης
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ. 3 (1), Τζινόπουλος 7 (1), Δώδος 11 (2), Χατζημιχαηλίδης Ν. 15 (3), Παπαευαγγέλου 17 (1), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ. 3 (1), Γκόφας, Σουτζόπουλος 16  (1), Γιώρτσιος Αθ, Μανδάνης, Παρασκευάς.
Ίκαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς 2, Γρίψιος 7 (1), Χατζής, Τράκας 12 (1), Χορτομάρης 10 (2), Γκουτζιάς 16, Παπαδόπουλος, Καλογεράτος 4, Φραγκούλης 2, Βουρλίδας, Κάτος, Καραμπέκης, Ντούκας.

Μακεδονικός – Ορφέας Ν.Σκοπού 55-72
Δεκάλεπτα: 11-23, 30-35, 43-58, 55-72
Διαιτητές: Ξέρας- Κετούλας
Μακεδονικός (Ξανθόπουλος): Αντωνιάδης, Κοντσές 5, Φωτιάδης, Παπαδόπουλος 8 (2), Γρηγορίου 15 (1), Πηλακούτας 7 (1), Μποβασιανός 13, Νικάκης 5, Γραβάνης 2, Γιαλαντζής.
Ορφέας Ν.Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 18 (4) , Καβαργύρης 4, Σουλούγκας 7 (1), Κουτσιαντζής, Τσανάκας, Καδής 2, Ιωσηφίδης, Κηπουρός 26 (3), Γκουτζιομήτρος 15, Καντσουρίδης.

Νεάπολη – Τιτάνες Δράμας 81-73
Δεκάλεπτα: 18-20, 41-42, 63-52, 81-73
Διαιτητές: Ζιώγας-Χατζηχαρίσης
Νεάπολη (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 11(1), Θεολόγου 12 (2), Τζουβάρας 6 (1), Ζησόπουλος, Κοσμίδης 21, Κολοκυθάς, Παντούλας, Σαχινίδης 6, Δημητρόπουλος 1, Δέλλας 6, Ταουκίδης 12, Τσαλικίδης 6 (2), Χριστοδούλου.
Τιτάμες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης 2, Μανιώτης 20 (3), Καρατσομπάνης 9, Τοσουνίδης 11, Υφαντόπουλος 8 (1), Γεδίκης 8, Εξουζίδης 5, Γρηγοριάδης 10, Κοτανίδης.

Ιωνικός Ιωνίας – ΚΑΟΣ   82-57
Δεκάλεπτα: 26-10, 45-30, 64-43, 82-57
Διαιτητές: Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης
Ιωνικός Ιωνίας (Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν. , Ρούζιος Π. 7 1, Παναγιώτου 9 (1), Τερσενίδης 14, Ζεϊμπέκης 6 (1), Μπάρκος 10 (2), Παπαβασιλείου 2, Φλιάτης Ιωάννης 16 (1), Μάτζαρης Λ, Γαλατσιάτος, Φλιάτης Γιωργ. 10 Ακριτίδης 4. Καρούζος 4.
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 15(1), Μαστοράκης 9(2) , Παπανικολάου 1 2 (3), Τσαβλίδης 6 (2), Στάσας, Μπακαβός 2, Ατματζίδης, Βλάχος 6.  Σπανός 2, Ρουμπής, Χεμπεκίδης 5 (1), Επιτρόπου.

Ελευθερούπολη – Αγ.Βαρβάρα 82-68
Δεκάλεπτα: 27-15, 50-31, 69-47, 82-68
Διαιτητές: Πετανίδου-Αγραφιώτης
Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Μουλάκης 28  (7), Αδαμόπουλος 17 (2), Αγανικόλας 8, Γκούμας 12 (2), Αμπελακιώτης 6, Δανίκας 10, Αμπεριάδης, Καλεάδης, Γούλας 1.
Αγ.Βαρβάρα (Δημητριάδης- Παπαδόπουλος): Φραγκόπουλος 8 (1), Σιώπης 8 (1), Μητρούλης 6 (2), Ράμμος 6, Μουσίκας 13 (2), Γ. Σουλίδης, Μπάμπουλης 2, Κάτσικας 6, Φασουλάς 5, Πενταζίδης 14.

Η βαθμολογία
1. Ευκαρπία 26
2. Πολύγυρος 24
3. Ιωνικός Ιωνίας 24
4. Ορφέας Νέου Σκοπού 23
5. Ζέφυρος 22
6. Σταυρούπολη 21
7. Ικαροι Σερρών 21
8. Μακεδονικός 20
9. Τιτάνες Δράμας 19
10. Ελευθερούπολη 19
11. Νεάπολη 19
12. Αγία Βαρβάρα 16
13. Μαντουλίδης 16

….. ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ…