Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (1/2, 15η αγωνιστική)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 1 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Αιγίου 14.00 Κεραυνός Αιγίου-Ζάκυνθος Στρέμπας-Τσολάκος (Κωστής)

Περάματος 17.00 Ερμής Περάματος-Χαλάνδρι Αναστασίου-Φραγκούλη (Χασάπης)

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Ένωση Ιλίου Κωνσταντινίδου-Μακρόπουλος (Πετρόπουλος)

Τέντα 17.00 Ακάδημος-Πεντέλη Ζέρβας-Σταθόπουλος (Γιαλικάρης)

Ν. Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Μανδραϊκός Καλογερόπουλος Φ-Λαζαρίδης (Παπαδόπουλος Κ)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Νίκη Αμαρουσίου Μαντήλας-Τζαμάκου (Ρόζης)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Νήαρ Ηστ Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Τρίγκα)

2ος Όμιλος

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Αιγάλεω Καλαϊτζάκης-Πλιάκας (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Πόλις Καλλιθέας Σιώκας-Τσάτσης (Σταματόπουλος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Εργοτέλης Λουκαράκης-Λεβεντέλης (Παππάς)

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρακάσης-Κανελλόπουλος (Μπορμπαντωνάκης)

Βενετόκλειο 15.30 Αρχάγγελος-Πεύκη Σοφιανόπουλος-Καρπάνος (Βιτζηλαίος)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρ.-Κάδμος Μακρής-Βαλούρδος (Κουλούρης)

Αγ. Δημητρίου Νέο 16.30 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ακαδημία Καραλής-Μαυρατζάς (Μίχας)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Καρδίτσα Μελανίδης-Ντόγκας (Βόντζας)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Λάρισα 1964 Δαμίγος-Γαζέτας (Μελανίδης)

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Νίκη Βόλου Κρεσταινίτης-Τσακαλογιάννης (Πίγκας)

Βάκης Παραςκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β. –Αίολος Αστακού Κατωτικίδης-Ελευθεριάδης (Τσιργούλας)

Σιάτιστας Νέο 18.00 Σιάτιστα-Πανεδεσσαϊκός Τριανταφυλλίδης-Εμμανουήλ (Μερτζάνης)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Αγρίνιο Μοσχοτόγλου-Μαραθιώτης (Μπαταούλα)

Κοζάνης 18.00 Διόσκουροι-Ηρακλής Κοζ. Παργιαννόπουλος-Τσουμαχίδης (Πλεξίδας)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ίκαροι Σερ. Κατρακάρης-Μπακάλης (Σακελαρίου)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκ. Ξέρας-Κετούλας (Τζιοπάνος)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ακτή Ζέφυρος Τσοκόλης-Παπαδόπουλος Χαρ. (Μηνοβγιούδης)

Νεάπολης Θες 18.00 Νεάπολη-Τιτάνες Δρ. Ζιώγας-Χατζηχαρίσης (Τοζακίδης)

Ιωνίας Θες. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Σταυρούπολη Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Φωτιάδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Αγ. Βαρβάρα Πετανίδου-Αγραφιώτης (Μπαγκλατζής)