Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα (12η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής τους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής…

1ος όμιλος
Κρανίδι-Κεραυνός Αιγίου 68-77
Πέραμα-Νήαρ Ηστ 71-62 (58-58 κ.α.)
Ακάδημος-Ζάκυνθος 63-73
Προμηθέας Χαλανδρίου –Χαλάνδρι 105-74
Έσπερος Πατρών-Ένωση Ιλίου 81-68
Απόλλων Αρχ. Κ.-Πεντέλη 70-73
Νίκη Αμαρουσίου-Μανδραϊκός 83-70

Κρανίδι-Κεραυνός Αιγίου 68-77
Διαιτητές: Λαζαρίδης-Αργυρούδης
Δεκάλεπτα: 10-23, 28-51, 57-61, 68-77
Κρανίδι (Γκόλαντας): Μπόγρης 7, Προσίλης Κ. 7(1), Μπινιάρης, Κοντογιάννης 24(3), Κοριζής 9, Τζινόπουλος 13, Καπογιάννης 8(1), Προσίλης Ι.,Γαλάνης.
Κεραυνός (Ζωντός): Μοσχοβάκης 11(1), Τοπουζίδης 9(3), Παπαγεωργίου 3, Λυμπέρης 8, Λάφης 16, Κάντας 3(1), Βουρνάς 10(1), Βαγενάς, Τσιρώνης 9(3), Μούτσιος 8(2).

Πέραμα-Νήαρ Ηστ 71-62 (58-58 κ.α.)
Διαιτητές: Τσάτσης-Γιακείμη
Δεκάλεπτα: 15-21, 33-28, 40-47, 58-58, 71-62
Ερμής (Κάσσης): Χαραλαμπίδης 3, Φωστέρης 15(2), Ντακούλιας 9(1), Καραπούλης 7(1), Γουρνάς, Κουκουβάκης 11, Διαμαντόπουλος 5(1), Σωτηρίου 4, Πέππας 8, Ιωάννου 7, Πετράκος 2.
Νήαρ Ηστ (Καρνέσης): Καφαντάρης 1, Ζεχερλής 2, Σμυρλής 3(1), Ταταρούνης 14, Καπέτζογλου 6(1), Χότζα 8, Σπανάκος 14(3), Καρασταμάτης 14(4).

Ακάδημος-Ζάκυνθος 63-73
Διαιτητές: Φραγκούλη-Πλιάκας
Δεκάλεπτα: 21-16, 32-30, 54-51, 63-73
Ακάδημος (Νόντας): Ανδριανόπουλος, Καραμπάγιας 6(2), Τσικούρης 5(1), Γιαννουκάκης 22(2), Αλοίμονος 3, Καζολέας 2, Λαζαρακόπουλος 5, Φωτάκης 3, Σκοπέτος, Καραμπάτσος, Λουρμπέας 11, Γεωργανάς 6.
Ζάκυνθος (Μπεκές): Κοτσέτας 6(2), Καρβούνης 16(2), Παπάδης, Μπαρτζός 6(1), Ζαχαράκης 9(2), Ζάγκλας 1, Καραμπάτσος 15(1), Μπουλουλογιώργος, Στέφος 9, Μουλάς 2, Νικολόπουλος 9, Σοφιανόπουλος.

Προμηθέας Χαλανδρίου –Χαλάνδρι 105-74
Διαιτητές: Τσολάκος-Φασόλης
Δεκάλεπτα: 32-24, 24-19, 31-16, 18-15
Προμηθεας (Νικητοπουλος): Θεοφάνης, Καραθανοσόπουλος Θ. 8 (2), Καραθανοσόπουλος Αλ. 11(2), Σπετσιερης 3 (1), Λοΐζος 10, Τασιόπουλος 21 (4), Καρούζος 20 (6), Σαμιώτης 5 (1), Μιμάνι, Ρώσσης 6, Βαρσαμούλης 11 (1), Μαλούκος 10.
Χαλάνδρι (Καρουτζος): Γκόλιας 3 (1), Δρακοπούλος 21 (3), Στεργίου 7 (1), Παπαντωνίου 14 (4), Λυπημένος, Αλεξόπουλος 18 (1), Γεμένης 7 (1), Κοντοζόπουλος, Σάλτης 4, Αθανασίου

Έσπερος Πατρών-Ένωση Ιλίου 81-68
Διαιτητές: Λιότσιος και Μαντήλας.
Δεκάλεπτα: 33-23, 51-33, 68-49, 81-68.
Έσπερος ΑΟΠΑ (Κεσαπίδης): Λαμπρόπουλος 10 (1), Λυμπέρης 5 (1), Μακρής 11 (2), Στυλίδης 18 (1), Μέλνικς 12, Οικονομόπουλος 7, Φραντζής 2, Δίπλαρλος 6, Κάλλης 10 (1).
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Βαϊδάκης 7, Μπέλλας Γ. 16 (2), Φούντας 5, Μητρόπουλος 4, Τσολάκης 21 (2), Μπέλλας Οδ. 9, Μίχος 2, Στρατομήτρος 3 (1), Γεωργιάδης 1.

Απόλλων Αρχ. Κ.-Πεντέλη 70-73
Διαιτητές: Τζαμάκου-Ζιώγας
Δεκάλεπτα: 17-7, 25-25, 49-46, 70-73
Απόλλων Αρχ. Κορ. (Οικονομάηκς): Καραχοντζίτης 15 (3), Στεφανής 14 (2), Κατσαμάκης 3 (1), Βαμβακάς 11 (3), Δανιήλ 3 (1), Σμυρνής 3 (1), Σταυρόπουλος 7, Τρυφωνόπουλος 14.
Πεντέλη (Σκαράφιγκας): Γάσπαρης, Μάντζιος 8, Κατσαντώνης, Μανιάτης 3 (1), Αυγενικός 7 (1), Λιουγιάκης 15, Χαρτοματσίδης 6 (2), Μπίγκος 15 (1), Καραβασάνης 19 (3), Μαντζιώρης.

Νίκη Αμαρουσίου-Μανδραϊκός 83-70
Διαιτητές: Ραχιώτης, Καρακωνσταντόπουλος
Δεκάλεπτα: 20-13, 44-31, 68-50, 83-70
Νίκη Αμαρουσίου (Κωλέτσης): Αποστολόπουλος 6 (1), Τσέκενης Γ., Κατωπόδης 7, Παβλίσεβιτς 26 (3), Κοντογιάννης 26 (3), Κυπριτζόγλου, Γεωργακόπουλος, Γιατράκος 5, Τσέκενης Α. 2, Μούγιος 11, Τσιάτσιος, Μαύρος.
Μανδραϊκός (Μαρίνος): Γιάννου, Μεντένης, Μακρής 7, Καμπερίδης Γ., Αττίκος 3, Μπαλάφας 10, Καλεμτζάκης 15, Μάκος 2, Σακελλάρης 21, Κυρίτσης 4, Ηλιάδης 8 (2).

Η βαθμολογία
1.Εσπερος ΑΟΠΑ 22
2.Ένωση Ιλίου 21
3.Ζάκυνθος 20
4.Νίκη Αμαρουσίου 20
5.Προμηθέας 20
6.Κεραυνός 19
7.Πεντέλη 19
8.Απόλλωνας Αρχ. Κ. 18
9.Νήαρ Ηστ 17
10.Μανδραϊκός 17
11.Ακάδημος 16
12.Χαλάνδρι 15
13.Πέραμα 15
14.Κρανίδι 14

2ος Ομιλος

Σπόρτιγκ-Ακαδημία 69-62
Ηρόδοτος-Αιγάλεω 76-67
Αρχάγγελος-Πόλις Κ.\66-68
Διαγόρας Δρ.-Εργοτέλης 60-72
Κρόνος Αγ.Δημ.-Ικαρος Ν.Σμ. 74-63
Κάδμος-Πεύκη 74-65
Ιωνικός Ν.Φ. – Κορωπί 56-100

Αρχάγγελος-Πόλις Κ. 66-68
Διαιτητές: Κωνσταντινίδη- Καρπάνος
Δεκάλεπτα: 19-17, 30-32, 38-51, 66-68
Αρχάγγελος (Θωμίδης): Κουιμτζίδης, Μητσού 4, Παπανικολάου 5, Ξυπολιτάς, Βλαχοδήμος 6, Ματσαμάς 4, Αγγελόπουλος 9, Σκορδάλης 19(2), Κούρος 8, Εκινέ 7(1), Ντέντα 4
Πόλις Καλλιθέας (Κακαλιάς): Μπογδανίδης 6(2), Κόκκινος 16, Καρλάφτης 4(1), Κωνσταντώνης 7, Βελίζιώτης 7(1), Λάβαρης 5(1), Μακρόπουλος 8, Κασπαριάν 15(2)

Ηρόδοτος – Αιγάλεω 76-67
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-20, 40-41, 60-52, 76-67
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος
Ηρόδοτος (Δημητριάδης): Τσαμπής 20, Σταθάκης, Μαϊστρέλης 6 (2), Χρύσης 27, Καρλάφτης, Γρύλλης 2, Παρδακάς 6, Μητρόπαπας, Βαρνάβας 11, Χωματάς, Μαυρόπουλος 4, Χαρατσής.
Αιγάλεω (Δρουμπούκης): Καράβολας 26 (4) , Χανιώτης Α. 8, Χανιώτης 6, Βαλυράκης, Κετεμα, Μπάσιος, Σακελλαρόπουλος , Μιλεντίγιεβιτς 8, Αποσκίτης 15 (1), Κωνσταντινίδης, Λοϊζος 2, Νένος 2.

Διαγόρας Δρ.-Εργοτέλης  60-72
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α-Φάκαρος
Δεκάλεπτα: 18-19, 32-39, 48-54, 60-72
Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Φάκαρος
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Παπαδόπουλος): Μουζακιώτης, Μονέος 8 (2), Κουμπούρας 12 (3), Μακρής 2, Γερανιός, Ζούκας 20 (1), Μαυροειδάκος 4, Μακρομιχάλης 5 (1), Κορές 2, Παπαϊωάννου 2, Μπιφάντης 5.
Εργοτέλης (Μακράκης): Γεωργούτσος 14, Καρακωνσταντάκης, Χασάπης, Ξενάκης 13 (3), Χαρωνίτης 3, Σακελλαράκης 4, Σκαρλάτος 7 (1), Βασιλειάδης 2, Αθαναηλίδης, Αρναουτάκης 4, Μαχαιριανάκης, Καραλής 25 (5).

Ιωνικός Ν.Φ. – Κορωπί 56-100
Διαιτητές: Αντωνόπουλος-Αντωνιάδης
Δεκάλεπτα: 14-24, 25-47, 40-69, 76-100
Ιωνικός ΝΦ (Δερζαμάνης-Κουκλάκης): Φραντζέσκος, Χριστοδούλου 4, Μελεούνης, Σβερκούνος 4, Καμπανάς 2, Σβορώνος 9 (1), Μαυραγάνης 19 (4), Γιαννιώτης 9, Στυλιανός, Τσούπρος 2, Σωτηρίου, Παπανδρέου 7.
Κορωπί (Κονδύλης): Ντάσης 2, Μελάς 15 (3), Κούσουλας 14 (1), Κούργιας 2, Υφαντής 20 (4), Τύρλας 6 (1), Κερασοβίτης 6, Κάτσαρης 3, Τσιουμπρής 10 (1), Παπαδόπουλος 4, Αγαδάκος 16, Νικολού 2

Κάδμος – Πέυκη 74-65
Διαιτητές: Ξέρας – Δολγύρας
Δεκάλεπτα: 17-15,37-36,54-56,74-65
Κάδμος (Αναστασίου): Σαμουρέλης 17,Τομαράς 7(1), Παπαδάκης 1, Χαρατσής Π.3 (1), Κατσούλας 6 (1), Γκρινιάρης 13, Χαρατσής Γ. 21 (1), Μπεκρής, Κουμπές, Δρακάκης 2, Μητρόπουλος 4.
Πέυκη (Θάνος): Δρικόγιας, Βιδάλης 12 (2), Γαπκιάδης 8 (2), Νικολαϊδης 4, Σηλιωτόπουλος 5 (1), Κεράτσας 5, Μπαρμπαρής, Εμίρης 12 (2), Ματαλιωτάκης 8, Κουκάκης 11 (1).

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Ίκαρος Ν. Σμύρνης 74-63
Διατητές: Αντωνίου – Ουσταμπασίδης.
Τα δεκάλεπτα: 10-13, 31-28, 50-43, 74-63.
Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Σαββάτης): Στραγανιώτης 11, Ξιούρας 14 (4), Μπάλλας, Δορκοφύκης 5 (1), Αντωνόπουλος, Φρουσκλιάς 14 (1), Χαλβατζής 17, Γιαννόπουλος 8 (1), Ανδρεάτος 5, Τσίλαγας, Πίτσας, Κόης.
Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Μακρυδήμας): Μπουραζάνης 3 (1), Φαλέκας 2, Καμπούρης, Βλασσόπουλος 2, Βούζας 3 (1), Ντεφούδης 8, Συριστρατίδης 21 (1), Βουρλίτης 14 (2), Δαρμογιάννης 4, Ιορδάνου, Μιχαλόπουλος 6, Καννάς.

Σπόρτιγκ – Ακαδημία 69-62
Διαιτητές : Καρακάσης – Κρεσταινίτης
Δεκάλεπτα : 19-17,11-15,17-12,22-18.
Σπόρτιγκ ( Παπαδάτος): Σημαιόπουλος 5(1),Βαθρακοκοίλης 11(1),Μπαλαμπάνης 1,Χαρακτινός 11(2),Φιλιππόπουλος 14,Τσαπρούνης 2,Πασπαλάς 4,Πρόγκας ,Πλουτέτσκι 21(3).
Ακαδημία Ρεθύμνου(Θεοδωρουλάκης):Μπαλάφας 15(1),Χρυσουλάκης 10(2),Σταμούλης 14(3),Νταλιάνης 2,Δουλγεράκης 2,Σκέμπη 9,Κριθανάκης 7,Μαυραγάκης 3.

 

Η βαθμολογία
1. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 23
2. Κορωπί 22
3. Πόλις 21
4. Σπόρτιγκ 21
5. Ικαρος Ν. Σμύρνης 19
6. Εργοτέλης 19
7.Αρχάγγελος 18
8. Κάδμος 18
9. Ηρόδοτος 18
10. Διαγόρας Δρυοπιδέων 16
11. Πεύκη 15
12. Ακαδημία 15
13. Αιγάλεω 15
14. Ιωνικός ΝΦ 12

3ος Ομιλος
Αγρίνιο -Πανεδεσσαϊκός 106-56
Βόνιτσα – Πρωτέας Γρεβενών 73-80 (69-69 κ.α.)
Μελίκη – Ηρακλής Κοζάνης 86-78
Μεταμόρφωση Βόλου – Καρδίτσα 71-60
Σιάτιστα – Λάρισα 53-81
Καστοριά – Νίκη Βόλου 90-55
Διόσκουροι Κοζάνης – Αίολος Αστακού 63-71

Βόνιτσα- Πρωτέας Γρ. 73-80 (69-69 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 19-16, 43-41, 52-55, 69-69, 73-80
Διαιτητές: Σοφιανόπουλος-Πετρόπουλος
Βόνιτσα (Μπαλάσκας): Κακιούζης 5 (1), Κοντογιάννης 8, Αρέθας 25 (3), Παπανελόπουλος, Περλής 14 (4), Μάρης, Τσιτσώνης 6 (2), Μανδαλάκης 15.
Πρωτέας Γρ. (Χασιώτης): Ζαμπέτης 9 (1), Γιαννάκης 14 (1), Τζουβάρας, Μουράτογλου 17, Ρίγκος 5, Κολοβός 7 (1), Συλλάκος 4, Τσιμίδης 4, Πετρίδης 4, Τζήμας 16, Κλωνάρας.

Διόσκουροι Κοζάνης- Αίολος Αστακού 63-71
Δεκάλεπτα: 16-20, 37-36, 49-58, 63-71
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου-Γαζέτας
Διόσκουροι (Χωλόπουλος): Σισμάνης 8, Σκορδάρης 9 (2), Ντόβας 7, Καρανώτας Σ. 19 (1), Μπάρμπας 3 (1), Καρανώτας Τ. 13, Ανδρίτσος 4.
Αίολος (Βουρνάς): Καραγεώργος 2, Πανάρας 13 (3), Ψάλτου 5 (1), Θωνιάτης 4, Κακλαμάνος 28 (3), Πάππος 5 (1), Χουλιάρας, Καλισώρας, Λυμπάρης 14 (3).

Αγρίνιο- Πανεδεσσαϊκός 106-56
Δεκάλεπτα: 20-16, 51-36, 87-46, 106-56
Διαιτητές: Μακρόπουλος-Κωστής
Αγρίνιο (Διαμαντάκος): Παναγιώτου 7 (1), Τρομάρας, Τσατάλας 7 (1), Σταμούλης 5 (1), Πατσέας, Σταμουλάκης 10 (2), Μήτσου 25 (2), Γκόβας 23 (3), Μακρής 13, Γεωργούλας 16 (1)
Πανεδεσσαϊκός (Αναστασιάδης): Καρνάβας 14, Σπανός 8 (1), Τζώγας, Τσάμης 12, Μακρόπουλος 19, Παζάρκας 3 (1), Θεοδώρου.

Σιάτιστα – ΑΕΛ 53-81
Δεκάλεπτα: 20-21, 24-40, 35-56, 53-81
Διαιτητές: Τζιοπάνος-Αγραφιώτης
Σιάτιστα (Τσουμάνας): Γεωργάκας 3 (1), Γράβας 6, Ρέππας Χρ. 16 (3), Τζώνος Γ., Τσαούσης 6, Τζώνος Γιώργ. 12 (1), Ρέππας Ν. 8, Στεργίου, Σερέφας, Κατσιάνης 2.
ΑΕΛ (Παπαδόπουλος ): Βλαχούλης 5 (1), Σαριμπαλίδης 3 (1), Τσιλούλης 9 (1), Τσούτσος 15 (2), Μηλιώνης 4, Κονδυλόπουλος 9 (1), Σταυρόπουλος 9 (3), Μπλιάτζας 3 (1), Πολίτης 10 (2), Ψάλτου 12, Κόκκας 2.

Καστοριά- Νίκη Βόλου 90-55
Δεκάλεπτα: 23-12, 46-25, 58-39, 90-55
Διαιτητές: Τσόκολης-Μπίκης
Καστοριά (Σούλιος): Δαραβίγκας 16 (2), Λέκκος, Δίτσιος 2, Γυμνόπουλος, Τεπετίδης 14 (2), Καραμήτσος 6, Ντάλης 10 (2), Τασιούδης 4, Αντωνιάδης 24 (3), Σταϊος, Παπαδημητρίου, Κόκουρας 14.
Νίκη Β. (Τσώλης): Τζίνης 8, Οικονόμου, Αρότσος, Βασδέκης 3 (1), Τσώλης 18, Τάσος 12, Κετούλας 14.

Μεταμόρφωση Βόλου -Καρδίτσα 71-60
Δεκάλεπτα: 13-9, 32-30, 51-45, 71-60
Διαιτητές: Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης
Μεταμόρφωση Β. (Μυριντζής):Καραγιώργος 30 (4), Παπούλιας 8, Παρασκευάς 10(1), Σκαμαγκάς 10 (2), Τσιτσιγιάννης, Παλάσκας, Γιωτόπουλος 13 (1), Διανέλος Αγκρής.
Καρδίτσα (Φόρος): Δεσπούλης 12 (1), Γεωργίου 1, Θώδης, Γκαμούρας 12 (4), Παπαϊωάννου 14 (1), Παππάς Κ. , Κομποδιέτας, Αντωνίου 13 (2), Παπαδόπουλος 8.

Μελίκη- Ηρακλής Κοζάνης 86-78
Δεκάλεπτα: 29-12, 44-29, 56-55, 86-78
Διαιτητές: Σιταρίδης-Μάνιος
Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 13 (1), Μαυρίδης 30 (4), Δημητριάδης 8 (1), Γιαννόπουλος, Λέφας 11, Παραπούρας 22 (3), Τζουνόπουλος 2, Ρογγότης, Παυλίδης, Παπαδόπουλος, Κοτσάμπασης.
Ηρακλής Κοζάνης (Τζιλίνης): Γίδαρης, Τσακμάκης 3 (1), Γιαννουζάκος 14 (3), Σιδέρης, Δούμας, Αζής, Κέκελης 5 (1), Παπούλιας 7, Παντελίδης 14 (4), Γιαννούλης 35.
 
Η βαθμολογία
1.Λάρισα 24
2.Αίολος Αστακού 23
3.Καστοριά 22
4.Αγρίνιο 20
5.Μελίκη 19
6.Ηρακλής Κοζ 19
7.Μεταμόρφωση Β. 18
8.Καρδίτσα 16
9.Πρωτέας Γρ 16
10.Διοσκουροι Κοζ. 16
11.Νίκη Βόλου 16
12.Σιάτιστα 16
13.Βόνιτσα 15
14.Πανεδεσσαϊκός 12

4ος Ομιλος
Ευκαρπία – Αγ. Βαρβάρα 76-61
Μαντουλίδης – Πολύγυρος 76-88
ΠΚ Νεάπολης – Ικαροι Σερρών 54-59
Ιωνικός Ιωνίας – Ορφέας Ν. Σκοπού 90-80 (68-68κ.α.)
Ελευθερούπολη – Ζέφυρος  63-61
ΚΑΟΣ – Τιτάνες Δράμας 81-61
ρεπό ο Μακεδονικός

Ευκαρπία – Αγ.Βαρβάρα 76-61
Δεκάλεπτα: 19-12, 40-28, 61-51, 76-61
Διαιτητές: Μελανίδης-Ντόγκας
Ευκαρπία (Αμοιρίδης): Χατζημιχαηλίδης Δημ 2, Τζινόπουλος 12 (2), Δώδος 16 (1), Χατζημιχαηλίδης Ν. 11 (1), Παπαευαγγέλου 22 (1), Σεφερίδης, Γιώρτσιος Χρ, Γκόφας 2, Σουτζόπουλος 11, Γιώρτσιος Αθ., Μανδάνης, Παρασκευάς.
Αγ.Βαρβάρα (Παπαδόπουλος Λ.): Μαλαθούνης, Σιώπης 1, Μητρούλης 11 (1), Ράμμος 8 (1), Φραγκόπουλος 4, Μπανάσας, Γ. Σουλίδης -, Κουμλέλης 15, Μπαναβάκης, Φασουλάς , Σαρικόγλου.  Μπάμπουλης, Μουσίκας 13 (2), Κατσικάς 9,  Μπανάσας.

Ελευθερούπολη – Ζέφυρος  63-61
Δεκάλεπτα: 19-11, 34-31, 55-45, 63-61
Διαιτητές: Καρακώστας-Παζόλης
Ελευθερούπολη (Καμαράκης): Μουλάκης, Αδαμόπουλος 13, Παπαζούδης, Ρότσας 3 (1), Γκούμας 2, Αμπελακιώτης 31, Αμπεριάδης 6, Δανίκας 8, Καλεάδης, Γούλας.
Ζέφυρος(Κοντονάσιος): Τσιμπής 15 (1), Μυλωνάς 19, Παπούδος 5 (1), Κλουντζός 7 (1), Σουλάκης 6 (2), Στυλιανού, Παππάς, Σταφυλάς 6, Σπάχος, Καραϊσκος, Σταυρίδης 3 (1).

Ιωνικός Ιωνίας – Ορφέας Ν.Σκοπού 90-80   (68-68 κ.α.)                               
Δεκάλεπτα: 24-20, 40-36, 59-55, 68-68 90-80
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης
Ιωνικός Ιωνίας ( Μπαξεβάνης): Μητακίδης Ν., Ρούζιος Π. 7(1), Παναγιώτου 5 (1), Τερσενίδης 22 (1), Ζεϊμπέκης 17 (5), Μπάρκος, Παπαβασιλείου, Φλιάτης Ι. 16, Σέφκας, Φλιάτης Γ. 18, Ακριτίδης 2, Καρούζος 2.
Ορφέας Ν.Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 30 (4), Ντίκογλου, Καβαργύρης 2, Σουλούγκας 4, Κουτσιαντζής ,Τσανάκας 6 (2), Καδής 15 (3), Ιωσηφίδης 3 (1), Κηπουρός 7, Γκουτζιομήτρος 13 (1) Καδιουρίδης, Στανίτσας.

ΚΑΟΣ- Τιτάνες Δράμας 81-61            
Δεκάλεπτα: 19-18, 35-28, 56-42, 81-61
Διαιτητές: Κετούλας-Κοντογιάννης
ΚΑΟΣ (Τσακίρης): Κοτσάμπασης 13, Παπανικολάου 6 (2), Ζηκούλης 14, Τσαβλίδης 7 (1), Μπακαβός, Χατζηπαραδείσης 3 (1), Σιδηρόπουλος 24, Δελόγλου 7 (1), Στάσας 7 (1) Χεμπεκίδης, Σπανός, Βλάχος.
Τιτάνες Δράμας (Γρηγοριάδης): Γαϊτάνης, Μανιώτης 9 (1), Καρατσομπάνης 17, Θεοδωρίδης 8 (1), Χατζόπουλος, Τοσουνίδης 6, Γεδίκης, Εξουζίδης 16, Γρηγοριάδης 5 (1), Παναγιώτου, Κακατσίδης, Παρλακίδης.

Νεάπολη- Ικαροι Σερρών 54-59               
Δεκάλεπτα: 14-18, 28-30, 39-39, 54-59
Διαιτητές: Ρούκας-Μπακάλης
Νεάπολη (Γκένογλου): Λουλουδιάδης 14 (2), Θεολόγου 16 (1), Χριστοφόρου , Τζουβάρας 3 (1), Κοσμίδης 3 (1), Κολοκυθάς, Παντούλας 4, Σαχινίδης 3(1), Δημητρόπουλος 2, Δέλλας 2, Ταουκίδης 7.
Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Στογίλκοβιτς 2, Γρίψιος 20 (3), Χατζής, Τράκας 14, Γκουτζιάς 13, Παπαδόπουλος, Καλογεράτος 7 (1), Φραγκούλης, Δημητράκας 3 (1), Σαββίδης.

Μαντουλίδης – Πολύγυρος 76-88
Δεκάλεπτα: 23-23, 36-46, 59-64, 76-88
Διαιτητές: Δημάδης Χατζηχαρίσης   
Μαντουλίδης (Αλμπάνης): Λεμονάκης, Τάκης , Καμάρας 21 (2), Ανδρεάδης 5, Μπρόζος 15, Μπίλιος 5(1 ) Γκαβέζος 10 (1), Χρηστίδης 20 (1), Τσιακίρης, Θεοδωρίδης, Αυλογιάρης, Βαϊντερλής.
Πολύγυρος (Πεγιάς-Παπαδόπουλος): Μαρκίδης 15 (2), Χαρτόπουλος 9 (1), Δ. Ζαγορίτης, Παπασαραφιανός 5 (1), Κρομμύδας 2, Βογιατζής 12 (2) Α. Ζαγορίτης 1, Χαριστός , Χρηστίδης 2, Αποστολίδης 4, Πιπιλιάρης 31 (2), Κοτζαγιάννης 7.

Η βαθμολογία
1. Ευκαρπία 22
2. Πολύγυρος 21
3. Ιωνικός Ιωνίας 18
4. Μακεδονικός 17
5. Ζέφυρος 17
6. Σταυρούπολη 17
7. Ορφέας Ν.Σ. 17
8. Ικαροι Σερρών 16
9. Τιτάνες Δρ. 15
10. Ελευθερούπολη 15
11. Νεάπολη 15
12. Αγ. Βαρβάρα 13
13. Μαντουλίδης 13