Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Εθνικές Κατηγορίες: Οι αλλαγές λόγω εκλογών

 

Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω Εθνικών Εκλογών το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων Εθνικών Κατηγοριών διαμορφώνεται ως εξής:

*Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών (13η αγωνιστική)

Το πρόγραμμα μένει ως έχει και δεν αλλάζει. Οι αγώνες θα διεξαχθούν 24 Ιανουαρίου.

 

*Β’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών (14η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

23/01/2015      17.00   Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ         ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.

24/01/2015      17.00   ΥΜΗΤΤΟΥ                  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

24/01/2015      17.00   ΧΟΛΑΡΓΟΥ                ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΠ

24/01/2015      17.00   ΚΥΜΗΣ                       ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

24/01/2015      16.00   ΔΑΙΣ                            ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

28/01/2015      17.00   ΕΣΠΕΡΟΥ                  ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣΑΣ

28/01/2015      17.30   ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ           ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

2ος Όμιλος

21/01/2015      17.00   ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ         ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

24/01/2015      17.00   ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ                        ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

24/01/2015      17.00   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ            ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣ.

24/01/2015      17.00   Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ        ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/01/2015      17.00   ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ            ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ Π.-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Φ.

24/01/2015      18.00   ΑΝΑΤΟΛΙΑ                 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ.

24/01/2015      17.00   ΑΡΝΑΙΑΣ                    ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

*Γ’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών (14η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

24/01/2015      17.00   1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ      ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

24/01/2015      17.30   Β’ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ               ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ

24/01/2015      19.00   2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ.     ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. – ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡ. Κ.

24/01/2015      14.00      ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ           ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡ.

24/01/2015      17.00    Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ             ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

24/01/2015       17.00     Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ           ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛ.

28/01/2015      17.00   ΝΗΑΡ ΗΣΤ                 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓ.

2ος Όμιλος

23/01/2015      19.30   ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ   ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛ. – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

23/01/2015      20.30   ΛΙΝΤΟ                        ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

23/01/2015      17.00   Β’ ΠΕΥΚΗΣ                 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.

24/01/2015      14.00   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ            ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Α.Θ.

24/01/2015      17.00   ΘΗΒΑΣ                       ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

24/01/2015      19.00   ΑΙΓΑΛΕΩ                    ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

24/01/2015      20.00   ΜΕΛ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.Ρ. – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

3ος Όμιλος

24/01/2015      18.00   ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

24/01/2015      17.00   ΑΛΚΑΖΑΡ                   ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 – ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

24/01/2015      17.00   ΒΟΝΙΤΣΑΣ                  ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤ. – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

24/01/2015      17.00   ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ          ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

24/01/2015      18.00   ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ          ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ.

24/01/2015      18.00   Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.       ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Β.

24/01/2015      20.30   ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ           ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

4ος Όμιλος

24/01/2015      15.00   ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠ.      ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠ.-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

24/01/2015      18.00   Ν. ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡ.      ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚ. ΣΕΡ.- ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24/01/2015      18.00   ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ            ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦ. – ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

24/01/2015      19.00   ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ          ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

28/01/2015      19.00   ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ            ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

28/01/2015      19.00   ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ            ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

 

*Α1 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (14η αγωνιστική)

24/01/2015      13.00   ΕΡΓΑΝΗΣ                   ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ρ.

24/01/2015      14.30   ΑΠΧ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ   ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ

24/01/2015      16.00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ Β.

24/01/2015      10.30   ΚΩ                               ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

24/01/2015      13.00   ΠΑΟΚ                         ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛ.

 

*Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (13η Αγωνιστική)

1ος Όμιλος

24/01/2015      12.15   ΑΓ. ΔΗΜ. (ΠΑΛ.)        ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ρ.

24/01/2015      14.30   ΕΣΠΕΡΟΥ                  ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

24/01/2015      19.00   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ             ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

24/01/2015      20.30   ΣΠΟΡΤΙΓΚ                  ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

27/01/2015      18.00   Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.

2ος Όμιλος

21/01/2015      21.30   ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ Β.

24/01/2015      13.00   ΕΥΜΟΙΡΟΥ                ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 Ξ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

24/01/2015      14.30   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ               ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡ.

24/01/2015      15.00   ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ            ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

24/01/2015      15.00   ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.      ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡ.- ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.

29/01/2015      20.45   ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ         ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. – ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ