Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (14η αγων, 23, 24, 28/1)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Σάββατο 24 Ιανουαρίου

Παναγούλας 14.00 Ζάκυνθος-Ερμής Περάματος Σταθόπουλος-Ντίσιος (Μάρκου)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Κρανίδι Φάκαρος-Νάκας (Σταματόπουλος)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.30 Ένωση Ιλίου-Ακάδημος Χατζημάρκος-Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Κ)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Προμηθέας Χαλ. Τσάτσης-Μαγκουνής (Δημητριάδης)

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Έσπερος Ζέρβας-Ζιώγας (Μίχας)

2ο Λύκ. Αμαρουσίου 19.00 Νίκη Αμαρουσίου-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μπανασάκης-Κώτσου (Φαλούκας)

Τέταρτη 28 Ιανουαρίου

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Κεραυνός Αιγίου Κυριακόπουλος-Νάστος (Πετρίδης)

 

2ος Όμιλος

Παρασκευή 23 Ιανουαρίου

Εθν. Αντίστασης 19.30 Πόλις Καλλιθέας-Ιωνικός ΝΦ Πλιάκας-Αθανασόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)

Λίντο 20.30 Εργοτέλης-Ηρόδοτος Κατραχούρας-Βαλούρδος (Γιαννακουδάκης)

Σάββατο 24 Ιανουαρίου

Μ. Μερκούρη 20.00 Ακαδημία-Κορωπί Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Ναλετάκης Ι)

Αιγάλεω 19.00 Αιγάλεω-Σπόρτιγκ Καλογερόπουλος Φ.-Τσολάκος (Χασάπης)

Ν. Σμύρνης 14.30 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αρχάγγελος Μαντήλας-Τζαμάκου (Παππάς)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Κρόνος Αγ. Δημ. Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Βασιλείου)

Τετάρτη 28 Ιανουαρίου

Β’ Πεύκης 19.15 Πεύκη-Διαγόρας Δρυοπ. Σπυρόπουλος Σπ.-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Στ.)

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 24 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Πρωτέας Γρ. Τζιοπάνος-Τσοκόλης (Πλεξίδας)

Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Μελίκη Τζιβελεκίδου-Κοϊμτζόγλου (Γκαρτζονίκας)

Αλκαζάρ 17.00 Λάρισα 1964-Βόνιτσα Πετανίδου-Γρεκος (Παπαδημητρίου Θ)

Ν. Ιωνία Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Μεταμόρφωση Β. Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μόρφη Γ)

Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Σιάτιστα Τσακαλογιάννης-Κοτσίρης (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Έδεσσας 20.30 Πανεδεσσαϊκός-Καστοριά Μανιός-Σελεβός (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Διόσκουροι Κοζ. Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Ρόζης)

 

4ος Όμιλος

Σάββατο 24 Ιανουαρίου

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μαντουλίδης Κατρακάρης-Μπακάλης (Αναστασίου)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Νεάπολη Δαμίγος-Μαραθιώτης (Ανδρίτσος)

Δήγα Δράμας 19.00 Τιτάνες Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Λιρίδης)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 15.00 Σταυρούπολη-Ελευθερούπολη Μελανίδης-Ντόγκας (Παραλικίδης)

Τετάρτη 28 Ιανουαρίου

Πολυγύρου 19.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Ρούκας-Δημάδης (Κυριάκης)

ΔΑΚ Σερρών 19.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Δραγκίογλου)