Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (12η αγων., 11/1)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Ομιλος

Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι – Κεραυνός Αιγίου Λαζαρίδης-Αργυρούδης (Κόκκορης)

Περάματος 17.00 Ερμής Περ. – Νήαρ Ηστ Τσάτσης-Γιακείμη (Παππάς)

Τέντα 15.30 Ακάδημος – Ζάκυνθος Φραγκούλη-Πλιάκας (Πολιτόπουλος)

Ν.Περκιζας 17.00 Προμηθέας Χ. – Χαλάνδρι Τσολάκος-Φασόλης (Φαλούκας)

Π.Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος – Ενωση Ιλίου Λιότσος-Μαντήλας (Θεοδοσόπουλος)

Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ.Κ. – Πεντέλη Τζαμάκου-Ζιώγας (Ζάρκος)

2ο Λ.Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου – Μανδραϊκός Ραχιώτης-Καρακωνσταντόπουλος (Λημνιάτης)

2ος Ομιλος

Ζ.Αλεξάνδρου 19.00 Ιωνικός Ν.Φ. – Κορωπί Αντωνόπουλος-Αντωνιάδης (Δημητριάδης)

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ – Ακαδημία Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Ελευθεριάδης)

Ν.Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος – Αιγάλεω Τσακαλογιάννης-Κανελλόπουλος (Κουρκουνάκης)

Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος – Πόλις Καλ. Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Κουνελές)

Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρ. – Εργοτέλης Σπυρόπουλος Α-Φάκαρος (Παπαδόπουλος Κ)

Αγ.Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ. – Ικαρος Ν.Σμ. Αντωνίου-Ουσταμπασίδης (Μπουρνάς)

Θήβας 17.00 Κάδμος – Πεύκη Ξέρας-Δολγύρας (Χρήστου)

3οςΟμιλος

ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα – Πρωτέας Γρ. Σοφιανόπουλος-Πετρόπουλος (Κανελλόπουλος)

ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη – Ηρακλής Κοζ. Σιταρίδης-Μάνιος (Κοντόζης)

Βάκης Παρασκ. 18.00 Μεταμόρφωση Β. – Καρδίτσα Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Μόρφη Γ)

Στιάτιστας(νέο) 18.00 Σιάτιστα – Λάρισα 1964 Τζιοπάνος-Αγραφιώτης (Βόντζας)

Καστοριάς 18.00 Καστοριά – Νίκη Βόλου Τσόκολης-Μπίκης (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ. – Αίολος Αστακού Τζιβελεκίδου-Γαζέτας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο – Πανεδεσσσαϊκός Μακρόπουλος-Κωστής (Αθανασίου)

 

4ος Ομιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία – Αγ.Βαρβάρα Μελανίδης-Ντόγκας (Βορεάδης)

Μαντουλίδη (10/1) 18.00 Μαντουλίδης – Πολύγυρος Δημάδης-Χατζηχαρίσης (Μήτσιου)

Νεάπολη Θεσ. 18.00 Νεάπολης – Ικαροιι Σερρών Ρούκας-Μπακάλης (Κιμιατζής)

Ιωνίας Θες. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας – Ορφέας Ν.Σκοπού Παπαγεωργίου-Ελευθεριάδης (Παραλικίδης)

Ελευθερούπολη 18.00 Ελευθερούπολης – Ακτή Ζέφυρος Καρακώστας-Παζόλης (Μπαγκλατζής)

ΕΚ Σταυρούπολη 18.00 Σταυρούπολη – Τιτάνες Δράμας Κετούλας-Κοντογιάννης (Λαδένης)