Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (13η αγων, 17-18/1)

 

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, είναι:

 

 

1ος Όμιλος

 

 

Κυριακή 18 Ιανουαρίου

 

 

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Ερμής Περάματος Καραλής-Μαυρατζάς (Ρόζης)

 

 

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Νίκη Αμαρουσίου Κονταράτος-Ορφανός Ι (Παππάς)

 

 

Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Κρανίδι Γκαμήλη-Φασόλης (Πίγκας)

 

 

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Ακάδημος Βαλούρδος-Γιαννακουδάκης (Κουλούρης)

 

 

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Προμηθέας Χ. Ζακεστίδης-Μηλαπίδης (Παπαδόπουλος Στ.)

 

 

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Έσπερος Χαλαμπαλάκης-Μακρής (Φαλούκας)

 

 

1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Απόλλων Αρχ. Κορ. Σπυρόπουλος Α.-Σταθόπουλος (Τσάμης)

 

 

2ος Όμιλος

 

 

Σάββατο 17 Ιανουαρίου

 

 

Μ.Μερκούρη 19.00 Ακαδημία Καλ.-Κάδμος Αντωνίου-Καλογριάς (Τζωρτζάκης)

 

 

Λίντο 14.30 Εργοτέλης-Αρχάγγελος Σπυρόπουλος Σπ.-Τσολάκος (Γιαννακουδάκης)

 

 

Κυριακή 18 Ιανουαρίου

 

 

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Σπόρτιγκ Σκούτας-Παπαθανασίου (Λημνιάτης)

 

 

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Ιωνικός ΝΦ Γιακείμη-Ορφανός Μ (Μπουρνάς)

 

 

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Ηροδότος Δημόπουλος-Καρπάνος (Πετρίδης)

 

 

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Διαγόρας Δρ. Γρίβα-Χρηστίδης Π. (Μίχας)

 

 

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Στρέμπας-Αναστασίου (Δημητριάδης)

 

 

3ος Όμιλος

 

 

ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Μελίκη Ζιώγας-Ζέρβας (Πλεξίδας)

 

 

ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Αγρίνιο Φουτζήλας-Τσόκολης (Βόντζας)

 

 

Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Βόνιτσα Μπίκης-Λουλουδιάδης (Μανάσης)

 

 

Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Μεταμόρφωση Β. Ξέρας-Καρακώστας (Μπεκιάρης)

 

 

Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Σιάτιστα Πετανίδου-Τριανταφυλλίδης (Τσοπουρίδης)

 

 

Βόνιτσα 17.00 Αίολος Αστακού-Καστοριά Καραβίτης-Πλιάκας (Κανελλόπουλος)

 

 

ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Διόσκουροι Κοζ. Κετούλας-Μαριτσιούδης (Δεπούδης)

 

 

4ος Όμιλος

 

 

Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα Πεν. –Σταυρούπολη Ρούκας-Δημάδης (Ασλανίδης)

 

 

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Μακεδονικός Κατρακάρης-Μπακάλης (Μηνοβγιούδης)

 

 

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μαντουλίδης Καλέσης-Σαρακενίδης (Αναστασίου)

 

 

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Νεάπολη Παπαγεωργίου-Λαδάς (Δραγκίογλου)

 

 

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ιωνικός Ιωνίας Μάνιος-Τσούλης (Σακελλαρίου)

 

 

Δήγα Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας-Ελευθερούπολη Κατωτικίδης-Αγραφιώτης (Λαμπρίδης)